اولین کنسول بازیتون چی بود و در چندسالگی اولین تجربه بازی با کنسول رو انجام دادید؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
اولین کنسولم ps3 بود در سال 2010 تا قبل ازون فقط با pc بازی میکردم
اولین بازی با کنسول هم killzone2 خیلی واسم سخت بود همون ساعت اول که بازی کردم پیش خودم گفتم عجب غلطی کردم کنسول گرفتم حیف pc نبود همرو میزدیم هدشات میکردیم:))
ولی بعدش دیگه عادت کردیم

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
آتاری، میکرو، سگا، سوپر نینتندو

از ۸ سالگی شروع کردم به بازی هواپیمای آتاری و قارچخور میکرو

زنده است بهار

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
تو یک و نیم سالگی با کنسول میکرو(اسم اصلیشو فراموش کردم) و با اون تفنگش اردک میکشتم!
تو دو سالگی( یا بیشتر) با پی اس1 درایور
تو 5 تا 7 سالگی هم resident evil 3 va harvestmoon
و در همون دوران با پیسی age og mythology va warcraft3 va gta vicecity

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خوب اولین کنسول من میکرو یا همون nse بود ولی قبلش توی کلوپ ها بازی میکردم اتاری و میکرو یادم میاد یه مدل میکرو اومده بود 1500 تومن بود مشکی بود دوتا دسته داشت یه تفنگ با یه کاتریج که چندتا بازی توش بود حالت لیستی می میومد جنسش اصلا خوب نبود و زود میسوخت من دوتا خریدم البته بگم میکرو نوش اروجینالش 6000 تومن بود سال 72 بود یا 73 نمیدونم دقیق من دوتا خریدم دومیش خوب کار کرد خدایی هر بازی رو مینداختم می اورد بدون اب دهن و فوت کردن بعد سگاه بعدش ps1 استپ خورد تا دریم کست که دست دوم خریده بودم از یه کلوپی وقتی بازی های پی سی رو دیدم کنسول بوسیدم گذاشتم کنار تا کنسول 360 گرفتم به خاطر انحصاریاش که هنوزم دارم باور کن فقط بازی های انحصاری رو بازی کردم و بس هر چند وقتی انلاین میزنم یادش بخیر چه دورانی داشتم من با سگا مخصوص رودراش 3 که هنوز رمزشو دارم با کلی پول و لول 5 اخرم نتوستم تمومش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر