شایعه اولین عنوان " ناتی داگ " برای PS4 یک بازی فضایی؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ndlogo.png

ناتی داگ دوباره می آید و این بار با یک عنوان فضایی!حتما نام ناتی داگ را شنیده اید ، استدیویی که معنی بازی انحصاری را به سایرین نشان داد.در حالی که اکثر گیمرها انتظار ادامه آنچارتد و شماره ۲ عنوان The last of us را داشتند ، در مراسمی گفته شد بازی بعدی این استدیو که به صورت انحصاری برای PS4 می آید در فضا جریان دارد. به نظر می رسد اسم بازی Savage Starlight است که وبسایت آن هم مدتی است راه اندازی شده است. در ۲۴ ساعت گذشته اطلاعاتی چند از این بازی منتشر شده است.آقای David Ballard در یک توییت اعلام کرد:

همه کسانی که PS4 دارند می توانند این بازی را تجربه کنند.

Geoff Keighley هم یک تیزر را معرفی کرد و نکته جالب اینکه یکی از کارکنان ناتی داگ هم لباس فضایی ها را پوشید و با آن عکس گرفت!

باید دید چه اتفاقی می افتد.من به شدت برای عنوان بعدی این استدیو هیجان زده ام شما چطور؟

منبع

سایتهای گیم اسپات و IGN هم این خبر رو درج کردند

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ولی من شخصا بیشتر دوست داشتم اولین عنوانش واسه PS4 ادامه آنچارتد باشه یا TLOU 2 ... اما قربونش برم هر چی بسازه من یکی واسش میمیرم:bighug:

الان تونی آلمیدا میاد دوباره میگه چرا خودتو چسبوندی به سونی :))

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
حالا من نميدونم سبكش چيه ميشه ولي به نظرم Halo رو هدف قرار دادن.

به هر حال من بيشتر دوست داشتم ادامه Uncharted رو ببينم.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اسم بازیش فکر نکنم این باشه...این اسم یکی از کامیک های فضایی تو tlou بود که شماره هاش رو پیدا می کردیم. والپیپرشم فکر کنم تو بازی بود مثل والپیپر فیلم هایی که رو در و دیوار بود. یه جا هم الی یه دیالوگ ازش گفت.
من شک دارم اسمش همین باشه چون این کامیک ها و پوسترها رو می خورد واسه دستگرمی ساخته باشن:D علی الخصوص که جوئل بهشون واکنش منفی نشون می داد مثلا یه جا الی جلوی پوستر فیلم down of wolf (یا یه همچین چیزی-نوشته این چیزا یکم تار بود تو بازی) به جوئل گفت فیلم رو دیدی جوئل هم گفت تین مووی آشغالی بود:D
من دوست داشتم اگه می خواستن از اون پوسترها بازی بسازن از پوستر فیلم bloody samurai بازی می ساختن:D

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
حالا من نميدونم سبكش چيه ميشه ولي به نظرم Halo رو هدف قرار دادن.

به هر حال من بيشتر دوست داشتم ادامه Uncharted رو ببينم.

کلا ناتی داگ جز خودش کسی رو نمیتونه هدف قرار بده ! . عنواناش با ایده شروع میشن نه با دنیاهای شبیه سازی ،
اتفاقا کار بسیار خوبی کرد چون میخواد عنواناش رو از محدودیت خارج کنه و ما رو شگفت زده . انتظار یه بازی AAA داریم بعد BoOoOm . من که با موتور گرافیکی ناتیو اون فضائو اون ترسیمی که اینا ازش دارن از الان حس غریبی دارم نسبت به این شگفتی .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اگر به کامیک های TLOU دقت کرده باشید میتونید کامیک savage statright رو ببینید! احتمالا همه ی کمیک های tlou یه جوری به بازی ربط دارند

تو این لینک همه ی اطلاعات از کامیک های tlou هست این توضیح کامیک savage starlight هست تو بازی برای مثال:
Set in the year 2186, the plot of Savage Starlight centers around Dr. Daniela Star's adventures in space. She discovers a method of traveling faster than light via a jump drive,[SUP][1][/SUP] and soon finds that a group of hostile extraterrestrial known as the Travelers are threatening mankind.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
به نظر من اصلا fps نیست که بخواد halo رو هدف قرار بده .

بعدش هم هنوز چیزی تایید نشده ما داریم بیخودی بحث می کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر