اولین دوره مسابقات آنلاین The Last Of Us: Remastered

کدام یک از مود های زیر را برای انجام مسابقات بیشتر میپس

• مود سوروایور

رای‌ها: 40 71.4%
  • مود اینترگیشن

رای‌ها: 16 28.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    56
  • نظرسنجی بسته شده است .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
ُلام من همین امروز از مسافرت برگشتم و تازه متوجه شدم که بازی ما امروز هست و الان شماره هیچ کدوم از بچه هارو ندارم .خودتون یه فکری بکنید.

- - -ویرایش - - -

دوستان من که گفتم من نمیخوام سرگروه باشم چون نمیتونم بچه هارو هماهنگ کنم کنم یکی دیگه رو سرگروه کنید. rippers
داداش مسخره کردی منو ؟ خب تو الان باید بری به اعضا گروهت پیام خصوصی بدی جمعشون کنی . به خدا قسم کاری میکنید که آدم تاپیکو قفل کنه بگه به درک هرچی بادا باد

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
باو این چه کاریه خب :|
یکی از اعضا ما دوشنبه میره مسافرت :|
الان کسی بازی نکنه فردا هم نیاین ما یکی از مهره هامون میره ب فنا :|سرگروه ریپرز شمارتو مسیج ام کن به اعضا گروهتم مسیج بده جمع و جور کن دیگ :|

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
بكي ميگه فردا پس فردا ميام يكي ميگه امروز نيستم ، يكي ديگه كار فوري براش پيش مياد
اقا بد نبود اون چند خط پست اول رو ميخونديد
الان همه بايد معطل اين چند نفر بشند

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
همینجا اعلام میکنم این آخرین دوره مسابقاتیه که من میزارم ... یکسری فکر میکنن آدمی که اینجا وایساده برگزار میکنه مسخرشون هست اسم میدن موقع بازی که میرسه ببخشید من مسافرتم من فلانم من بهمانم . به خدا یکم شخصیت هم خوبه . حداقل بخاطر اینکه حرف و قول خودتون زیر سوال نره از این مسخره بازی ها در نیارید .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
Round1: تا ١٢ شب يكشنبه
Semi final: تا ١٢ شب دوشنبه
Final : تا ١٢ شب سه شنبه
هر تیمی که بازی خودش رو انجام نده حذف میشه . هیچ راهی برای برگشتش نیست . کاملا جدی ... اینطوری فرق یک مشت آدمی که همرو نوکر خودشون فرض کردن با یکسری آدم با شخصیت مشخص میشه .

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
از ساعت 12 ظهر تا همین الان داریم تو پارتی همین با هم بازی میکنیم الان داریم به زور جوین هم میشیم :|
خب معطل میکنین همین میشه دیگه ساعت رو تغییربدین از فردا یکشنیه ساعت 7 :|

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
اقا شما خود به خودتون برا ما عضو جمع کردید من از کجا شماره بیارم من اونی که خودم پیدا کرده بودم رو شمارشو دارم و باهاش هماههنگ میکنم بقیه رو که خودتون جمع کردید خودتون بهشون بگید با من تماس بگیرن.تازه من سه بار اعلام کردم نمیخوام سرگروه باشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر