اولین دوره مسابقات آنلاین The Last Of Us: Remastered

کدام یک از مود های زیر را برای انجام مسابقات بیشتر میپس

• مود سوروایور

رای‌ها: 40 71.4%
  • مود اینترگیشن

رای‌ها: 16 28.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    56
  • نظرسنجی بسته شده است .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام و عرض ادب خدمت تمام PS4 داران عزیز بازیسنتر. از اونجایی که در این فروم تعداد بسیار زیادی از دوستان کنسول PS4 رو تهیه کردن و اکثرشون هم عنوان شاهکار The Last Of Us: Remastered رو هم به خریداری کردن تصمیم گرفتم یک برنامه مسابقه برای بخش آنلاین این بازی تدارک ببینم تا دوستان بیشتر با هم آشنا بشن و اوقات خوشی رو در شبکه PSN کنار هم سپری کنن همچنین دوستان جدیدی پیدا کنید! خب کم کم به اصل موضوع بپردازیم.

از اونجایی که چندی پیش مسابقه ای در سطح بین‌المللی گذاشته شد و برنده این مسابقات تیمی، میتونست در مرحله فینال با تیم منتخب ND بازی کنه... ما ایرانی ها هم که طبق معمول هیچوقت نمیتونیم از این کارها بکنیم !!!

ولی الآن خیلی راحت میتونید با تیم های دیگه رقابت کنید و سطح توانایی های خودتون رو مشخص کنید ! بزارید قوانین مسابقات رو براتون شرح بدم... پایین میتونید قوانین رو بخونید:

1. ظرفیت کلی برای مسابقات 8 تیم میباشد.
  2. هر تیم میبایست دارای 4 عضو و حداقل یک عضو کمکی جهت رزرو باشد.
  3. هر تیم میبایست دارای یک سرگروه متعهد جهت هماهنگی و برنامه ریزی با بنده باشه.
  4. بدلیل وجود امکان VoiceChat هر دو طرف تیم شرکت کننده میبایست قوانین اخلاقی در هنگام چت در پارتی را رعایت فرمایند.
  5. تمام تیم ها موظف اند بازی هایشان رو سر موعد معین شده و با نظم انجام دهند.
  6. قبل از شرکت در مسابقه برنامه هایتان را بررسی کنید، تیمی که وسط بازی ها انصراف بده هرگز در جام های دیگه شرکت داده نمیشه!
  7. شرکت در نظرسنجی الزامی میباشد.

تیم اول : Shadow of death
سرگروه: Salar_Fashandi
اعضا: Ali-khajavi *** venom_matin *** hirbod-sanai

****​
تیم دوم : Shadows
سرگروه: Im_ahN
اعضای تیم: Sir-Mohammad1992 *** maxpayne405 *** boylike1369

****​
تیم سوم : Hunters
سرگروه: HUNTED_BY_SOULS
اعضای تیم: Killer_xOne *** xbone_killer110

****​
تیم چهارم : Rippers
سرگروه: mmmsa77
اعضا: ftr22 *** mooltee *** MehrdaDarKnighT

****​
تیم پنجم : Ghosts
سرگروه: farshadfenix
اعضا تیم: HoSIs-DEM3NTOR *** ARSHIA1986 ***
Aldo_raine90

تیم ششم : Lagers
سرگروه: PersianGhost-94
اعضا تیم: ali4401540 *** SOHYL_DARK_TIME *** Amirbat4815

تیم هفتم : RAPISTS
سرگروه: mh_msv
اعضا تیم: amir_loloo *** amirni *** shinji_kiami

تیم هشتم : Fighters
سرگروه: Misagh2015
اعضا تیم: the-dalex *** hitman_7575 *** amircloop

تیم نهم (ذخیره) : Naughty Fox
سرگروه: Ar_Phantom1
اعضا تیم: Azerila *** Nm_cestus98 *** soheil_s7744

قوانین مربوط به مچ ها:

• میبایست در انتهای هر مچ سرگروه هر دو تیم یک اسکرین شات از نتیجه بازی بگیرند و به مسئول برگزاری بازی ها بدهند.
  • هر دو تیم میبایستی 3 دور با هم مسابقه دهند .
  • مپ 3 دست بازی را خود بازیکنان با موافقت سرگروه ها در چت صوتی مشخص میکنند .
  • در صورتی که یکی از اعضای تیم وسط یک مچ بیرون افتاد هیچ قانونی وجود ندارد . اعضای دیگر باید به بازی خود ادامه دهند ! (سرگروه ها میبایست افرادی را برای گروه خود انتخاب کنند که اینترنتشان درست حسابی باشد)
  • برای به حداقل رساندن لگ در بازی در لابی کسی که بهترین اینترنت را دارد به عنوان هاست یا پارتی لیدر انتخاب کنید .
  • سعی کنید آرامش خود را در حین بازی حفظ کنید (:d)
  • در قسمت تیم ها یک تیم به عنوان ذخیره قرار گرفته است، در صورت شرکت نکردن هریک از تیم ها تنها در دور اول تیم ذکر شده به کلی از دوره مسابقات خارج میشود و تیم ذخیره به جای آن وارد میشود. توجه کنید این قانون تنها در دور اول بازی ها حاکم است و اگر در دور دوم مسابقات تیمی به هر دلیلی نتواند به موقع بازی خودش را انجام دهد نتیجه 3-0 به نفع تیم مقابل تمام میشود .
  • مد برگزاری بازی ها سوروایو میباشید .

دوستان خواهشا فقط فقط فقط سرگروه ها آیدی خودشان و اعضای تیمشان را اعلام کنند. افراد انفرادی ممنون.

تصویر باکس آرت بازی :

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
منم میخوام شرکت کنم ولی بازی 2 شنبه دستمه اشکال داره؟
نه مشکلی نیست فقط باید تیم داشته باشید ...

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من میخوام شرکت کنم حالا سر گروه از کجا پیدا کنم
ببینید با 3 تا از رفیقای psn تون گروه شید ! والا من 140 تا فرند دارم همه هر روز دارن بازی میکنن فقطم لست !!!

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بعد با هم دیگه میجنگیم؟از کی شروع میشه؟
ببین دو تا تیم 4 نفره میتونه تو بازی باشه که اول تو پارتی چت میرید با هم حرفاتونو میزنید بعد میرید داخل لابی جوین یکی که نتش از همه بهتره میشید یک گروه هانتر میشن یک گروه فایر فلای !
در مورد تاریخ شروع هر وقت که تکمیل شه شروع میکنیم !

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام
خیلی خوشحال شدم این تاپیکو دیدم
به یاد سال پیش که خودم با کنسول Ps3مسابقه برگزار کردم و جایزه اش اشتراک های مجله بازی رایانه بود .
اما مهمترین نکته این است که بعضی دوستان باید خوش قول باشند و سر قرار مسابقشون حاظر بشند و یا اگر نمیان جایگزین برای خوشدون بیارن وقبلش اعلام کنند و که وقت بقیه هدر نره و مسابقه به درستی انجام بشه .
چند روز پیش به سرم زد دوباره اینکارو کنم اما دیدم از اونجا که حالا انقدر مشغله دارم و خدارو شکر وقت نمیکنم سرمو بخارونم ، و دیگه مثل قبل از 24 ساعت 25 ساعت آنلاین نیستم :d منصرف شدم ،
انشاالله اگر تاپیک و مسابقات ببینیم خوب پیش میره با همکاریmir@ عزیز سعی میکنم باز هم با دوستامون در بازی رایانه صحبت کنم که همزمان با منتشر شدن سری جدید جایزه اشتراک رایگان برای تیم برنده هم در نظر داشته باشیم .
انشاالله همه شرکت کنند و لحظات خوبی داشته باشید .
من خیلی دوست دارم باشم اما از اونجا که چند روز دیگه میرم و 4 روز نیستم و بعدش بیام 10-12 روز هستم ، همون موقع که مطمئن شدم حداقل 10 روز هستم شرکت میکنم.

همچنین برای مدیریت تیم ها و زدن نتایج و رده بندی و ... میتونید مثل کاری که من قبلا انجام دادم با استفاده از سایت زیر انجام بدید :
این نمونه مال تاپیک مسابقات Ps3 بود .

موفق باشید و تشکر از زننده تاپیک .:x

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام
خیلی خوشحال شدم این تاپیکو دیدم
به یاد سال پیش که خودم با کنسول Ps3مسابقه برگزار کردم و جایزه اش اشتراک های مجله بازی رایانه بود .
اما مهمترین نکته این است که بعضی دوستان باید خوش قول باشند و سر قرار مسابقشون حاظر بشند و یا اگر نمیان جایگزین برای خوشدون بیارن وقبلش اعلام کنند و که وقت بقیه هدر نره و مسابقه به درستی انجام بشه .
چند روز پیش به سرم زد دوباره اینکارو کنم اما دیدم از اونجا که حالا انقدر مشغله دارم و خدارو شکر وقت نمیکنم سرمو بخارونم ، و دیگه مثل قبل از 24 ساعت 25 ساعت آنلاین نیستم :d منصرف شدم ،
انشاالله اگر تاپیک و مسابقات ببینیم خوب پیش میره با همکاریmir@ عزیز سعی میکنم باز هم با دوستامون در بازی رایانه صحبت کنم که همزمان با منتشر شدن سری جدید جایزه اشتراک رایگان برای تیم برنده هم در نظر داشته باشیم .
انشاالله همه شرکت کنند و لحظات خوبی داشته باشید .
من خیلی دوست دارم باشم اما از اونجا که چند روز دیگه میرم و 4 روز نیستم و بعدش بیام 10-12 روز هستم ، همون موقع که مطمئن شدم حداقل 10 روز هستم شرکت میکنم.

موفق باشید و تشکر از زننده تاپیک .:x
مرسی امیرحسین جان خیلی خوشحال میشم یک دوره مسابقه با همکاری هم بزنیم که جایزه داشته باشه . والا حقیقتش من میخواستم ورودی بزارم برای هر نفر مبلغ 5 هزار تومن که چیزی حدود 350 جمع میشد و به تیم برنده میرسید ولی متاسفانه من داخل فروم زیاد سابقه دار نیستم و ترسیدم بعدا مهر کلاهبردار و اینا بهم بزنن که اصلا دوست ندارم این مشکلات پیش بیاد... :-s
انشالله این دوره برگذار شه ببینیم بچه ها خوش قولن یا نه دور بعدی به امیدخدا با هم جایزه دار میزاریم که فاز شدید بده ;;) خیلی خوشحال میشم شرکت کنی :x

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
مرسی امیرحسین جان خیلی خوشحال میشم یک دوره مسابقه با همکاری هم بزنیم که جایزه داشته باشه . والا حقیقتش من میخواستم ورودی بزارم برای هر نفر مبلغ 5 هزار تومن که چیزی حدود 350 جمع میشد و به تیم برنده میرسید ولی متاسفانه من داخل فروم زیاد سابقه دار نیستم و ترسیدم بعدا مهر کلاهبردار و اینا بهم بزنن که اصلا دوست ندارم این مشکلات پیش بیاد... :-s
انشالله این دوره برگذار شه ببینیم بچه ها خوش قولن یا نه دور بعدی به امیدخدا با هم جایزه دار میزاریم که فاز شدید بده ;;) خیلی خوشحال میشم شرکت کنی :x

قربون اسمت داداش

راستش من دارم میرم 2 شنبه و شنبه هفته بعد میام
احتمالا بعد از اون 10-12 روز باشم
اما تا دوشنبه بیا باخودت بازی کنم همینطوری اگر افتخار میدید .
انشاالله درست برگزار میشه و نتیجه میده .
جایزه هم خدا بزرگه ، خیلی جاها و دوستان هستند که حاظرند جایزه بدند .
فعلا این دور برگزار بشه

راستی
یک Optional بزار که اگر کسی تونست از بازیشون فیلم بگیره و شیر کنه و کنار نتیجه قرار بده .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
قربون اسمت داداش

راستش من دارم میرم 2 شنبه و شنبه هفته بعد میام
احتمالا بعد از اون 10-12 روز باشم
اما تا دوشنبه بیا باخودت بازی کنم همینطوری اگر افتخار میدید .
انشاالله درست برگزار میشه و نتیجه میده .
جایزه هم خدا بزرگه ، خیلی جاها و دوستان هستند که حاظرند جایزه بدند .
فعلا این دور برگزار بشه

راستی
برادر افتخار چیه ! شما سرور مایی :) منو تو psn اد کن میریم تو تیما بازی میکنیم ماشالله رفیقا هرروز افتادن تو psn دارن مولتی لست میزنن :d Killer_xOne هست آیدیم :> منتظرم اد کنی میزنیم با هم !
در مورد فیلم گرفتن از بازی هم چشم حتما میگم بهشون ! ولی متاسفانه بعضی دوستان نت درست حسابی ندارن نمیتونن ویدئو رو آپلود کنن ! خودم یک ویدئو از بخش آنلاین گرفتم مطمعنم بزارم تویچ یا یوتیوب بالا 1 میلیون بازدید داره :d

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
برادر افتخار چیه ! شما سرور مایی :) منو تو psn اد کن میریم تو تیما بازی میکنیم ماشالله رفیقا هرروز افتادن تو psn دارن مولتی لست میزنن :d Killer_xOne هست آیدیم :> منتظرم اد کنی میزنیم با هم !
در مورد فیلم گرفتن از بازی هم چشم حتما میگم بهشون ! ولی متاسفانه بعضی دوستان نت درست حسابی ندارن نمیتونن ویدئو رو آپلود کنن ! خودم یک ویدئو از بخش آنلاین گرفتم مطمعنم بزارم تویچ یا یوتیوب بالا 1 میلیون بازدید داره :d

لطف دارید شما
شما ادد کن بی زحمت :d

Im_AhN

جدول هم اون که تو اولین نوشته ام هست رو استفاده کن .

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
کار خیلی جالبی هست مثل پارسال.
مهم ترین نکته داشتن قوانین درست هست. معمولا قطعی زیاد پیش میاد و باید به حالش یک فکری بشه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
سلام دوستان منم هستم در ضمن توی لیگ فبلی که روی ps3 بود هم بودم با گروه ahn افتاده بودم که یادش بخیر ناک اوتشون کردیم:d

id=Misagh2015

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
کار خیلی جالبی هست مثل پارسال.
مهم ترین نکته داشتن قوانین درست هست. معمولا قطعی زیاد پیش میاد و باید به حالش یک فکری بشه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2
البته لگ نداره مطمعنم ! سرور به قدری قویه که مشکل داشته باشید عکس پریز برق میاره رو صفحه نمیزاره کیک شید از سرور ! ولی فکری میکنیم ! تیم تشکیل بدید لطفا ...

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان منم هستم در ضمن توی لیگ فبلی که روی ps3 بود هم بودم با گروه ahn افتاده بودم که یادش بخیر ناک اوتشون کردیم:d

id=Misagh2015
تیم آقا تیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر