اولین تریلر رسمی از گیمپلی Rage !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بالاخره بعد سال ها انتظار اولین تریلر از گیم پلی بازی نمایش داده شد .
نمیدونم چی بگم حقیقا بهترین یعنی بهترین چیزی که تا حالا دیدم واقعا بینظیره توجه به جزئیات و در کنار تکسچرهای باورنکردنی بازی یعنی ادم را انگشت به دهان میذاره . اولین نمایش بازی را یادتون بندازید حالا این را نگاه کنید .
فقط میتونم بگم جانکارمک بار دیگر خودش را ثابت کرد .
تریلر در دوبخش رانندگی و حالت FPS میتونید نگاه کنید توصیه میکنم اولی را نگاه کنید که محیط بیرونی را نشون میده بازی به صورت خارق العاده گرافیک داره و بعد سوار ماشین میشه با فضای کاملا open world پیاده سازیه چنین تکسچری واقعا جای سوال داره . به استایل گرافیکی هم توجه کنید .
توصیه میکنم به مصاحبه g4tv گوش کنید . با این حال در 60 فریم هست !

کسانی هم که نگران درجه سنی بودند باید بگم بازی به اندازه کافی خشونت داره !
http://e3.g4tv.com/thefeed/blog/post/705613/Hands-On-id-Softwares-Rage-from-E3-2010-Live.html

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SaDrA-HhH

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
این کار شما که هر دفعه با این کامنت هاتون میخواین قضیه رو بپیچونین بی احترامی به اعضای فروم هست ! اگه شما واقعا طلبه ی پیدا کردن اطلاعات در مورد Id tech 5 هستی میتونی با یه سرچ کوچیک اطلاعات زیادی بدست بیاری !

من خودم نظراتم همیشه با فرخ یکی نیست ، خیلی وقت ها هم شدیدا علیه ش هستم ( Kane & Lynch ) ولی من کار ایشون رو هیچ بی احترامی نمیبینم ! این بی احترامی که شما میگی یه توهم خودساختست برای اینکه نمیتونیم واقعیات رو قبول کنیم و همین کار شما خودش توهین بیشتری به اعضایی هست که دارن در مورد یه موضوع بحث میکنن و هر دفعه باید شاهد کامنت های بی ربط شما در مورد شاغل بودن فرخ در Id باشن !!!

اتفاقا پست خود شما هم در همون راستاست یعنی اگر بخشی که ایشون گفتن بی احترامی ـه توهم خود ساخته است نظر شما در مورد این که ایشون بی احترامی کردن که دو مورد رو از gartall پرسیدن توهم خود ساخته است.
البته من روش بحث جناب gartall رو نمیپسندم ولی این رو هم میدونم که حداقل چند جا رو میبینه نظر میده و ایشون از بعضی ها اطلاعاتی بیشتری داره در زمینه گرافیک و یوزر تازه کار نیست ولی نکته اینجاست که طرف مقابل بحث هم حق داره سوالاتی که بذهنش میاد بپرسه تا بدونه طرف مقابل اصلا چیزی بلده یا نه. این حق رو هم شما نمیتونی از کسی بگیری. طرف مخاطب سوال هم اگر دوست داشت جواب میده و اگر دوست نداشت نه.

از فرخ میخوام هیچ اطلاعاتی در مورد Id tech 5 در این ترد قرار نده به زبان فارسی ، چون یه عده لیاقتشون در این حد هست که خودشون برن اطلاعات رو ترجمه کنن .
لطفا فقط در مورد لیاقت خودتون نظر بدید و اگر بنظرتون بقیه لیاقت ندارن راحت ترین کار این ـه تاپیک رو باز نکنید .

• Like
Reactions: Tommy Fisher

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیخوام دوباره بحث باز کنم. اما امروز نسخه HD گیم پلی که خود کارمک داشت بازی میکرد رو دیدم. چندتا عکس گرفتم که برام جالب بود.

فرخ اینه اون تکستچر های خفن و فوق العاده که آدم رو انگشت به دهان میذاره و فقط از عهده اینا میاد؟

و فرخ جان اینه اون آبی که مثل بایوشاک طراحی شده؟؟ من که هیچ شباهتی حتی 1% هم شبیه به بایوشاک ندیدم. موج خوردن آب هم آخر خندست واسه خودش.

و البته در مورد این جمله :
تماما اجكتيو را در انثانيه در يك محيط بزرگ و OPENWORLD با اون جزئيات را توحالت 2D در 60 فريم اجرا و لود كنه
فرخ تا دلت بخواد من از اینا دیدم تو این ویدئو. اصلا هم در آن ثانیه لود نمی شد. نمونش هم آخرین عکسی که از مدل تکستچر ها گذاشتم (یه آرم هست روی فلز)

من نمیگم این بازی بده یا خدا نکرده شاهکار نیست. من اینو میگم که خیلی دارین بیش از اون چیزی که هست گندش میکنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Fisher

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
فرخ اینه اون تکستچر های خفن و فوق العاده که آدم رو انگشت به دهان میذاره و فقط از عهده اینا میاد؟
نمی خوام بحث راه بیوفته
ولی یک خواهش ازت دارم :
اگه ممکن هست چند تا بازی Open world معرفی کن که در همین حد تکسچر داشته باشه و 60 فریم هم باشه
خدا و خرما ؟!!

Crysis2 گرافیک خیلی خفنی داره ولی 30 فریم هست تازه Open World واقعی نیست

چند تا بازی با این گرافیک و open World می شناسید که 60 فریم هم باشه ؟

اصلا چند تا بازی FPS می شناسید که روی کنسول ها 60 فریم باشه و قفل هم شده باشه ؟؟ ( حالا گرافیک فدای سرتون )

نمی گم 60 فریم نیست اما در حد اندازه های Rage هم نیست ... مثال خیلی واضحش هم MW2 هست

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فریدین دارم یواش یواش به یه چیزی ایمان میارم ! یعنی تو میخوای اینو بگی تمام سایتها دارن مغلته میگن که تکسچرهای بازی عالیه ؟!
اون سایتها از جلو بازی را دیدن و مثل تو که نشستی با افتضاحترین کیفیت ویدئو نگاه میکنی ! در عوض اونا دارن میگن تکسجرهای بازی فوق العادست و حتی بدون شرح!
تمام اون تصاویر که گذاشتی هیچ کدوم در سایز اصلی نیستند و همش تو سورس اصلی ویدئو upscale شدند . میخوای الان تصاویر از همین حالت از بازی هایی که دوست داری بذارم که چقدر تکسچرشون افتضاح بنظر میرسه ؟! برای من کاری نداره فقط اشاره کن برات بذارم .
برام روشن کن این همه سایت توهمات میزندند ؟
یا جانکارمک جیبشون را پر از پول کرده ؟
یا چی ؟

فرخ تا دلت بخواد من از اینا دیدم تو این ویدئو. اصلا هم در آن ثانیه لود نمی شد. نمونش هم آخرین عکسی که از مدل تکستچر ها گذاشتم (یه آرم هست روی فلز)

.
اون مثال هایی که شما میارید بسیار بسیار بسیار بسیار ناچیز تر از امثال این بازی است ! نمونه اخرین شاهکار بازی راکستار RD که جلوی چشمت یک دهکده لود و بارگذاری میشه ! پاهات تا نصف میرن زیر زمین ! OK ! ولی میبینی چقدر دارن گندش میکنن ؟!

یاداور بشم اون مشکلاتی که شما ها از بازی میگیرید باید عرض کنم حدود 1.5 سال هنوز به عرضه بازی مونده پس اصلا عجله نکنید که در اینده بنظرم ممکنه خیلی پشیمون بشید همون حرفی که دقیقا سر crysis 2 زدم ! دقیقا الانم دارم میگم . همون زمانی که میگفتم وایسید تا e3 2010 حتما اینا یه چیزی دارن که اینهمه مطمئن هستن بعد 100 تایی ریختند تو سرم گفتن تو عرض 10 روز چه اتفاقی میخواد بیفته ؟! خلاصه اینه کجاست اون روزها ؟ اخه من نمیخوام بعضی از پست ها را اینجا بیام نقل قول کنم ! که قبلا چیها گفتن و چی شده ؟

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اتفاقا پست خود شما هم در همون راستاست یعنی اگر بخشی که ایشون گفتن بی احترامی ـه توهم خود ساخته است نظر شما در مورد این که ایشون بی احترامی کردن که دو مورد رو از gartall پرسیدن توهم خود ساخته است.
چه جالب ! دوست عزیز ، اونوقت کسی که میره مطلب از چنتا منبع خارجی میزاره ، چون بقیه سواد کافی و وافی رو ندارن که مطلب رو درک کنند ، میشه بی احترامی ! ولی وقتی یکی میاد تو کامنتش n نوع حرف بی ربط به بحث میزنه و هدفش خوشمزه بازیه میشه نظر سازنده و ... باید بهش جواب درست و اطلاعات کامل داد ؟
ولی نکته اینجاست که طرف مقابل بحث هم حق داره سوالاتی که بذهنش میاد بپرسه تا بدونه طرف مقابل اصلا چیزی بلده یا نه. این حق رو هم شما نمیتونی از کسی بگیری. طرف مخاطب سوال هم اگر دوست داشت جواب میده و اگر دوست نداشت نه.
فکر کنم طرف مقابل هم باید کمی به خودش زحمت بده بره یکم جست جو کنه ، قوه ی تفکر و تعقل رو به کار بندازه ، حاضری خور نباشه ، وقتی اطلاعاتی نداره ، سعی نکنه با مسخره بازی و تیکه انداختن به مقصودش برسه ! در ضمن همین فرد سوال کننده با کمی دیدن کامنت های فرد مقابلش باید فهمیده باشه طرف چیزی سرش میشه یا نه .

لطفا فقط در مورد لیاقت خودتون نظر بدید و اگر بنظرتون بقیه لیاقت ندارن راحت ترین کار این ـه تاپیک رو باز نکنید
حداقل من لیاقتم در این حد هست که برای دانسته های بقیه احترام قائل باشم و از اطلاعات مفیدی که میدن استفاده کنم نه اینکه فقط برای اینکه خودمو به نمایش بزارم حرف نفی بزنم و سعی در مسخره بازی داشته باشم .
در ضمن من وقتی میخوام تاپیک رو باز کنم نیاز به اجازه ی شما ندارم . در مسجد رو هم برای یه نفر نمیبندن که من برای یه نفر نخوام تاپیک رو باز کنم یا ببندم !

=============

من نمیدونم شما با من مشکلتون چیه ؟ یه قضیه ای پیش اومد من راحت فراموشش کردم ولی مثل اینکه شما دلت خیلی پُرِ که هر دفعه کامنتی از من میبینی سعی در تلافی کردن داری .
خیلی راحت همون روز اول میتونستید حرفتون رو تو PM بزنید ! واقعا برای خودم هم جای تعجب داره یه کاربر معمولی مثل من چی داره یا چیکار میتونه بکنه که شما هنوز هم ناراحتی .
به هر حال شما میتونی هر جور میخوای رفتار کنی ، برای من اهمیتی نداره .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
دوستان من فقط میخوام این دو کلمه رو خوب درک کنید»
open world
60 frame
این یعنی یه چیزی فراتر از شاهکار.به جان کارمک ایمان بیارید

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نمیخوام دوباره بحث باز کنم. اما امروز نسخه HD گیم پلی که خود کارمک داشت بازی میکرد رو دیدم. چندتا عکس گرفتم که برام جالب بود.

و فرخ جان اینه اون آبی که مثل بایوشاک طراحی شده؟؟ من که هیچ شباهتی حتی 1% هم شبیه به بایوشاک ندیدم. موج خوردن آب هم آخر خندست واسه خودش.

و البته در مورد این جمله :

من نمیگم این بازی بده یا خدا نکرده شاهکار نیست. من اینو میگم که خیلی دارین بیش از اون چیزی که هست گندش میکنید.

البته بازی در مرحله ساخت هست و فکر نمی کنم تا زمان رندر نهایی Resolution تکسچر ها به بالاترین حد شون برسه ! اما خوب این عکس ها یکم جای بحث داره
تا اوجایی که من خوندم ID Tech 5 می تونه با کیفیت 128X128K رو اجرا کنه :

The initial demonstration of the engine featured 20 GB of texture data (using a more advanced MegaTexture approach called Virtual Texturing, which supports textures with resolutions up to 128000x128000 pixels

از اینجا میشه نتیجه گرفت که امکانش خیلی پایین هست که تو نسخه نهایی کیفیتشون بخواد اینجوری باشه ! در مورد آب صحبت نمی کنم چون قضیش کاملا متفاوته ! اما تکسچر کف رو قانون باید بتونن با کیفیت خیلی بالایی اجرا کنن.
اما به هر حال تو نسخه نهایی با این کیفیت تکسچر و آبجکت و Open World بودن ، با 60 فریم اجرا شدن ، خودش کار بزرگی هست (فکر می کنم !)
با این وجود فعلا نمیشه از روی یه تریلر گفت آخرش چی میشه !

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
در ضمن من وقتی میخوام تاپیک رو باز کنم نیاز به اجازه ی شما ندارم . در مسجد رو هم برای یه نفر نمیبندن که من برای یه نفر نخوام تاپیک رو باز کنم یا ببندم !

=============

من نمیدونم شما با من مشکلتون چیه ؟ یه قضیه ای پیش اومد من راحت فراموشش کردم ولی مثل اینکه شما دلت خیلی پُرِ که هر دفعه کامنتی از من میبینی سعی در تلافی کردن داری .
خیلی راحت همون روز اول میتونستید حرفتون رو تو PM بزنید ! واقعا برای خودم هم جای تعجب داره یه کاربر معمولی مثل من چی داره یا چیکار میتونه بکنه که شما هنوز هم ناراحتی .
به هر حال شما میتونی هر جور میخوای رفتار کنی ، برای من اهمیتی نداره .

من کاری به اسمون ریسمون کردن شما ندارم. وظیفه من ایجاب میکنه تذکر بدم و برخورد کنم وگرنه زودتر از اینها ایگنور شده بودید. حرفم صریح و مشخصه. شما و هیچکس دیگه حق تعیین تکلیف برای بقیه رو ندارید. این که بیای بگی کسی جواب سوال فرد خاصی رو نده ترالینگ ـه ایجاد دعواست ربطی به موضوع تاپیک نداره و...لطفا در مورد موضوع تاپیک نظر بدید نه در مورد پستی که از شما پرسیده نشده و اصلا بهتون ربطی نداره. دیگه بیش از این تذکر نمیدم.
ممنون از همکاریتون.

• Like
Reactions: mehdihoo

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا کوروش شما که اینهمه به نوع لهن حرف زدن تو پستها دقت دارید که از این کارتون من ستایش میکنم ولی خواهش دارم برای همه پستها دقت داشته باشید . منظور نیما دقیقا بی احترامیه وی در هنگام پرسش بود . ایشون به هیچ وجه سوال خودشون را درست نپرسیدن که بشه با احترام جوابش را داد . به پست زیر دقت کنید :

ميشه در مورد اين فشرده سازي توضيح بدي؟؟؟ در مورد تكسچر هم يكم توضيح بدي ممنون ميشم.دوست عزيز من تا الان هر چي تاپيك از طرف شما ديدم هميشه توش بحث كردي و خواستي كه حرف خودت رو به كرسي بنشوني.شما هميشه داري از فرومهاي خارجي براي ما نقل قول و نميدونم كامنتها رو كپي ميكني كه اين كار خودش يه بي احترامي به تمام اعضاي بازي سنتر هست . من فكر كنم شما مسئول بخش فني ID باشي كه لو نميدي ;). ولي جدي اين دو موردي رو كه ذكر كردم رو توضيح بده.

1:اصولا جمع اوری اطلاعات بی احترامی به بقیه نیست ؟!
2:اصولا بنده را مسئول id دونستن خودش یک خوشمزه بازی حساب میشه . یعنی داره تیکه میپرونه یعنی اینکه کلا پسته ایشون سرف از سوال پرسیدن بیشتر جنبه تیکه پرونی و کم ارزش کردن کاربر مقابلش هست .
3: بنظر من سومین بی احترامیه ایشون اینکه وقتی منی که حداقل وقت میذارم میرم حرفهای سایتها را جمع میکنم و اینجا میذارم تا محض اطلاع بعضیها ولی پستها را نخونده دوباره تکرار مکرر سوالات ادم را بدجوری از خود بیخود میکنه ! ایشون بنظرم حق اینو ندارن وقتی خودشون پر از ادعا هستند بدون مطالعه بیان از یکی سوال بپرسن .

اصولا به قول نیما کسی که با چنین لهنی سوال بخواد بکنه ارزش جواب دادنش محترمانه نمیشه !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نظر دادن باید منطقی باشه حداقل روبه واقعیت .
آره فرخ جان شما دیگه از این حرفا نزن:D هر 1 ماه در میون یه بازی رو به عنوان برترین گرافیک انتخاب میکنی بعدشم تا کسی میگه 1001 دلیل میاری! خوب خودتم مثل همین آقایی هستی که نظر غیر منطقی میده دیگه:D
الان مثلا من نمیفهمم این بازی جز گرافیک چی داره که اومدی پست اول پیرهن پاره میکنی که آااااای هوار این بازی فلانه بهمانه؟ خوب میخوای بازیو معرفی کنی تاپیک رو بساز تریلر رو بزار دیگه بقیه رو بزار به دید بیننده!
بعد تا حرف هایپ میاد چماق میگیرید دستتون!
خوب این کارت هایپه دیگه:D
الان تکسچر این بازی خیلی خوبه اما اونقدر نیست که تو ازش تعریف میکنی! حداقل در حد عناوینی مثل آنچارتد و کیلزون نیست!Fact
البته به من ربطی نداره چی میگی چیکار میکنی چون میدونم این اخلاق تو هیچوقت درست نمیشه اما فقط خواستم بگم گرافیک این بازیرو بزاریم کنار در حد یه بازیه خوبه همین نه بیشتر نه کمتر!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 浪人 and mehdihoo

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
Kourosh
من کاری به اسمون ریسمون کردن شما ندارم. وظیفه من ایجاب میکنه تذکر بدم و برخورد کنم وگرنه زودتر از اینها ایگنور شده بودید. حرفم صریح و مشخصه. شما و هیچکس دیگه حق تعیین تکلیف برای بقیه رو ندارید. این که بیای بگی کسی جواب سوال فرد خاصی رو نده ترالینگ ـه ایجاد دعواست ربطی به موضوع تاپیک نداره و...لطفا در مورد موضوع تاپیک نظر بدید نه در مورد پستی که از شما پرسیده نشده و اصلا بهتون ربطی نداره. دیگه بیش از این تذکر نمیدم.
ممنون از همکاریتون.
دوست عزیز وقتی طرف مقابل میاد سوال بی ربط می پرسه یا کلا بی ربط حرف می زنه انتظار دارید جواب جدی بهشون داده بشه
به طور مثال :
.دوست عزيز من تا الان هر چي تاپيك از طرف شما ديدم هميشه توش بحث كردي و خواستي كه حرف خودت رو به كرسي بنشوني
شما هميشه داري از فرومهاي خارجي براي ما نقل قول و نميدونم كامنتها رو كپي ميكني كه اين كار خودش يه بي احترامي به تمام اعضاي بازي سنتر هست
راستی این چه جور بی احترامی به اعضا هست همین سایت منبع اطلاعات ما هستند
خیلی حرفه ای تر و دقیق تر مقاله و مطلب می نویسن ... تازه حداقل یک بار بازی مورد نظر رو بازی کردن

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آره فرخ جان شما دیگه از این حرفا نزن:biggrin1: هر 1 ماه در میون یه بازی رو به عنوان برترین گرافیک انتخاب میکنی بعدشم تا کسی میگه 1001 دلیل میاری!
این هم از اون پست ها بود ؟!!! :-o
من نه از کسی جانب داری می کنم ... نه حتی کاربر Gartall رو می شناسم ( ظاهرا اسمشون فرخ هست )

این دلیل نمی شه که چون یک کاربر حرف یک سایت دیگه رو اینجا نقل کرده بهشون بپرید
تازه حرف اون سایت از حرف دوستان اینجا خیلی بیشتر سندیت داره و قابل اعتماد تر هست

نویسنده مطلب اون سایتها ( احتیاج به نام بردن هست؟ ) حداقل یک بار بازی رو تست کرده
و در حال اجرا هم دیده و هم بازی کرده از نزدیک کیفیت تصویر و تکسچر رو در حال اجرا مشاهده کرده

پس 100% حرف اون سایت از حرف دوستان اینجا مستندتر هست

با تشکر :)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ممنون از همکاریتون.
باشه ، من اسمون ریسمون میکنم ! شما هم میتونی ایگنور کنی ! کل فروم هم میدونن من فقط Troll کردن بلدم و 2900 تا Trolling کردم و شما کسی هستی که سزای تمام Troller ها رو میدی ! باریکلا !
هرکی اینجا کامنت هامون رو دیده میتونه قضاوت کنه حق با کیه ! شما هم داری وظیفه ات رو خیلی خوب انجام میدی !!! تبریک میگم !!!

نیازی نمیبینم دفعه بعد جواب کامنت های شما رو بدم ! چون خودتون میدونید چه نیتی پشت کامنتهاتون هست . این اخرین کامنت من در جواب شما هست .

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
الان تکسچر این بازی خیلی خوبه اما اونقدر نیست که تو ازش تعریف میکنی! حداقل در حد عناوینی مثل آنچارتد و کیلزون نیست!Fact
البته به من ربطی نداره چی میگی چیکار میکنی چون میدونم این اخلاق تو هیچوقت درست نمیشه اما فقط خواستم بگم گرافیک این بازیرو بزاریم کنار در حد یه بازیه خوبه همین نه بیشتر نه کمتر!
الان آنچارتد و کیلزون سرعت فریمشون 60 هست و Multi Platform هم هستن؟

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
Kourosh
دوست عزیز وقتی طرف مقابل میاد سوال بی ربط می پرسه یا کلا بی ربط حرف می زنه انتظار دارید جواب جدی بهشون داده بشه
به طور مثال :
راستی این چه جور بی احترامی به اعضا هست همین سایت منبع اطلاعات ما هستند
خیلی حرفه ای تر و دقیق تر مقاله و مطلب می نویسن ... تازه حداقل یک بار بازی مورد نظر رو بازی کردن

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم از اون پست ها بود ؟!!! :-o
من نه از کسی جانب داری می کنم ... نه حتی کاربر Gartall رو می شناسم ( ظاهرا اسمشون فرخ هست )

این دلیل نمی شه که چون یک کاربر حرف یک سایت دیگه رو اینجا نقل کرده بهشون بپرید
تازه حرف اون سایت از حرف دوستان اینجا خیلی بیشتر سندیت داره و قابل اعتماد تر هست

نویسنده مطلب اون سایتها ( احتیاج به نام بردن هست؟ ) حداقل یک بار بازی رو تست کرده
و در حال اجرا هم دیده و هم بازی کرده از نزدیک کیفیت تصویر و تکسچر رو در حال اجرا مشاهده کرده

پس 100% حرف اون سایت از حرف دوستان اینجا مستندتر هست

با تشکر :)

شما از كجا مطمئن هستي كه اون كسي كه داره تو اون سايت نظر ميده بازي رو از نزديك ديده و حتي بازي كرده ؟ به خصوص بازي مثل Rage كه تا الن هيچ خبر درست و حسابي ازش بيرون درز نكرده .
اينجا فروم ايراني هست و نظرات هم از ديدگاه ايراني ها گفته ميشه. هي چي كه ميبينن رو ميان اينجا مطرح ميكنن.
فرخ عزيز هم باز به سوالهاي من جواب ندادن.هنوز اينو براي من مشخص نكردن كه فشرده كردن تكسچر يعني چي ؟ يك فريم خوب و بالا تو بازي از كجا ناشي ميشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر