اولین تریلر رسمی از گیمپلی Rage !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بالاخره بعد سال ها انتظار اولین تریلر از گیم پلی بازی نمایش داده شد .
نمیدونم چی بگم حقیقا بهترین یعنی بهترین چیزی که تا حالا دیدم واقعا بینظیره توجه به جزئیات و در کنار تکسچرهای باورنکردنی بازی یعنی ادم را انگشت به دهان میذاره . اولین نمایش بازی را یادتون بندازید حالا این را نگاه کنید .
فقط میتونم بگم جانکارمک بار دیگر خودش را ثابت کرد .
تریلر در دوبخش رانندگی و حالت FPS میتونید نگاه کنید توصیه میکنم اولی را نگاه کنید که محیط بیرونی را نشون میده بازی به صورت خارق العاده گرافیک داره و بعد سوار ماشین میشه با فضای کاملا open world پیاده سازیه چنین تکسچری واقعا جای سوال داره . به استایل گرافیکی هم توجه کنید .
توصیه میکنم به مصاحبه g4tv گوش کنید . با این حال در 60 فریم هست !

کسانی هم که نگران درجه سنی بودند باید بگم بازی به اندازه کافی خشونت داره !
http://e3.g4tv.com/thefeed/blog/post/705613/Hands-On-id-Softwares-Rage-from-E3-2010-Live.html

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SaDrA-HhH

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمیدونم چی بگم حقیقا بهترین یعنی بهترین چیزی که تا حالا دیدم واقعا بینظیره توجه به جزئیات و در کنار تکسچرهای باورنکردنی بازی یعنی ادم را انگشت به دهان میذاره . اولین نمایش بازی را یادتون بندازید حالا این را نگاه کنید .
فرخ دوستان رو که میشناسی؟ این یه تیکرو بدار ،برنداری تا عصری صفحه نهم تاپیک رو میبینیم:D

this is very uniqe because no other game can do this

اینو دیگه خودش گفت و راست هم گفت-من حرفی نمیزنم-فقط ببینید -خیلی خوبه

نظر شخصیمه کسی مشکل داره به من مربوط نیست ! بالاخره اول ببینید بد .
این سه عکس را که پایین گذاشتم شما در تریلر ولی به صورت متحرک میتونید ببینید! من بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم بازی را با CG نمیشه تشخیص داد .
اینجا کلا با نظر های شخصی مشکل دارن:D مسئه اینه:D

بازی هم روی X360 اجرا میشه نه PC!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نظر شخصیمه کسی مشکل داره به من مربوط نیست ! بالاخره اول ببینید بعد .
مشکل همین جاست که همین الان شما دارید تاپیک را خراب میکنید !
بالاخره طولی نمیکشه نظرات سایتها ها را هم میشنویم .

این سه عکس جدید را که پایین گذاشتم شما در تریلر ولی به صورت متحرک میتونید ببینید! تصمیم با خودتونه . من بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم بازی را با CG نمیشه تشخیص داد .

ss_preview_1.jpg.jpg

ss_preview_4.jpg.jpg

ss_preview_3.jpg.jpg

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
id Tech 5 وارد می شود...!
با کمال احترام اجازه هست نظرت رو رد کنم...؟:D
الان دعوا میشه...:D

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
بازی هم روی X360 اجرا میشه نه PC!!!!!!!!!!!!!

خوب که چی؟
فقط خدا کنه مشکل رزولوشن و تغییر گرافیکی نسخه های مختلف نداشته باشه!
نظر شخصیمه کسی مشکل داره به من مربوط نیست ! بالاخره اول ببینید بعد .
مشکل همین جاست که همین الان شما دارید تاپیک را خراب میکنید !
بالاخره طولی نمیکشه نظرات سایتها ها را هم میشنویم .

این سه عکس جدید را که پایین گذاشتم شما در تریلر ولی به صورت متحرک میتونید ببینید! تصمیم با خودتونه . من بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم بازی را با CG نمیشه تشخیص داد .

ss_preview_1.jpg.jpg

ss_preview_4.jpg.jpg

ss_preview_3.jpg.jpg

والا اونجوریم نیست که میگی که نشه با فرقشو فهمید به خصوص عکس اولی!
(اصولاً یه تریلر میبینید اول یکم از جوش بیاین بیرون بعد نظر بدید در موردش که میشه مثل من دیشب تو تاپیک کیلزون 3 نشید :D )

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حرفهای خود جان کارمک :
And that actually, there are some technical points that we tie in there. I was very proud of the Doom 3 generation, where I unified all these things: static and dynamic lighting, static and dynamic geometry. It was technically elegant and wonderful, and was this thing that I was quite proud of as a setup. We’re making completely different decisions on Rage. I’m not trying at all to be perfectly uniform or elegant in whatever way. We’re doing a lot more of the traditional gaming hacks in the technology, because we’re a 60Hz game. We’re totally blazing fast because Rage is a 60Hz game. We want to be responsive for the driving side of things, and that carries over into a silky-smooth sense of play even with all the other first-person sides of things.

That also plays into our grand strategic plan with all this generation of technology. We’re ramping up to do another Doom game, built on id Tech 5. But it’s going to be a 30Hz game. Even though we’re not changing the engine, we get to throw three times as much horsepower at it, so it’s going to look like a totally new game engine on there, even though it’s going to be built on the four years of effort that we spent developing this generation of technology.

نظرات تو فروم NEOGAF هم جالبه فرصت کردم میذارمش بعضی ها اصلا باورشون نمیشه .

فقط خدا کنه مشکل رزولوشن و تغییر گرافیکی نسخه های مختلف نداشته باشه!

خیالت تخت خودشون گفتن تمام نسخه ها یکیه حالا تو اخرین خبر میگفتن نسخه PS3 بهتره :d پس گیر الکی ندید . توجه داشته باش بازی در کنار این 60 فریمه !
من با هیچ نسخه ای کار ندارم فقط بازی را میخوام :d

آخرین ویرایش:

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
اگه روی 360 این قدر کیفیت تکسچر هاش بالاست روی PC چی باشه.:-o
تنوع سلاح هاش هم خیلی خوب بود.بهترین نکته هم این بود که وقتی میمیری یه شانس دوباره بهت داده میشه که نمیری:dمثل Borderlands.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
60 فریم یا 30 ؟!!!:-?

مطلب را چرا دقیق نمیخونید .
And that actually, there are some technical points that we tie in there. I was very proud of the Doom 3 generation, where I unified all these things: static and dynamic lighting, static and dynamic geometry. It was technically elegant and wonderful, and was this thing that I was quite proud of as a setup. We’re making completely different decisions on Rage. I’m not trying at all to be perfectly uniform or elegant in whatever way. We’re doing a lot more of the traditional gaming hacks in the technology, because we’re a 60Hz game. We’re totally blazing fast because Rage is a 60Hz game. We want to be responsive for the driving side of things, and that carries over into a silky-smooth sense of play even with all the other first-person sides of things.

That also plays into our grand strategic plan with all this generation of technology. We’re ramping up to do another Doom game, built on id Tech 5. But it’s going to be a 30Hz game. Even though we’re not changing the engine, we get to throw three times as much horsepower at it, so it’s going to look like a totally new game engine on there, even though it’s going to be built on the four years of effort that we spent developing this generation of technology

کلا داره از استانداردهای تکنیکی بازی میگه اینبار ما میخویم RAGE را در 60 فریم نمایش بدیم .

و میگه بازی دیگر ما DOOM خواهد بود که با id Tech 5 میسازیم (منظورش همون DOOM4 هست که قبلا گفته بودند که در 30 فریم میشه ) اما اینبار با 30 فریم .
که کارمک قبلا گفته بود وقتی بازی بخواد روی 30 فریم باشه 3 برابر قدرت بیشتر از موتور ما خواهید دید .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا از روی این ویدئو با این کیفیت به این همه نتیجه رسیدید؟؟؟!!!!
والا با این کیفیت پایین ویدئو من هیچی نفهمیدم از گرافیک. بیشتر شبیه Metro 2033 در 60 فریم بود. از خوبی هاش نگذریم ثبات فریم در محیط به اون بزرگی واقعا جای تقدیر داره. محیط ها بسیار بزرگ و زیبا بودند. صحنه های دیگر کافه هم زیبا بود اما بازم میگم باید ویدئوی HD و با کیفیت بیاد تا کاملا نتیجه گیری کرد.
ویدئوی دوم که مصاحبه و نمایش بود رو هم دیدم. اما از نظر گیم پلی... والا من هیچ چیز خارق العاده ای تو بازی ندیدم. یه چیزش برام جالب بود. دشمنان هیچ واکنشی نسبت به گلوله نشون نمی دادند :laughing: فقط زمانی واکنش نشون میدادن که بمیرن. همینجوری یارو تیر میزد انگار نه انگار. اونا به کار خودشون ادامه میدادن.
یه جاشم یه باگ جالب رخ داد که فرد بازیکن زود دوربین رو برگردوند دیده نشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر