اولین تریلر از گیم پلی LA Noire

Hosein M

کاربر سایت
la-noire.jpg

با سلام...
راک استار از انتشار اولین تریلر که شامل گیم پلی بازی LA Noire را در فردا خبر داد.
این تریلر در ساعت 5pm طبق GMT قابل مشاهده خواهد بود.

منبع

ویرایش:
دانلود کیفیت بالا:http://media.rockstargames.com/lano...anoire_gameplayseries_orientation_640x360.flv

کیفیت پایین:http://media.rockstargames.com/lano...anoire_gameplayseries_orientation_480x270.flv

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alien87
خب راستش گرافیک محیط هاش و ماشین ها در حد همون Mafia II هست ، تیراندازی هم که بنظرم چیزی ویژه تر از Mafia II نداشت بلکه موقع شلیک با شاتگان من یکم احساس کردم که سنگینی تیراندازی زیاد توش معلوم نبود.
ولی مهم بخش های دیگر گیم پلی اش بود که بنظرم خیلی جالب اومدند مثلا بازجویی ، تعقیب ، دستگیری مجرمان ، نوشتن توی دفترچه ، بررسی بیشتر اجزای محیط ، واکنش های مختلف نسبت به اعترافات مظنونان و ...
در کل بنظر من عنوان موفقی میتونه باشه و شاید یکی از 10 بازی برتر 2011.

نکته اینه که اون انیمیشن های بی نظیر صورت فقط تو Cut Scene ها نیست و حتی تو مبارزات بازی هم موقع حرف زدن اجرا میشه! (یه تیکه وسط مبارزه، Philips پشت دیوار کاور گرفته بود، حرف که میزد انیمیشن صورتش مغز آدم رو منفجر میکرد:دی).

چیز دیگه ای هم که خیلی تو چشم میاد، تنوع بالای گیم پلی است. از مبارزات Cover based داره تا رفتن به صحنه های جرم، بازجویی و تعقیب و گریز و حتی آزادانه چرخیدن توی شهر. کلا فکر میکنم چیز جالب و جدیدی از آب درمیاد.

فوق العاده بود . به معنای واقعیه کلمه فوق العاده بود . ماکه فکمان یه تماسی با زمین پیدا کرد موقع دیدن تریلر . با Dreadlord هم موافقم تونع گیم پلی فوق العاده بود . در مورد انیمیشن-ها هم حرفی نمیشه زد کلا غیر قافل توصیفه :دیhttp://forum.bazicenter.com/member.php?u=20450

من هم تماشا کردم گیم پلی بازی رو و باید بگویم که دارند سنگ بزرگی را بر میدارند که اگر به هدف بزنند صدایش کل دنیا را بر میدارد و اگر نزنند هم ... که خب نزدند و میشود یک بازی عادی . مثل بقیه بازی ها

میدونین یک جورایی سر کاراکترها به بدنشون نمیخورد !

عزیز من تمام قابلیت های این بازی رو ول کردی گیر دادی به سرشون ؟ :-/

من واقعا باورم نمیشه وقتی اجزای صورت اینا تکون میخوره حالا یا لب یا ابرو یا چشم دارم تریلر یه بازی رو تماشا میکنم ! به این میگن یه تکنولوژی بی نظیر . انقلاب یا تحول یا هرچی :d واقعا سنگ تموم گذاشتن برای این بازی مخصوصا انیمیشن صورت . گیم پلی کاملا مشخصه که اصلا خسته کننده نیست . اصولا R* هر سال که بازی میده جایزه درو میکنه امسال هم ازون سال هاست :d

من هم تماشا کردم گیم پلی بازی رو و باید بگویم که دارند سنگ بزرگی را بر میدارند که اگر به هدف بزنند صدایش کل دنیا را بر میدارد و اگر نزنند هم ... که خب نزدند و میشود یک بازی عادی . مثل بقیه بازی ها

منظور از سنگ بزرگ چیست ؟

اوووووووووف!!!یا حسین عجب چیزیه!لباس پلیس چقد به این کول(کولمن:دی)میاد!چقدر باحاله!دفترچه ش چه باحاله!اونجایی که به زنه میگه شما دروغ میگی خیلی باحال ساخته بودن!

خب منم نظرم رو بگم.
من اصلا از این بازی خوشم نمیومد. احساس میکردم داره شدید واسش هایپ درست میشه و تا همین الان یه تریلر هم ازش ندیده بودم. کلا نمیدونم چرا حس خوبی به بازی نداشتم! الان که این تریلر رو دیدم خیلی خیلی از بازی خوشم اومد. خــیـــلی! یه نکاتی داره که از تصور کردنشونم لذت میبرم!

عزیز من تمام قابلیت های این بازی رو ول کردی گیر دادی به سرشون ؟ :-/

من واقعا باورم نمیشه وقتی اجزای صورت اینا تکون میخوره حالا یا لب یا ابرو یا چشم دارم تریلر یه بازی رو تماشا میکنم ! به این میگن یه تکنولوژی بی نظیر . انقلاب یا تحول یا هرچی :d واقعا سنگ تموم گذاشتن برای این بازی مخصوصا انیمیشن صورت . گیم پلی کاملا مشخصه که اصلا خسته کننده نیست . اصولا R* هر سال که بازی میده جایزه درو میکنه امسال هم ازون سال هاست :d

منظور از سنگ بزرگ چیست ؟

اهداف جاه طلبانه = سنگ بزرگ

اگر واقعاً بخواهند عمق بخش کارآگاهی بازی را زیاد کنند باید مثل هوی رین یا مس افکت بتوانند حالات متفاوتی را برای بازی پیش بینی کنند و داستان خطی نباشد و اگر غیر از این باشد هم یک بازی عادی میشود و ... اصلی ترین بخش بازی همین است دیگر و الا تعقیب و گریز و رانندگی و شلیک و ... که ئر بازی های دیگر هم بود که :-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or