اولین تریلر از گیم پلی LA Noire

Hosein M

کاربر سایت
la-noire.jpg

با سلام...
راک استار از انتشار اولین تریلر که شامل گیم پلی بازی LA Noire را در فردا خبر داد.
این تریلر در ساعت 5pm طبق GMT قابل مشاهده خواهد بود.

منبع

ویرایش:
دانلود کیفیت بالا:http://media.rockstargames.com/lano...anoire_gameplayseries_orientation_640x360.flv

کیفیت پایین:http://media.rockstargames.com/lano...anoire_gameplayseries_orientation_480x270.flv

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alien87
من که انقدر سنم کمه، یک خاطراتی دارم که یادم میاد کیف میکنم، حالا شماها که اکثرتون از من بزرگترین این حرفها ازتون بعیده! یادش بخیر میشستم تو 7-8 سالگی پای PoP و به یک معماش که می رسیدم با فک و فامیل ساعتها فکر میکردیم :)) یا مثلاً Neverhood، یک بازی بود Spy Fox، من این بازی رو هیچوقت یادم نمیره، شاید بهترین خاطراتم رو با این بازی دارم که با اون سن و زبان داغونم واقعاً با دل و جون میشستم بازیش میکردم! حالا همه میخوان یک بازی بیاد 60 نوع اسلحه متفاوت داشته باشه، 40 تا ماشین، اصلاً هم معما و فکر کردن نداشته باشه، شما میخواین یک بازی بزارن جلوتون مثل خوره بشینین پاش و یک شبه بدون هیچ فکر کردنی تموم کنین بعد بگین بــه بـــه عجــــــب بازی بود! یادش بخیر سر یک بازی بود Little Big Adventure 2، بازیش پر از راه مخفی، آبجکت های مخفی، معما و ... بماند که باید مسیر هارو خودتون پیدا میکردین! خداوکیلی عجب بازی بود! درسته که اکشن و این حرفها هم جای خودشون رو دارن ولی دیگه خسته شدم از بس بازی ها مسخره شدن، دیگه رسماً معمایی نمونده تو بازی ها تا یکم به مغزمون فشار بیاد، فقط باید با RT و LT و دکمه تعویض خشاب بازی کنیم! سبک بازی هم به نظر من عالیه.

جالبه که سن من ماشالله به خیلی از شما نمیرسه! ولی شما دیگه چرا؟
فهمیدیم که سنت زیاده از برو بچه های قدیم هم هستی.خوره نورهود هم بودی!. ولی بازم سنت به من نمیرسه!!

فهمیدیم که سنت زیاده از برو بچه های قدیم هم هستی.خوره نورهود هم بودی!. ولی بازم سنت به من نمیرسه!!
چـــی میگــی!؟ اینهمه گفتم سنم کــمه باز شما میگین سنت زیاده؟ :دی بــابا جان من کلی گفتم سنم کمه، افعال معکوس که استفاده نکردم! :دی منتهی از همون اول عمرم بازی میکردم :دی

• Like
Reactions: koorosh sh
من الان تریلر بازی رو دیدم
همه چی خوب بود.خیلی ها نقاط مثبتش رو گفتن پس اون چیزایی رو می گم که گفته نشده یا کمتر گفته شده
اول اینکه سیستم دیالگ بازی نشون داده نشد.اینش برای من یکی خیلی مهم بود ولی متاسفانه با وجود اینکه دیالگ توی این بازی خیلی مهمه ولی توی این تریلر چیزی نشون داده نشد. فقط اون قسمت که باید مشخص کنیم دروغ داره میگه یا راست می گه نمایش داده شد.حالا سوال اینجاست که چرا این قدر این قسمت ساده طراحی شده؟ یعنی من یه سوال از یکی می پرسم و بعد با یه لیست از کلمات روبرو میشم.دروغ، حقیقت،شک و دفترچه یادداشت.این لیست بیش از حد ساده طراحی شده.یعنی بهتر بود که چند تا جواب با مضمون اینکه یارو راست می گه یا دروغ روی صفحه نمایش نقش می بست و ما با فهم و درکمون نسبت به داستان یکی رو انتخاب می کردیم.(این چیزی بود که من انتظار داشتم توی این تریلر ببینم ) یا شاید اصلا سیستم دیالگ بازی همینه؟! یعنی شما میاد در حین بازجویی و بعد از دیدن بازرسی کول(به شکل کات سین) باید توی یه صحنه مشخص کنید که مظنون راست می گه یا دروغ! که اگه این باشه خیلی بده و کار ما فقط مشخص کردن دروغ و راست بودن گفته های فرد مورد بازجویی هست( که توی تریلر چندین بار این کار نشون داده شد که کمی آدم رو نگران می کنه.امیدوارم که این کاملا اشتباه بوده باشه و توی تریلر بعدی مشخص بشه)
بررسی صحنه جرم مورد بعدی هست. شما به صحنه جرم میرید.بعد جسد و بقیه چیزها رو بررسی می کنید.بررسی که به نظر میاد به این شکل هست که یه چیز رو با آنالوگ می چرخونید و با لرزش دسته و زوم کردن دوربین روی یه چیز پی به یه سرنخ می برید و اون ثبت می شه توی دفترچه. اینم خیلی ساده هست. توی ذهن من این بود که مثلا ما می ریم روی یه صحنه وبعد که خودمون بدون هیچ ویبره یا زوم دوربینی صحنه رو بررسی می کنیم بعد توی دفتر یا مثلا هر جای دیگه می شینیم و با بررسی سر نخ ها در کنار هم به نتایجی می رسیم.مثلا یه دسته سوال چند جوابی در هر مورد تنظیم میشه که ما باید اونها رو درست جواب بدیم تا سریع تر کیس رو حل کنیم ( یه چیزی تو مایه های هوی رین ولی بهتر و حرفه ای تر) ولی مثله اینکه فقط به وسیله اون دفتر چه باید تشخیص بدیم اون فرد فقط راست می گه یا دروغ!!

swfp2mt1ughkzz2hwop0.jpg

اینم یه عکس که توش نحوه بررسی لوازم صحنه جرم توضیح داده شده

بعد در مورد گرافیک چرا گیر دادین به مافیا!؟! مافیا یکی از بهترین و زیباترین گرافیک های این نسل رو داشت.نور پردازی، انیمیشن ها، جزییات صورت اشخاص و بافت محیط واقعا بی نظیر بود و من شاید بگم نزدیک به 50 تا عکس از دکور و نماهای زیبای این بازی گرفتم و توی ارشیوم نگه داشتم. با وجود اینکه بسیاری از بازی های این نسل به هیچ وجه وسواس بالای سازنده های مافیا رو توی دکوراسیون و توی جزییات محیطی ندارن.

به دلیل تکنولوژی سنگین انیمیشن های صورت در برخی از قسمت های تریلر ،بطور واضح از بافت های ضعیفی استفاده شده که به دلیل سخت افزار محدود کنسول ها چیز طبیعیی هست ولی در کل گرافیک بازی چشنواز و زیبا کار شده و انیمشن صورت افراد به قدری زیباست که بقیه نقص ها در این قسمت به کل فراموش میشه. اینجاست که ادم حسرت نسخه PC رو میخوره که می تونست این محدودیت رو برداره و باعث زیبایی بیشتر گرافیک بازی بشه.
تیراندازی و رانندگی هم خوب بود ولی انتظار کیفیت بازی های درجه یک ژانرهای اکشن رو نداشته باشید.

در مورد چیزهایی که حمید گفت باید بگم که شاید کمی بزرگنمایی شده! من حمید رو همه جوره قبول دارم و واقعا لذت می برم از اطلاعات بالایی که در این زمینه ها و دید کارشناسانه و حرفه ای که نسبت به این مسایل داشته و داره و قلم زیبایی که این اطلاعات غنی رو به رشته تحریر می کشه ولی( اگه بهش برنخوره و ناراحت نشه) باید بگم که بعضی اوقات با 2-3 تا جمله کوتاه که حتی داره واقعیت رو می گه، باعث به اشتباه افتادن افراد میشه و باعث میشه که ناخواسته بازی بیش از حد در ذهن بعضی ها بزرگ بشه و بعد هم اون مسایلی که گفت اتفاق بیفته که شاید خودش هم نخواد ولی اون طرز بیانش این مشکل رو بوجود بیاره و بعضی ها با دیدن نمرات شروع می کنن به تعنه زدن به ایشون. این بازی هم داره همون اتفاق واسش میفته
یکی اینکه اون موضوع پیدا کردن ادرس که اگه واقعا باشه بی نظیره و فوق العاده هست ولی توی این عکس مکان ماموریت مشخص شده
xkafjxtlavt7h0m01u0.jpg

بعد در مورد بررسی محیط مثلا بعد از بررسی یه شی بازی خودش خودکار اون رو ثبت می کنه به عنوان یه سر نخ و بعد بوسیله این نوشته ها در قسمت بازپرسی بازی ماموریت های دیگه ای برای گیمر قرار میده.
بعد در بقیه موارد هم حمید درست میگه ولی انتظار اینکه بازی تست تخصصی کاراگاه یا یه روانشناس رو در حین بازجویی ها جلومون بزاره رو نداشته باشید ولی مطمئنا با چیز جدیدی رو برو هستیم که با نمونه های قبلی تفاوت داره
در کل من همیشه طرفدار بازی هایی بودم که داستان محور بودن و تلاش کردن بازی ها رو به فیلم های سینمایی نزدیک کنن. این بازی هم یکی از همون هاست و شاید بهترینشون ولی مشکلاتی هم خواهد داشت که مطمئنا به مزاج خیلی ها خوش نخواهد اومد.

این رو بگم که تمام گفته های من بر اساس این تریلر و اطلاعات قبلی بوده و هیچ چیزی رو از خودم در نیاوردم( برای جلوگیری از اسپم هایی مثل این که شما کی بازی بدستت رسید و چند دور تمومش کردی و ...) ممکنه همه این چیزایی که من گفتم اشتباه باشه.پس زیاد به خودتون سخت نگیرید

آخرین ویرایش:
من که انقدر سنم کمه، یک خاطراتی دارم که یادم میاد کیف میکنم، حالا شماها که اکثرتون از من بزرگترین این حرفها ازتون بعیده! یادش بخیر میشستم تو 7-8 سالگی پای PoP و به یک معماش که می رسیدم با فک و فامیل ساعتها فکر میکردیم :)) یا مثلاً Neverhood، یک بازی بود Spy Fox، من این بازی رو هیچوقت یادم نمیره، شاید بهترین خاطراتم رو با این بازی دارم که با اون سن و زبان داغونم واقعاً با دل و جون میشستم بازیش میکردم! حالا همه میخوان یک بازی بیاد 60 نوع اسلحه متفاوت داشته باشه، 40 تا ماشین، اصلاً هم معما و فکر کردن نداشته باشه، شما میخواین یک بازی بزارن جلوتون مثل خوره بشینین پاش و یک شبه بدون هیچ فکر کردنی تموم کنین بعد بگین بــه بـــه عجــــــب بازی بود! یادش بخیر سر یک بازی بود Little Big Adventure 2، بازیش پر از راه مخفی، آبجکت های مخفی، معما و ... بماند که باید مسیر هارو خودتون پیدا میکردین! خداوکیلی عجب بازی بود! درسته که اکشن و این حرفها هم جای خودشون رو دارن ولی دیگه خسته شدم از بس بازی ها مسخره شدن، دیگه رسماً معمایی نمونده تو بازی ها تا یکم به مغزمون فشار بیاد، فقط باید با RT و LT و دکمه تعویض خشاب بازی کنیم! سبک بازی هم به نظر من عالیه.

جالبه که سن من ماشالله به خیلی از شما نمیرسه! ولی شما دیگه چرا؟

سنت که به خیلی ها میرسه! اینو مطمئن باش! :d

من خودم این نسل رو با Braid و سری جدید Monkey Island و یکی دوتا دیگه نگه داشتم!! وگرنه Adventure باز خوب در این نسل یه Adventure باز مرده است!!! :d

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or