اولین اخبار از VGA 2011

بازی سال از نظر Spike VGA کدام خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    258

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
Spike TV در 10 دسامبر برنامه Video Game Awards 2011 را شروع خواهد کرد
.به احتمال زیاد Metal Gear Solid: Rising در این برنامه حضور دارد
Geoff Keighley در tweet نوشته :
"واقعیت اینه که کوجیما بالاخره Metal Gear Solid: Rising را در VGA 2011 به نمایش در خواهد اورد "
و همینطور ادامه داد
"Alan Wake جدید معرفی خواهد شد . Bioware عنوان جدیدی رو از استدیو تازه کاری به نمایش در خواهد اورد
عکس هایی از این بازی در مجله Game Informer ماه دسامبر وجود خواهد داشت"
همچنین نامزد ها برای بهترین بازی سال عبارت اند از

The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Uncharted 3: Drake’s Deception
  • Batman: Arkham City
  • Portal 2
  • The Legend of Zelda: Skyward Sword
  • نامزد های بازی های مورد انتظار برای عرضه در 2012

• Halo 4
  • The Last Guardian
  • Diablo III
  • BioShock Infinite
  • Mass Effect 3

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
اگه 5 تا نامزد قراره داشته باشیم ، خب Gears of War جای کدوم یکی از اینا باید باشه ؟!

به سلیقه شخصی که نیست ، اگه من بخوام بگم ، GeOW3 رو به Portal و Zelda و Skyrim ترجیح میدم ، ولی منطق اینو نمیگه .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من چی بگم الان؟خدا یهقل نداده به آدم؟واقعا انصافه که گیرز حتی تو نامزد ها نباشه؟(من نمی گم این لیست حتمیه...ولی می گم اگه لیست حتمی همین باشه,واقعا بی انصافیه....حالا جالب اینجاست آخر سر بهترین شوتر رو هم می دن به MW3 و بهترین بازیه آنلاین می شه گیرز...)

خدایی اگر من هم میخواستم 5 تا بازی رو انتخاب کنم اینها حتماً توی لیستم بودن :

The Elder Scrolls V: Skyrim
Batman: Arkham City
Portal 2

اون دوتا جای دیگه رو هم میشه با توجه به موفقیت نسخه قبل U3 ( یعنی U2 ) به این بازی و Zelda داد که نیومده 2-3 تا نقد خیلی مثبت دریافت کرده و همیشه مورد توجه قرار گرفته ! گیرز سال 2008 هم تحویل گرفته نشده ! امسال هم همین هست ! خیلی تعجب برانگیز نبود !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من چی بگم الان؟خدا یهقل نداده به آدم؟واقعا انصافه که گیرز حتی تو نامزد ها نباشه؟(من نمی گم این لیست حتمیه...ولی می گم اگه لیست حتمی همین باشه,واقعا بی انصافیه....حالا جالب اینجاست آخر سر بهترین شوتر رو هم می دن به MW3 و بهترین بازیه آنلاین می شه گیرز...)

اگه قرار بود GeoW هم تو لیست باشه اون موقع کاندیدای بهتری مثه DX : HR بود نسبت به گیرز که یکی از متفاوت ترین بازی های امسال بود فقط چون شما از گیرز خوشت میاد که نمیتونی اونو جز ِ کاندیدا بزاری یا نزاری . البته اینجا کسایی که با دید ِ شوتر محض رفته بودن سر ِ DX الان Hater ـشن :D

من از همون اول خوشم نمیومد
biggrin1.gif
میدونستی اما چه خبره :D اینا مثلا فک کردن MW3 هست بازی دیدن اوا نصفیش که استیلثه RPG هم هست که پس بره گمشه :D البته تو RPG باز هم نیستی کلن :D

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
یادش بخیر قرار بود ریج تو همه زمینه ها نامزد بشه =))
البته اینجا کسایی که با دید ِ شوتر محض رفته بودن سر ِ DX الان Hater ـشن :biggrin1:

من از همون اول خوشم نمیومد :D

البته تو RPG باز هم نیستی کلن
biggrin1.gif

وقتم ارزش بیشتری داره :D

آخرین ویرایش:

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
فاجعه! :d
Gears 3 باید جزو نامزد های GOTY باشه، نباشه بی انصافیه! و حق سازندگانش برای ساختن همچین بازی فوق العاده ای ضایع میشه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فاجعه! :d
Gears 3 باید جزو نامزد های GOTY باشه، نباشه بی انصافیه! و حق سازندگانش برای ساختن همچین بازی فوق العاده ای ضایع میشه.
بی انصافی نیست ، حق سازندش هم به ما مربوط نیست :d به هرحال از دو تا جای فوق معتبر برای Goty یکی فعلا انتخابش نکرده ! شاید دومی کرد (حرف این دوتا هم دوباره میگم، کلا نمیشه زیر سوال برد) تو همین VGA هم نمیشه هیچکدوم از این بازیا رو حذف کرد و GEOW3 رو گذاشت !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
شاید بیشتر از این لیاقتش نباشه.

سال 2008 و سال 2006 جزو کاندیداهای بهترین بازی سال بوده ! 2006 جایزه بهترین شوتر، بهترین گرافیک و بهترین مالتی پلیر سال رو گرفت Epic هم استدیو سال شد و 2008 هم بهترین شوتر سال رو گرفت ! بیشتر بخاطر سرد شدن منتقد ها نسبت به بازی هست ! در کل تیکه خوبی ننداختی !

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
شاید بیشتر از این لیاقتش نباشه.

GeOW 1 = 94
GeOW 2 = 93
GeOW 3 = 91

همچین بازی با این میانگین امتیازات، هر 3 نسخه متای بالای 90 شاید لیاقتش بیش از این نباشه؟! و با کلی جوایزی که نسخه های مختلفش از سایت های مختلف دریافت کردن، یعنی چی عزیزم؟ ولی از یه جهت خوب گفتی! چون دیگه عالی بودن این بازی کسی رو سوپرایز نمیکنه!
کمتر بازی وجود داره که 3 شماره ازش ساخته شده باشه و هر 3 شماره متای بالای 90 داشته باشن.

بی انصافی نیست ، حق سازندش هم به ما مربوط نیست :d به هرحال از دو تا جای فوق معتبر برای Goty یکی فعلا انتخابش نکرده ! شاید دومی کرد (حرف این دوتا هم دوباره میگم، کلا نمیشه زیر سوال برد) تو همین VGA هم نمیشه هیچکدوم از این بازیا رو حذف کرد و GEOW3 رو گذاشت !

هست! :d برا طرفدارهاش حق سازندش مربوطه که خورده نشه! :d دمشون گرم 3 تا شماره ای که از بازی دادن بیرون همشون متای بالای 90 گرفتن که شاهکاریه برا خودش،این خودش میتونه یکی از دلایلی که باید باشه حسابش کرد! نمیشه این Zelda رو بندازن کنار؟! :d البته به طرفدارهاش بر نخوره!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
بعضی بازیا هستن که کلا تیپ ـشون به GOTY شدن نمیخوره و گیرز ـم از همین دسته ـس!

پ.ن: من خودم عاشق گیرز ـم دوستان میدونن :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
انصافا گرز یه بازیه منحصر به فرده.شاید لذت شوتینگ این بازی رو هیچ بازیی غیر از cod نداشته باشه ولی منم فکر نمیکنم این بازی بهتر از اینایی باشه که تو لیست هستن.هرچند که حالم از portal بهم میخوره.u3 و batman هم که به مراتب بازیه کاملتری از گرز هستن.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
Goty = Uncharted 3: Drake’s Deception :x

به متا زیاد توجه نکنید چون یه سری آشغال کله اومدن به این بازی ازقصد نمره 5 دادن تا امتیازش بیاد پایین

جای گیرز به شدت خالیه :(

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آخه بدبختی شانسم نداره این بازی.سال 2006 با اینکه کلی جوایز درو کرد ولی آخر کار وجود غولی به اسم oblivion باعث شد نتونه بهترین بازی سال بشه
سال 2008 هم که دوتا غول دیگه به اسم mgs4,gta بودن.
البته به نظر من امسال دیگه حداقل میتونه بهترین سوم شخص و بهترین شوتر سال باشه چون با وجود mw3 نمیتونه بهترین مولتی هم بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر