اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اگر آره که باید بگم واقعا که پس شما همیشه مثل این جامعه قشنگمون فقط میخوای درجا بزنی
به نظر من که مد شب روز عالی هست چون قبلی همش توی شب بود من موندم پس روزا چیکار میکرد
در رابطه با کاور گیری والا این دیگه بهترین چیز هست حداقل از این بهتر هست که به طور کاملا الکی هی زمان اهسته کنی بری توی سینشون این به واقعیت بازی کمک میکنه
شما هم بايد يك چيزي مي گفتي ديگه ؟؟ البته شما و يك سري بايد خوشتون بياد اما بعيد مي دونم طرفدار هاي واقعي مكس پين از اين تغييرات خوششون بياد. كاملا مشخصه شما بازي را درك نكردي. شب بودن بازي حس تنهايي و Noir به بازي مي داد. الان انقدر مكس بد بخت شده كه از لحاظ بصري با Uncharted مقايسه ميشه. دشمنانشم كه شدند GTA.
بازي كه سبك اكشن متحول كرد حالا بايد بره يك سري المان بازي هاي open-world بياره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,963
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا از قیافه ی شخصیت بازی بگذریم از این کاور گیریه نمیشه گذشت ! هرچند از قیافه ی مکس هم نمیشه گذشت !

خدا لعنتشون کنه اگه بازی رو Open World کنن ! فعلا تا اینجا که احتمال گند زدن به بازی هست !

:biggrin1:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بچه ها باور کنید این فقط یه شایعست که این لندهور مکس خودمونه....آخه مگه میشه؟:confused:
کاورگیری؟؟؟؟......مکس واسه این میزد تو دل دشمنا چون چیزی واسه از دست دادن نداشت و فقط دنبال حقیقت و انتقام بود.
حتما میخوان یه نقش مونث هم وارد بازی کنن که مکس آخر بازی با طرف بریزه رو هم....
مد روز که واقعا نوبرشه؟؟؟؟.....کل بازی واسه این تو شب بود که بتونه ذهن آشفته ی مکس رو بهتر القا کنه..فضاسازی به این میگن نه این که تو جنگل های استوایی برزیل بیوفتی دنبال یه سری آدمای کور و کچل

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
خداییش از همه چیز گذشته قیافه ی مکس توی این عکسا شبیه درویش هاست ....

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
اون موقع که من گفتم از لوگوی بازی /فیافه سم / حضور راکستار فهمیدم بازی ترکیده پست من پاک شد...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
يعني خاك بر سر R*
مكس كچل !! كاور گيري !!؟؟ رنگ بندي زنده !!!!!!!! مد روز و شب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مكس توي روز !!!!!!!!!!!! مولتي پلير !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3rd gears Clone

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
واقعا اگه شرکت هایی مثل Blizzard و سازنده هایی مثل کوجیما نباشن این صنعت منقرض میشه !! (منقرض رو درست نوشتم ؟)

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
یادش بخیر
عجب بازی بود شماره اول
چند سال پیش بود ؟ یادم نمیاد
از اولین بازی هایی بود روی سیستمم بازی کردم یادمه خواهرم از مسافرت برگشته بود برام مکس پین رو خریده بود کلی کف کردم
امیدوارم مثل مکس پین 1 یه حال اساسی بهمون بده
راستی یه نفر به من گفت که مکس پین داستانه واقعی داره آیا همین طوره ؟

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
دوستان عزیزی که قادر به درک فضاحت چنین فاجعه عظیمی نیستند ( و البته نسخه اول رو تجربه کردن )

تنها عمل نتیجه بخشی که برای درک عمق حماقت طراحان و فضاحت درون مایه و نزول وجه فنی بازی میشه انجام داد ، تنها یک بار گوش کردن به تم موسیقی نسخه اول و شاید نسخه دومه !

یک بار امتحان کنید ...

متاسفانه عنوان MaxPayne با یک عدد بی معنی 3 کنارش تنها بهانه و دست مایه ای برای افزایش درآمده حاصلست و مطلقاً هیچ توجهی به اصالت عنوان عظیم MaxPayne و احساس نوستالژیک عمیق و بسیط بازی بازان قدیمی نسبت به این عنوان نشده ... ساخت این عنوان عظیم اصلاً نباید ادامه پیدا میکرد و حالا که اینچنین شده توقعی غیر از این و اون هم از RockStar در این سبک نمیشه داشت ... این عنوان تنها به دست Remedy و با توجه و وفاداری کامل و مطلق به نسخه اول زنده خواهد شد .

حقیقتاً ، شدیداً و عمیقاً بنده متاسفم :evil::evil::evil: شخصاً در مورد این بازی تعصب خاصی دارم .

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
تو رو خدا یکی به من بگه چرا این شرکت های پول پرست فکر ما گیمر هارو نمیکنن...با معرفی این مکس احساس کردم که به شعورم توهین شده....میگید چطوری؟...الآن بهتون میگم...
فکرشو کنید حدود 5-4 سال مکس پین بزنید و جا به جاشو حفظ باشید و یه جورایی مکس جزو خداترین بازیاتون باشه بعدش یه سری ییهو میان میگن که مکس اینجوریه ...میخواین بخواین نخواستید هم باید بخوایید....یعنی همه ی اون خاطراتو اون همه عشقی که به مکس داشتید عملا هیچ....حال شما اسم اینو به غیر از توهین واسه منو امثال من چی میزارید؟:((

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
اين مكسه؟ فكر كردم سم فيشره! خودمونيم هيچ شركتي عمرا نميتونست همچنين خرابكراي روي يك بازي محبوب بكنه، اتمسفر بازي به كل گرفته شده، داستان noir كجاس؟ توي روز !!!!؟؟؟ اي خدا چه گند كاري‌اي كردن اينا.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من به تو SMS ميدم باور نكن :biggrin1:
ولي توجه كنيد اين بازي دقيقا شده Stranglehold. نكته بعدي اين هست كه بازي 10 سال بعد از قسمت دوم هست و قراره اتفاقات اين 10 سال رو هم اشاره كنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر