اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

SALADI

کاربر سایت
Sep 27, 2008
214
نام
Ali Ir
!!!!!!!!?????????WTF

i can not belive man...i realy van not belive
یعنی چی آخه؟ کچل؟ ریشو؟! کجاست اون مکس پین خوش تیپ آخه؟ من با این بازی زندگی کردم.بهترین بازی عمرمه.فقط میتونم دعا کنم که مثل SC Convivtion دوباره تغییرش بدن.
آخه اینا دیگه چین؟ >>>>>> روز و شب شدن - کاور گیری - ]چیز هایی که کاملا با مکس پین پارادوکس دارن!!!!
آخه دلش اومد راکستار به غیر رمدی و سام لیک (که اسم مکس پین منو یاد اونا مبندازه) بده یکی دیگه یه مکس پین بسلزه؟ همونطور که اشاره شد خدا کنه این اطلاعات از غلط یاشه.
if they do such a thing i swer make them eat their own shit man

اطلاعات غلط نیست،تصاویر بازی تو مجله game informer چاپ شده.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
جو سیاه و سرد مکس پین 1 و کمی هم مکس پین 2 واقعا ستودنی بود ... میان پرده های کامیک وارانه اش هم 20 بود ! اشاره های این بازی هم به اساطیر اسکاندیناوی برای کسانی که با این اساطیر اشنایی داشتند خیلی جذاب بود ...

اما حالا ...

یک مکس پین جدید که اصلا طرفداران مکس پین رو به خودش جذب نمیکنه
سیستم کاور گیری اصلا به درد طبیعت مکس نمیخوره ...
مکس پین در روز دقیقا مثل فلسفه ی CoOp در بازی رزیدنت اویل5 هستش ... در تئوری جالبه اما در عمل هم به گیم پلی بازی لطمه میزنه هم به جو بازی !
محیط بازی که جو خفقان زده نیویورک رو نشون میداد و از همه مهمتر با خلافکاران این شهر مبارزه میکردید جاشو به یک مکان در برزیل داده که تقریبا میشه گفت در آمریکای جنوبی معدل خلافکاران مواد مخدر رو میشه پیدا کرد و باید معجزه باشه که مکس بخواد با این همه آدم بجنگه !

تنها این قسمت اعتیاد مکس به قرص های آرامبخش و ... جذابه ... منم همه ی زندگیمو یه شبه ازم میگرفتن معتاد میشدم !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
اتفاق خاصی نیفتاده..!!! فقط اون رنگهای زنده (که من هنوز منظورشو نفهمیدم) به همراه تغییر روز و شب بازی رو خراب میکنه وگرنه کاور گیری که اصلا مشکل نداره تو شماره های قبل هم این ضعف دیده میشد (نا سلامتی مکس یکجور پلیس مخفی هست)

ایراد گرفتن از قیافه کارکتر هم که دیگه آخر خندست..نکته مثبت هم بخش مولتی پلیر هست..

از همین حالا دارن بازی رو خراب میکنند.. خوبه هنوز شایعه است..

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
همیشه آرزو داشتم(آرزو که نه:d) مکس پین 3 بیاد
ولی حالا می بینم همون نیومدنش بهتر بود...اوضاع خیلی خرابه

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
مکس پین 1 و 2 تک تک صحنه ها و سناریو هاش خاطره بود . کات سین های مخصوصش . حس غمی که همه جای بازی بود ...
فقط امیدوارم MP3 به Bully تبدیل نشه !!!

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
واقعا منتظرشم

این کچلیش خوب یعنی بچه خود کفاییه هر وقت بیکار میشه میره تیغ میکشه کف کله ی مبارکش:laughing:

Solid snake old

کاربر سایت
Feb 12, 2008
67
نام
ایمان
ولی راکستار همیشه نشون داد تو کارش وارد و بازی به این بزرگی رو خراب نمیکن

ن بازی با موتور جان کارمک میترکونه.حالا ببینید

قابل توجه دوستان Rockstar Advanced Game Engine= RAGE

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
ولی راکستار همیشه نشون داد تو کارش وارد و بازی به این بزرگی رو خراب نمیکن
درسته راک* بازی ضعیف نمیده بیرون ولی ایشون اصالت مکس پین رو نابود کردن
ما مکس پین با همون قیافه غم زده و محیط تاریک و سیستم کنترل شبیه شماره های 1 و 2 می خایم نه این چیزی که می خاد بده بیرون

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
کسری جان نگران نباش . R* خودش کارشو بلته !

اینکه کچله ریش دار معتاد هستش که بد نیس ولی بقیه بدن که حتما تغییر پیدا میکنن البته بغیر از سبک گرافیک که خوب به Rage مربوط میشه.
اگه بلد بود اين نمي شد كه! كسري به نكته ي خوبي اشاره كرد.... مكس پين يعني محيط مرده.
قابليت كاور گيري خود به خود سرعت بازي رو كاهش مي ده.... ولي مكس پين هاي اصلي يه گيم پلي سريع داشتن.

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
وای ، چی شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Max Pyne به خاطر تیپ و قیافه اش ، به خاطر کتش ، به خاطر جنگیدن در مناطق پایین نیو یورک ، به خاطر مبارزات در شب و... شد Max Payne
حالا چه بلایی سرش آوردن ؟
درسته تغییر خوبه اما به قیمت تغییر بازی ؟ مثل اینه که بهش ماشین سواری هم اضافه کنند .

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
چرا همه اینجوری میگن ؟؟؟:confused:
بزارید اطلاعات کامل بیاد اونوقت در موردش حرص بخورید :mad:
من که خودم همیشه به *R و بازیهاش اعتقاد دارم . تو Bully میتونستی استایل موت رو تغییر بدی .
قابلیت کاور گیری به طبیعی شدن بازی کمک میکنه و از سرعت گیم پلی هم اونقدر کم نمیکنه که ما داریم میگیم مگه Gears نیست . سرعتش کمه ؟؟؟؟
من الان نظرم عوض شد قیافش خیلی خشن و غمگین هست و این به بازی کمک میکنه:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Rockstar`s Dark Hero Reborn !!!
اینی که من دارم توی عکس میبینم بیشتر به لات هیرو میخوره تا دارک هیرو !
یادش بخیر یه بازی داشتیم که تونسته بود حال و هوای نوآر رو به بهترین شکل منتقل کنه , همونم از دست رفت. دو روز دیگه میان میگن گوینده نقش مکس پین هم یکی از این خواننده رپهای خوشگل هست.
راستی نگفتن بازی Open World شده ؟! lol مراحل ماشین سواری هم مثلآ توش بزارن که دیگه کامل بشه ...

تو Bully میتونستی استایل موت رو تغییر بدی .
برادر من Bully چه ربطی به این بازی داره ؟! مثل اینه که مکس پین بیاد وسط جمعیت گیتار بزنه بعد بگیم توی Brutal Legend هم گیتار میشه زد !

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
اوههههه چه خبره چقدر اَخ و پیف میکنین:biggrin1:. همه چی تو دنیا داره تغییر میکنه , حالا شما انتظار دارین که آلمانهاتون حفظ شه , صبر کنین ببینین چی میشه. راک استار هم کم کمپانی نیست که از کنار معرفترین فرانچایزش اینطوری بگذره..

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اوههههه چه خبره چقدر اَخ و پیف میکنین:biggrin1:. همه چی تو دنیا داره تغییر میکنه , حالا شما انتظار دارین که آلمانهاتون حفظ شه , صبر کنین ببینین چی میشه. راک استار هم کم کمپانی نیست که از کنار معرفترین فرانچایزش اینطوری بگذره..

ببخشیدا اما همه چی داره تغییر میکنه دلیل میشه سبک بازی بزرگ تغییر کنه شب و روز داشته باشه ؟؟؟؟
خنده داره .

کچلیش به کنار واقعا فکر میکنه داره چی میسازه ؟؟؟؟

مکس=====»»»»» تاریک وگیم پلی درگیر نه کاور گیری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر