انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سلام
میخواستم ببینم امکان داره که دستگاهی تاریخ ساختش 9/2007 باشه ولی مادربوردش
Zephyr با هیت سینک اضافه یا Falcon نباشه؟ یعنی ممکنه تو این تاریخ مادربورد دستگاهی
Zephyr معمولی باشه؟
Falcon از تاریخ 08/2007 به بعد شانسیه , اما کنسول بدون هیت سینک اضافه بعد از 07/2007 نداریم!

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
1.این که گفته میشه تمام کنسولهایی که توی خاورمیانه عرضه میشه فاقد مادربورد فالکون هستند درسته؟من شنیدم تمام فالکون ها به آمریکا فرستاده میشه...
2.آیا الیت با مادربورد فالکون و ریجن آسیا پیدا میشه؟
3.از بین هیلو و الیت کدوم کنسول احتمالش بیشتره که فالکون باشه؟
4.اگه الیت یا فالکون با ریجن پال یا Uc بگیرم بعدا میتونم ریجنش رو به آسیا تغیر بدم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1. این طوری که تا الان معلوم شده مثل این که آره توی خاورمیانه پیدا نمیشه.البته اینطوریا هم نیست.مطمئنا پیدا میشه اما کم.

2. خیر.دنبال همچین چیزی اصلا نگرد.منظورم Elite با برد فالکون و Region : NTSC/J Asia هست.

3.مطمئن باش در حال حاضر Halo Special Edition هست که احتما فالکون بودنش بیشتره.

4. رجیونش رو میشه تغییر داد.اما باید قید XBL رو بزنی که این کار اصلا ارزش نداره.وقتی رجیون UC بگیری اصلا فکر نمی کنم نیاز باشه که رجیون تغییر بدید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا اشکان نظرت راجع به مادربرد های زایفر 3هیتسینک چی؟ کیفیت خوبی دارن؟ 3 چراغ نمیدن

ببخشید اگر جای اشکان خان جواب میدم.

این مادربورد تا الان گزارش خرابی مثل این که نداشته و کیفیت خیلی مطلوبی هم داره.حتی گزارش 3 چراغ هم نداشته. :love:

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
1. این طوری که تا الان معلوم شده مثل این که آره توی خاورمیانه پیدا نمیشه.البته اینطوریا هم نیست.مطمئنا پیدا میشه اما کم.

2. خیر.دنبال همچین چیزی اصلا نگرد.منظورم Elite با برد فالکون و Region : NTSC/J Asia هست.

3.مطمئن باش در حال حاضر Halo Special Edition هست که احتما فالکون بودنش بیشتره.

4. رجیونش رو میشه تغییر داد.اما باید قید XBL رو بزنی که این کار اصلا ارزش نداره.وقتی رجیون UC بگیری اصلا فکر نمی کنم نیاز باشه که رجیون تغییر بدید.

خیلی ممنونم...من تو همه ی تاپیکها مزاحم شما میشم.
فقط در مورد سوال 4 ...من فقط به این دلیل میخوام ریجن کنسولو به آسیا عوض کنم چون 360 قبلیم که 3 چراغ شده ریجن آسیا بود و من الان نزدیک 20 تا بازی دارم که همشون آسیا هستن.

2 تا سوال دیگه هم دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم...

Elite با ریجن آسیا پیدا میشه و برد زفیر پیدا میشه؟
Halo Edition در کدوم ریجنها عرضه میشه؟

بازم ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خیلی ممنونم...من تو همه ی تاپیکها مزاحم شما میشم.
فقط در مورد سوال 4 ...من فقط به این دلیل میخوام ریجن کنسولو به آسیا عوض کنم چون 360 قبلیم که 3 چراغ شده ریجن آسیا بود و من الان نزدیک 20 تا بازی دارم که همشون آسیا هستن.

2 تا سوال دیگه هم دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم...

Elite با ریجن آسیا پیدا میشه و برد زفیر پیدا میشه؟
Halo Edition در کدوم ریجنها عرضه میشه؟

بازم ممنون

فکر کنم همین Elite هایی که توی ایران پیدا میشن که رجیونشون J/Asia هست مادربوردشون زفیر باشه.شما یدونه از همین Elite ها بگیر البته قبلش حتما چک کن ببین اینایی که توی ایران هست زفیر هستن یا نه...چون من مطمئن نیستم.

Halo Special Edition در رجیون های NTSC/UC و PAL عرضه شده.

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
آقا اشکان محل ما پریمیوم با مشخصات زیر داره:
CSON Team
732 Lot no.
203w
تا اینجا معلومه که زیفر هست. مشکل اینجاست که درایو دستگاه سامسونگه. با توجه به اینکه این درایو دیگه تولید نمی شه، به نظرتون ماجرا چیه؟
تاریخ دستگاه 9/2007 هست.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
آقا اشکان محل ما پریمیوم با مشخصات زیر داره:
CSON Team
732 Lot no.
203w
تا اینجا معلومه که زیفر هست. مشکل اینجاست که درایو دستگاه سامسونگه. با توجه به اینکه این درایو دیگه تولید نمی شه، به نظرتون ماجرا چیه؟
تاریخ دستگاه 9/2007 هست.
مطمئنی سامسونگه ؟ درایو BenQ خیلی شبیه به سامسونگه !
xbox360_faq_2.jpg

xbox360_faq_3.jpg

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
بله، مطمئنم سامسونگه./:)
منم اتفاقا یه کنسول به تاریخ 07/9/22 دو روز پیش تو مغازه فتحی دیدم. نکته جالب برای من این بود که با اینکه تاریخ تولیدش جدید بود، اما از بردهای قدیمی در اون استفاده شده بود. مطمئنم شمام اگه دقت کنی، این کنسول فاقد پورت hdmi هست که این مشخصه به تنهایی نشونه قدیمی بودن این کنسوله. و به همین دلیل درایوش سامسونگ.
راستی فتحی بازی کپی رو 1500 میداد ! (البته نه جدیدارو)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر