انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
همونجور که خیلی از دوستان هم گفتن هر چی سن بیشتر نزدیک 30 میشه اشتیاق به گیم نزول می کنه و کلاً آدم سخت گیر تر میشه تو هر انتخابی؛ من خودم الان که 28 سالمه و متأهل هم هستم کم کم دارم محسوس حس می کنم این موضوع رو ولی اصلاً نباید وا بدید :D به نظرم آدم 90 سالش هم باشه باید سعی کنه ذوق و شوق کودکانه رو تو خودش حفظ کنه وگرنه زندگی سیاه و سفید میشه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
d_nq_np_769676-mlb32352429588_092019-o_l9st.jpg

با این که سن بالا میره حوصله آدم برای سر و کله زدن با گیم ها کم میشه کاملا موافقم اما بشخصه در ۳۷ سالگی از اشتیاقم برای تجربه کردن گیم ها (نه لزوما تموم کردنشون) کم نشده، همین چند روز پیش ایول ۲ رو برای سریز x گرفتم، بسیار خوش ساخت هست و فضای فوق العاده ایول ۲ اورجینال رو برام تداعی میکنه، فقط تفاوتی که با ۲۰ سال پیش داره اونه که اونموقع بدون نگرانی از محیط پیرامونی می‌شد بازی کرد، الان باید مواظب باشی یهو یه بچه فسقلی نیاد تو اتاق و منفجر شدن یه زامبی با لانچر رو شاهد باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,614
من خودم با بتل رویال زیاد حال نمیکنم . زیاد درگیرت میکنه و استرس زاست :D
منم با هیچ بتل رویالی نتونستم کنار بیام . ترجیح میدم 4vs4 یا 8vs8 برم.cod warzone اصلا جذابیتی برام نداره.بجاش halo mcc رو 4vs4 معتادش شدم.فکر کنم نسل های جدید با بتل رویال بیشتر حال میکنن.

Ali_Asghar

کاربر سایت
Jun 3, 2021
7
من هم وارزون رو ریختم (نامرد کلی هم حجم برد تا دانلود کردم) ، دقیقا همون چیزی که دوستمون میگه استرس زاست، بتل رویال نفرای آخر که می شد اعصابم به هم میریخت ، پاکش کردم :)
rainbow six siege بازی کردم خوشم اومد ولی نفر هم سن و سال پایه نداشتم :(
الان هم بازی آنلاین فقط GTA Online دارم :D:D --> (آبروم رفت ، خیلی بچه گونست :D ولی چه میشه کرد دیگه بازیه فانیه، واسه وقت گذروندن خوبه)

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
655
من هم وارزون رو ریختم (نامرد کلی هم حجم برد تا دانلود کردم) ، دقیقا همون چیزی که دوستمون میگه استرس زاست، بتل رویال نفرای آخر که می شد اعصابم به هم میریخت ، پاکش کردم :)
rainbow six siege بازی کردم خوشم اومد ولی نفر هم سن و سال پایه نداشتم :(
الان هم بازی آنلاین فقط GTA Online دارم :D:D --> (آبروم رفت ، خیلی بچه گونست :D ولی چه میشه کرد دیگه بازیه فانیه، واسه وقت گذروندن خوبه)
والا ما هرچی تو زندگی رو بهش نرسیدیم توی GTA Online رسیدیم. کلی ماشین اخرین مدل و ده بیس تا خونه و کلی جت شخصی و هلی کوپتر و ... تازه میلیون ها دلارم تو حسابامه!

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
با این اقتصاد چشم گیر و توسعه های اقتصادیمون بعید میدونم نسل بعد حتی توان خرید کنسول داشته باشه:D

هنو باورم نمیشه 23پول کنسول دادم ولی خو بخوای واقع بین باشی 23تومنه الان 10تومنه پارساله . یک میلیارد هم داشته باشی 200تومن پارساله عدد گنده ست ولی تهی از ارزش:))

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,519
نام
Mehrdad
سلام عزیز

من قبلا بتلفیلد میزدم الان ایپکس.

متاسفانه این باور و طرز فکر رو اطرافیان به ادم سعی دارند منتقل کنند گویی که خودشون که گیم نمیزنند کدامین پرچم ها رو بالا بردند و خسته شدند و سعی دارند شما رو هم وارد این مسیر کنن تا بجاشون پرچم داری کنید. جز اینکه تا خرتناق غرق در هر مساله ای شدند .

در مورد وقت نمیتونم حرفی بزنم چون هرکس چینشی برای زندگی خودش داره و ممکنه یکی واقعا وقت نکنه اما اگه وقتش رو داری و علاقه هم داری چرا گیم نزنی ؟! این مردم هر کاری بکنی باز یه حرفی برای گفتن دارن.

خیلی اصرار به بزرگسالی نداشته باشید واقعا هیچ چیزی توش نیست .به قول گورو شاید تنها امتیاز ما نسبت به بچه ها این باشه که فقط چند ترفندی برای بقا بلد باشیم همین.
تقریبا تموم كسانی كه از این نصیحت های فضول طوری میكنند، خودشون یا 24یی یا اصن تو تایم بیكاری فیلم و سریال و اینستاگرم رو شخم میزنند..
واقعا قصد مقایسه ندارم ولی آخه مثلا صد ها ساعت سریال دیدن به صورت غیر تعاملی كجا و صد ها ساعت تعامل با گیم پلی و داستان كجا؟
كسانی كه از ماهواره یا مدیاپلیر لپتاپ یا تی وی جدا نمیشند.. به كنسول و پی سی گیمر ها گیر میدن.. انگار نمیشه مثلا روزی چند ساعت بازی كرد و به تمام كار های دیگه هم به بهترین شكل رسید.

خلاصه از این گوش بشنو و از آن گوش در كن:D این مدل انتقاد های ارزش محور مخصوص سیس خاورمیانه ایه. اینا عادت كردن راجع به همه چیز حتا خصوصی ترین موضوعت نظر بدن..قضاوت كنند.
اهمیت نده و حالشو ببر :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
تقریبا تموم كسانی كه از این نصیحت های فضول طوری میكنند، خودشون یا 24یی یا اصن تو تایم بیكاری فیلم و سریال و اینستاگرم رو شخم میزنند..
واقعا قصد مقایسه ندارم ولی آخه مثلا صد ها ساعت سریال دیدن به صورت غیر تعاملی كجا و صد ها ساعت تعامل با گیم پلی و داستان كجا؟
كسانی كه از ماهواره یا مدیاپلیر لپتاپ یا تی وی جدا نمیشند.. به كنسول و پی سی گیمر ها گیر میدن.. انگار نمیشه مثلا روزی چند ساعت بازی كرد و به تمام كار های دیگه هم به بهترین شكل رسید.

خلاصه از این گوش بشنو و از آن گوش در كن:D این مدل انتقاد های ارزش محور مخصوص سیس خاورمیانه ایه. اینا عادت كردن راجع به همه چیز حتا خصوصی ترین موضوعت نظر بدن..قضاوت كنند.
اهمیت نده و حالشو ببر :D
کاش اینا گیر بدن ? طرف تو عمرش مفهومش از سریال فقط تو جم تعریف شده بعد سیس میاد گیمر جماعت عمرشو و بیهوده داره تلف میکنه???
تو ایران فقط باید دنبال عقیده و افکار خودت بری و بقیه رو ندید بگیری جایی هم گیر افتادی باید بخندی و حال کنی.
به جرات میگم هیچ رفیقی به اندازه ویدئو گیم بدرد ادم نمیخوره.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
آقا من سنم یکم بالاس فکر میکنم . "سیس" ینی چی؟
"سیس" یعنی همون فاز ، لفظ، تریپ... خودمون میشه :D
-----------------------------------------------------------------------

در مورد اینکه میگن گیمر جماعت عمرش رو تلف میکنه و وقتش رو هدر میده من نظرم اینه،کلا اصلی ترین موضوع اینه هر کسی بهتر از بقیه میدونه ک زمان و وقتش رو چجوری باید بگذرونه، پس سر این جریان ادم اول باید تکلیفش با خودش مشخص باشه، چون توی ی تاپیک دیگه دیدم دوستان ناراضی بودن ک چرا عمرشون رو با بازی کردن هدر دادن و میتونستن زمین و خونه بخرن قدیما ولی فکرشون بازی و کنسول بوده ، ولی خیلی های دیگه هم توی سایت بودن ک میگفتن از بچگی گیمر بودن و هنوزم توی 30 و خوردی سالگی با زن و بچه دارن ب بازی کردن ادامه میدن و اصلا هم پشیمون نیستن، من خودم هیچوقت سر بازی کردن پشیمون نشدم چون برای من گیم مث غذا خوردن هستش، هر وقت نیاز داشته باشم میرم میشینم بازی میکنم و نمیتونم توش زیاده روی کنم،البته زمانی ک مدرسه میرفتم خیلی زیاد بازی میکردم ک اونم طبیعی بود چون وقت ازاد بیشتری داشتم، ولی چیزی ک هست هیچوقت پشیمون نشدم ک چرا سال کنکور بیشترین گیم عمرم رو زدم :D هنوزم برگردم ب عقب همین کارو میکنم چون اقا من درس خون نیستم و نبودم و کلا درس خوندن توی گروه خونی من وجود نداره و هیچ مشکلی هم با درس خوندن توی دانشگاه ازاد نداشتم و خیلی هم عالی بود :D یا مثلا هیچوقت کسایی ک برا اینکه وقتشون گرفته نشه کنسولشون رو جمع میکردن یا میفروختن رو درک نکردم یا مثلا میرفتن اکانت های شبکه ها اجتماعیشون رو دی اکتیو میکردن و بعد ی مدت کوتاه قوی تر از قبل بر میگشتن :D من تنها اکانتی رو ک دی اکتیو کردم اینستاگرام بود ک اونم تنها دلیلم این بود دیگه حالم بهم میخورد از محیطش :D
این نکته رو بگم ک تمام این کسایی ک میان میگن عمر هدر دادی و بازی کردن فایده نداره و وقت تلف کنی هست ی مشت ادم لوزر و بی خاصیت هستن ک خودشون ب هیچ جایی نرسیدن و فقط میان آیه یس میخونن برا همه ، مثلا ی بنده خدایی تو فامیل ما هست از بچگی ب من گیر میداد چرا توی تابستون تا ساعت 10 11 صبح میخوابم و میشینم پای بازی کردن ب جای اینکه برم سرکار،بعد ک بزرگ شدم و رفتم دانشگاه گیر میداد ک جای وقت گذروندن با بازی برو کلاس های مختلف و کار یاد بگیر،خلاصه گذشت و گذشت من هم کار یاد گرفتم هم کار گیر اوردم الانم توی کارم خیلییییی ازون بنده خدا جلوترم با اینکه نصف سنش رو دارم و جالبه چند وقت پیش منو دید و باز داشت نصیحتم میکرد ک توی کار کردن فلانجور باش تا پیشرفت کنی :D یا مثلا من رفتم ماشین خریدم و این بنده خدا میگفت چرا اینو خریدی و میباست بری فلان ماشین رو بخری و پیله کرده بود ک بفروش ماشینت رو :D کلا میخوام بگم این ادما ذهنشون منفی ، من مطمئنم اگه الان همزمان مدیر عامل مایکروسافت و اپل و تسلا و امازون هم بشم باز این بنده خدا میاد منو نصیحت میکنه :D

در کل ذهنتون رو درگیر حرف این ادما نکنید اینا تنها تخصصشون توی زندگی فقط نا امید کردن دیگران هست و درک پایینی دارن ، تجربه خودم اینه ک اول تکلیفم با خودم مشخص بشه و بعد زندگی کنم بدون فکر کردن ب عواقبش و حسرت گذشته رو خوردن.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
با این اقتصاد چشم گیر و توسعه های اقتصادیمون بعید میدونم نسل بعد حتی توان خرید کنسول داشته باشه:D

هنو باورم نمیشه 23پول کنسول دادم ولی خو بخوای واقع بین باشی 23تومنه الان 10تومنه پارساله . یک میلیارد هم داشته باشی 200تومن پارساله عدد گنده ست ولی تهی از ارزش:))
زمان ps2 به بابام گفتم برام بگیر گفت چنده گفتپ ۲۰۰ تومن در بست رفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر