انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
مرسی بابت اون لیست. انصافا که نینتندو تکه. راستی کسی اون بازیه the dream master رو بازی نکرده روی نینتندو؟ عجب بازی ای بود خدا وکیلی، با هیچ کاراکتری اندازه ی nemo توی بازی های ویدئویی حال نکردم تا حالا. درسته که بازی واسه ی سال 1989 یا 1990 هستش ولی داستان بازی و روایتش خیلی عالی بود. خلاصه با این بازی زندگی کردم من اون موقع.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
7se7en7 abouzar337 Hamid4star
سلام به همه پیر پاتالایه دنیایه گیم :D
واقعاً ممنونم!!! بعد از گذشتن این همه مدت من دیگه فکر میکردم که تو بی سی پیرپاتال نداریم :D

@دانیال جون؛ GT!!! ای بابا! تا حالا نباختی؟! ای بابا!!! لابد اونم شماره یکش!!! ای بابا!!! احیاناً Honda NSX واست آشنا نیست؟ تنها حریفش Mitsubishi Lancer بود که اونم میشد برد! منم یادم نمیاد از وقتی حرفه ای شدم تو بازیش باخته باشم :D
@ابوذر: به!!! بابا گل کاشتی که! سورپریزم کردید;) راستی شما هم مثه من بجز پرینس و شینوبی بازی دیگه ای رو یادت نمیاد که رو داس اجرا میشد؟ البته فکر کنم Doom هم رو داس بود! یادش بخیر وارد یه اتاق که باهاش میشدی؛ اون پایین که عکس صورتش بود نشون میداد که یه ابرو میندازه به راست یه ابرو میندازه به چپ :D منم یه مدتی تیک گرفته بودم :D
@حمید: WOW!!! تو هم مگه آره؟! بابا ایول!!! خب یه کم بیشتر خودت رو معرفی میکردی سنی چیزی؛ یراتا هم که برگردون واژه آتاری هست دیگه ;)
-----------------------
در آخر بازم به همه این دوستان خوش آمد میگم! امیدوارم بازم شاهد خوندن خاطراهاشون باشیم... >:d<
========================
برا من هیچی پرنس نمی شد آخه. مخصوصا وقتی می خواستم از اون گیوتینا رد بشم و می زد نصفم می کرد. حال میداد:d. متأسفانه اسم بقیش یادم نمی اومد

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
نمیدونم چی بگم فقط میتونم بگم دیگه از نظر من بازی ها دارن میمیرن یادش بخیر وقتی Gran Turismo دو رو میزدیم...
یادش بخیر وقتی که با کراش 5-6 نفره تو کلوب میزدیم اون راه مخفیاش اون موشکاش...
یادش بخیر وقتی UMK3 رو با سگا میزدیم...
سونیک بالا پایین چپ راست ای استوپ رو میزدیم میرفتیم مرحله آخر...
وقتی شائوکان میگفت فینیش هیم...
وقتی ... وقتی ....
اما الان چی شده هر کی پای یه PC تو خونه نشسته داره یه بازی میکنه...دیگه اون هیجانات اون دور هم بودنا شرط بندیا شوخیا همه چی تموم شد....
قدر اون لحظات رو بدونید...
...:((

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
توجه کردین دیگه بازی ها مثل قبلا حال نمیده?با اینکه بازی ها 3 بعدی شدن ولی 2 بعدی ها بیشتر حال میدن منظورم بازی های سگا و میکرو بود واقعا یادش بخیر عجب دورانی بود,
الان حدود 70 درصد بازی ها یا شدن 30 یا 30 یا برای جذب بیشتر جوونا پر شده از مورد های غیر اخلاقی برای همین دیگه زیاد حال نمیده.
دنیای بازی های کامپیوتری مثل فیلم های سینمایی داره از بین میره,نمیگم بازی قشنگ دیگه ساخته نمیشه ولی خیلی کم ساخته میشه.
یه سوال خارج از بحث تاپیک:
به نظرتون صنعت بازی سازی تا 50 سال آینده چطور میشه.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سوال خیلی جالبیه.
یا اصن فکر و نگاه مردم نسبت به بازی کامپیوتری چطوری میشه؟

ما که از بازی با آتاری به اینور بهرمند بودیم الان با وجود این همه بازی پر گرافیک داریم افسوس حال حوای بازیای گذشته رو میخوریم.
اصن این وضعیت برام خوشایند نیست.

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
آقا کی گفته سؤالت حارج از تاپیکه؟! اینجا مجمع پیرهایه دنیایه گیمه و درباره همه چیز که مرتبط به گیم هست صحبت میشه!!!
اتفاقاً بحث خوب و قشنگی هست! و چه کسی بهتر از همین پیرهایه گیم برایه جواب دادن؟!
از نظر این بنده حقیر! وقتی روند گیم رو دنبال میکنم میبینم که گیم بنظر من اواخر دهه 90 تا اوایل 4-2003 (یعنی 97تا2004گیم ترکوند!) اوج خودش رو داشت و عقیده شخصیم اینه که دلیلش اضافه شدن داستان هایه غنی و خوب بود؛ اما الان اکثریت یا داستانها بی محتوا یا بقول دوستمون 30یا30 هستن؛ و گیم بیشتر به سمت گرافیک داره میره! 50 سال دیگه شاید شما بتونی واقعاً با قدرت فکرت یه بازی رو بگردونی؛ اما وقتی همش ظاهر باشه و محتوا نداشته باشه؟!
I don't like that

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آقا یاد نینجا و سگ بخیر... همین دیروز اتفاقی نسخه PCش اومد دستم... چه حالی داد...

---------- نوشته در 04:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 PM ارسال شده بود ----------

آقا کی گفته سؤالت حارج از تاپیکه؟! اینجا مجمع پیرهایه دنیایه گیمه و درباره همه چیز که مرتبط به گیم هست صحبت میشه!!!
اتفاقاً بحث خوب و قشنگی هست! و چه کسی بهتر از همین پیرهایه گیم برایه جواب دادن؟!
از نظر این بنده حقیر! وقتی روند گیم رو دنبال میکنم میبینم که گیم بنظر من اواخر دهه 90 تا اوایل 4-2003 (یعنی 97تا2004گیم ترکوند!) اوج خودش رو داشت و عقیده شخصیم اینه که دلیلش اضافه شدن داستان هایه غنی و خوب بود؛ اما الان اکثریت یا داستانها بی محتوا یا بقول دوستمون 30یا30 هستن؛ و گیم بیشتر به سمت گرافیک داره میره! 50 سال دیگه شاید شما بتونی واقعاً با قدرت فکرت یه بازی رو بگردونی؛ اما وقتی همش ظاهر باشه و محتوا نداشته باشه؟!
I don't like that
من به روزی ایمان دارم که خودت واقعاً به عنوان شخصیت بازی وارد بازی میشی ... و ... وای فکرش رو بکن... می شه براش یه تاپیک جدا باز کرد و کلی راجع بهش صحبت کرد.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
آقا یاد نینجا و سگ بخیر... همین دیروز اتفاقی نسخه PCش اومد دستم... چه حالی داد...

---------- نوشته در 04:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 PM ارسال شده بود ----------

من به روزی ایمان دارم که خودت واقعاً به عنوان شخصیت بازی وارد بازی میشی ... و ... وای فکرش رو بکن... می شه براش یه تاپیک جدا باز کرد و کلی راجع بهش صحبت کرد.
اینم تاپیکش امیدوارم استقبال خوبی بشه ازش
www.forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52304&p=1705805#post1705805

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
پدرجان می گفتی بابا یا مامان همین کارها رو می کنید دخترها میگن ما پسرهای گیمر ضد زنیم ! :d
اون وقت وقتی هم که مامان ها شدن با بازی کردن پسرهاشون لجبازی می کنن! :">

• Like
Reactions: Arth@s

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
ها ها... عجب سوال جالبی... راست میگه. هر کی هست بیاد بگه...
می تونه حتی بگه آیا با بازی کردن فرزندش موافقه یا مخالف؟ حالا در آینده...
آره. باید دید حاضره تمام مشکلاتی که بزرگترها براش درس کردن (حالا یا درست یا غلط) برا بچش هم درست کنه تا کمتر بازی کنه یا ..........:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آره. باید دید حاضره تمام مشکلاتی که بزرگترها براش درس کردن (حالا یا درست یا غلط) برا بچش هم درست کنه تا کمتر بازی کنه یا ..........:d
بي خيال ابوذر.... GAMERها كجا دردسر درست مي كنند؟ :-/ :-/ >:)
بچه ها من دوباره ياد يه بازي تُپُل ديگه افتادم... Tiny Toons.

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
بي خيال ابوذر.... GAMERها كجا دردسر درست مي كنند؟ :-/ :-/ >:)
بچه ها من دوباره ياد يه بازي تُپُل ديگه افتادم... Tiny Toons.

آخ چه بازی نازی بود مخصوصاً وقت با کله می خورد زمین. اینم که می تونستی آخر بیشتر مرحله ها دو تا مسیر رو انتخاب کنی خیلی حال می داد. وقتی کل بازی رو تموم کردی میشد بر گردی اون راه هایی که نرفتی رو دوباره بری.

کسی خبرداره غیر از اون 2 تا بازی سگا و 2 تا بازی میکرو بازی برای کنسول های دیگه یا کامپیوتر ازش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر