انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
تا صحبت از قدیم ندیم هاست شما هم توی شهرتون از اینایی داشتین که دستگاه ابمیوه گیری رو اوراق کرده بودن و خش گیری سی دی میکردن
میرفتی جاشون سی دی رو میذاشتن بین و دستگاه رو روشن میکردن سی دی شروع میکرد به چرخیدن بعد روش پولیش میزدن سی دی براق میشد
یادمه هر سی دی 100 تومن میگرفتن خش گیری میکردن
فک کنم سر کاری بود، من هر بار دادم CDهام به F رفتن :(

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
فک کنم سر کاری بود، من هر بار دادم CDهام به F رفتن :(
منم هر بار دادم بازم هیچکدوم ps1 اجرا نمیکرد
فقط معرکه گیری بود ولی یه بار ماشین جنگی دادم برام خش گیری کرد دستگاه اجرا کرد

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اقا یه ماشین جنگی توی ps1 بود که مرحله اولش یه جرثقیل وسطش داشت که میتونستی ماشین های دیگه رو بلند کنی
یا مرحله دومش که یه تونل داشت و توش قطار رد میشد
اینو اسم دقیقش رو کسی داره؟
من هر وقت اون 4 لبه ماشین جنگی رو به عشق این میگرفتم توی هیچکدوم از 4 لبه نبود این لاکردار
فقط تک دیسک ازش داشتم که اونم خش شده بود به زور اجرا میشد

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اقا یه ماشین جنگی توی ps1 بود که مرحله اولش یه جرثقیل وسطش داشت که میتونستی ماشین های دیگه رو بلند کنی
یا مرحله دومش که یه تونل داشت و توش قطار رد میشد
اینو اسم دقیقش رو کسی داره؟
من هر وقت اون 4 لبه ماشین جنگی رو به عشق این میگرفتم توی هیچکدوم از 4 لبه نبود این لاکردار
فقط تک دیسک ازش داشتم که اونم خش شده بود به زور اجرا میشد
Twisted metal

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
با اجازه شما ولی شکل و شمایلم پیرمردی نیست:):)
خدا قوت اقا دست مارو هم بگیر والا ما 29 سال هستیم گیم میزنیم اطرافیان دوست اشنا فک فامیل خانواده همه به ما میگن مگه بچه ای معتاد و فلان چنان البته که میدونم فقط من نیستم متاسفانه اکثرا کسایی که گیم میزنند این کلمات شنیدن فرهنگ طرز تفکر قرون وسطایی ایرانی ها هست اما خو من به شخصه بی اعتنا هستم به دوستانی که حتما هدف این طرز تفکر های قرون وسطایی قرار گرفتن هم همین پیشنهاد میکنم کلا تو زندگیتون برای خودتون زندگی کنید هر جور دوست داشتید هر جور که فکر کردید درسته به حرفا ها اصلا اهمیت ندید

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
خدا قوت اقا دست مارو هم بگیر والا ما 29 سال هستیم گیم میزنیم اطرافیان دوست اشنا فک فامیل خانواده همه به ما میگن مگه بچه ای معتاد و فلان چنان البته که میدونم فقط من نیستم متاسفانه اکثرا کسایی که گیم میزنند این کلمات شنیدن فرهنگ طرز تفکر قرون وسطایی ایرانی ها هست اما خو من به شخصه بی اعتنا هستم به دوستانی که حتما هدف این طرز تفکر های قرون وسطایی قرار گرفتن هم همین پیشنهاد میکنم کلا تو زندگیتون برای خودتون زندگی کنید هر جور دوست داشتید هر جور که فکر کردید درسته به حرفا ها اصلا اهمیت ندید
سلام من خودم 36 سالمه و دو تا دختر کوچولو هم دارم و کارمند هستم و هنوز هم گیم میزنم و خوشبختانه تو فامیل اکثرا طرفدار گیم هستن. شوهر خواهرم که هم سنه منه اونم کنسول داره، داداشام که چند سال کوچیکتر از منن هم کنسول دارن. دوستام هم همشون تقریبا گیمرن. همیشه هم دورهمی و مهمونی که باشه معمولا بحث ها گیمینگ میشه. اکثرا هم اخر هفته ها جمع میشیم و باهم گیم میزنیم. هفته پیش گیرز 5 زدیم. امشب هم خونه ما جمع میشیم و دِس استرندیگ میزنیم. کلا 4پنج خوانواده ایم اینطوری و یکیمون که خوره گیمه 42 سال داره. همه فامیل و دوستان و همکارامون هم میدونن که من مدام گیم بازی میکنم. چندتاشون رو هم کشیدم طرف گیم. کلا من هر جا باشم حتما بحث گیمیه
ولی باز بابام میگه 20 ساله داری آتاری بازی میکنی. بزرگ نشدی.
میگم آتاری برا بچه ها نیست یه سرگرمی خانوادگی هست. تو ژاپن الان 90 درصد خونه ها کنسول گیم هست. متاسفانه تو ایران به عنوان سرگرمی بهش نگاه نمیکنن. واقعا برا طرز فکر بعضی عقب مونده ها متاسفم. بابام میگه اینا رو میسازن تا ما ایرانی ها کار نکنیم و مشغول اینا باشیم. میگه تو خارج کسی بازی نمیکنه فقط تو ایرانه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
به خدا راز جوون موندنتون همین گیم بازی کردنه. ایشالاه همیشه موفق باشین.
منم خانومم وقت کنه همپای من بازی میکنه ( گاد او وار و گیرز او وار)، الانم دوتا دختر دارم 8 و 4 ساله. برا دختر بزرگم ماینکرفت و چند تا بازی دیگه زدم تو x1 و بازی میکنه. خیلی شدید علاقه به بازی داره. نمیزاره دیگه به x1 دست بزنم میگه این مال منه ps4 مال تو.

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
سلام من خودم 36 سالمه و دو تا دختر کوچولو هم دارم و کارمند هستم و هنوز هم گیم میزنم و خوشبختانه تو فامیل اکثرا طرفدار گیم هستن. شوهر خواهرم که هم سنه منه اونم کنسول داره، داداشام که چند سال کوچیکتر از منن هم کنسول دارن. دوستام هم همشون تقریبا گیمرن. همیشه هم دورهمی و مهمونی که باشه معمولا بحث ها گیمینگ میشه. اکثرا هم اخر هفته ها جمع میشیم و باهم گیم میزنیم. هفته پیش گیرز 5 زدیم. امشب هم خونه ما جمع میشیم و دِس استرندیگ میزنیم. کلا 4پنج خوانواده ایم اینطوری و یکیمون که خوره گیمه 42 سال داره. همه فامیل و دوستان و همکارامون هم میدونن که من مدام گیم بازی میکنم. چندتاشون رو هم کشیدم طرف گیم. کلا من هر جا باشم حتما بحث گیمیه
ولی باز بابام میگه 20 ساله داری آتاری بازی میکنی. بزرگ نشدی.
میگم آتاری برا بچه ها نیست یه سرگرمی خانوادگی هست. تو ژاپن الان 90 درصد خونه ها کنسول گیم هست. متاسفانه تو ایران به عنوان سرگرمی بهش نگاه نمیکنن. واقعا برا طرز فکر بعضی عقب مونده ها متاسفم. بابام میگه اینا رو میسازن تا ما ایرانی ها کار نکنیم و مشغول اینا باشیم. میگه تو خارج کسی بازی نمیکنه فقط تو ایرانه

سلام خوب شما حسابی نونتون تو روغنه والا من بردارم خیلی عاشق گیم بود که وقتی اونم زن گرفت بچه داری کار دیگه انگار یادش رفته دیگه خو حداقلش اینه که منو درک میکنه تا حالا نشده بگه بسه مگه بچه ای فلان پسر خاله هام که مثل خودم گیم میزنند همین اما شما حسابی سرتون شلوغه اینطور که گفتید اما خو متاسفانه تو 99.99 درصد خانواده های ایرانی فکر ها همه قرون وسطایی هست وگیم برای بچه ها میدونند نمیدونند که بعضی ها پیام ها وتاثیراتی خوبی که یه گیم داره 1000 تا کتاب فیلمشم نداره اما خو رسانه ها قطعا یکی از دلیل این نگرش خانواده ها شدن که گیم فقط تاثیر مخرب داره بس

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
شما که 52 ساله هستید. احتمالا استارت گیمریتون رو 24-25 سالگی باید شروع شده باشه و با توجه به اینکه قدیم زودتر ازدواج میککردن. احتمالا همپای بچه هاتون گیمر شدید.درسته؟
چون اولین کنسولها فکر کنم تو ایران .همون نسل دو و آتاری 2600 بود که خودمون هم با همونا شروع کردیم.

2019-11-14_9-40-34.jpg

روحش شاد.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام خوب شما حسابی نونتون تو روغنه والا من بردارم خیلی عاشق گیم بود که وقتی اونم زن گرفت بچه داری کار دیگه انگار یادش رفته دیگه خو حداقلش اینه که منو درک میکنه تا حالا نشده بگه بسه مگه بچه ای فلان پسر خاله هام که مثل خودم گیم میزنند همین اما شما حسابی سرتون شلوغه اینطور که گفتید اما خو متاسفانه تو 99.99 درصد خانواده های ایرانی فکر ها همه قرون وسطایی هست وگیم برای بچه ها میدونند نمیدونند که بعضی ها پیام ها وتاثیراتی خوبی که یه گیم داره 1000 تا کتاب فیلمشم نداره اما خو رسانه ها قطعا یکی از دلیل این نگرش خانواده ها شدن که گیم فقط تاثیر مخرب داره بس
متاسفانه اینطوریه طرز فکر تو مملکت
برا برادرتون هم متاسفم که گیم رو گزاشته کنار. من که زندگی بدون گیم برام معنی نداره. اصلا نمیتونم زندگی کنم.
من زندگیم شده گیم ( فکر کردنم گیم شده. مطالعم گیمی شده، هر کاری تو زندگیم میکنم مربوطه به گیم)، خوشبختانه خانومم هم کاملا درک میکنه و میبینه که اینقدر وابسته به گیم هستم، هیچ محدودیتی نمیزاره برام درمورد گیم و مساعل مربوط به گیم، البته من برا خانومم و بچه ها وقت کم نمیزارم، وگرنه اگه به جای همه چی تو زندگی فقط به گیم وقت میزاشتم قطعا دچار مشکل میشدم.
الان صبحا ادارم و بعد از ظهر به امور خانه و خانواده میرسم و اخر سر غروب و شب یه دو سه ساعتی وقت میمونه برا بازی کردن.

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
متاسفانه اینطوریه طرز فکر تو مملکت
برا برادرتون هم متاسفم که گیم رو گزاشته کنار. من که زندگی بدون گیم برام معنی نداره. اصلا نمیتونم زندگی کنم.
من زندگیم شده گیم ( فکر کردنم گیم شده. مطالعم گیمی شده، هر کاری تو زندگیم میکنم مربوطه به گیم)، خوشبختانه خانومم هم کاملا درک میکنه و میبینه که اینقدر وابسته به گیم هستم، هیچ محدودیتی نمیزاره برام درمورد گیم و مساعل مربوط به گیم، البته من برا خانومم و بچه ها وقت کم نمیزارم، وگرنه اگه به جای همه چی تو زندگی فقط به گیم وقت میزاشتم قطعا دچار مشکل میشدم.
الان صبحا ادارم و بعد از ظهر به امور خانه و خانواده میرسم و اخر سر غروب و شب یه دو سه ساعتی وقت میمونه برا بازی کردن.

بلاخره مشکلات زندگی مشغله ها باعث شد دیگه گیم بزاره کنار و اگرنه اوایل که زن گرفته بود تا سن 35 سالگی هم بازی میکرد و عاشق بازی های اول شخص و بازی های هواپیمایی بود اما خو الان که 41 سالش هست دیگه خیلی وقته بازی نکرده البته الان وقتی میاد میبینه من دارم فلان بازی بازی میکنم از تعجب شاخ درمیاره که چقدر بازی پیشرفت گرافیکی کرده مثلا یادمه داشتم بازی ال ای نوار بازی میکردم و اون چهره های خارق العاده امد گفت اینکه عین واقعیت شده و هنگ کرده بود

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
تا صحبت از قدیم ندیم هاست شما هم توی شهرتون از اینایی داشتین که دستگاه ابمیوه گیری رو اوراق کرده بودن و خش گیری سی دی میکردن
میرفتی جاشون سی دی رو میذاشتن بین و دستگاه رو روشن میکردن سی دی شروع میکرد به چرخیدن بعد روش پولیش میزدن سی دی براق میشد
یادمه هر سی دی 100 تومن میگرفتن خش گیری میکردن
من خودم یکی از اونایی بودم که برا خودم با دسگاه آبمیوه گیری از اون نارنجیا سیدیامو خشگیری میکردم .:D:D:D:D

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
شما که 52 ساله هستید. احتمالا استارت گیمریتون رو 24-25 سالگی باید شروع شده باشه و با توجه به اینکه قدیم زودتر ازدواج میککردن. احتمالا همپای بچه هاتون گیمر شدید.درسته؟
چون اولین کنسولها فکر کنم تو ایران .همون نسل دو و آتاری 2600 بود که خودمون هم با همونا شروع کردیم.

View attachment 122766

روحش شاد.
بابام میگه بچه که بوده کنسول بازیش یه چیزی بوده به اسم tv game اون زمان آتاری نبود اگه درست بگم بازیش اینطوری بود که ۲ تا خط کنار صفحه بود بعد ۲ نفره یکی خط چپی رو کنتر میکرد یکی خط راستی ولومی بود دکمه هاش
فکر کنم فقط همین یک بازی رو داشته البته بابام درست یادش نمیاد چه بازیایی داشته
چنین کنسولی رو تا حالا دیدید؟
تا همین چند سال پیش باهامون مولتی میزد خیلی حال میداد
یادمه برام ps1 خرید یه بازی بود به اسم راد راش(موتور جنگی) آقا مگه ما میتونستیم از این جلو بزنیم یه طوری بازی میکرد که جرات نمیکردیم بریم پیشش میزد لهمون میکرد تو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر