انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
31 سالمه
با اتاری و tv game شروع کردم و 80% دوستام گیمر بودن و دنیایی داشتیم
یاد شبای زمستون که با دوستان تا صبح مینشستیم silent hill بازی میکردیم به خیر ...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
21 ساله ایم:d
از سگا و گیم دستی شروع کردم
ps1
ps2
psp
ps3
البته وقتی یکی جدید می خریدم قبلی رو میفروختم;)
در دوره بچگی خدای سونیک و شورش در شهر بودم کراش هم زیاد میزدم تو رگ
در کل:فقط سونی:x>:d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
31 سالمه
با اتاری و tv game شروع کردم و 80% دوستام گیمر بودن و دنیایی داشتیم
یاد شبای زمستون که با دوستان تا صبح مینشستیم silent hill بازی میکردیم به خیر ...
وای! منم دقیقاً یه همچین وضعیتی داشتم! منتها با این تفاوت که ما اویل خور بودیم :d

---------- نوشته در 10:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

خوشحالم که تاپیک مورد توجه قرار گرفت و امیدوارم که ادامه داشته باشه

• Like
Reactions: all4u and ccie

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
من 23 سالمه.
بازی رو از آتاری شروع کردم ولی تنها چیزی که ازش یادم میاد اون هواپیماهه هست و دزد و پلیسش.
بعد رفتم سراغ میکرو. از بازی های مورد علاقم میتونم به نینجا گیدن1 و 2 و 3، لاک پشت های نینجا و قارچ خور اشاره کنم.
بعدش سگا که خوراکم یا بهتر بگم خوراکمون( من و 3تا داداشام و 4تا دیگه از پسرای فامیل) مورتال کامبت بود و فیفا 97. البته من خودم به تنهایی سونیک و لاک پشت های نینجا رو هم میرفتم. کلا لیست بازی هایی که دوست داشتم زیاده ولی اینجا چند تاشونو میگم.الانم شبیه سازشونو گرفتم دارم دوباره بعد گذشت 11 سال دوباره همشونو بازی میکنم.
بعد از سگا رفتم سراغ پی اس1. اولین بازی رو که رفتم اویل2 بود. بعد کراش4 و تنها در تاریکی و...
که به قول یکی از دوستان که نوشته بود اعتیادش به گیم از پی اس1 شروع شده بود من هم اعتیادم به گیم از پی اس1 شروع شد.
بعد PC.فقط RED ALERT2 و پک های جانبیش. به صورت لن با داداشام و همون4تا فامیلمون که یه بار گفتم.
بعد پی اس2 و علی آخر.
ولی تو تمام این 14 ، 15 سالی که خوب یادمه چی بازی کردم با چندتا یا بهتره بگم چند سری بازی خیلی حال کردم:
1-سه شماره اول رزیدنت اویل(به خصوص اویل3) (ریمیک رو نمیگم چون اون قدیمی حساب نمیشه)
2-سه شماره اول سایلنت هیل
3-چهار شماره کراش رو پی اس1(بخصوص کراش4)
4-ALONE IN THE DARK
5- پارازیت ایو 2( PARASITE EVE 2)
اینایی که نوشتم رو هنوزم دارم بازی میکنم.

• Like
Reactions: alisantori

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
1-سه شماره اول رزیدنت اویل(به خصوص اویل3) (ریمیک رو نمیگم چون اون قدیمی حساب نمیشه)
2-سه شماره اول سایلنت هیل
3-چهار شماره کراش رو پی اس1(بخصوص کراش4)
4-ALONE IN THE DARK
5- پارازیت ایو 2( PARASITE EVE 2)
اینایی که نوشتم رو هنوزم دارم بازی میکنم.
واویلا لیلی!!! خب مرد مؤمن ما هم هوسی کردی... PE 2 و چه خاطراتی...

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
واویلا لیلی!!! خب مرد مؤمن ما هم هوسی کردی... PE 2 و چه خاطراتی...
فقط اینو بگم که اون پسورد معروف PARASITE EVE 2 شده پسورده همه جای من. اینجا. دانشگاه. ایمیلم. سایتای دیگه.
پسوردش به شدت سخت و باحاله. هیچ وقتم یادم نمیره!!!!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان
من که تو پروفایلم هست ، 26 سالمه
طبیعتا باید از آتاری شروع کرده باشم
حدود 3 یا 4 سالم بود که خریداری شد برام
نیس خیلی کوچیک بودم فقط اون بازی بود یه خرگوش باید از خیابون رد میشد خیابونش هم خیلی شلوغ بود رو بازی میکردم (عجب دورانی عجیبی خدای من)
کلا همه کنسولهای اصلی جز PS2 رو داشتم (شاید یه روزی اونم فقط به خاطر DARKWATCH خریدم)
کلابا بازیهایی مثل RED ALERT حال نمیکردم از بچگی برام بلا هیجان بود
وقتی با خودم به کل دوران گیمرین تا الان فکر میکنم سه تا بازی میاد تو ذهنم که نماد گیم برامن 1 - کنترا در میکرو ، 2 - فوتبال 99 یا به قولی فوتبال ژاپن ، 3 - پرنس آف پرشیا 2
اگه توفیق داشته باشم کلا میخوام گیمریم رو همیشه حفظ کنم

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
29 سال... و همچنان با حسّ خاصی ادامه می‌دیم.
فکر کنم کسی که 18 سالشه، خیلی زوده که بگه که مطمئنه تا آخر عمرش گیمر می‌مونه. توی چند سالی که پیش رو داره، اتفاقات عجیبی واسه‌ش رخ خواهد داد که ممکنه ناخودآگاه از دنیای گیم خارج بشه.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
25 سال سن مشغول کار در شرکت
همه ی این ها رو به غیر از Amiga چشیدم و خاطرات زیادی رو با سگا دارم واقعا الان که یادش میافتم میگم هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی روزگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار
هیچ وقت بازیهایی همچون مرتال کمبت و شورش در شهر یادم نمیره .
از وقتی هم قاطی مرغا شدیم :d:)) دیگه وقت گیم بازی کردن هم ندارم

• Like

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سال 70(شش سالم بود) اولین کنسولم رو خریدم.(البته اگه بشه بهش گفت کنسول اخه میکرویی بیش نبود اما شده بود دنیای من!!)اولین بازی که خریدم کنترا بود و بعدش چهارلبه ی معروف:موتور-فوتبال-کاراته-؟؟؟؟....ps1 هم که دیگه شد یار همیشگی نوجوونی ما و دیگه ازمون جدا نشد!!

خوب ما رو هوایی کردی . . . حالا نصفه شبی کنترا از کجا گیر بیارم
:!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به نظر من اتاری و سگا از همه جالبتر بود منکه همیشه بازی میکنم و فکر نکنم کسی اندازه من بازی کنه من ادمیم گرز 1 2یا رو تو 1 روز تموم کردم البته هر کدومشو تو 1 روزا یا شاهزاده ایرانیو و خیلی از بازیای دیگه بشینم از ساعت 10 شب شروع میکنم تا تموم بشه حالا هرچقد میشه بشه چشام دیگه قرمز میشه بازی تموم میشه همه بازیم که فکر میکنین تو ذهنتونه بازی کردم .

• Like

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام دوستان من 25 سالمه
و مثل اکثر شما با اتاری شروع کردم با امدم میکرو شک زده شدم با دیدن بازیهای سگا توهم زدم با ps1 هم رفتم تو کما
بهترین بازی آتاری از نظر من همون هواپیمای خودمون بود بهترین میکرو ادونچر 2 یا همون میوه خور بهترین سگا کمیکس و بهتری ps1 دوگانه fear effect

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
من 30 سالمه
از عکس بازی در تابستون و تیله بازی در بهار و زمستون شروع کردم و بعد رو آوردم به فوتبال دستی (چپ کش ، یخچالی و ... ) و بعد آتاری و تا به حال همه کنسولها رو گرفتم غیر از ویی . خلاصه عمرمونو گذاشتم واسه گیم . هنوز نمیدونم کار عاقلانه ای کردم یا نه چون خیلی چیزا رو بواسطه گیم از دست دادم و خیلی چیزها رو بدست آوردم . از جمله از دست دادها یکیش وقت هست و یکیش درس . به دست آوردهام هم یکیش اوقات بسیار خوش با دوستام توی کلوپ هاست که هنوزم با یاد اون موقع حال میکنم و یکیش اینه که گیم نمیزاشت و نمیزاره زیاد فکر کنم به مشکلات (البته تو سنسن بالاتر ) . حالا هم موندم که میخوام ازدواج کنم کنسولم رو کجای دلم جا بدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر