انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
  • Like
Reactions: che-jaleb

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
images

این دیگه نابود شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: che-jaleb

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام
واقعا با دیدن این تاپیک حال کردم باشد که خاطراتمون زنده بشن:)
خب منم رسما از کسایی هستم که سر بازی و گیم خودکشی کردم و به معنای واقعی کلمه زندگیمو با گیم قمار بستم
یادمه 10 سالم بود پدرم واسم کامپیوتر خرید سال 1998 بود فکر کنم بازیهای بلاد اومن و کالین مک و کلی بازی دیگه توش بود یادش بخیر وقتی مکس پین ریلیز شد سیدیش دستم بود و همه جا از گرافیک و کیفیتش جار میزدم:p
البته قبلش میکرو و سگا داشتم ولی بعدش تقریبا همه کنسولها رو میخریدم و همه بازیهاش رو که تموم میکردم میفروختم الان 32 سالمه و یک فرشگاه توی بالا شهر زدم و تقریبا از نظر سیستم و امکانات راحتم و هنوزم تایم بازیم کم نشده تقریبا میتونم بگم هیچ بازی نبوده از دستم در برهO:-)
دو تقویم دارم که بازیهای که تموم کردم و تموم نکردم دارم بالای 1000 تا کمپین بازی تا الان تموم کردم
مسابقات پس و فیفا 7 8 سال پیش به نمایندگی مادیران مقام اوردم یک مانیتور الجی بردم یک سری هم تیشرت مادیران تیم های کالاف و کانتر هم بودم
بازیهای مثله ایپکس و فورت و پابجی و اورواچ و بقیه بازیهای انلاین رو هم بالای صد ساعت بازی کردم تا رفع تکلیف شده باشه
در کل بازی با گوشت و خونم قاطی شده یه ماه بزارم کنار ماه بعد به اندازه دوما جبران میکنم خاطرات خوبی بود در کل میتونم بگم یه جوری زندگی کردم که لذت ببرم
گاهی هم در مقایسه با هم سن و سالام میشه گفت زندگیمو نابود کردم اما مگه میشه به یک گیمر گفت مثله دیگران زندگی کنه!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
اینو نمیدونم بازی کردین یا نه ، اسمش Gods ه ، نگم براتون بود ، خودم کامپیوتر نداشتم ، خونه فامیلمون که میرفتیم داشتن بازی میکردم تحت DOS بود ، به معنای واقعی کلمه سخت بود ، ولی واقعا دوسش داشتم لعنتیرو :D
سیس کاراکترش خیلی خفن بود

128797

128798

این بازیم اگه ارشاد ادیشن رو دارین بفرستین ببینم از پس این هم تونستن بر بیان یا نه :D

128795

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اینو نمیدونم بازی کردین یا نه ، اسمش Gods ه ، نگم براتون بود ، خودم کامپیوتر نداشتم ، خونه فامیلمون که میرفتیم داشتن بازی میکردم تحت DOS بود ، به معنای واقعی کلمه سخت بود ، ولی واقعا دوسش داشتم لعنتیرو :D

View attachment 128797

View attachment 128798

این بازیم اگه ارشاد ادیشن رو دارین بفرستین ببینم از پس این هم تونستن بر بیان یا نه :D

View attachment 128795

یه بازی dos بود به اسم jazz rabbit خیلی معروف بود
و ۲ نسخه داشت

Jazz_jackrabbit.jpg

جدیدا دیدم نسخه جدیدی از این بازی برا اندروید اومده
رو گوشی خودمم نصب کردم

screen-0.jpg

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید

View attachment 128797

View attachment 128798

View attachment 128795
سیر اسکین سازی از بازی های ps2 شروع شد من یادم نمیاد بازی های ps1 رو سان س ور کرده باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر