انجمن طرفداران Game Boy Advance

اوه!
ميتوني دقيق بگي كجا رو بگردم يا اگه زحمتي نيست يه مورد برام پيدا كني؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

این سایت میگم

انجمنهای پرشین تولز

یادش بخیر یه gameboy advnace micro سورمه ای داشتم محشر بود 20 ساعت شارژ نگه میداشت

60 تا کارتج اصلی داشتم یه gba camera هم داشتم یه کارتج هک فلش کارتم داشتم

بخاطر خدمت رفتن همه رو فروختم

وقتی جعبه اش رو باز میکردم همینطوری بود

080917-gbm-1.jpg

کیفیت تصویرش از ds phat هم بیشتر بود ( تنظیم نور بک لایت داشت )

gba-micro-ds.jpg

من بازی ناروتوی گیم بوی رو بازی کردم معرکه بود:)

بهروز جان کلا همه سبک بازی روی سری گیم بوی مثل gameboy color - gameboy advance و ......

کلا نینتندو از اولین کنسول دستیش که Game & Watch سال 1980 لانچ شد که اون زمان 43.4 میلیون فروش داشت از اون به بعد نینتندو هر کنسول دستی داد پرفروشترین کنسول هر نسلی بودن

یکی از چیزایی که نینتندو تو طراحی کنسولاش استفاده میکنه جذابیت خود طراحی کنسول برای خریداراس

بعد نوع و سبک بازی ها هست هیچوقت امکان نداره بازیی که روی کنسول خونگی نینتندو میبینی روی کنسول ها دستیشم بیاد چون روی کنسول دستی بازی ها فان و تغییر سبک داده شده و آسونتر شده جواب میده

درست همین کاری که سونی سر psp و psvita نکرد یعنی سونی فکر کرد بازی ها که روی کنسول ها ps2 و ps3 بیاره روی کنسول دستی اما این اصلا جواب نمیده قشری که دنبال کنسول دستی هستن دنبال سبک دیگه بازی هستن

به عنوان مثال بازی de Blob 2 هم روی wii بازی کردم هم روی ds - نسخه ds بازی پلتفرمر شده اما لذتی که از نسخه wii بردم از نسخه ds هم بردم

عاشق این بودم بازی هایی که روی کنسول ها دیگه یازی کردم ببینم نسخه روی ds چجوریه و همیشه هم لذت بردم

مثلا تو بازی gta چاینیز روی ds سوت میزدی به میکرون ds تو بازی تاکسی جلوت وای میستاد یا تو بازی رزیدنت اویل 1 که برای ds اومد با فوت کردن به میکروفون شمع تو بازی خاموش میشد که همین ایده سال ها بعد اپل تو آیفون استفاده کرد

• Like
Reactions: rosgod

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or