انجام بازیها بصورت آنلاین !

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام دوستان
رو منم حساب کنید
البته هنوز که ندارم:biggrin1:ولی ایشالا اول ماه میخوام برم ی اکسس پوینت بخرم.
یوزرمم معلومه::biggrin1:Bigwarrior
فقط سه سوال:
1-اکسس پوینت چه قیمتیه؟
2-برای آنلاین بازی کردن بازی هایی که خودشون می تونن به اینترنت وصل بشن(مثل resistance باز هم این پچه لازمه؟)
اصلا کلا این پچه واسه تمام بازی های آنلاینه یا فقط بعضی بازی ها؟(ما رو ملتفت کنین:biggrin1:)
3-آیا بازی های آنلاین psp چیزی مثل پینگم داره و آیا تیک میزنه؟در ضمن اکسس پوینت بگیرم یا مودم وایرلس؟مودم وایرلس برای آنلاین مشکل داره؟(سرعت اینترنم adsl 128)
ممنون میشم جواب بدید.مطمین باشید اگه بخرم 24 ساعت در خدمتم:biggrin1:البته خوبی بازی های psp اینه که حجم زیاد کم نمی کنن و به همین خاطر adsl منفجر نمیشه:biggrin1:
بازی پیشنهادی من:بدون شک بدون شک بدون شک resistance:biggrin1:من می خوام برم اکسس پوینت بخرم واسه resistance:biggrin1:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام دوستان
رو منم حساب کنید
البته هنوز که ندارم:biggrin1:ولی ایشالا اول ماه میخوام برم ی اکسس پوینت بخرم.
یوزرمم معلومه::biggrin1:Bigwarrior
فقط سه سوال:
1-اکسس پوینت چه قیمتیه؟

2-برای آنلاین بازی کردن بازی هایی که خودشون می تونن به اینترنت وصل بشن(مثل resistance باز هم این پچه لازمه؟)
اصلا کلا این پچه واسه تمام بازی های آنلاینه یا فقط بعضی بازی ها؟(ما رو ملتفت کنین:biggrin1:)
3-آیا بازی های آنلاین psp چیزی مثل پینگم داره و آیا تیک میزنه؟در ضمن اکسس پوینت بگیرم یا مودم وایرلس؟مودم وایرلس برای آنلاین مشکل داره؟(سرعت اینترنم adsl 128)
ممنون میشم جواب بدید.مطمین باشید اگه بخرم 24 ساعت در خدمتم:biggrin1:البته خوبی بازی های psp اینه که حجم زیاد کم نمی کنن و به همین خاطر adsl منفجر نمیشه:biggrin1:
بازی پیشنهادی من:بدون شک بدون شک بدون شک resistance:biggrin1:من می خوام برم اکسس پوینت بخرم واسه resistance:biggrin1:
1- نوش حدودا 70 یا 80 باشه فکر کنم.
2- اصلا این پچ ماله همین بازی هاست. اون بازی هایی که بقول شما به اینترنت وصل نمیشن (Ad-Hoc) رو فقط میتونید با برنامه ی PS3 Ad-Hoc Party و یا XLINK Kai بازی کنید که اونوقت باید یه کنسول PS3 هم داشته باشید:D (واسه Xlink Kai فقط نیاز به یه WifiMax دارید.)
3- آره مگه میشه Ping مهم نباشه ولی پینگ اونقدر ها که تو XBOXLIVE و PSN تاثیر داره تو PSP تاثیر نداره. من پینگم حدودا 300ـه و مشکلی از نظر بازی کردن ندارم. ( Lag اکثر اوقات اصلا ندارم)
بنظرم WifiMax بگیری بهتره. میتونی از طریق برنامه Xlink Kai هم همه بازی های PSP رو آنلاین بازی کنی. البته فکر نکنم کسی از بچه های BC با Xlink بازی کنه ولی باز هم بازی کردن با خارجی ها هم حال میده:D
شما دم و دستگاه رو جور کن. ما همه جور ـه پایه ایم :D

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
1- نوش حدودا 70 یا 80 باشه فکر کنم.
2- اصلا این پچ ماله همین بازی هاست. اون بازی هایی که بقول شما به اینترنت وصل نمیشن (Ad-Hoc) رو فقط میتونید با برنامه ی PS3 Ad-Hoc Party و یا XLINK Kai بازی کنید که اونوقت باید یه کنسول PS3 هم داشته باشید:D (واسه Xlink Kai فقط نیاز به یه WifiMax دارید.)
3- آره مگه میشه Ping مهم نباشه ولی پینگ اونقدر ها که تو XBOXLIVE و PSN تاثیر داره تو PSP تاثیر نداره. من پینگم حدودا 300ـه و مشکلی از نظر بازی کردن ندارم. ( Lag اکثر اوقات اصلا ندارم)
بنظرم WifiMax بگیری بهتره. میتونی از طریق برنامه Xlink Kai هم همه بازی های PSP رو آنلاین بازی کنی. البته فکر نکنم کسی از بچه های BC با Xlink بازی کنه ولی باز هم بازی کردن با خارجی ها هم حال میده:D
شما دم و دستگاه رو جور کن. ما همه جور ـه پایه ایم :D
ممنون
ولی من منظورم به ad hoc نبود به infrastructure بود که خودش وصل میشه به اینترنت.:biggrin1:آیا واسه این بازی ها هم پچه لازمه؟اصلا کلا رسیستنس می خواد این پچو؟
من شیرازم و هر جا گشتم wifi-max پیدا نمیشه و میگن خود پی اس پیت داره:biggrin1:به خاطر همین مجبور اکسس پوینت بگیرم.
نگفتید مودم وایرلس تیک نمی زنه؟
شما وقتی تو سرور ایران بازی می کنی پینگت 300ه یا وقتی میری سرور خارج؟:biggrin1:
ممنون
plz جواب

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
منم هستم
اکثر بازی ها رو هم که psnloader ساپورت میکنه دارم
رسیستنس هم خیلی پایه هستم
بی زحمت یه توضیحی هم برای نصب برنامه بدید
بعد اینکه من تا حالا تو بخش انلاین رسیستنس نرفته بودم
اما دیروز به نصب این برنامه رفتم و 1 دست بازی هم کردم
میخوام بدونم این اتفاق با این برنامه افتاده یا اینکه خود رسیستنس انلان داره
بعد من نمیدونم تو بازی دقیقا باید کجا بریم من رفتم تو مولتی پلیر و هی x زدم تا یه بازی اومد
ایا باید قسمت خاصی رو انتخاب کنیم
توضیح لطفا
ممنون

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام دوستان.
من الان یه مودم adsl دارم و میخوام یک اکسس پوینت بخرم.
چه تجهیزاتی لازمه که بتونم هم با لپتاپ به صورت بی سیم به اینترنت و با psp این بازی ها رو انجام بدم؟
لطفا مارک و قیمت(از 100 تومن کمتر) رو به من پ.خ بزنید.
ممنون.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اقا خودم فهمیدم
اینو اگه دوست داشتید تو یه sp تو پست 1 بزارید که اگه یکی مثل من اومد گیج نشه
=============================================
اول از همه برای نصب PSNLOADER این فایل رو دانلود می کنید .سپس فلدر PSNINST رو از تو فلدر PSNABLER-FINAL توی پوشه ی psp-->game بریزید
حالا بازی هایی رو هم که میخواهید بازی کنید فایل پچشون رو از این زیر بگیرید
UCJS-10090-Resistance JAP
UCUS-98668-Resistance US
UCES-01184-Resistance EU
NPUG-80114-Syphon ****** Combat Ops
UCES-01264-Little Big Planet EU
UCUS-98744-Little Big Planet US
NPUG-80248-Pixeljunk
UCES-01250-MotorStorm EU
ULUS-10418-Rockband Unplugged
NPUH-10019-Thexder Neo
فقط فایل ریجن بازی خودتون رو دانلود کنید.برای اطلاع از ریجن بازی از برنامهی umdgen استفاده کیند
حالا با psp وارد برنامه یpsnloader شید و با زدن x روی گزینه های زیر رو نصب کنید.
INSTALL PLUGIN & PATCHES
INSTALL PSNABLER.TXT
INSTALL TO GAME.TXT
حالا به پوشه seplugins برید و از انجا هم به PSNLOADER
اگر پچ بازی مورد نظر درونش بود که برید حال کنید و بازی تون رو اجرا کرده و از انلاینش لذت ببرید
اما اگه پچ بازی مورد نظرتون نبود پچی که خودتون دانلود کردید رو بریزید و لذت ببرید

*توجه حتما باید PSN ID داشته باشید چون اول LOG IN می کنه منظورم تو خود بازی هست شما نمی خواد کاری کنید(البته خوشبختانه دیگه نمیگه سیستمت رو اپدیت کن)

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
من منظورم به ad hoc نبود به infrastructure بود که خودش وصل میشه به اینترنت.:biggrin1:آیا واسه این بازی ها هم پچه لازمه؟اصلا کلا رسیستنس می خواد این پچو؟
من شیرازم و هر جا گشتم wifi-max پیدا نمیشه و میگن خود پی اس پیت داره:biggrin1:به خاطر همین مجبور اکسس پوینت بگیرم.
نگفتید مودم وایرلس تیک نمی زنه؟
شما وقتی تو سرور ایران بازی می کنی پینگت 300ه یا وقتی میری سرور خارج؟:biggrin1:
ممنون
plz جواب بدهید:(

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اگه پست قبلی رو خونده باشی رسیستنس پچ می خواد که کامل گفتم
بابا این چزا و نمی خواد
شما یه ADSL بگیر بعد یه مودم وایرلس ببند بهش بعد اکسس پویت بساز(که همه ی این کارا رو ISP برات انجام میدخ)بعدش هم با PSP از قسمت نت ورک ستینگ یه اسکن می کنی و به اکسس پوینت وصل می شی
اون دستگاه رو هم نمی خواد (کلا اون کارا قدیمیه از نظرم&

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
اگه پست قبلی رو خونده باشی رسیستنس پچ می خواد که کامل گفتم
بابا این چزا و نمی خواد
شما یه ADSL بگیر بعد یه مودم وایرلس ببند بهش بعد اکسس پویت بساز(که همه ی این کارا رو ISP برات انجام میدخ)بعدش هم با PSP از قسمت نت ورک ستینگ یه اسکن می کنی و به اکسس پوینت وصل می شی
اون دستگاه رو هم نمی خواد (کلا اون کارا قدیمیه از نظرم&
ممنون
فقط ی سوال دیگه:
این مراحلو انجام دادم.حالا بعدش چیکار کنم؟برای آنلاین بازی کردن باید برم تو psn یا تو خود بازی؟
اگه تو خود بازی گزینه ی ad hoc یا infr...:biggrin1:؟آخه ad hoc که فقط واسه فاصله نزدیکه و به اینرنت وصل نمیشه.چیکار کنم باید برم ifre..?
راستی ریجن چیه؟

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام دوستان.
من الان یه مودم adsl دارم و میخوام یک اکسس پوینت بخرم.
چه تجهیزاتی لازمه که بتونم هم با لپتاپ به صورت بی سیم به اینترنت و با psp این بازی ها رو انجام بدم؟
لطفا مارک و قیمت(از 100 تومن کمتر) رو به من پ.خ بزنید.
ممنون.
فقط کافیه یه WifiMax یا Accesspoint داشته باشید. مارک و قیمت هم فرقی نداره فقط از Infrastructure پشتبیانی کنه که تقریبا همشون پشتیبانی میکنند.
ممنون
فقط ی سوال دیگه:
این مراحلو انجام دادم.حالا بعدش چیکار کنم؟برای آنلاین بازی کردن باید برم تو psn یا تو خود بازی؟
اگه تو خود بازی گزینه ی ad hoc یا infr...:biggrin1:؟آخه ad hoc که فقط واسه فاصله نزدیکه و به اینرنت وصل نمیشه.چیکار کنم باید برم ifre..?
راستی ریجن چیه؟
باید برید تو بخش Online بازی و اونجا PSN ID رو وارد کنید و وارد قسمت آنلاین بازی بشید. اونجا هم که دیگه Search میکنید و Player یا Room پیدا میکنید و بهشون Join میشید.

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
این PSN اکانت رو تو سایت playstation میسازیم؟
میشه یه توضیحی برای ساخت یک اکانتpsn بگین؟

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ممنون
فقط ی سوال دیگه:
راستی ریجن چیه؟

ببین کلا غلیرضا همه چیزو گفت
اما منم اینو بگم که کاملا بفهمی
با این روش PSN LOADER شما قسمتinfr...:biggrin1: رو می توانید بازی کنید...OK
حالا اون AD HOC رو فقط به 2 صورت میشه یکی 2 یا چند تا PSP نزدیک به هم باشید
یکی دیگه هم با PS3 و برنامه ی AD HOC PARTY

موفق باشی

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستانی که پایه برای رسیستنس هستن اعلام کنن
من امروز رفتم کلی تمرینکردم
راسیتی یه پیشنهاد خیلی خوب
امروز من این رسیستنس 35 مگی که فقط قسمت مولتی پلیر هست رو دانلود کردم(با تشکر از علی رضا)
حاا از اونجایی که بهتره بازی ها همریجن باشن تا یه سری مشکلات که اسمشون یادم نیست پیش نیاد هرکی میخواد بازی کن از لینک زیر دانلود کنه
http://www.megaupload.com/?d=WS3NB4E6
تازه یه خوبی دیگه ای که داره شاید بعضی ها مثل من رسیستنس رو چند بار تموم کرده باشن و دیگه سینگ نخوان بعد فضای مموریشون هم کم یا پر باشه اونوقت با ان کار کلی جا باز میشه
اما ریجن رو جدی بگیرید
=============================
چه جوری میشه تو رسیستنس کلن ساخت؟؟؟؟؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر