انجام بازیها بصورت آنلاین !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
ببخشید برای انلاین بازی کردن حتما باید ps3 داشت؟
اگه منظورتون واسه بازی هایی که فقط از Ad-Hoc پشتیبانی میکنند بله فقط به یک PS3 نیاز دارید. ولی اگه بازی هایی که Infrastructure هم ساپورت میکنند رو میخواید بازی کنید باید Wifi Adapter یا Accesspoint داشته باشید.
دوستانی که PS3 دارند یه نگاه به امضای من بندازند. بعضی از بازی ها مولتی پلیرشون خیلی جال میده. مخصوصا GT! :D امروز داشتم با یه خارجی که تو نیوزلند بود بازی میکردم پدرسوخته اینقدر بازیش خوب بود که حد نداشت :D آخرش هم باهم رفیق شدیم و گفت میخوای ماشین Share کنیم؟ منم گفتم باشه! (حالا من 2 تا ماشین بیشتر نداشتم اونم 2 تا ماشین داغون:D) خلاصه Share کردیم و 75 تا ماشین ازش گرفتم:D (اونم 75 تا ماشین توپ!) بدبخت هم حالش گرفت 2 تا ماشین بیشتر گیرش نیمد که اون 2 تا هم داشت:laughing:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها من فردا صبح (بعد امتحان) 100% هستم اگه پايه اين بياين بازي كنيم هر بازي هم ميگين بگين چون اكثرشونو دارم...

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
فردا شب رو منم هستم رزیستنس!!!!!
خودمم سرور میشم:cheesygri
نه ديگه فردا شب نميتونم بيام چون خودم كه هركاري كردم نشد با لب تاب بيام ميرم خونه دوستم كه امروز پي بردم يكي از پاساژ هاي شهرمون wifi داره فقط بعد از ظهر ها ميتونم بيام(4 به بعد)فعلا هم توي امتحاناست نميتونم به هيچ وجه بيام البته اگه فردا عصر هستين من ميام...(ساعت 4 به بعد)
====
راستي يه سوال من ميخوام id psn بسازم ميرم روي گزينه sign up...ولي هر كاري ميكنم ميره تو صفحه you have successfully connected خواستم از طريق playstation.com هم برم گزينه ساخت id رو نداشت..كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
نه ديگه فردا شب نميتونم بيام چون خودم كه هركاري كردم نشد با لب تاب بيام ميرم خونه دوستم كه امروز پي بردم يكي از پاساژ هاي شهرمون wifi داره فقط بعد از ظهر ها ميتونم بيام(4 به بعد)فعلا هم توي امتحاناست نميتونم به هيچ وجه بيام البته اگه فردا عصر هستين من ميام...(ساعت 4 به بعد)
====
راستي يه سوال من ميخوام id psn بسازم ميرم روي گزينه sign up...ولي هر كاري ميكنم ميره تو صفحه you have successfully connected خواستم از طريق playstation.com هم برم گزينه ساخت id رو نداشت..كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟
فعلا نمیشه رفت تو PSN ... :biggrin1: چون ما پایرت خوریم ! :biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بابا این که نشد میری میشینی پاساژ؟؟؟ای بابا یک گروه تشکلیل بدیم و بازی کنیم دیگه!
تا چند روز ديگه لب تاب رو ميبيرم بيرون ببينم چه مرگشه!در مورد پاساژ خوب نميريم بشينيم دم درش :laughing: يكي از دوستام اونجا مغازه داره ولي باش رودربايسي دارم نميشه هرساعت روي سرش باشم كه :biggrin1: راستي كسي هست برام يه ID بسازه؟!يا حداقل بگين با چه فرموري ميشه كه اونو بزنم بسازم بعد دوباره برگردونم به GEN C

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر