انجام بازیها بصورت آنلاین !

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب با توجه به اینکه الآن با این Homebrew ی psnabler میشه تعدادی از بازی ها رو به صورت آنلاین بازی کرد تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا قرار ـه بازی های آنلاینمون رو در این تاپیک بزاریم .

خب اول از همه کسایی که میتونن بیان اعلام آمادگی بکنن و بعد هم یک نظر سنجی بکنیم تا ببینیم اولین بازی برای آنلاین زدن چی میشه ! :biggrin1:

لطفا همه ی افراد ID هاشون رو هم بگن و بگن که تمایل به انجام چه بازی دارند .

اول خودم :

ID : Amir-Crash
Game : Rockband Unplugged

این هم آدرس سایتی که در اون پچ بازی ها و خود psnabler قرار داره :

http://aiolab.com/psnabler/

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من هم هستم.
My PSN ID: Mr-ALIREZA
بازی پیشنهادی : Resistance و FIFA 10
البته امروز ظهر هم با رضا و میثم و چند تا از بچه ها Resistance میزنیم هرکسی از دوستان هم خواست بیاد بگه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من که فعلا به WI-FI دسترسی ندارم وگرنه حتما میومدم ! :biggrin1:
میشه یکم بیشتر در مورد اون GT و MH توضیح بدی ؟ یعنی دیگه پچ و مچ و از این جور جنگولک بازیا نمیخواد ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من که فعلا به WI-FI دسترسی ندارم وگرنه حتما میومدم ! :biggrin1:
میشه یکم بیشتر در مورد اون GT و MH توضیح بدی ؟ یعنی دیگه پچ و مچ و از این جور جنگولک بازیا نمیخواد ؟
برنامه ی Ad-Hoc Party رو از PSN Store دانلود میکنید بعدش هم PSP رو به PS3 وصل میکنید و بازی هایی رو که این برنامه ساپورت میکنه بازی میکنید. فعلا هم فقظ Gran Turismo و Monster Hunter قابل بازیند.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
علی جان عصر که رزیستنس میزنیم!فقط یادتون نره که همه بیایین!یک مشکل دیگه هم که عمدا هی دارن سرعت نت رو کم و زیاد میکنن!پورتهارو هم هر 15 مین یک باز میبندن!
حالا من این پرو 2010 رو چطوری انلاین بزنم؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
منم هستم ولی دوستان یه مشکلی هست نمیتونم تا چهارم این ماه نمیتونم بیام فقط خواستم بیام هر بازی باشه هستم(چون اکثر بازیها رو دارم :ی)ولی بازیهایی که بهتره بازی کنیم ایناست...:
PES 10(البته خیلی ها چون نمیتونن این بازی رو دی ال کنن و زیاد هم تو بازار نیست 09 هم باشه خوبه)
RESISTANCE
GT
راستی دوستان من لبتابم WIFI داره ولی هر کاری میکنم روشن نمیشه هر کی بگه چطور فعالش کنم هر شب پایم بازی کنیم (هر چی دکمه وای فی و FN رو با هم میزنم نمیشه)
ID: Amino-Danger

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب اولین قرار رو میزاریم PES 10 چون رای اکثریت بود ! :biggrin1:
حالا بگین کی ... البته خودم نمیتونم بیام ولی من راه اندازم ! :biggrin1:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
pes فکر نکنم آنلاین داشته باشه فقط میشه دوتا psp که به هم نزدیک هستن با وایرلس بازی کنن ولی آنلاین فکر نکنم داشته باشه.من هر چی گشتم نبود فقط ad-hoc داره که زیرش میزنه برای همون دوتا psp نزدیک بهم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر