اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
ادرس جدید افلاین که یکی از کاملترین ادرسهای افلاین تا به این لحظه هست و به پست اول اضاف شد.

Code:
https://ithaqua.thegate.network/

دستتون دردنکنه فقط
قضیه این switch , wiiu چیه؟ شبیه سازشون برای ps4 هست؟ یا دارن روش کار میکنن ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام لطفا در مورد نحوه استفاده از trainer های موجود در این سایت توضیحاتی رو بدید ممنونم
سلام
بیشترش مدهای gta v هستن و فقط cod online مال انلاین بازی کردن کCall of Duty Black Ops III هست که اونم باید بازیتون به همراه اپدیت 1.26 باشه.

• Like
Reactions: mrooz2007

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دوستان
میشه درباره منو های exploit selection توضیح بدین
مثلا گزینه original چکار میکنه ؟
یا reactpsplus یا app2usb ...

ممنون
سلام
پی لود app2usb برای ریختن بازیهای هارد داخلی به هارد اکسترنال با فرمت xfat میباشد

بقیه گزینه هم از ادرس زیر ببین بصورت فارسی و روی گزینه ها موس ببر میفهمی و ادرس زیر قابلیت کش شدن تو کنسول رو داره
جیلبریک PS4 5.05

با تشکر فراوان از Sanaka عزیز (@thecore021) بابت تهیه هاست و محسن جان (@Moh3n2016) که زحمت تهیه بخش آنلاین بر عهده ایشون بوده
#SCORPION
@learnjailbreakps4

mr.mamads

کاربر سایت
Dec 4, 2013
4
سلام علی جان ممنون از راهنمایی و اطلاعاتت عاالیت :-bd

فقط یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنی:
(
Code:
PS4Brew 5.05
یکبار که صحفه لود شد و اکسپلویت هن اجرا شد در دفعات بعد که کنسول دوباره روشن شد نیازی به نت ندارید)

یعنی وقتی این صفحه لود و هک شد دیگه هیچ نیازی نیست به نت یا گوشی موبایل یا هییچ چیز دیگه نیست...فقط بصورت افلاین وارد ادرس بالا میشم و خودش اجرا میشه و تمام؟

یه سوال دیگه هم که داشتم با این روش با هارد اکسترنال هم میشه بازی رو اجرا کرد یا فقط نصب بازی امکان داره؟

ممنون از تاپیکی که گذاشتی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی جان ممنون از راهنمایی و اطلاعاتت عاالیت :-bd

فقط یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنی:
(
Code:
PS4Brew 5.05
یکبار که صحفه لود شد و اکسپلویت هن اجرا شد در دفعات بعد که کنسول دوباره روشن شد نیازی به نت ندارید)

یعنی وقتی این صفحه لود و هک شد دیگه هیچ نیازی نیست به نت یا گوشی موبایل یا هییچ چیز دیگه نیست...فقط بصورت افلاین وارد ادرس بالا میشم و خودش اجرا میشه و تمام؟

یه سوال دیگه هم که داشتم با این روش با هارد اکسترنال هم میشه بازی رو اجرا کرد یا فقط نصب بازی امکان داره؟

ممنون از تاپیکی که گذاشتی

اره دفه بعد دیگه نت نمیخواد
اینم ادرس ورژن ایرانی و کامل تره
جیلبریک PS4 5.05

با تشکر از
#SCORPION
@learnjailbreakps4

سلام دوستان برق رفت کنسولم بالا نمیاد دیگه میگه دوباره آپدیت کن آپدیت ریکاوری 5.05 برای کنسول ریجن 2 رو کسی داره لینک بده بهم؟

اگه به هیچ وجه بالا نمیاد باید ریکاوری اپدیت 5.05 بزنی و بعد دانلود هم اسمش به PS4UPDATE.PUP تغییر بده

https://psarchive.darksoftware.xyz/PS4UPDATE5.05REC.PUP

• Like
Reactions: ps3_360_wii

reza202

کاربر سایت
May 9, 2013
3
باسلام دوستان قضیه این بردچی هستش یک سابتی هست که میگه یک بردداره که تمام این مشکلات خاموشی وهنگ وغیره روبرطرف میکنه قیمتش هم میگه245تومن ایاواقعیت داره یانه ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
باسلام دوستان قضیه این بردچی هستش یک سابتی هست که میگه یک بردداره که تمام این مشکلات خاموشی وهنگ وغیره روبرطرف میکنه قیمتش هم میگه245تومن ایاواقعیت داره یانه ممنون
سلام داداش
قیمت این برد نهایت 20 تومنه و مال روزای اول هکه که همون موقع هم نیاز بهش نبود و بیشتر برای راحتی کار اومده بود نخوای از گوشی یا pc استفاده کنی و هیچ فرقی هم نداره بدتر نباشه بهتر نیست و فقط یه عده کاسب از این راه سو استفاده کردن و الان قابلیت کش اومده هیچ چیز اضافی بعد از یکبار کش کردن دیگه نمیخواد و فقط کافیه با pc یا گوشی یا همین ادرسها یکبار کش کنید و دفعات بعد نمیخواد و گول این افراد سودجو رو هم نخوردید که بگن این بهتره و خاموشی نداره و فلان و برای همین عنوان تابیک رو اینجوری نوشتم دست افراد سودجو کم بشه و شما هم بهتره با خوندن این مطالب و اموزشهای هک هم خودت یاد بگیری هم بقیه رو هم مطلع کنی پول اضافی هدر ندن.

این اموزشهای استفاده از این برد هم روز اول من و رفقام گذاشتیم اگه میدونستیم باعث سو استفاده میشه هیچ وقت روش دانگل رو رو نمیزاشتیم حالا بقیه برای ما بشن کارشناس هک و تز بدن مردم رو بچاپن و هدف اول ما اطلاع رسانی و تا جایی که میشه هزینه نکردن بود.

• Like
Reactions: reza202

reza202

کاربر سایت
May 9, 2013
3
سلام علی اقایک دنیاممنون ازپاسختون نزدیک بودیک کلاه گنده سرم بره ضمناعلی اقافکرکنم شماقبلاتوعصرجوان هم تشریف داشتیدچون من اونجاپستهای عالی شمارودیده بودم یادش به خیر.علی اقا یک سوال دیگه هم درزمینه اکانتهای ظرفیتی دارم میخواستم بدونم این اکانتهایی که توی تلگرام میفروشن مثلاچندتابازی گزاشتن قیمت100یاکمتروبیشترازکجابایدبفهمیم ظرفیت چنده ودیگه اینکه وقتی این اکانتهارومیخریم مثلابخوایم برای3نفرظرفیتهای 1و2و3روبریزیم به چه صورت هست وسوال دیگه اینکه من نرم افزارپلی استورسونی روروی موبایل نصب کردم ولی وقتی میخوام واردش بشم گزینه اپدیت میادووقتی روش کلیک میکنم واردپلی استورگوگل میشه وهیچ اپدیتی هم براش نیست ولی اصلا واردسایت سونی نمیشه ازلطف شمابسیارسپاسگزارم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی اقایک دنیاممنون ازپاسختون نزدیک بودیک کلاه گنده سرم بره ضمناعلی اقافکرکنم شماقبلاتوعصرجوان هم تشریف داشتیدچون من اونجاپستهای عالی شمارودیده بودم یادش به خیر.علی اقا یک سوال دیگه هم درزمینه اکانتهای ظرفیتی دارم میخواستم بدونم این اکانتهایی که توی تلگرام میفروشن مثلاچندتابازی گزاشتن قیمت100یاکمتروبیشترازکجابایدبفهمیم ظرفیت چنده ودیگه اینکه وقتی این اکانتهارومیخریم مثلابخوایم برای3نفرظرفیتهای 1و2و3روبریزیم به چه صورت هست وسوال دیگه اینکه من نرم افزارپلی استورسونی روروی موبایل نصب کردم ولی وقتی میخوام واردش بشم گزینه اپدیت میادووقتی روش کلیک میکنم واردپلی استورگوگل میشه وهیچ اپدیتی هم براش نیست ولی اصلا واردسایت سونی نمیشه ازلطف شمابسیارسپاسگزارم

سلام داش قابلی نداشت
در مورد انواع ظرفیتها و استفاده از اونها لینکهای زیر به خوبی توضیح داده و در مورد اپدیت پلی استور قبل از وارد شدن به گوگل پلی فیلت.رشکن روشن کنید بعد اقدام به اپدیت کنید چون استور گوگل بعضی از برنامه ها با ایپی ایران اپدیت نمیشه و اگه باز نشد در قسمت برنامه ها باید برید یه بار گوگل پلی استور و google play services رو کلر کش و کش به فارسی همون حافظه پنهان هم نوشته
درباره ظرفیت‎های مختلف اکانت‎های PSN
آموزش استفاده از اکانت های ترکیبی PS4
آموزش وارد کردن اکانت بازی روی کنسول PS4

• Like
Reactions: reza202

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان
من اگر اکانتی که روش هک رو اجرا کردم پاک کنم و مجدد روی یک اکانت دیگه روش هک رو اعمال کنم چه اتفاقی میوفته؟ اصن همچین چیزی امکانپذیره؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام دوستان
من اگر اکانتی که روش هک رو اجرا کردم پاک کنم و مجدد روی یک اکانت دیگه روش هک رو اعمال کنم چه اتفاقی میوفته؟ اصن همچین چیزی امکانپذیره؟

هک اصلا ربطی به اکانت ندارد و با اجرا هک قفل بازی باز و قابل اجراست حالا اکانت شما هرچی می خواد باشه مهم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر