امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
این سفت بودن سازنده و ناشر واسه دادن اطلاعات این حسو بهم میده که اینایی که تا الان نشون دادن فیک تریلر بوده و مثلا سنوئا به جای شمشیر قراره با آر پی جی با دشمناش بجنگه و غافلگیرمون کنه :D

حدسم بین 80 تا 85 ـه اونم به خاطر اینکه منتقدا کلا زیاد با بازیایی که مانور اصلیشون رو گرافیکه مهربون برخورد نمیکنن و اگه همچین نمره ای بگیره یعنی واقعا بازی شاخی ساختن!

این سفت بودن سازنده و ناشر واسه دادن اطلاعات این حسو بهم میده که اینایی که تا الان نشون دادن فیک تریلر بوده و مثلا سنوئا به جای شمشیر قراره با آر پی جی با دشمناش بجنگه و غافلگیرمون کنه :D

حدسم بین 80 تا 85 ـه اونم به خاطر اینکه منتقدا کلا زیاد با بازیایی که مانور اصلیشون رو گرافیکه مهربون برخورد نمیکنن و اگه همچین نمره ای بگیره یعنی واقعا بازی شاخی ساختن!
من امیدوار بودم بهش حداقل از نظر ویژوال
اگه چیزی که نمایش دادن واقعیت داشته باشه نقطه عطف گرافیک تا اینجای نسل میشه ولی با این وضعیت که امبارگو ۱ ساعت قبل ریلیز برداشته میشه دیگه کاملا بدبین و مشکوکم بهش نهایتا ی بازی خوب بین ۸۰/۸۵ بشه اونم اگه اتفاق خاصی نیوفته که پایینتر بشه

• Like
Reactions: He!n3ger
این بازی اولین نتیجه investment های بزرگ مایکروسافته که بطور کامل بعد از خریده شدن و زیر نظر خودش استارت خورده و به لانچ رسیده (به جز پنتیمنت که حالا اون دیگه خیلی بازی کوچیکی بود).

من حدس میزنم بسیار بازی باکیفیتی باشه و شاید به جز کوتاه بودن، ایراد به خصوص و مهمی ازش نگیرن.
هرچند با توجه به سبکش به احتمال زیاد درآمدزایی و فروش بالایی نخواهد داشت ولی فکر میکنم مایکروسافت خودش این موضوع رو میدونه و از این لحاظ روش حساب آنچنانی باز نکردن.
امیدوارم نینجا تئوری از عرضه این بازی سربلند بیرون بیاد چون بازیسازهای دوست داشتنی و باعشقی هستن (:دی) و طبق مستندهایی که دادن، برای این بازی وسواس و دقت خیلی زیادی خرج کردن.

نسخه یک متاش 81 شد! این بازی حتی اگر کمی پیشرفت داشته باشه و اینکه خودشون روی بازی برچسب 50دلاری زدن! باعث میشه اگه بازی مشکل خاصی نداشته باشه بتونه راحت 85 رو بگیره!(با وجود اینکه باز چند سایت قطعا به کوتاهی گیر خواهند داد)
.
.
.
ولی عدم اسپویل، دلیل تاخیر زیادامبارگو باشه یک دلیل کاملا مضحکه!
چون استدیو ها می تونن محدوده برا منتقدا برا ویدیو بزارن!
و یا اصلا محتوای ویدیو از همین لحظات نمایشای بازی باشه!
بعد عدم اسپویل دیگه چیه دیگه! بازی های پر بودجه دویست سیصد میلیونی داستانی!
حدود نصف روز زودتر از لانچ کلی در دنیا تو youtube ویدیو هاشون در دسترسه! اینا تهش چند ساعت یا یک روز این کارو به تاخیر بندازن! مگه این عنوان، محصولی هست که قراره روزه اول رکورد های فروش رو جابه جا کنه؟! خیر این محصولی هست که مخاطب خاص داره! و در دراز مدت به فروش مورد نظر می رسه! یعنی از هر طرف نگاه کنیم! به مضحکی این رفتار NT می رسیم!

می خوام خوشبینانه اینطور استنباط کنم بخاطر گیم پلی بسیار کوتاهش برای اسپویل نشدن بازی، امبارگو رو گذاشتن 1 ساعت قبل از انتشار، ولی مهندسی نقدها و حواشی نمی ذاره :D بازی هیچ نمایش کامل و مارکتینگ درخوری نداشته، ولی تا لحظه آخر دس از قایم باشک بازی بر نمی دارن. ایشا... خیره :D
انچارتد و لست ۲ ، گاد او وار و... که از نظر داستانی اسپویلهای بشدت سنگینی توشون داشتن دو هفته قبل از ریلیز امبارگو برداشتن .
این استدلال برای اسپویل نشدن که میکنن واقعا خنده داره.
حتی یک گیمپلی درست تو نمایشها ما از این بازی ندیدیم که اینم میگن برای اسپویل بوده و چون مدتش کوتاهه!! یعنی چی چون مدتش کوتاهه !!همون Order و The ryse هم تایم بازی کوتاهی داشتن . هر دوتاشون حتی کمتر از ۸ ساعت هم بودن ولی حداقل قبل از ریلیز یکی دوتا نمایش گیمپلی مفصل ازشون نشون دادند.

حدود نصف روز زودتر از لانچ کلی در دنیا تو youtube ویدیو هاشون در دسترسه! اینا تهش چند ساعت یا یک روز این کارو به تاخیر بندازن! مگه این عنوان، محصولی هست که قراره روزه اول رکورد های فروش رو جابه جا کنه؟! خیر این محصولی هست که مخاطب خاص داره! و در دراز مدت به فروش مورد نظر می رسه! یعنی از هر طرف نگاه کنیم! به مضحکی این رفتار NT می رسیم!
انچارتد و لست ۲ ، گاد او وار و... که از نظر داستانی اسپویلهای بشدت سنگینی توشون داشتن دو هفته قبل از ریلیز امبارگو برداشتن .
این استدلال برای اسپویل نشدن که میکنن واقعا خنده داره.
حتی یک گیمپلی درست تو نمایشها ما از این بازی ندیدیم که اینم میگن برای اسپویل بوده و چون مدتش کوتاهه!! یعنی چی چون مدتش کوتاهه !!همون Order و The ryse هم تایم بازی کوتاهی داشتن . هر دوتاشون حتی کمتر از ۸ ساعت هم بودن ولی حداقل قبل از ریلیز یکی دوتا نمایش گیمپلی مفصل ازشون نشون دادند.
این مورد اسپویل در مورد تریلر که واقعا مضحکه، یک تریلر کامل در مورد کامبت بازی چه دخلی به اسپویل داره؟! اگر کپی پیسته با نمایش ندادنش بیشتر مردم رو تحریک میکنن، یه جوری رفتار می کنن که انگار از دماغ فیل افتادن! یه بازی 7/8 ساعته که تکلیفش مشخصه این همه عشوه اومدن نداره :D

از اونجا که دُز سینمازدگی از تلو2 هم بیشتره کوچکترین اسپویل لطمه خیلی بیشتری به تجربه بازی میزنه، برای جلوگیری از کابوسی که سر تلو2 اتفاق افتاد، نزدیک کردن امبارگو به ریلیز تا حد ممکن، منطقی ترین کار ممکن بود
بازیشون هم که رو گیمپسه و دغدغه ای بابت فروش ندارن که بخاطرش این کارو کرده باشن و هدف فقط احترام به مخاطبه

نسخه یک متاش 81 شد! این بازی حتی اگر کمی پیشرفت داشته باشه و اینکه خودشون روی بازی برچسب 50دلاری زدن! باعث میشه اگه بازی مشکل خاصی نداشته باشه بتونه راحت 85 رو بگیره!(با وجود اینکه باز چند سایت قطعا به کوتاهی گیر خواهند داد)
.
.
.
این بازی چون فقط دیجیتالی هست اینا با خودشون فکر کردن حالا که نسخه فیزیکی وجود نداره تا لیک بشه پس خودمون هم قبلش چیزی منتشر نکنیم! البته اینایی که میگن عدم نمایش بازی به خاطر کیفیتش هست هم حقیقتش حرف خنده داری میزنن :دی از آشغال ترین بازی ها هم میشه ۲ دقیقه تریلر خوب در آورد پس حتی بازی کیفیت خوبی نداشته باشه بازم عدم نمایش ربطی به این قضیه نداره. یه نکته دیگه اینکه سیستم مبارزات کامل عوض شده و چند تا سایتی که تست کردن همگی ازش تعریف کردن پس این نمایش ندادن بازی واقعا احمقانه و مسخره هست چون با ۵ دقیقه نمایش هیچ چیزی از بازی اسپویل نمیشه.

داریم به زمان اینکه من میدونستم و از قبل مشخص بود و من قبلا هم گفته بودم که بازی فلان میشه هر روز نزدیکتر میشیم.
حالا جای فلان میشه "موفق" یا "کله پا" گذاشت.

نظری اگه دارید مثل مرد همین الان بگید چون اونموقع اینطور نوشتن خیلی دیگه لوس و گالیور بازیه :D
لطفا بیاید اینطور نباشیم .

==========

من اگه بخوام آنتی گالیور باشم و الان نظرم رو بگم امتیاز بازی بین 75 تا 80 میشه ، با یه بازی خوب حداقل از لحاظ داستانی طرفیم.
گرافیک که مهم نیست و هیچ ارزشی برام نداره ولی اتمسفر چرا که به نظرم خیلی خوب در اومده.
با این حال دوست دارم ببینم که این بازی میتونه اولین بازیی باشه که تونسته UE5 رو رام کنه تا هم تو خروجی چشم نوازی داشته باشه (که داره) و هم پرفورمنس خوبی بده؟

صداگذاری و شخصیت پردازی هم نمره بالایی میگیره.
گیم پلی و پلی تایم همچنان علامت سواله و احتمالا پاشنه آشیل تو امتیازات ولی یه شانسی که دارن بازی 50 دلاریه و خب میتونه تاثیر گذار باشه.

اگه نمره خوب گرفت دست نینجا و مایکرو درد نکنه و کلا خوش به حال هممون ، مایکرو غلط میکنه بگه بالای چشم NT ابرو باشه.
کمتر شد خاک تو سر جفت مایکرو و نینیجا تئوری ، حیف این هم سال وقت ، پول خرج کردن و پلیرها رو سرکار گذاشتن ، مایکرو کار اشتباهی نمیکنه که با تیپا پرتشون کنه بیرون.

من قبلا به بازی امید داشتم سال ۲۰۲۱ واقعا بهترین گرافیک رو نمایش دادند. ولی با گذشتن سه سال هنوز یک تریلر درست حسابی از بازی بیرون ندادند و در حد همون تریلر اول مونده. وقتی بعد از این همه وقت شوقی نباشه برای نشون دادن اثر نهایی این فقط یک پیام رو میرسونه که اینها پروژه رو بلند پروازانه شروع کردند و عجولانه تموم کردند. با این حساب پیشبینی من ۷۰-۷۵ هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or