امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,786
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Sony : 10
بهترین کنفرانس سونی تو E3
نمیدونم از کجا شروع کنم . از TLG که بالاخره نمایش داده شد یا بازی جدید Guerrilla با اون گرافیکش . بازی جدید MM و شنمو و فینال فانتزی 7 که دیگه به مرز جنون رسیدم
گل سرسبدش هم که U4 بود که رسما شاهکار

Microsoft : 8
بازی های خیلی خوبی نمایش داده شد . از Halo و TROTTR و Forza 6 و عزیز من Gears 4 . هولو لنز خیلی جالب بود همین طور بازی و کالکشن Rare و صد البته Fallout 4 . البته Dark Souls 3 هم خیلی حال داد

Bethesda : 8
خیلی مختصر و مفید . Doom و Dishonored 2 و Fallout 4 که همشون عالی بودن مخصوصا Fallout 4 که شدیدا منتظرم

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
بتسدا: 9
نمایش های بسیار خوبی داشت، مثل دووم و فال اوت 4. فقط مشکلش این بود که تقریبا هیچ سورپرایزی نداشت، اگه دیسآنرد 2 قبل از کنفرانس لو نمیرفت می تونست سورپرایز خیلی خوبی باشه.

ماکروسافت: 8
اگه اون چن تا بازی رو نمینداخت برا گیمزکام، مطمئناً کنفرانس خیلی بهتری می شد. گیم پلی هیلو و ROTTR و معرفی Gears جدید برای من نکات مثبت کنفرانس ماکرو بودن.

EA: 7
نسبت به پارسال خیلی خیلی بهتر بود. معرفی مس افکت جدید، گیم پلی استار وارز بتل فرانت و صد البته معرفی یه بازی بسیار خلاقانه مثل Unravel، دلایلی ـن که من به این کنفرانس 7 میدم. اون 3 نمره هم به خاطر EA Sport همیشه کم میشه!

UBISOFT: 8
کنفرانس خیلی خوب برگزار کرد یوبی... بازیای خیلی خوبی هم معرفی کرد For Honor، Ghost Reacon: Wildlands و...

SONY: !
همون گیم پد به دست گرفتن Bruce برا من کافی بود، بقیش بماند!! :d

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
Bethesda 10/10
نمایشهای doom و fallout برای طرفداراش رویای ترین نمایشها بودن ...dishonored هم خوب بود....در کل یه کنفرانس سرتاسر هیجان و شگفتی

Microsoft
8/10
خدمات نرم افزاری مثل قابلیت BC و ... خیلی خوب در کنار تعداد بازیهایی که بیشترین بین کنفرانسها بود خیلی عالی بود ولی نحوه نمایش بد بازیهای بزرگ و نبودیک سوپرایز مهم که کسی آگاه نباشه کارو خراب کرد

Sony
8.5/10
نمایش Horizon و Uc4 عالی بود و همچنین سوپرایزهایی مثل شنمو و TLG ...نمایش بازیهای مولتی پاتفرم هم تو این کنفرانس بهتر بود.....ولی لاین آپ ضعیف سونی در 2015 و گرافیک تکنیکی ضعیف TLG نکته ضعف بود

Ubi
7/10

EA
6/10

.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
کنفرانس سونی : رونمایی از بازی جدید مدیامولکول , رونمایی از Horizon با اون گرافیک فوق خفنش , استریت فایتر5 , رونمایی های بمب اتمی FF7 R و shenmue 3 و نمایش مغز آب کن آنچارتد4 و آغازی همراه با TLG
9.5
مایکروسافت : 7
EA : 7
bethesda : 9

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Bethesda 10/10
از حق نگذریم همون ابتدای کنفرانس و نمایش طوفانی DOOM میتونه یه تنه با کنفرانس های دیگه مقابله کنه، بعد از اون نمایش خارق العاده F4 و آخر هم عشق من دیسانرد 2 باعث میشه کمتر از 10 از نظر من برای اینکه کنفرانس بی انصافی بشه .... البته اگر دیسانرد DE برای PC تایید میشد به کنفرانس 11 میدادم :D

Sony 8.5/10
چقدر حیف شد این کنفرانس رو زنده ندیدم و از دست دادم، به شدت برای تمایش U4 هیجان زده هستم، معرفی هیتمن جدید خیلی خیلی خوشحال کننده بود ... بازی گیریلا رو هنوز ندیدم....

Microsoft 8/10
بازی زیبای Recore که اول کنفرانس پخش شد عالی بود، نمایش F4 با حضور تاد هاوارد بزرگ فوق العاده و نمایش ROTTR واقعا زیبا و نفش گیر، یادم رفت نمایش غیر منتظر شاهکار جدید فرام سافتویر DSIII ....

Ubisoft 7 / 10
طبق رسم سال های گذشته دوتا بازی جدید معرفی شد که از این بین هر دو عالی بودند اما نسخه جدید GR واقعا حیرت انگیز بود .... AC:S میتونست نمایش بهتری داشته باشه...

EA 1 / 10

آشغال ....

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
1. سونی 9/10
2. مایکروسافت 8/10
3.
ethesda این نمرشو فقط بخاطر فالوت میدم بقیش برای من جذابیت خاصی نداشت 7/10
بقیه هم که مهم نیستن :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوشم میاد شما اصلا نمیخونید پست رو سریع فقط پست رو میدید! کی گفت لاین آپ سونی کلا کچله؟ چیزی که مدیر خودتون Andrew House هم گفته وقتی اون میگه یکمی خالی دیگه چه انتظاری میره؟همون بازی‌هایی که لیست کردید چندتاش 2015 میاد؟
من کلا کای به این بحثا ندارم، اما مگه قراره به این نمره بدیم که چندتاشون 2015 میان و چندتاشون نمیان؟:d
سوال تاپیک واضح هست. نمره شما به کنفرانس ها. ننوشته نمره شما به کنفرانس هایی که بازی های معرفی شده در آن ها در 2015 عرضه می‌شوند لول:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Sony:10

نمایش The Last guardian فوق العاده بود + نمایش فوق العاده انچارتد و Horizon

Microsoft:9

نمایش هیلو فوق العاده Epic بود گرافیکش هم عالی بود برای یه بازی 60 فریمی :x نمایشای تامب رایدر و sea of thives عالی بودن:x

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من کلا کای به این بحثا ندارم، اما مگه قراره به این نمره بدیم که چندتاشون 2015 میان و چندتاشون نمیان؟:d
سوال تاپیک واضح هست. نمره شما به کنفرانس ها. ننوشته نمره شما به کنفرانس هایی که بازی های معرفی شده در آن ها در 2015 عرضه می‌شوند لول:d
اون دوست عزیز اعتراضی کردن و من شفاف سازی کردم.. گفتن چرا گفتی کچل منم توضیح دادم!:d بعدم اگر قرار باشه توی E3 لاین آپ مشخص نشه لابد میخوای توی جشنواره بازی‌های رایانه‌ای (جبر!:d) مشخص بشه؟ این هم جزئی از کیفیت نمایشه..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,383
نام
محمد
این سه تایی که تا الان دیدم:

Bethesda
کنفرانس خیلی خوبی بود ولی چون حجم بازی ها کم بود (البته خب این تقصیر ناشر نیست ولی به هر حال از نظر من مهمه)، نمیشه با کنفرانس های کنسول سازها مقایسه کرد. Fallout 4 به نظرم بهترین بازی کنفرانس بوده تا الان. 8.0/10

EA
اینا کلا بلد نیستن چطور باید کنفرانس خوب برگزار کرد، همه امکانات رو دارن ولی آخرش هم یه کنفرانس خواب آور تحویل ملت میدن. 5.0/10

Microsoft
همه چیزش خوب بود ولی اگه نمایش Gears و Tomb Raider هیجان بیشتری داشت خیلی بهتر میشد. بازی جدید Rare هم عالی بود. 8.5/10

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Bethesda : 10/10
Micro : 9/10
Ubi : 8.5/10
Sony : 9/10
Ea : 6.5/10
Bethesda واقعا عالی‌ عمل کرد. جدا از هایپ و اینجور چیزا از همه نظر عالی‌ بود چه تو سرگرم نگه داشتنauidence .چه تو زمان بندی تریلر ها و چه تو ترتیب معرفی‌.به نظرم کنفرانس Bethesdaرو باید بیس بذاریم بقیه رو با این مقایسه کنیم :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
Bethesda: 10/10
دیگه چی میخواستیم از اینا ؟ :d

Sony 10/10
بهترین کنفرانس چند ساله اخیر E3. با سورپرایزایه عالی که تا لحظه ی آخر میخکوب نگه داشت مارو. هنوزم FF7 رو نمیتونم باور کنم. :|

Micro: 8\10
مایکرو سورپرایزایه زیادی نداشت اما تنوع مراسم خوب بود. هیلو که عالی بود مخصوصا AI فک براندازش. یکم ایندیا خسته کننده بودن اما بین اونام ایده های باحالی بود مثله Ashen. ولی ناامیدی من در مورد گیرز و TR بود. خیلی بیشتر انتظار داشتم. اون تیکه یوبیسافت وسطشم قشنگ یه سکته بود واسه کنفرانس.

دوتایه دیگه چندان چیزه خاصی نداشتن. فقط یه مس افکت بود که اونم چیزه زیادی نشون نداد.

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
Sony - 9.7
نمی‌دونم چی بگم، از فیلم‌های تخیلی هم تخیلی‌تر بود ! اصن یه ژانر جدید معرفی کرد با این کنفرانس ! اما بزرگترین ضعفش به نظرم نمایش Call of Duty و Twilight Starwars [ یا یه همچین چیزی ] بود

Bethesda - 9

حجم کم کنفرانس باعث شد همش هیجان باشه ! اون شروع طوفانی با دووم، به همراه ویژگی‌های نوستالژیکش، و پایانی که با نمایش عجیب فالووت 4 به اتمام رسید ! امیدوارم فالووت 4 بهترین نمایش رو بگیره.

Microsoft - 8

از کنفرانس پارسال بیشتر خوشم راستش اما با این وجود راضی کننده بود باز.

پ.ن : مشکل اینه نمایش مایکروسافت و بتسدا خوب بود اما مال سونی دیگه زیادی تخیلی بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر