امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,786
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
pc gaming 8
Microsoft:10
sony:9
bethesda:8
EA:5
ubisoft:7
Nintendo 5

قطعا کسی که بیشتر نیاز رو به e3 داشت Microsoft بود که عالی عمل کرد کنفرانسش جای نفس کشیدن نداشتن نمایش عالی hololens که پرام ریخت با bc برای 360 با نمایش عالی halo 5 با tomb raider همگی عالی بودن فقط قیمت xbox 1 controller elite قیمت بسیار عجیب 150 دلار اعلام شده که بیاد ایران نزدیک 600 تا 650 می شه که اینا با خودشن چی فکر کردن 150دلار برای دسته؟؟؟؟ هر چند دسته بسیار عالی هست بهترین گیم پد برای بازی اما قیمتش اصلا مناسب نیست.

ea هم بدترین کنفرانس امسال بود انلاین شدن nfs هم همون هایپ اصلی کنفرانس هم از بین برد 1کی نیست بگه تو که 1 قفل مزخرف گذاشتی دیگه نگر چی هستی اخه nfs افلاین مد نداشته بشه؟ crysis 4 با bf5 هم که نبودن اصلا چیز جالبی نبود

در ضمن بهترین e3 قرن برای سال 2005 هست اما e3 امسال هم جز بهترین ها بود بعد از e3 2005 این به نظرم بهترین بود به احتمال زیاد سال دیگه هم عالی بشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,809
نام
مرتضی
خب منم بالاخره کنفرانس سونی رو هم دیدم کامل. اینم نمراتم.
سونی: 9.5
مایکرو: 8.5
بتسدا: 8
اسکوئرانیکس: 6
الکترونیک آرتز: 6
یوبیسافت: 4

- سونی اگر یه gow نشون میداد 10 میدادم

- سونی عملا برای 2015 چیز خاصی نداره اما از نظر نمایش و ارائه و جذابیت کنفرانسشون عالی بود هرچند توشه 2016 رو پر میکرد

- مایکروسافت دوتا مشکل داشت یک اینکه به ندازه کنفرانس رقیبش سورپرایز نداشت دو اینکه از همونهایی هم که داشت به بدترین نحوه ممکن استفاده کرد. Recore واقعا ساده معرفی شد و میتونستن بیشتر روش مانور بدن. یا چه معنی میده اول کالکشن rare معرفی بشه بعد بازی جدیدشون! از گیرز 4 که کسی انتظار گیم پلی نداشت اومدن یه گیم پلی ناقص پخش کردن در حالی که یه تریلر داستانی برای آشنایی با شخصیت های جدید کافی بود و ملت رو خیلی هم کنجکاو و تشنه میکرد برای نمایش های آینده بازی! واقعا نمیشد بجای نمایش گیم پلی صد باره دیویژن یه نمایش از کوانتوم بریک یا اسکیل باند بذارند؟!!

- مجری یوبیسافت هم هر سال داره نمایشش افت میکنه و تقریبا یه تنه میری... به کل کنفرانس یوبیسافت.

- این اسکوئر هم بازی خوب به اندازه کافی داشت ولی بنده خداها بلد نبودن چجوری یه نمایش جذاب ارائه بدن. بیشتر شبیه همایش های دولتی شده بود:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,189
نام
محمد
من نمیخوام امتیازی بدم به کنفرانسی فقط میخوام بگم واقعا واقعا اسکوئر اینکس امسال سنگ تموم گذاشت کار به کنفرانسشون ندارم ولی هیچ وقت فکر نمیکردم اسکوئر انیکس انقدر بتونه خفن ظاهر براشه از این رو به اون رو شده این شرکت دقیقا هر چیزی که طرفدارا میخواستن رو امسال نشون دادن به بهترین شکل ممکن .
- اون از FF VII Remake و تریلرش ... معرفی کردن بازی به کنار واقعا هر چی تریلر بازی رو با Reaction های Live ملت میبینم سیر نمیشم . به شدت تریلر تاثیر گذار بود و واقعا حرفه ایی ساخته شده بود تا لحظه آخر که اسم Remake اومد مو به تن همه سیخ شده بود .
- به جز اون معرفی Nier 2 بود که واقعا واقعا هیچ کس انتظارش رو نداشت بازی که نه فروش خوبی داشت و نه منتقد ها پشتش بودن فقط به خاطر طرفدارای دو آتیشه بازی و البته استعداد Yoko Taro تو داستان سرایی و شخصیت پردازی معرفی شد . به نظر میرسه خود مسئولین اسکوئر هم به استعداد بالای کارگردان پی بردن و بالاخره بعد از سال ها یه فرصت و بودجه درست حسابی دادن بهش .
- Hitman جدید و نمایش کاملی از Kingdom Hearts و Just Cause رو هم بهشون اضافه کنید به نظر من اسکوئر اینکس امسال بهترین بود ...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,974
نام
sami
بالاخره این پروژه های درسی مجالی داد که برسیم به دیدن کنفرانس#:-s

مایکرو.................9
بازی tomb raider واقعا فوق العاده بود و خبر برگشتن معماها هم که دیگه نوره الی نوره...در کل شدیدا منتظرشم:bighug:
halo هم که فوق العاده بود هر چند که خودم اصلا خوشم نمیاد ازش:d
در مورد recore هم همون حسی رو دارم که موقع معرفی ori داشتم:x پیش بینی میکنم که مثل ori نمرات بالایی میگیره و بازی فوق العاده ای میشه:bighug:
geras 4 هم حداقل این تریلرش که از نظر من بول شتی بیش نبوود:d
نمایش holo lens هم که دیگه هر چی فیلم علمی تخیلی بود رو نابود کرد:|اصلا فکرشو نمیکردم به این زودی همچین تکنولوژی بیاد
و در آخر میرسیم به حضرت forza:praying::praying:Dگه واقعا این turn 10 داره دست نیافتنی میشه...این حرف از henry ford که میاد میگه xbox is the home of racing نشون دهنده عمق فاجعه است^:)^

سونی................8.5
horizan که اصلا و ابدا باهاش حال نکردم
ولی به جاش unchated 4 نابودم کرد:xفقط میتونم به سبک عادل فردوسی پور بگم چقدر خوبه این ناتی داگ:-*
در مورد the last gurdian هم هر چند خودم به خاطرش 2 سالی ps3 رو که خاک میخورد به امید معرفی شدنش نگه داشتم ولی نمیدونم چرا زیاد به دلم ننشست...فکر میکنم گیم پلی بازی و هوش مصنوعی فوق العاده جای کار داره...از وقتی دیدیم تریلرو با دوستام هر کی رو میبینیم که تو عالم هپروته و حرفای آدمو دایورت میکنه صداش میکنیم گوووووگوووو:d=))

آخرین ویرایش:

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
امسال مایکروسافت فوقالعاده بود حیف من نتونستم زنده ببینم(سربازی بودم:d) ولی حسابی با انحصاری ها ترکوند هیچ،scalebound و quantum و crackdown هم برای gc نگه داشت.:d
نمایش هیلو عالی بود و سپاس از اسپنسر که اجازه نداد کنفرانس با cod شروع بشه و امیدوارم همیشه اونو تو کنفرانس رقیب ببینم:d
بعد هم یه نمایش cg از بازی recore که من حدس میزنم چیز شاخی بشه
لحظه ای که xboss قابلیت BC رو اعلام میکنه حضار ک*خل شدن:d تیم نرم افزاری مایکروسافت با ابدیت هایی که هر ماه داده تا اینجا خیلی عالی الانم که ui قراره تغییرات زیادی داشته باشه.
کنترلر جدیده دلم رو برد ولی گرونه 150$:|اگه مایکروسافت کاری میکرد fallout 4 تو کنفرانس معرفی میشد ولی خب :d
Forza 6 =مادر بگرید دیگه جایی برای پیشرفت نذاشته t10 .
نمایش TR دیوانه کننده بود انیمیشن راه رفتن تو برف و گرافیک همه چیز عالی فقط مایکروسافت خنگ نیومد یه بخشی از مبارزه با دشمن نشون بده .
rare با عوض کردن لوگوش نشون داده میخواد مثل قبل باشه و بازی جدیدشون جالب بود ولی من ترجیح میدادم رو یه عنوان قدیمی کار کنن ،خرید کالکشن هم که از واجباته.
fable معلوم نبود چی میخواد بشه امیدوارم یه روزی lionhead از فیبل بکشه بیرون.نمایش ماینکرافت با hololens جادویی و روانی کننده بود :dبازی های استراتژیک با این تصور کنید:d
نمایش گیرز خیلی زود بود تابلو یه چیزی سر هم کرده بودن فقط میخواستن بگن ما داریم رو این کار میکنیم قشنگ حس میکردی که بازی کامل نیست مثل پس سر کارکتر اصلی که تو ذوق میزد ولی طراحی محیط انصافا عالی بود یعنی من مطمئنم از نظر گرافیکی چیز خری بشه:d

نکات منفی هم حضور پیتر مور و یوبی سافت در مراسم به جای این میتونست quntum و scalebound و... نشون بدن ولی خب ذخیره نگه داشتن.

9.5/10 -مایکروسافت

سونی هم امسال بلاخره چیزی که هوادارنش چند سال منتظرش بودن هدیه داد TLG ولی چیزی که من دیدم یه بازی outdate شده بود معلوم نیست تو این چند سال چی میکردن
نمایش هورایزن خیلی گنگ بود ولی از ایده بازی خیلی خوشم اومد
نمایش انچارتد عالی بود و بی نقص.
star wars battlefront :-o این دیگه چی بود؟!
معرفی هیتمن جدید:bighug:
خبر ff 7 ریمیک برای هواداراش بمب بود
assassins یه سال تو کنفرانس مایکروسافته یه سال سونی :d
ادم به وسعت nms فکر میکنه مخش سوت میکشه
shenemu 3 اگه kickstarter هست چرا انحصاریه اگه سونی میخواد کمک کنه پس این داستانا واسه چیه دیگه معلوم نیست چه بلایی میخوان بیارن فقط از بزرگی اسمش استفاده کردن.

نکات منفی:
حضور call of duty bo 3 یه اشغال به تمام معنا بود یعنی با aw هیچ فرقی نداشت خسته کننده شده
امسال اکثر بازی هایی که سونی نشون داد انحصاری زمانی بودن یا مشترک با pc و اینکه برای 2015 هیچی نداره

8/10-سونی

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,331
نام
Majid
Sony: 9/10
من اصلا فن سونی نیستم و کنسولای سونی رو هم ندارم اما از حق نگذریم بنظرم نمایشاش خیلی خوب بود مخصوصا آنچارتد و Horizon و ...
EA: 8.5/10
خیلی کنفرانس تر و تمیزی بود و بهترین نمایشش هم NFS بود و در رده های بعدیStar wars و ...
Microsoft: 8/10
در کل کنفرانس خوبی بود گرچه با بازیاش زیاد هایپ نشدم ولی در کل نمایشای متنوع خوبی داشت و همینطور نمایش Hololens خیره کننده بود.
Bethesda: 8/10
همون Doom ـش کافیه تا کنفرانسش جز بهترینا باشه + Dishonored 2 که البته غیر از یک تریلر CG چیز خاصی نشون ندادن ازش.
Ubisoft: 7.5/10
بازی های خوبی معرفی شد از جمله For Honor که نمایشش عالی بود و همینطور Ghost Recon ولی در کل این کنفرانس واسه یوبی سافت که سلطان E3 و هایپ هست سطح پایین به حساب میاد :D کافیه یک بار با E3 2012 مقایسه بشه :D
PC Gaming: 7/10
خوب بود در کل ولی به عنوان یک پی سی گیمر انتظار داشتم بیشتر از این حرفا به بازی های ایندی زمان داده بشه:| در صورتی که نصف کنفرانس داشتن با هم حرف میزدن و AMD میومد کارتاشو نشون میداد.
در صورتی که انتظار داشتم نصف مراسم بازی های شناخته نشده ایندی اعتیاد آور دو بعدی رو برا نمایش بزارن و بقیه هم تکنولوژی های DX 12 رو بصورت جدی به نمایش بزارن که اونم فقط سر Deus Ex بود و خیلی زیاد نبود.
Square Enix: 5/10
بنظرم ضعیف بود! فقط یک Deus Ex ـش خوب بود که اونم اصلا نمایش جالبی ازش پخش نکردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر