امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,786
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
Sony : 9.5
تو این چند ساله که من کنفرانس های E3 رو دنبال می کنم کنفرانس سونی واقعا بهترین بوده . هر کدوم از این بازی ها ، برای یه کنفرانس کافی بود اما ...
نمایش The Last Guardia ، Horizon ، U4 واقعا خوب بودن . شینومی 3 و فاینال فانتزی هم که جای خود دارد .
در آخر No Man's Sky و کار جدید Mm هم بسیار دوست داشتم .
Street Fighter V هم که بسیار عالی بود.

Microsoft : 9
نمایش Halo 5 و تامب رایدر عالی بود . گرافیک یخ ، تو تامب رایدر واقعا خیره کننده بود .
نمایش فورزا هم خوب بود ، اما Gears 4 اصلا اون جوری که می خواستم نبود و اصلا ارتباطی باهاش برقرار نکردم .
Dark Souls 3 هم که عالی بود مثل دو تای قبلی .
کالیشن Rare هم به قیمتش می ارزه .
کنترلر جدید هم جذاب و خوش دست اما قیمتش ...

Bethesda : 10
وجود Fallout 4 برای بهترین بودن بسه .
نمایش Doom هم فرا تر از تصور بود . واقعا عالی بود . خشونتش رو خیلی دوست داشتم .
Dishonored 2 هم با توجه به اینکه نسخه یکش رو نصفه رفته بودم خبر مسرت بخشی بود .

EA : 7
من فقط برای دوتا بازی کنفرانس EA رو دیدم .
Mirror's Edge Catalyst
و Star War .
نشون ندادن گیم پلی زنده Mirror واقعا مسخره بود .
اما Star War راضی نگهم داشت .
Need For Speed هم خوب بود .

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سونی واقعا سنگ تموم گزاشت اول با نمایش TLG بعد نشون دادم اودا تو کنفرانس قوت قلبی به طرفدارا داد..
بعدش Horizon لامصب وحشتناک خوبه خیلی خوبه به شدت پتانسیل متای بالای 90 رو داره گرافیک لول دیزاین گیم پلی دنیای باز بودنش
بعدشم گل سر سبد کل e3 حضرت انچارتد 4 که به نمایش میخکوب کنندش چیزی واسه گفتن نزاشت...امتیازم به سونی 10
بتسدا هم که گل گزاشت توضیحی ندارم با اون نمایش Domm و فالوت 9 به بتسدا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,952
نام
محمد امین
من کنفرانس سونی رو ندیدم ولی کلا گیمر ها یک علایق خاص خودشون رو دارن و معمولا هم نمرات رو بر حسب اون علایق میدن مثلا من از بچگی هیچ علاقه ای به بازی های ژاپنی پسند نداشتم حالا هم که این سه عنوان TLG و Shenmue و FF تو کنفرانس سونی معرفی شده شاید برای بعضی ها که بازی ژاپنی پسند رو دوست دارن عالی باشه ولی برای من خیلی معمولیه از اون ور اگر GOW 4 یا K4 یا GT7 معرفی میشد خیلی لذت میبردم البته کنفرانس سونی گویا برای سلیقه من هم با نمایش U4 و هیتمن بسیار خوب پیش رفته ولی همین که بازی دیوید کیج نبود امتیاز من بهش 9 / 10 هست

در خصوص کنفرانس ماکرو ضرب المثل اینکه آدم از خدا چی میخواد صدق میکنه من از خدا یک ریمستر برای امسال و معرفی گرز 4 برای سال بعد میخواستم که هر دو اتفاق افتاد از اون ور نمایش TR عالی بود و هیجان رو می شد تو بازیش حس کرد FM6 هم که جنبه مثبت قضیه هست همچنین هیلو 5 که نمایشش درسته جالب نبود ولی بازم انتظارش رو میکشیم و از همه جالب تر نمایش هلولنز بود که برای من یک تجربه جالب و خاص و دیدنی بود بازی Rare هم به نظر خوب می اومد در کل من امتیاز 10/10 به خاطر حضور هر دو گرز میدم ولی اگر منطقی تر بخوام امتیاز بدم 9/10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Bethesda 111/10
هممون میدونستیم قراره چه بازی هایی رو نشون بدن و سورپرایز خاصی نبود،اما همون نحوه اجرای کنفرانس و نشون دادن گیم ها عالی بودن :|
حتی سرگرم کردن مردم و جک هایی هم که میگفتن خیلی خوب بودن :d
گل سرسبد :d کنفرانس هم Fallout 4 که یه نمایش خیلی قوی داشت،با آرت ورک و ساخت کاراکتر شروع کردن و آخر سر با تریلر Kill Montage تمومش کردن!

Microsoft 8/10
گیم هایی که نشون دادن خیلی خوب بودن و در کل نحوه اجرای کنفرانس هم خوب بود،مخصوصا برای طرفدار های خود مایکروسافت به نظرم یه کنفرانس عالی بود.
ولی Scalebound :| نباید از E3 حذفش میکردن.....

sony 8/10
مثل مایکروسافت کنفرانس سونی هم به نظرم واقعا خوب بود،نمایش های گیم پلی ها عالی بودن فقط اون آخر نمیدونم چی شد آنچارتد گیر کرد :| :d اما خوب sh!t happens :d
FF VII Remake هم بالاخره معرفی شد و دیگه ترول نشدیم این دفعه :|
اما معرفی کیک استاتر برای Shenmue 3 واقعا عجیب بود :| خود کیک استاتر عالیه واقعا و بازی های خوبی با کمکش ساخته شدن اما معرفی پروژه کیک استارتر توی یه کنفرانس رسمی و اونم به بزرگی سونی واقعا عجیب بود....

Ubisoft 6.5/10
:| Ghost recon جدید خیلی خوب بود،مخصوصا اینکه بازی open world شده و بخش co-op بازی.و بعد عنوان for Honor خیلی جالب بود!
یه بازی مشابهش الان هست به اسم Chivalry و خیلی هم فان هستش :d اما سازنده های اون بازی مستقل بودن و کلا کمک مالی قوی پشتش نبود،for honor یکی از بزرگترین ناشر های الان پشتش هست و اگه خوب بهش پرداخته بشه 100% یکی بهترین تجربه های مولتی پلیر توی این نسل کنسول ها میشه :d
pls don't ruin it ubisoft :d

EA 6/10
meh :| نمایش NFS و Mirror's Edge رو پسندیدم،Star wars با اینکه خیلی ازش تعریف میشه اما به دل من ننشست :d و کلا به ea اطمینان ندارم دیگه :| معرفی Mass effect هم جالب بود و بعدش :| بقیه کنفرانس :| Meh......

+
احساس میکنم امشب نینتندو بمب ها رو دراپ میکنه و همه نابود میشن :d

آخرین ویرایش:

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
خب من به bethesda نمره ي ٩ رو ميدم(همه قبول دارن عالي شده ديگه)
به كنفرانس مايكروسافت(توي موضوعشم گفتم)٨ رو ميدم واقعا عالي بودش كنفرانس ولي واقعا از گرز نا اميد شدم بخاطر شخصيت هاي جديد
به ea:نمره ي 6رو ميدم چون زياد توش star wars داشت و منم طرفدار اين سريم:d وگرنه نمره ي خود كنفرانس ٢ هستش.
به يوبي سافت:نمره ٧ رو ميدم خب اساسين كه حالم ازش بهم ميخوره ولي رينبو و بازي هاي ديگه خوب بودن باز بهتر از ea يه قسمتيم كه كنسرت شده بود.
به سوني:١٠ رو ميدم چون هر چي ميخواستم معرفي شد the last gurdian رو باشه بيخيال ولي هيتمن واقعا منو شگفت زده كرد همينطور ارچانتد و بتمن و استار وارز
در كل به نظرم عالي بوده

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
Sony -10 بهترین کنفرانس امسال برا من

Bethesda- 10 مگه میشه جایی که doom معرفی بشه بد باشه

Microsoft--9 حضور Rise tomb rider برا من کافی بود که این نمره رو بدم

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
549
امسال کلا بهترین e3 بود
سونی که بهش 10 با اون نمایش tlg,horizon,uncharted محوم کردم کلا رسما بالاتر از e3 2009 قرار گرفت.
بستدا هم 10 از اول تا اخر کنفرانس ....
مایکرو هم 8.
یوبی 7
ea هم 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر