امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
sony: 8.7:به خاطر بازی جدید mm خیلی هیجان زده شدم - هورایزن هم امیدوارم عالی بشه و باید یه مولتی خوب تحویلمون بده-uc4 هم عالی بود -با بازی های ژاپنی کلا حال نمیکنم ولی tlg اگه ۴۰$ باشه عالی به عنوان یه نیمچه aaa خوشم اومد-دیگه به احتمال زیاد کرش ر هم معرفی میکنن در مراسم های بعدی:dفقط یه مشکلی که هست سونی به شدت ضعف داره توی FPS این ضعف ر میخواد با SW و COD پر کنه که اشتباه هست از نظر من
microsoft:8.5 :به خاطر پشتیبانی از ۳۶۰ و halo5 و لارای عزیز:d
ea:8: اگه SW نداشت بهش ۶ میدادم ۶ هم فقط به خاطر ME یه بازی ایندی هم معرفی کردن اسمش یادم نیست فوق العده هنری بود عالی بود
UBISOFT:6: بدترین کنفرانس امسال بود تقریبا مثل همیشه
در کل E3 امسال عالی بود تقریبا تمام ناشر ها خوب ظاهر شدن

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,237
نام
فراز
sony:10
ubi:7
ea:7
beth:10
ea با استاروارز جمع کرد کنفرانس
ubi: یکم قابل پیش بینی بود ولی ghost واقعا جذابش کرد
bethesda :با doom داغونم کرد فوق العاده بود
sony:بهترین نمایش ممکن داشت همون سورپرایز هایی که چندین سال تو کنفرانس ها نمیدیم به بهترین شکل ممکن دیدیم horizon شاهکار بود TLG که دیدم فریاد زدم از شادی U4:یه پایان تاریخی

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اوج خنده اینه که بگید سونی با Third Party سعی کرد کنفرانس رو پُر کنه:

حضرات، عزیزان، Uncharted 4 بهترین نمایش کُل کنفرانس بود (FO4 هم کاندیدای این عنوان هست :D)، Horizon از های لایتای کنفرانس بود، بازی MM فوق العاده ایده خفنی داشت، TLG بازی انحصاری از سازنده ای که دو تا از بهترین بازیهای بسیاری از گیمرها رو ساخته برای PS4 میاد و SFV که فقط برای کنسول سونی میاد. اینقدر دست سونی پُر بود که کالکشن آنچارتد، بازیهای دیوید کیج و ریمیک R&C رو توی کنفرانس نگذاشته بود!

حداقل یه چیزی بگید که بگُنجه!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,459
نام
امین
sony:10/10 اینکنفرانس تاریخی حالا حالاها تکرار نمیشه.... کلن میزان و ملاک مقایسه قرارش دادم.

bethesda:7.5/10 معقول و خوب رو به بالا در کل.

microsoft:5/10 سوپرایزه خاصی نداشت و قابل پیبینی بود بیشترش.

ubisoft:5/10 کسل کننده بود برام!

ea:4/10 رو به پایین بدون جذابیت.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,581
نام
Alireza
Bethesda 10/10
حرفی واس گفتن نذاشت! انصافا فال آوت 4 ترکوند! محدودیت توی این بازی 0 ه! Doom هم که از هر نظر خوب بوو فقط یکمی کند بود :| Dishonored هم ک بسی حال نمودیم!
Microsoft 9/10
تعداد انحصاریاش واقعا تحسین برانگیز بود!(البته کیفیت >کمیت :D ) البته مثلا نمایش Gears 4 یا Halo 5 فوق العاده بیمزه بود :|
EA Games 8/10
خب معرفی ME جدید ترکوند! (قلبارو :D ) بتل فرانتم که در یه کلام عالی بود! بازی Unravel هم که کسی دربارش هیچی نگفته فوق العاده ناز بود :D
Sony 9/10
نمایش TLG عقل از سر همه پروند! Horizon که قشنگ واس من Day One از گرافیک گرفته تا گیم پلی و موسیقی! (فقط این زنه زیادی زر میزد :| ) Dreams هم که پتانسیل بالایی واس یه بازی عالی شدن داره! کسیم بطور عجیبی هیچی درباره NMS نگفت که در یک کلام عقل از سر من و خیلیا پروند! انچارتد 4 هم که به جرات میتونم بگم بهترین نمایش کل E3 امسال بود! مولتی پلتفرم ها هم خیلی خوب بودن! (البته جز کالاف :| اکتیویژن جون هرکیو دوست داری بسه! )
Ubisoft 6/10
خب اول مراسم کا ضایع بود رینبو سیکس سیج و دیویژن دانگرید شده بود! نکته روی اعصابمم اینه که همه نمایشاش Script شدس! یعنی زیاد اسکریپت شدس!
اسسینم که دیگ عمرا هایپ شم براش! هرچی بازی یوبی معرفی کردو باید فقط رو عرضه دید

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,581
نام
Alireza
از اونور 10 دیقه از وقت کنفرانسشونو گذاشتن سر COD که اینقدر بده این بازی که*مایکروسافت دیگه بیخیالش شد و 1 دلار حاضر نشد خرج مارکتینگش کنه,
باورت میشه یا ن ، میتونم بگم 20 درصد فروش وان بخاطر کال اوه! یکی مسابقات MLG و دیگریم همین زود عرضه شدن دی ال سیا! شاید هرسالم ما بگیم بازی مزخرفیه یا اینا ولی اخرشم خیلی فروش میکنه! مایکرو هم میخواست نمیخواست نمیتونست قرارداد ببنده غیر از اینکه یه پول هنگفتی بده به اکتی که اکتی هم به همین خاطر با سونی قرارداد بست!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقایون تشخیص پست ترول با ناظم و مدیران ِ سایتِ، شما به کارتون برسید.
و اگر هم احساس می کنید پستی مشکل داره گزارش کنید.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
کلا برا من سوالی پیش اومده از بعضی فن های عزیز مایکروسافت اکثر دوستان قبول دارند هم کنفرانس مایکروسافت خوب بود هم سونی

ولی کنفرانس سونی بهتر بود در برابر مایکروسافت این معنی این نمیده کنفرانس مایکروسافت بد بود

E3 پارسال مایکروسافت بهتر بود ولی امسال سونی ترکوند و عالی عمل کرد

الان این دوستان با این پست ها میخوان چی رو ثابت کنند؟

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
microsoft 9.5/10

backwards compatibility و گیم پلی gears 4 واقعا سوپرایزای بزرگی بودن.
tomb raider و halo و forza و sot و ...... هم همگی خوب بودن و با همشون حال کردم.
اون 0.5 نمره رو هم به خاطر از دست دادن نمایش COD توی کنفرانس کم کردم!:|

sony 7/10

هیچ سوپرایزی توی کنفرانسش وجود نداشت و بجز horizon و uncharted از بقیه بازیهایی که برای ps نمایش دادن خوشم نیومد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
سونی که کل سود 2 سال اخیرشو سر ترول کردن اون سیاستای مایکروسافت برده میاد بازیای Always online مثل دستینی نشون میده و راجع به تلویزیون و ... وقت مخاطباشو حروم میکنه.

سوپرایز اصلی e3 ..

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کنفرانس مایکروسافت 10/10 : نمایش بی نظیر Halo 5 ، قابلیت BC برگ آسِ مایکرو بود ، کنترلر Elite که دیگه حرفی واسه گفتن باقی نزاشت ، Recore انحصاری جدید مایکرو ، ترکیب ماینکرفت با هولولنز و تجربه واقعیت مجازی به بهترین شکل ممکن ، ID@Xbox ، کالکشن و بازی جدید Rare ... گیم پلی تومب رایدر و نمایش محیط برفی به زیباترین شکل ... فورزا : بی رقیب در عناوین شبیه سازی مسابقات رانندگی ، در پایان نمایش خیره کننده یه کلام نسل بعدی GEARS ... من هرچی میخواستم تو این کنفرانس از مایکرو گرفتم و هایپم برای GC 2015 دو برابر شد.

کنفرانس سونی 7/10 : فقط از نمایش هیتمن و UC 4 خوشم اومد بقیه اش با روحیه من سازگار نیس ...

کنفرانس الکترونیک آرتز 7/10 : فیفا 16 - Need For Speed (کاشکی آنلاین نبود) - Starwars و دیگر هیچ.

کنفرانس یوبیسافت 5/10 : من پرنس میخواستم همینو بس ...

بقیه رو هم ببینم پستمو ویرایش میکنم.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,549
نام
Mehrdad
جالب اینجاست tomb rider holyday exclusive on xbox انحصاری حساب میشه ffvii remake first on ps4 مولتی حساب میشه:)):)) sfv بماند:d

tomb rider vs uncharted 4
تریلر tr حسی را بهم داد که 6 سال پیش با تریلر u2 گرفته بودم:d اصلا نمیتونم مقایسه کنم. tr خوب بود. ولی u4 غیر قابل وصف بود. نیاز به توضیح نمیبینم:d انچارتد چند قدم جلو تر از tr حرکت میکرد. مشت زدن نیت هم مثل جول واقع گرایانه شده بود خیلی خوشم اومد. هرچی از این بازی تعریف کنیم بازم کم گفتیم
hrizon vs ...?
یا مایکرو بازی تو این سبک داشت من ندیدم یا شاهد یک انحصاری بی مانند دیگر رو playstation بودیم
dreams vs ...?
فقط میتونم بگم ترجیح میدم بهش فکر نکنم تا معرفی بشه چون احتمال دیوانه شدن زیاده:d
TLG
ترول کنید. بی اهمین بشمارید. ولی واقعیت هست و جریان داره. یکی از بزرگ ترین پروژه های تاریخ گیم. نیاز به اثبات داره؟ گوگل برای همین به وجود امده:d
shenmue
نفهمیدم انحصاری کامل بود زمانی بود یا مولتی. ولی در هر حال. حضورش در کنفرانس سونی یعنی کمک سونی به احیا شدن فرنچایز. حرکت بسیار بزرگی بود.

از انور هم gears4 و هیلو همچنین فورزا بودند که مانندشان در کنفرانس سونی نبود. عظمت این بازی ها را نمیشه زیر سوال برد fact.
backward هم بسیار عالی بود فقط امیدوارم دیجیتالی هم موجود باشه چون dvd original 360 تو ایران که گیر نمیاد:d
مولتی ها هم فکر میکنم در یک حد بودند جفت کنفرانس ها. dsIII سمت مایکرو جالب بود که بایدم میبود تا ملت دریابند x1 هم بازی تو این سبک داره تا مقابله ای باشه برای bloodborne.
سمت سونی هم starwars نظرمو جلب کرد. fallout هم که هرجا باشه نورانی میکنه این یک نکته مثبت در مولتی های کنفرانس مایکرو بود
---
نکات:
نیاز به توضیح نیست که مایکروسافت تمام فرست پارتی هاش را رو کرد. فکر میکنم فقط lionsgate حضور نداشت اگر اشتباه نکنم. در مقابل رمدی سونی هم کوانتیک دریم را داره. عظمتشون به کنار صحبت سکند پارتی
سونی هنوز حرفی از gt7 نزده نزده در حالی که رقیب تو تمام کنفرانس های مایکرو حضور داشته. سونی هنوز حرفی از gow iv نزده. در حالی که رقیب از طرف ترد پارتی تو این سبک بازی معرفی کرده درسته scalebound حضور نداشت ولی خب همه میدونیم این بازی وجود داره تریلر و عکس هم ازش دیدیم
در نهایت با توجه به اینکه مایکرو از محصولات تمام فرست پارتی هاش رونمایی کرده ولی سونی هنوز حرفی از بازی های پولیفونی و سانتا یا بند نزده...
sony 10
microsoft 8.5
نظر شخصی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر