امتیاز شما به کنفرانس های E3 2014

کدام کنفرانس E3 امسال بهتر بود؟

• Microsoft

رای‌ها: 99 35.6%
  • EA Games

رای‌ها: 3 1.1%
  • UBISOFT

رای‌ها: 15 5.4%
  • SONY

رای‌ها: 161 57.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
خب دوستان کنفرانس ها هم تموم شد، Nintendo Direct مونده که اونم کسی خواست امتیاز بده امشب می تونه ببینه مراسم رو :D مثل همیشه اینجا می تونید به کنفرانس ها امتیاز بدید، یه توضیح کوچک هم بدبد بد نیست. دعوا هم نکنید، چون از نظر هر کسی کنفرانس شرکت محبوبش بهتره :D

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
Nintendo :
9/10 - بسیار لذت بردم. تموم طول مدت کنفرانس به مانیتور نگاه میکردم! کاملا برخلاف سونی و مایکرو !

Sony :
7.5/10 - شروع و پایان عالی بود! انتظارات بیشتری داشتم. حداقل بازی کیج!( حالا کرش که ساخته ی ذهن خلاق خودمون بود :d ) 5 امتیاز فقط بخاطر اون مگسِ دوست داشتنی! :d

Ubi :
7/10 - خوب بود. Farcry بدجوری سرگرم کننده نشون میده. باید اعتراف کرد AC هم جالب بود! بخشِ فانِ کنفرانس هم عالی بود. ( فقط امیدوارم کیفیت بازی های نمایش داده شده در آینده حداقل پسرفت نکنه)

Micro :
5/10 - وقتی کنفرانس با COD شروع شد واقعا حرص خوردم! از بین انحصاری های مایکرو به شخصه فقط FH2 برام ارزش داره. همچنین این حرکت که کل زمان رو به بازی پرداختند عالی بود. اسپنسر هم عموی ماست در هر صورت :d

Ea :
1/10 فقط بخاطر ME !

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
e3 پارسال کجا و امسال کجا:| نه سورپرایزی نه چیزی فقط تنها سورپرایزش GTA V بود که باهاش خیلی حال کردم;;)

بهترین نمایش ها از نظر من:) (سونی و نینتندو رو ندیدم:|)

1. Batman: AK
2. AC: Unity
3. Far CRy 4
4. Grand Theft Auto V
5. Halo 5
6.The Witcher 3
7.The Diivision

ببخشید اونی که bold کردم رو حتما به نظرم ببینید (بعد بهتر معلوم میشه که e3 امسال چی داشت یا نداشت؟)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سونی واقعا افتضاح بود کنفرانس، بچه ها خیلی تو سایت ضد حال خوردن گویا، هیچکدوم از بازیهایی که انتظار داشتیم معرفی بشین معرفی نشدن....نمایش یک آی پی جدید فقط برای من جالب بود، هیچوقت فکر نمی کردم این حرف رو بزنم ولی یوبی سافت امسال از همه بازیهای بیشتر و بهتری رو معرفی کرد، واقعا دمشون گرم(تا همین دیروز شرکتش رو فحش میدادم من)
به نظرم توی این نظر سنجی دوست داران سونی و مایکروسافت تصمیم کل کل داشتند، چون واقعا کنفرانس یوبی سافت از هر دوتا بهتر بود، مایکروسافت که بازی نشون داد(به نظر از سونی یکم بهتر بود این قضیه) و سونی هم بیشتر بازیهایی که نشون داد یا قبلا اعلام شده بودن یا جالب نبودن (اون Entwind دیگه چی بود:d)
بعد کل کل این دوتا شرکت برای Time Exclusive content و اینا چقدر مسخره است! واقعا کسی به Content انحصاری اهمیت میده؟ مهم اینه که اصل بازی رو نشه توی اون یکی کنسول پیدا کرد! کسی واسه 2 تا مرحله نیم ساعته توی یه بازی کنسول انتخاب نمی کنه.
بیشترین درخشش هم بازیهای مولتی پلتفرم داشتند: Farcry 4 عالی بود، Witcher 3 که عشق هستش(چقدر دختره خوشگل بودش:d)، بتمن به شدت زیبا بود(با اینکه به شخصه طرفدار سبکش نیستم)، Unity جالب بود(با اینکه حالم از AC بهم میخوره)، Division هم که کلا از E3 سال پیش یادم رفته بود، دوباره یادم افتاد و خیلی خوشحال شدم از وجود داشتن همچین شاهکاری در لیست بازیهای 2015.....
Uncharted 4 گرافیک خیلی زیبایی داشت ولی انتظار داشتم بعد از اینهمه مدت یه تریلر طولانی تر نشون بدن(با این وجود دقیقا همون حسی رو داد بهم که تریلر Uncharted 2 داده بود، امیدوارم یه عنوان به خوبی همون باشه)
راستی این RPG که برای Xbox One معرفی شد توسط Platinium به نظر شماها هم مسخره میومد؟:d خیلی تریلر احمقانه ای داشت.

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مایکرو: 9
سونی: 8
EA: 4 اونم فقط بخاطر ME2 , sims 4 وگرنه همه میدونستند قراره بازی ورزشی معرفی بشه .. واقعا من موندم به چه امیدی نیم ساعت بازی ورزشی فقط نشون داد
یوبی و نینتندو هنوز ندیدم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
خب همه رو کامل دیدم امتیزات به شرح زیر است

ماکرو 8.5
سونی و یوبی 8
سونی خیلی خوب بود وسطش خواب اور شده بود یه قدری برا همین نیم نمره از ماکرو کمتر دادم
ea 5
نینتندو 4.5

اصلا با کنفرانس نینتندو حال نکردم شایدم دیگه با سن من جور درنمیاد ولی بیشتر بازی های رده سنی پایین معرفی کرد که زیاد اهلشون نیستم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خب همه رو کامل دیدم امتیزات به شرح زیر است

ماکرو 8.5
سونی و یوبی 8
سونی خیلی خوب بود وسطش خواب اور شده بود یه قدری برا همین نیم نمره از ماکرو کمتر دادم
ea 5
نینتندو 4.5

اصلا با کنفرانس نینتندو حال نکردم شایدم دیگه با سن من جور درنمیاد ولی بیشتر بازی های رده سنی پایین معرفی کرد که زیاد اهلشون نیستم

ببخشید یعنی مثلا legend of zelda ی wii u برای بچه های 4 ساله هست واقعا ؟

شما میدونید star fox چی هست ؟ درسته ازش نشون ندادن نمایش درست و حسابی یا اصلا میشه گفت تقریبا نشون نداد اما همین که معلوم شد تائیید شده برای وی یو به قدری هایپ ایجاد کرد !!!

ببخشید اینطور که پیداست تا به حال زیاد بازی های نینتندو رو نرفتید وگرنه همچین نظری بعیده به نظرم

فکر نکنم درست حسابی بازیهای جدید نینتندو رو رفته باشید

بچه گانه دیگه یعنی چی ؟ ؟

ببخشیدا

راستی بهترین بازی نسل 7 ام از نظر ign و eurogamer بازی super mario galaxy بود
علتش رو که میدونید چرا ؟ چون بازی هست واقعا ! چون گیم پلی خالص هست تقریبا ! چون موسیقیش فوق العالده هست ! چون سبک هنری ویژوال بازی عالی هست ! اما ظاهرش بچه گانه هست ؟ نکنه افرادی که گفتند این بازی بهترین بازی نسل هست 4 سالشون بوده ؟

امیدوارم ناراحت نشید از حرفهام

ممنون

راستی جدای از کنفرانس خبر زیر :

E3 2014: Nintendo Hopes to Share Metroid News in the "Near Future" - Nintendo Life
small.jpg

خودش خیلیییییییییییییی مهمه به نظرم !

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
ببخشید یعنی مثلا legend of zelda ی wii u برای بچه های 5 ساله هست واقعا ؟

شما میدونید star fox چی هست ؟ درسته ازش نشون ندادن نمایش درست و حسابی یا اصلا میشه گفت تقریبا نشون نداد اما همین که معلوم شد تائیید شده برای وی یو به قدری هایپ ایجاد کرد !!!

ببخشید اینطور که پیداست تا به حال زیاد بازی های نینتندو رو نرفتید وگرنه همچین نظری بعیده به نظرم

فکر نکنم درست حسابی بازیهای جدید نینتندو رو رفته باشید

بچه گانه دیگه یعنی چی ؟ ؟

ببخشیدا

ممنون

راستی جدای از کنفرانس خبر زیر :

E3 2014: Nintendo Hopes to Share Metroid News in the "Near Future" - Nintendo Life
small.jpg

خودش خیلیییییییییییییی مهمه به نظرم !
من نگفتم بچه های پنج ساله ....گفتم رده های سنی پایین
در اینکه بعضی از بازی های نینتندو مثل سوپر ماریو یا zelda عناوین خوبی هستن هیچ شکی نیست منتها دیگه برای شخصی با سلیقه من زیادی فانتزی هست
من نمرات رو از دید خودم گفتم هر کس نظری داره و سلیقه ای منم اینطور سبک بازی رو نمیپسنده
همینجا تو همین تاپیکم به کنفرانس نینتندو 10 امتیاز کامل دادن به هر حال اونا سلایق متفاوتی دارن منتها از دید من اینه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من نگفتم بچه های پنج ساله ....گفتم رده های سنی پایین
در اینکه بعضی از بازی های نینتندو مثل سوپر ماریو یا zelda عناوین خوبی هستن هیچ شکی نیست منتها دیگه برای شخصی با سلیقه من زیادی فانتزی هست
من نمرات رو از دید خودم گفتم هر کس نظری داره و سلیقه ای منم اینطور سبک بازی رو نمیپسنده
همینجا تو همین تاپیکم به کنفرانس نینتندو 10 امتیاز کامل دادن به هر حال اونا سلایق متفاوتی دارن منتها از دید من اینه

ببخشید

اگر بحث سلیقه هست باشه قبول دارم حدودی , اما فکر کنم این زلدای جدید برای wii u حتی برای رده ی سنی پایین (مثلا زیر 7) هم نیست ! و در کل اکثر زلدا ها نبوده برای رده ی سنی پایین !

پس شما بازی نکرید zelda به نظرم و گرنه واقعا اگه فقط کل مراسم نینتندو همون زلدا بود بازم 4.5 درست نیست ! نمیدونم چی بگم دیگه ؟ تا بازی نکرده باشید مثلا ocarina of time یا skyward sword یا twilight princess رو نمیشه نظر دقیق بدهید به نظرم

پیشنهاد میکنم حداقل مثلا legend of zelda twilight princess رو که جدی ترین افسانه ی زلدا هست (به نظرم) و میانگین 95 از 100 داره رو برید

موفق باشید

ممنون

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
هنوز همه رو نگرفتم:

Microsoft: 7/10 اونم بخاطر نمایش خیلی خوبی که AC Unity داشت و تا حدودی هم Cod!
EA: 6/10 هیچ چیز خاصی نداشت فقط بخاطر نمایش ME و UFC!! فیفا هم نمایشش زیاد جالب نبود بنظرم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر