امتیاز شما به کنفرانس های E3 2014

کدام کنفرانس E3 امسال بهتر بود؟

• Microsoft

رای‌ها: 99 35.6%
  • EA Games

رای‌ها: 3 1.1%
  • UBISOFT

رای‌ها: 15 5.4%
  • SONY

رای‌ها: 161 57.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خب دوستان کنفرانس ها هم تموم شد، Nintendo Direct مونده که اونم کسی خواست امتیاز بده امشب می تونه ببینه مراسم رو :D مثل همیشه اینجا می تونید به کنفرانس ها امتیاز بدید، یه توضیح کوچک هم بدبد بد نیست. دعوا هم نکنید، چون از نظر هر کسی کنفرانس شرکت محبوبش بهتره :D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
کنفرانس های EA MICROSOFT SONY دیدم و UBI تریلر های مهمشو

رده بندی من :

SONY
UBI
MICRO
EA

نمره از ۱۰ :
۸
۷
۵.۵
۰+۱ بخاطر فیفا که اونم ...

دلایل نمره کم کردنم :

سونی : معرفی نشدن TLG، بین کنفرانس ۳۰ دقیقه کنفرانس افت داشت
یوبی : شرو ور کاری های بین کنفرانس ! کلا ۱۰ MIN آخر خوب بود ! نمایش اساسین هم خیلی عالی !
ماکرو : نبود هیچ گونه سورپرایز تو مراسم ، پایین تر از سطح توقع بودن ( امسال مسلا قرار بود رو کنند همه چیز رو ! )
EA :‌بدرد نخور !!!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سونی = 5
یوبی = 4
مایکرو = 4
EA رو ندیدم، ولی اینطور که به نظر میاد،تنها چیزی که منتظرش بودم SW:BF بوده که نمایش گیم پلی نداشته+تعریفات(:|)ـی که یک سری دوستان کردن، همون 1 :|

از 5 میباشد نمرات! :d

توضیحات! خوب یک پلتفرمر داشتیم سونی! :x + اون اولش بسی بازی ترکوند! :-" ، هرچی هم نمایش میدادن یه جمله فلان چیز انحصاری میزدن تنگش! یعنی یه چیز به ما میماسه این وسط! :d :-" اکثر نمایش ها هم گیم پلی بود! :d
ولی چقدر بازی ترسناک داشتیم:| the Order ترسناک میزد:| ، بازی سودا51 هم ترسناک میزد یکم:|

مایکرو هم ... خوب مهمترین نمایشش برای من AC بود! واقعا نمایش عالیی داشت! :d بعدش بازی کامیا! بالاخره دیدن H&S حال میده! :d Sunset ته خنده بود تریلرش! :)) یعنی ورود طرف،عالی بود! =)) بقیه ی نمایش ها هم خوب بود! فقط گیم پلی کم داشت:(

یوبی هم خوب! مهد AC :-" یک نمایش و یک تریلر CG ، مثل همیشه یک بازی ته کار معرفی کردن حال داد! :d تریلر the Division خوب بود آخراش! فقط خاک تو سرشون! :| خودشون رو کشتن با موتور بازی:-" الان که فکر میکنم، میتونه 3.5~4 بشه! چون اون خرت و پرتای وسطش رو یادم رفته بود! :|

EA هم هیچ سالی،هیچی برای من نداره تقریبا:(

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
sony=9
بازی های aaa انحصاری بیشتر! سورپرایز جی تی ای! بتمن!
microsoft=7
به جز تا حدودی بازی کامیا بقیه انحصاری ها برام جذاب نبودن! یعنی تو اون سبک و سیاقی که من می پسندم نبودن! اکثرا رو کو آپ تمرکز داشتن در حالی که من سینگل خفن که توش غرق بشی رو بیشتر می پسندم!
برا ea و ubi رو هنوز ندیدم!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
مایکرو 8/10
چون هایپمون رو برد بالا و همون به ضررش تمام شد.
سونی 8/10
آنچارتد و 1866 و پراجکت بیست (BLOODBORNE) از قبل معرفی شده بودن ، می مونه LBP 3 و بقیه مولتی ها.
EA 1/10
....
Ubi 6/10
همین 6 ـم مدیون چند دقیقه آخرن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
هم مايكرو و هم سوني هر دومتوسط بودن و سورپرايزهاي همشون تقريبا لو رفته بود(به جز بازي كاميا براي مايكرو و بازي lbp3 براي سوني)
در نتيجه بهترين امتياز به هر دوشون ٧ هستش

+

كنفرانس يوبي و ea هم كه كلا اب قطع بود:d(حالا باز يكم يوبي قابل تحملتر بود)

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر