امتیاز شما به عناوین کلاسیک

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
contraرو اتاری به شدت عالی بود گرافیگ عالی رنگ بندی خفن دو نفره گیم پلی دارک سولزی (سخت بودن)باس های خفن طراحی مراحل عالی امتیاز ۹/۱۰
بازی کنترا واقعا معرکه بود. اولین تجربه این بازی روی نینتندو NES یا به عبارتی همون میکرو بود. امکان دونفره بودن بازی باعث هیجان شدیدی در کلوپهای بازی اون زمان و جمع خانوادگی بود.گرافیک به نسبت زمان خودش عالی، تنوع مراحل بسیار عالی که شامل حرکت دو بعدی چپ به راست، حرکت رو به بالا و حتی حرکت در عمق بک گراند بازی بود که برای یک بازی در اون نسل فوق العاده بود. بسته های جایزه بازی هم شامل اشیای پروازی میشد که با شلیک به اونها نوع تیر اسلحه تنوع پیدا میکرد. موسیقی بازی هم خیلی جذاب بود و لذت بازی رو بیشتر می کرد. از لحاظ سختی میشه گفت از عناوین مشکل به حساب میومد و خیلی وقتها اکثر گیمرها از تعداد جان های کم بازی گله داشتند (نسخه اصلی). البته در صورت تمرین فراوان میشد با همون تعداد کم هم بازی رو به اتمام رسوند که به شخصه این مورد رو انجام دادم ولی واقعا سخت بود!!!
با این اوصاف امتیاز این بازی رو میشه تقریبا کامل به حساب آورد اگرچه بعضی وقتها به علت لود نشدن به موقع صفحه یا لود شدن کاملا ناگهانی! حین اجرا ممکن بود بازیکن شما به تیر غیب گرفتار بشه!!!

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بازی کنترا واقعا معرکه بود. اولین تجربه این بازی روی نینتندو NES یا به عبارتی همون میکرو بود. امکان دونفره بودن بازی باعث هیجان شدیدی در کلوپهای بازی اون زمان و جمع خانوادگی بود.گرافیک به نسبت زمان خودش عالی، تنوع مراحل بسیار عالی که شامل حرکت دو بعدی چپ به راست، حرکت رو به بالا و حتی حرکت در عمق بک گراند بازی بود که برای یک بازی در اون نسل فوق العاده بود. بسته های جایزه بازی هم شامل اشیای پروازی میشد که با شلیک به اونها نوع تیر اسلحه تنوع پیدا میکرد. موسیقی بازی هم خیلی جذاب بود و لذت بازی رو بیشتر می کرد. از لحاظ سختی میشه گفت از عناوین مشکل به حساب میومد و خیلی وقتها اکثر گیمرها از تعداد جان های کم بازی گله داشتند (نسخه اصلی). البته در صورت تمرین فراوان میشد با همون تعداد کم هم بازی رو به اتمام رسوند که به شخصه این مورد رو انجام دادم ولی واقعا سخت بود!!!
با این اوصاف امتیاز این بازی رو میشه تقریبا کامل به حساب آورد اگرچه بعضی وقتها به علت لود نشدن به موقع صفحه یا لود شدن کاملا ناگهانی! حین اجرا ممکن بود بازیکن شما به تیر غیب گرفتار بشه!!!
درود بر شما دوست عزیز ببین این بازی شاهکار بود از همه لحاظ به قول گفتنی دارک سولز به سختیش معروفه اما قبل از اون خیلی بازی‌هایی بودند که خیلی به مراتب از دارک سولز هم سخت تر بودند نمونه‌اش همین کنترا اولین بازی سه بعدی هم برای من بود که بعضی مراحل سه بعدی می شد خلاصه زمان خودش یک شاهکار بود که فقط دهه شصتیا و دهه هفتادی و متوجه میشن البته بی احترامی به دهه هشتادی و دهه نودیا نشه الان من هنوز به شخصه پایه این بازی رو انجام بدم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
قدم زدن تو راهرو های ترسناک صدای دلخراش محیط های تاریک شوتر شاهکار جز سه بعدی های اولین بازی ها خلاصه اینها بخشی از یک شاهکار فراموش نشدنی به نام doom رونسل پنجم مرزهای شوتر را تعین تکلیف کرد چه شوتر عالی داشت به نظر من doom نسل هشتم اصلاً به پای doomنسل پنجم نمیرسه تنها مشکل این بازی تکراری بودن بعضی مراحل وبه قول گفتنی کمی خستخ کننده می شد بعد از مدتی اما خب اینا چیزی از شاهکار بودنش کم نمی کنه نمره من ۹/۱۰

Attachments

• Doom_cover_art.jpg
    Doom_cover_art.jpg
    28.1 KB · مشاهده: 15

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یه بازی خاطره انگیز و سخت :x

Commandos_Behind_Enemy_Lines.jpg

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
یک بازی دارک سولز ی اون زمان به شدت دارک سولز از این بازی وام گرفت کمتر کسی متوجه شد یعنی میزاکی بگه نه طرح بازی فقط از خودم بوده ادم باید شک کنه مگه این همه حجم شباهت اتفاقی باشه!!!این بازی مال کپکام هسته مثل خیلی از ipهاش گمنام هسته گرافیک فوق العاده دیزاین عالی طراحی فوق العاده بالا باس ها این بازی رو به یکی از بهترین شوالیه های زمان خودش کرد با چاشنی طنز کلیت داستان هم فک کنم نجات دختر ارزوهاش بود این بازی یه سختی وحشتناک هم داشت امتیاز به نظرم برای بازی به تین قدبمی کار درست نیست چون مشکلات ریز درشت یاد ادم نیست ولی تا اون جایی من یادمه مشکل به اون صورت نداشت امتیاز9/10

Attachments

• Ghouls_'n_Ghosts_Gameplay.jpg
    Ghouls_'n_Ghosts_Gameplay.jpg
    25.1 KB · مشاهده: 31
  • b2cf6731dd614b37e4cebf6b2fb6c992.jpg
    b2cf6731dd614b37e4cebf6b2fb6c992.jpg
    104.1 KB · مشاهده: 22

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
125036
بعضی وقت ها بازی هایی وجود دارند که دیگر تکرار نمی شوند عناوینی با کیفیت سرشار از نبوغ c12 یکی از همین بازی ها بود که در زمان خودش چندین گام جلو بود چه در زمینه گرافیک و چه گیم پلی و داستان اتمسفر شاهکار بازی حسابی فضای اخر ازمانی بازی رو به خوبی به گیمر می رسوند جز محدود بازیای نسل پنجم بود که در این زمینه موفق بود و یکی از دلایل این حجم از موفقیت داشتن گرافیک بازی بود که حسابی عالی درخشید به نمایش پرجزیات محیط کافی بود دقت کنید ساختمان هایی مخروبه نور پردازی عالی گرافیک c12رو تبدیل به بهترین های نسل پنجم کرد کلیت گیم پلی مبارزه با ربات ها بود سلاح گرم وسرد شمشیر ابی رنگ این بازی حسابی حس حالی فراموش نشدنی می داد بازی به دو صورت مخفی کاری و اکشن پیش می رفت که البته انتخاب این موضوع دست گیمر نبود و همه همه بستگی به طراحی و چیدمان بازی داشت کل این خود نکته منفی بود یکی از نو اوری های بازی دید ایزومتریک در بعضی از مراحل لذت بازی رو دو چندان می کرد ودر اخر بهضی بازی ها در زمان انتشار نمی درخشند و همانند سرکه هرچه بیشتر بماند اثرش مشخص می شود بدون تعارف اگه گرافیک مهم نیست براتون حتما تجربش کنید همچنان معماهای بازی شما رو میخکوب می کندc22 . 125089 125090 125091

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر