امتیاز شما به عناوین کلاسیک

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
صفایی که xbox classic دارهoneنداره من هنوز که هنوزه باps2 بازی می کنم و با هیجی عوضش نمی کنم باورم نمی شه هرچی بیشتر می گذره برای من عالی تر می شن نمونش شاهزاده ایرانی جی تی ای شادوف رووم دیول مای کرای و ......‌.
مسئله ای که هست اینه که یه گیمر باید از نسل یک تا آخر رو تجربه کنه، اینکه فقط بیای بازی جدید بازی کنی جالب نیست، چون همیشه کلی بازی قدیمی هست که بازی نشده و باید بازی بشه! شما هم با هر چی میخوای حال کن، به توضیحات فلسفی دیگران که "این کنسول قدیمی چی داره که گذاشتی ش کنار کنسول نسل هشتمی ت" نباید اصلا گوش داد :)

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
مسئله ای که هست اینه که یه گیمر باید از نسل یک تا آخر رو تجربه کنه، اینکه فقط بیای بازی جدید بازی کنی جالب نیست، چون همیشه کلی بازی قدیمی هست که بازی نشده و باید بازی بشه! شما هم با هر چی میخوای حال کن، به توضیحات فلسفی دیگران که "این کنسول قدیمی چی داره که گذاشتی ش کنار کنسول نسل هشتمی ت" نباید اصلا گوش داد :)
دقیقا من اصلا به حرف دیگران گوش نمی دم برای همین هم عاشق ps2هستم من خودم تقریبا از نسل۴ به بعد شروع کردم

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دقیقا من اصلا به حرف دیگران گوش نمی دم برای همین هم عاشق ps2هستم من خودم تقریبا از نسل۴ به بعد شروع کردم
احسنت بر شما :)
آقا تاپیکو از بحث اصلی ش منحرف نکنیم :)
الان که امتیازات SOR4 اومده شاید بد نباشه بشینیم و ریمیک streets of rage رو که خیلی هم با صفا هست رو پی سی بزنیم :)

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

یه بار یکی خودش سنش از من بیشتر بود بهم گفت اینا عتیقن . کنسول ماقبل تاریخی ( منظورش کنسول نسل ۷ بود Wii . Ps3 . Xbox 360 ) . قدیمی بدرد نخورن بازیا قدیمی و باید انداخت دور و .....

گفتم ببین تو از من بزرگتری و سنت بالاست و قدیمی شدی پس تو ام انداخت دور؟ دورانت گذشته پس بدرد نخور شدی؟
هیچی دیگه نگفت

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
یه بار یکی خودش سنش از من بیشتر بود بهم گفت اینا عتیقن . کنسول ماقبل تاریخی ( منظورش کنسول نسل ۷ بود ) . قدیمی بدرد نخورن بازیا قدیمی و باید انداخت دور و .....

گفتم ببین تو از من بزرگتری و سنت بالاست و قدیمی شدی پس تو ام انداخت دور؟ دورانت گذشته پس بدرد نخور شدی؟
هیچی دیگه نگفت
بدبختی گیمرا همینه، طرف فیلم بازه و فیلم های شونصد سال پیشو میبینه، طرف عشق موزیکه، موزیکای شونصد سال پیشو گوش میده، ولی راجب بازی تو ایران هنوز این تفکر مزخرف وجود داره که آقا قدیمی شده و فلان و فلانه! خب دوست دارم بازی ای که بازی نکردم رو بازی کنم، اینکه چه سالی منتشر شده ربطی به کسی نباید داشته باشه اصولا!

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یه بازی قشنگ :Lovestruck: حتما تجربه اش کنید

FoxyLandGame-445x445.jpg

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
یکی از قشنگترین بازیهایی سگا هنوز هم بازیش رو دارم :x
امتیاز 10هم براش کمه با اون باس هایی زیبا بازی مراحل متنوع دلپذیر کسانی که هنوز کنسول سگا رو دارند حتما بازیش کند.

Attachments

• tinytoons2.png
    tinytoons2.png
    11.8 KB · مشاهده: 16
  • MV5BNzg5YzkzZmQtZTI4My00NTNjLTljYzktYjhhMjU3NWJkOWRmXkEyXkFqcGdeQXVyMDEwMjgxNg@@._V1_.jpg
    MV5BNzg5YzkzZmQtZTI4My00NTNjLTljYzktYjhhMjU3NWJkOWRmXkEyXkFqcGdeQXVyMDEwMjgxNg@@._V1_.jpg
    259.4 KB · مشاهده: 8
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    328.3 KB · مشاهده: 8
  • somUIcD.jpg
    somUIcD.jpg
    295.9 KB · مشاهده: 11

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
یک بازی خوب از کنسول خاطره انگیز NES :

Rush'n Attack

بازی راش اتک که برای من و بسیاری از بازیکنان اون زمان معروف بود به چاقو زن یکی از بهترین بازیهای دوران نینتندو نس یا همون میکروی خودمون بود ، داشتم بازیای قدیمی و مرور میکردم که چشمم به این بازی خورد و گفتم شاید باعث تجدید خاطرات بشه و شایدم کسی باشه که هنوز بازی نکرده باشه و به جای بازیای چهار کا و شصت فریم و این چیزا دنبال یه بازی خوب بگرده ، در این بازی شاهد یکی از بهترین ها در نوع روایت داستان و مخصوصا صداگذاری و آهنگسازی ( نسبت به بازیای آن زمان ) هستیم .

امتیاز من بهش : 9 از 10

168370

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یک بازی خوب از کنسول خاطره انگیز NES :

Rush'n Attack

بازی راش اتک که برای من و بسیاری از بازیکنان اون زمان معروف بود به چاقو زن یکی از بهترین بازیهای دوران نینتندو نس یا همون میکروی خودمون بود ، داشتم بازیای قدیمی و مرور میکردم که چشمم به این بازی خورد و گفتم شاید باعث تجدید خاطرات بشه و شایدم کسی باشه که هنوز بازی نکرده باشه و به جای بازیای چهار کا و شصت فریم و این چیزا دنبال یه بازی خوب بگرده ، در این بازی شاهد یکی از بهترین ها در نوع روایت داستان و مخصوصا صداگذاری و آهنگسازی ( نسبت به بازیای آن زمان ) هستیم .

امتیاز من بهش : 9 از 10

View attachment 168370

زمان ما بهش میگفتن چاقو کش ?

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خفن تر از خفن نگین عامو دارم بلک پلی می دم یعنی بازی هنوز بازم خفنه قابل توجه همه کاکو ها برین بیخیال نسل ۹ بشید جاش black ps2 یا رو اکس باکس اورجینال بزنید صفا کنید هنوز گرافیکش قابل قبوله نور پردازی خفن همرا با افکت های زیبا انفجاری صدای بی نطیز رو بهش اضافه کنید کمی بعد اون ور تر می رسیم به اعتیاد اور ترین قسمتش یعنی گیم پلی بی نظیرش انواع سلاح ها از اسنایپر کلت تا اتوماتیک و ...... خلاصه این بازی هنوزم ارز پلی داره اگهxbox one x هم دارین با کیفت شارپ تر و 4kبزنید حال کنید افکت انفجار رو نگاه کنید فقط این بازی نسل ششمه واقعا ادم تعجب می کنه چه طور با این حجم از جزئیات و گرافیک این قدر عالی خوب بهینه شده برا کنسول افسانهps2!!!!!! 178989 images.jpeg-۵.jpg تنوع اسلحه ها عالیه تو نوع خودش 178990 images.jpeg-۵.jpg 42fb1c68f758d48232dd2690c5b80fde.jpg بازی پر هسته از زد خورد پایه اساس گیم پلی بازی شوتره از این صحنه ها زیادن 178993 black_ps2__50099.1432316438.500.750.jpg کاور بازی نمایان یک شوتر به تمام معنا تک وخاص

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
خب اینبار یادی کنیم از بازی به شدت خاطره انگیز و زیبای Medal of Honor که با کنسول رویایی PS1 در ذهن ما دوستارانش جاودانه شد :

Medal of Honor 1.jpg > 10 از 10 / هیجان ، داستان و نوآوری

Medal of Honor 2.jpg > 10 از 10 / ادامه ای عالی از شماره یک

همین چند روز پیش با PSP ایم دوباره تمومشون کردم ، جالب بود که بازم برام تازگی داشتن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر