امتیاز سایت ها و مجلات به Metal Gear Solid 4

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

خب دیگه داریم به زمان عرضه ی MGS4 نزدیک میشیم. اولین Review ـه رسمی این بازی جمعه ی این هفته (16May) توسط مجله ی رسمی PS3 ( Official Playstation Magazine's ) انجام خواهد گرفت.

Official%20Playstation%20Magazine%27s.jpg

منبع: metalgearsolid4.net

پ.ن: این نشون میده که konami بازی رو در اختیار سایت ها و مجلات قرار داده.
پ.ن2: عکسی که گذاشتم عکس مجله های قدیمی هست و صرفا" برای خشگلتر شدن پست گذاشتم. :D

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
خب این اولین بازیه سونیه توی این نسل که بلاخره تونست یه رنگ و رویی به خودشو کنسولش بده.

امتیاز 10 از Gamespot ! قطعا بازیه ارزشمندیه که نمره کامل داده پس مواظب باشین ندزدنش یه وقت! :biggrin1:

تبریک میگم.امیدوارم سونی بتونه به همین روال پیش بره.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خیلی جالبه.امتیاز 10 از 10 گیم اسپات واقعا متحیر کنندست.من به شخصه روی هیچ شرکت و کنسولی تعصب ندارم پس هیچ بازیی رو با این بازی مقایسه نمیکنم و ضمنا از طرفدران سرسخت MGS هم هستم ولیکن مگه این بازی از TGS تا الان چقدر پیشرفت داشته که تونسته 10 بگیره!؟
از بچه های بازیراینه شنیده بودم که بازی تو TGS به هیچ وجه نتونسته انتظارات رو براورده کنه و حتی خود سردبیر هم که بازی رو شخصا تجربه کرده بود به این مطلب اذعان داشت که بازی اگر افت نکرده باشه پیشرفتی هم نداشته ولی انگار این کوجیما دوباره اون روی روباهشو رو کرده و بازی superb و عالیی رو ساخته هرچند همونطوریش هم منو وادار به تجربش میکرد ولی خوشحالم که میبینم همچین پیشرفتی داشته.اینو از ته دل میگم.:love:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
اولین بازی کاملا اختصاصی نسل جدید که تونست امتیاز کامل رو از GS بگیره.
میشه گفت بهترین بازی اختصاصی نسل جدید و شاید بهترین بازی نسل جدید!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
اولین بازی کاملا اختصاصی نسل جدید که تونست امتیاز کامل رو از GS بگیره.
میشه گفت بهترین بازی اختصاصی نسل جدید و شاید بهترین بازی نسل جدید!

البته اولین بازی که 10 از 10 گرفته توی نسل جدید از GS و IGN قبل از این GTA IV بود ...

از این حرفهای بهترین بازی و ... هم نزنین خواهشا چون باعث تحریک میشه و میان اینجا و ...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته اولین بازی که 10 از 10 گرفته توی نسل جدید از GS و IGN قبل از این GTA IV بود ...
نميا جان فكر كنم منظورشون اين بود كه اولين بازي انحصاري هست كه اين امتياز ميگيره توي نسل جديد چون GTA IV انحصاري نبود

پ.ن : اونهايي كه ميگفتند سال 2007 توي دنيا گيم تكرار نميشه جرات دارند بياند وسط :biggrin1:

اينم عكسي از مغر خالق بازي :biggrin1:

kojimabrain.jpg

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
خیلی جالبه.امتیاز 10 از 10 گیم اسپات واقعا متحیر کنندست.من به شخصه روی هیچ شرکت و کنسولی تعصب ندارم پس هیچ بازیی رو با این بازی مقایسه نمیکنم و ضمنا از طرفدران سرسخت MGS هم هستم ولیکن مگه این بازی از TGS تا الان چقدر پیشرفت داشته که تونسته 10 بگیره!؟
از بچه های بازیراینه شنیده بودم که بازی تو TGS به هیچ وجه نتونسته انتظارات رو براورده کنه و حتی خود سردبیر هم که بازی رو شخصا تجربه کرده بود به این مطلب اذعان داشت که بازی اگر افت نکرده باشه پیشرفتی هم نداشته ولی انگار این کوجیما دوباره اون روی روباهشو رو کرده و بازی superb و عالیی رو ساخته هرچند همونطوریش هم منو وادار به تجربش میکرد ولی خوشحالم که میبینم همچین پیشرفتی داشته.اینو از ته دل میگم.:love:

البته من فکر میکنم تنها مشکل بازی رایانه با این بازی این بود که هوش مصنوعی رو ضعیف میدونستن ... که این هم چند بار گفته شد که توی بازیهایی که فقط برای نمایش و دمو ارائه میشه ، همیشه هوش مصنوعی و کلا Difficulty بازی رو روی پایین ترین حد ممکن قرار میدن ...

ضمن اینکه تقریبا توی همه Review ها به نوعی اشاره کردند که بازی از هر نظر نسبت به نمایش ها و تریلر ها و ذهنیت قبلی که داشتن بهتر بوده و یه جورایی سورپرایز شدن .

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
البته من فکر میکنم تنها مشکل بازی رایانه با این بازی این بود که هوش مصنوعی رو ضعیف میدونستن ... که این هم چند بار گفته شد که توی بازیهایی که فقط برای نمایش و دمو ارائه میشه ، همیشه هوش مصنوعی و کلا Difficulty بازی رو روی پایین ترین حد ممکن قرار میدن ...

تو نوشته های سردبیر مجله هم به اینکه ممکنه سختی بازی روی پائین ترین حد بوده باشه اشاره شده بود(البته فکر میکنم) ولیکن من الان با یکی از همین دوستان تو PM همین بحثو داشتم که واقعا دموی قابل بازی TGS هیچ چیز رو جز ضعفهایی که بعدا رفع شد نشون نمیداد و به قول خودت:
ضمن اینکه تقریبا توی همه Review ها به نوعی اشاره کردند که بازی از هر نظر نسبت به نمایش ها و تریلر ها و ذهنیت قبلی که داشتن بهتر بوده و یه جورایی سورپرایز شدن .

همه واقعا سورپرایز شدن (من هم جزو همین همه هستم!) و واقعا باید به کوجیما و تیمش بابت خلق این شاهکار آفرین گفت:love:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تبریک ...............تبریک
بالاخره حقمون رو از این گیم اسپات گرفتیم.ارباب کوجیما یه بار دیگه ماموریتش رو خوب انجام داد.
حالا PS3 دیگه طوفان کرده و فن بوی های متعصب 360 نمیتونن بیان بگن ps3 بازی نداره کل بازی اختصاصیهاتون رو بزارید رو هم یه متال گیر میشه.
بازم تبریک.سه امتیاز کامل از سه مرجع فامیتسو و ای جی ان و گیم اسپات(که شاید الان یه خرده قبولش داشته باشم باید ببینم اینده چه میکنه:laughing:)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تبریک میگم به طرفدارهای ps3 و mgs4 .
وقتی ign به بازی 10 داد یجورایی مطوئن بودم که این امتیاز را gamespot هم میده.

حالا باز بیاید از gamespot بد بگید بگید سایته فلان بهمانه ببینید چطور خوشحال شدید .
فکر کنم دیگه اونایی که از gamespot دلخوری داشتن الان دیگه ...............

بالاخره تبریک میگم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر