امتیاز سایت ها و مجلات به Metal Gear Solid 4

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

خب دیگه داریم به زمان عرضه ی MGS4 نزدیک میشیم. اولین Review ـه رسمی این بازی جمعه ی این هفته (16May) توسط مجله ی رسمی PS3 ( Official Playstation Magazine's ) انجام خواهد گرفت.

Official%20Playstation%20Magazine%27s.jpg

منبع: metalgearsolid4.net

پ.ن: این نشون میده که konami بازی رو در اختیار سایت ها و مجلات قرار داده.
پ.ن2: عکسی که گذاشتم عکس مجله های قدیمی هست و صرفا" برای خشگلتر شدن پست گذاشتم. :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
امتیاز و نوشته های Game pro خیلی حال داد ... مرسی آریا جان

سر GTA همون دو سه تا 10 رو که گرفت دیگه مطمئن بودم حتی Gamespot هم 10 رو میده بهش ...

ولی همین الان هم مطمئن هستم اگه تا آخر همه 10 بدن یا 9.5 به بالا ، ولی Gamespot یا 8.5 میده یا 9 ( اگه کمتر نده !!! )
ایراد بازی هم احتمالا این میشه که از چروک های زیر چشم Old Snake خوشمون نیومد
:laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
ایراد بازی هم احتمالا این میشه که از چروک های زیر چشم Old Snake خوشمون نیومد :laughing:
نه ! اشتباه میکنی نیما . ایراد بازی اینه که داستانش برای گیمرها بسیار پیچیده می باشد ! :laughing:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نه ! اشتباه میکنی نیما . ایراد بازی اینه که داستانش برای گیمرها بسیار پیچیده می باشد ! :laughing:

آره والا ! از اینجور ریویوها زیاد خوندم ! اتفاقا دیروز یه نقد داشتم میخوندم از Age of Conan یارو داده بود 5 گفته بود خیلی سخته ! چه معنی داره بازی اینقدر سخت ساخته بشه
میشه بگی چه سایتی بود!
از این بلاگای زیر مجموعه های سایتهای بزرگ بود ، صبر کن پیداش میکنم!

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب سرانجام IGN UK هم به بازی MGS4 امتیاز فوق العاده خوب 9.9 رو داد !

If you’ve ever loved any one of the Metal Gear games, or any moments from the series, there will come a moment when MGS 4 will send your spirits soaring. If you’ve loved them all, well then there’ll be many, many more. It’s a masterpiece. But forget you read that. Go play it and find out for yourself. Because it’s the kind of game that, if you play it after being told it’s a masterpiece, might end up disappointing you because of the hype. So forget the hype. Forget that it’s a magnificent, ground-breaking, masterpiece. Just play it, and enjoy a dazzling, heart-lifting, voyage of discovery

IGN: Metal Gear Solid 4 UK Review

--------------------------------------------------------

همچنین Eurogamer هم به بازی امتیاز عجیب 8 رو داده ! جالبیش اینجاست که من تعدادی از Comment ها رو که میخوندم متوجه شدم که خیلی ها از نقد این بازی توسط جناب Oli Welsh زیاد راضی نبودند !

Eurogamer: Metal Gear Solid 4 Review

آخرین ویرایش:

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
بازی Metal Gear Solid 4 یک بازی هست که هیچ شرکتی و هیچ کارگردانی نمیتونه همچین داستانی رو بسازه
هرکس که بازی رای از شماره ی 1 تا 3 رو بازی کرده باشه کله داستان رو میدنه .
هرکی که داستان متال 1 و 2 بدونه میدونه که متالگیر 4 از اوله داستانش چی خواهد شد .

متالگیر 4 اوج که بازی سازی قوی هست و من کار به این سایت ها ندارم که چه امتیازی به این بازی بدهند
{{{{ مهم اینه که متال باز ها میدونند که این بازی رویای از یک داستان نویسیه که از زندگی درون خودش داستان سازی کرده }}
متالگیر 4 پایانی تلخ برای من و دیگر ماتالگیر باز ها هست.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اگه منظورت از این پست خوشحال این بود که الان متال گیر به حق بهش 8 دادن ، باید به خیلی چیزا شک کنی !
تمام اینترنت پر شده از مقالات اعتراض آمیز نسبت به Eurogamer و نحوه امتیاز دهیش !! میتونی بری بخونی !

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
خیلی از سایت ها به Ninja Gaiden 2 اینطور امتیاز دادن .
به halo3 هم 10 داد :biggrin1:

حتما از نظر اونا حقشون همین بوده.من که امیدوارم MGS4 از همه منتقدا 10 بگیره.به نظر من واقعا حقشه ولی واسه من فرقی نمیکنه چون من این بازی رو مثل همه متال گیرای دیگه میخرم حتی اگر 2 بگیره.

آخرین ویرایش:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
review جدید از بازی :
MGS4 Review -- Gamesmaster

Quick Summary.

97% Best MGS Game.

GM Loves
Battiling the Beauty and the beast units

The Octo Cam Suit

Stealthily sneaking around the middle east.

GM Hates
The Odd Lengthy cutscene

That It might be the last one!

Graphics
91% Mind-Blowing attention to detail brought to spectular life.

Gameplay
97% A near perfect refinement of MG's familiar stealth and shoot mechanics

Lifespan
90% Its the longest of the series and there are plenty of reasons to play again.

Scans:
MGS 4 Review
http://img95.imageshack.us/img95/8790/scan0009yp4.jpg
http://img260.imageshack.us/my.php?i...can0010vi2.jpg
http://img527.imageshack.us/img527/4060/scan0011yd7.jpg
http://img220.imageshack.us/img220/4935/scan0012ax4.jpg
MGO Review
http://img95.imageshack.us/img95/2219/scan0013em9.jpg

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=142224

متوسط امتیاز ها تا الان 9.5 از 10

1020°

forums.n4g.com 10 / 10

dodownload.filefront.com 10 / 10

forums.gametrailers.com 5 / 5

translate.google.com 10 / 10

ps3.ign.com 9.9 / 10

metalgearsolid.org 9.7 / 10

nextgen.ws 9.7 / 10

ps3forums.com 97 / 100

img165.imageshack.us 9.6 / 10

360indians.com 96 / 100

360indians.com 94 / 100

jeuxvideo.com 9 / 10

translate.google.com 9 / 10

eurogamer.net 8 / 10

آخرین ویرایش:

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
مهمترین سایت gs من که خودم دیدم ! اکثر گیمر ها چه ایرانی ! چه غیر ایرانی ! به این سایت نگاه میکنند ! چون واقعا خیلی بارشون میشه ! توی این زمینه ! ها نمونه بازی هایی که از gs امتیاز کمی گرفتند و فروششون پایین بوده ! شاد همه سایت ها هم خوب داده باشند ! اما بازم فروشش بستگی به gs داره اونه که تایی میکنه سرنوشت این بازی رو ! ;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
مهمترین سایت gs من که خودم دیدم ! اکثر گیمر ها چه ایرانی ! چه غیر ایرانی ! به این سایت نگاه میکنند ! چون واقعا خیلی بارشون میشه ! توی این زمینه ! ها نمونه بازی هایی که از gs امتیاز کمی گرفتند و فروششون پایین بوده ! شاد همه سایت ها هم خوب داده باشند ! اما بازم فروشش بستگی به gs داره اونه که تایی میکنه سرنوشت این بازی رو ! ;)
البته این برای قدیما بود ! الآن شما یه سر به Forum های خارجی بزن ببین راجع به GameSpot چی میگن. توی خود GS هم یه گشتی بزن. از همون وقتی که این سایت امتیاز دهیش رو اون طوری کرد , معلوم بود به کجا میرسه. همه سعی میکنن بازیها رو دقیق تر نقد کنن و بیشتر به هر نقطه از بازی توجه کنن , اون وقت GS اومد امتیاز دهی خودش رو رند کرد که فرقی بین بازی با امتیاز 8.7 با بازی با امتیاز 9.2 نباشه. قضیه نویسنده های سایت رو هم که حتمآ میدونین دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر