امتیازهای Final Fantasy VII Rebirth

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
در کل به نظر من FF بعدی دیگه نباید FF17 باشه. این خریت رو باید SE بزاره کنار.
FF بعدی البته شماره داره ریمیک ۸ ه
نوبتیم باشه نوبت ریمیک ۸ ه
از زمانی که تک دموش رو PS2 اومد منتظرن ملت
22FC8DE1-B3A0-4A85-AC43-9D3515D5E3FE.jpeg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
FF بعدی البته شماره داره ریمیک ۸ ه
نوبتیم باشه نوبت ریمیک ۸ ه
از زمانی که تک دموش رو PS2 اومد منتظرن ملت
View attachment 329477

طبق شایعات ریمیک بعدی FFIX هست، یعنی FF9. و قرارم نیست یه پروژه خیلی خیلی بزرگ باشه، و البته آرت استایل بازی هم چون خیلی فانتزیه کارو راحت میکنه. اما FFVIII چون حتا در زمان خودشم گرافیک خیلی خفنی داشت، بخصوص به نسبت FFVII مثلا، ریمیک سختی داره. کیتاسه سان میگفت ریمیک FFVI که خودشم خیلی دوست داره اتفاق بیفته امکان پذیر نیست چون 20 سال طول میکشه! و همین 7 هم یه پروسه 10 ساله داشته. در نتیجه سر این گرون بودن و زمان زیاد خیلی نمیرن سمتش.

ولی امیدوارم این ریمیک 9 و بعد کرونو کراس که شایعه اش بوده رو ببینیم بالاخره. یه جواهر دیگه ای که زیر لایه های قطور زمان مدفون باقی مونده، Chrono Cross و Chrono Trigger هست، بازی هایی که شاهکارهای مطلقن. و امیدوارم یه روز بشه اینارو دوباره ببینیم. اول با ریمیک اساسی و بعد با دنباله های درخور. هم رده FF ها هستن. کلا در زمان PS1 غیر FF ها دو سه تا JRPG دیگه فوق خفن هم بود که علی رغم کیفیت بالا و اینکه از بیشتر بازی های دیگه سرتر بودن، مردن و ادامه شون رو ندیدیم.

یکی همین Chrono هاست، یکی Vagrant Story و یکی هم The Legend of the Dragoon. این TLotD که بازی مال سونی ژآپن خدابیامرز هم بود و یوشیدا تهیه کننده اش بود. چند وقت پیش هم که رو PSN اینا امد، میزان دنلدهاش باعث شد خود سونی پشماش بریزه! بازی هنوز به شدت محبوبه و امیدوارم ادامه بدنش. یا ریمیک کنن. کلا خاک تو سرشون:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
هنوزم خیلی ها رو دیدم که فکر میکنن FF ها یه مجموعه دنباله دار هستن و دیگه نمیشه تجربه اش کنن
خدایی هیچ وقت این دسته رو درک نکردم :D
جدا آخه چطور فکر میکنن ۱۶ شماره FF بهم ربط دارن؟:D
آخه کلا بازی ای نداریم این شکلی باشه و فاینال یه چیز خاص و یونیکیه این وسط که بالعکس مخاطب باید بگیره شماره هاش کلا بهم ربط ندارن وقتی ۱۶ شماره اصلی و شونصد تا فرعی ازش اومده:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
طبق شایعات ریمیک بعدی FFIX هست، یعنی FF9. و قرارم نیست یه پروژه خیلی خیلی بزرگ باشه، و البته آرت استایل بازی هم چون خیلی فانتزیه کارو راحت میکنه. اما FFVIII چون حتا در زمان خودشم گرافیک خیلی خفنی داشت، بخصوص به نسبت FFVII مثلا، ریمیک سختی داره. کیتاسه سان میگفت ریمیک FFVI که خودشم خیلی دوست داره اتفاق بیفته امکان پذیر نیست چون 20 سال طول میکشه! و همین 7 هم یه پروسه 10 ساله داشته. در نتیجه سر این گرون بودن و زمان زیاد خیلی نمیرن سمتش.

ولی امیدوارم این ریمیک 9 و بعد کرونو کراس که شایعه اش بوده رو ببینیم بالاخره. یه جواهر دیگه ای که زیر لایه های قطور زمان مدفون باقی مونده، Chrono Cross و Chrono Trigger هست، بازی هایی که شاهکارهای مطلقن. و امیدوارم یه روز بشه اینارو دوباره ببینیم. اول با ریمیک اساسی و بعد با دنباله های درخور. هم رده FF ها هستن. کلا در زمان PS1 غیر FF ها دو سه تا JRPG دیگه فوق خفن هم بود که علی رغم کیفیت بالا و اینکه از بیشتر بازی های دیگه سرتر بودن، مردن و ادامه شون رو ندیدیم.

یکی همین Chrono هاست، یکی Vagrant Story و یکی هم The Legend of the Dragoon. این TLotD که بازی مال سونی ژآپن خدابیامرز هم بود و یوشیدا تهیه کننده اش بود. چند وقت پیش هم که رو PSN اینا امد، میزان دنلدهاش باعث شد خود سونی پشماش بریزه! بازی هنوز به شدت محبوبه و امیدوارم ادامه بدنش. یا ریمیک کنن. کلا خاک تو سرشون:D
ریمیک امثال ۶ و ۸ باید ساخته شه به نظرم اونم با گرافیک کاتینگ اج
راه حل مشکلیم که گفتی همینه که مثل ریمیک شماره ۷ چند تیکه شن
کرونو کراس و FF 9 نظر منو بخوای بخاطر استایل گرافیکی اصلا ریمیک نمیخوان
ولی کرونو تریگر رو بدن دست اون تیمی که دراگون کوئست رو میسازه (چون جفت بازیها گرافیک کارتونی دارن و به نوعی برگرفته از انیمه دراگون بال) یه ریمیک عالی ازش دربیاره
Vagrant Story گرافیکش خیلی بالا بود ولی گیم پلی خیلی سخت
Parasite Eve رو ریمیک کنن بهتره البته اگه منتقدای این دوره زمونه بخاطر اینکه جای ایا بریا سفید و بلوند یه ترنس سیاه پوست ۱۴۰ کیلویی کاراکتر اصلی نیست کلا جلوی انتشارشو نگیرن

پ.ن: یعنی میشه ۸ ریمیک شه و باکس آرتش این چیز رویایی باشه که رو پیانو کالکشنش بود😢:
ECF44B7A-5CB6-47B8-8AD8-C91A8FFD4BB4.jpeg
D405D0CB-D175-4BFA-8347-C37B610EA3F6.jpeg

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ریمیک امثال ۶ و ۸ باید ساخته شه به نظرم اونم با گرافیک کاتینگ اج
راه حل مشکلیم که گفتی همینه که مثل ریمیک شماره ۷ چند تیکه شن
کرونو کراس و FF 9 نظر منو بخوای بخاطر استایل گرافیکی اصلا ریمیک نمیخوان
ولی کرونو تریگر رو بدن دست اون تیمی که دراگون کوئست رو میسازه (چون جفت بازیها گرافیک کارتونی دارن و به نوعی برگرفته از انیمه دراگون بال) یه ریمیک عالی ازش دربیاره
Vagrant Story گرافیکش خیلی بالا بود ولی گیم پلی خیلی سخت
Parasite Eve رو ریمیک کنن بهتره البته اگه منتقدای این دوره زمونه بخاطر اینکه جای ایا بریا سفید و بلوند یه ترنس سیاه پوست ۱۴۰ کیلویی کاراکتر اصلی نیست کلا جلوی انتشارشو نگیرن

پ.ن: یعنی میشه ۸ ریمیک شه و باکس آرتش این چیز رویایی باشه که رو پیانو کالکشنش بود😢:
View attachment 329484
View attachment 329485

من حاضرم واسه ریمیک VIII و دیدن دوباره اون سکانس CG که رینوآ و اسکوآل با هم میرقصیدن و Eyes on Me رو پخش میکرد آدم بکشم. امیدوارم ریمیک بشه حتما. بهترین رمنس تو تمام FF ها متعلق به ایشونه. رینوآ هم کراش ابدی من :( من اصلاملاکم برای پیدا کردن دوست دختر شباهت به رینوآ است و الان با کسی دوستم که بیشترین شباهت رو داره. بعدا گزینه شبیه تر پیدا کنم جایگزین میشه:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
برادران الان یادم اومد بگم که احیانا اگه تصاویر حضور انقلابی خواهران عفیفه بازی در سواحل نیلگون costa del sol اگه اومده با رعایت موارد بفرستید

پ.ن: تا قبل ریمیک زیاد با خواهر تیفا میونه ای نداشتم بعد ریمیک کلا شیفته کمالات بانو شدم:D

من حاضرم واسه ریمیک VIII و دیدن دوباره اون سکانس CG که رینوآ و اسکوآل با هم میرقصیدن و Eyes on Me رو پخش میکرد آدم بکشم. امیدوارم ریمیک بشه حتما. بهترین رمنس تو تمام FF ها متعلق به ایشونه. رینوآ هم کراش ابدی من :( من اصلاملاکم برای پیدا کردن دوست دختر شباهت به رینوآ است و الان با کسی دوستم که بیشترین شباهت رو داره. بعدا گزینه شبیه تر پیدا کنم جایگزین میشه:D
😭
اون صحنه که دست اسکوال رو کشید تو مجلس برقصن بصیرت افزاترین سکانسی بود که عمرم دیدم:D

ملاک بنده هم همین است قطعا
البته به همراه بردیا سان @BARDI YA سن یا فیزیک یوفی چان می خوایم:D منحرف هم خودتونید:D

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
من که همچنان تو کف نمایش اون فاینال فانتزی کنسل شده هستم که 10 سال پیش نشون دادن

Versus

خیلی چیز عجیب و دلچسبی بود تریلر هاش و گیم پلیش
حیف حیف

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
من که همچنان تو کف نمایش اون فاینال فانتزی کنسل شده هستم که 10 سال پیش نشون دادن

Versus

خیلی چیز عجیب و دلچسبی بود تریلر هاش و گیم پلیش
حیف حیف
عناوین این شکلی کم نبوده
FF VI قرار بود برای N64 بیاد در حد یه تک دمو هم نمایشش دادن-گرافیک سه بعدی داشت برخلاف بازی اصلی که دو بعدی بود:
F6005764-7B05-4E7F-93CC-8DC01A8FE921.jpeg

همین ریمیک ۷ قرار بود برای PS3 بیاد

ولی ورسوس که پروسه ساختش خیلی جلو رفته بود سزاوار عرضه س... بعد کنسل شدنش کلا میخواستم بیخیال فاینالای جدید شم

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
به عنوان فردى كه زياد با اين سرى حال نميكنه و غير ٣ مورد (يكى نسخه اصلى همين VII,نسخه Xو اخير ١٦) ديگه چيزى ازين سرى تجربه نكردم و علاقه اييم ندارم بكنم جا داره مراتب تحسين خودم رو ابراز كنم :D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
به عنوان فردى كه زياد با اين سرى حال نميكنه و غير ٣ مورد (يكى نسخه اصلى همين VII,نسخه Xو اخير ١٦) ديگه چيزى ازين سرى تجربه نكردم و علاقه اييم ندارم بكنم جا داره مراتب تحسين خودم رو ابراز كنم :D

رقیب بانو توی استاربلید🤣

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
مخالفم بهترین صحنه رمنس کل فاینال ها مربوط به یونا و تیداس تو دریاچه ماکالانیا با اون موزیک بی نظیرشه.
خدایی قلبم میگیره اینجا انقدر فاینال ۱۰ کم طرفدار داره باور کن هنوزم یاد داستانش میوفتم موهای تنم سیخ میشه و اشکم در میاد.برای من بهترین بازی تاریخ بود:((:((:((:((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مخالفم بهترین صحنه رمنس کل فاینال ها مربوط به یونا و تیداس تو دریاچه ماکالانیا با اون موزیک بی نظیرشه.
خدایی قلبم میگیره اینجا انقدر فاینال ۱۰ کم طرفدار داره باور کن هنوزم یاد داستانش میوفتم موهای تنم سیخ میشه و اشکم در میاد.برای من بهترین بازی تاریخ بود:((:((:((:((

از اونجایی که من FFX رو در رده XIII و جزو بدترین FF ها میدونم مخالفم:D کلا از همه چیز این FF بدم میاد و به نظرم استارت افت وحشتناک FF هم با ایشونه. از تقلیل محیط های بزرگ به راهروهای خطی و شخصیت های منفی به شدت ضعیف و کلا شخصیت پردازی آبکی و... ببخشید البته:D

FFVIII جواهر بود آقا، جواهر!

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
از اونجایی که من FFX رو در رده XIII و جزو بدترین FF ها میدونم مخالفم:D کلا از همه چیز این FF بدم میاد و به نظرم استارت افت وحشتناک FF هم با ایشونه. از تقلیل محیط های بزرگ به راهروهای خطی و شخصیت های منفی به شدت ضعیف و کلا شخصیت پردازی آبکی و... ببخشید البته:D

FFVIII جواهر بود آقا، جواهر!
وقتی میگی استارت افت سری با ۱۰ هست پس یه جورایی با ۱۲ هم نباید حال کرده باشی در صورتی که یکی از گسترده ترین محیط های بازی را تو سری های کلاسیک داشته .یه نظر من افت سری بعد از ۱۲ شروع شد .حالا من زیاد به محیط ها و شخصیت های منفی ۱۰ کاری ندارم اون سلیقه ای هست ولی نمیتونی منکر این بشی که ۱۰ یکی از بهترین داستان سرایی های کل تاریخ صنعت تو بازگو کردن یه داستان عاشقانه را داشته .
ولی جدایی از این مسائل اینا هر کدوم یه مسترپیس حساب میشن بازی هایی که کمتر مثالشونو تو بازی های امروزی می بینیم

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دقیقا یکی از بهترین سکانس ها رمنس تو دنیا گیم برای من همین سکانس بود. هنوزم داستان سرایی ۱۰ می پرستم.
برخلاف دوستان اینجا که همه کشته مرده رینوا یا تیفا هستن بنده چندین دل یونا رو دوست دارم:x

• Like
Reactions: AMIN-1399F and ashe

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
وقتی میگی استارت افت سری با ۱۰ هست پس یه جورایی با ۱۲ هم نباید حال کرده باشی در صورتی که یکی از گسترده ترین محیط های بازی را تو سری های کلاسیک داشته .یه نظر من افت سری بعد از ۱۲ شروع شد .حالا من زیاد به محیط ها و شخصیت های منفی ۱۰ کاری ندارم اون سلیقه ای هست ولی نمیتونی منکر این بشی که ۱۰ یکی از بهترین داستان سرایی های کل تاریخ صنعت تو بازگو کردن یه داستان عاشقانه را داشته .
ولی جدایی از این مسائل اینا هر کدوم یه مسترپیس حساب میشن بازی هایی که کمتر مثالشونو تو بازی های امروزی می بینیم

اون زمان FFXII رو هم دوست نداشتم، بخاطر کلا ذات اکشنی که بازی داشت، چون به شدت طرفدار نوبتی و ساختار کلسیک بودم، اما World Map ـه XII واقعا عالی بود. یه محیط خیلی بزرگ و مرتبط که میتونستی توش بچرخی، کلی آیتم پیدا کنی، انمی های خفن رو بزنی و ... من هنوز اون انمی ربات مانند که تو جنگل میدیدمش و لول 89 اینا داشت رو یادمه، سخت ترین فایت بازی برای من اون بود! داستانش رو هم به نسبت دوست داشتم، چون خیلی خیلی شبیه FFII بود به نظرم. میگم استارت افت سری با X بود چون این توریاما امد این سیستم لول دیزاین فوق شخمی راه های باریک و خطی رو بهش اضافه کرد و گند زد به داستان. بعدا تو هر FF ـی که بود ما این سم مطلق رو شاهد بودیم!

من واقعا چون داستان FFX رو هم اصلا دوست ندارم، با تیداس هم اصلا حال نمیکنم، همینطور یونا، در نتیجه رمنسشون هم برام فاقد اهمیته و در این زمینه متاسفانه مخالفم باهات. البته این نظر شخصی منه. همین. ولی در کل برای من FFX خیلی بازی ضعیفی بود و یادمه وقتی اولین بار بازی میکردم همش برام سوال بود این چرا اینجوریه! بعد XII یه مقدار نجات داد سری رو، هرچند من اون زمان زیاد طرفدارش نبودم، ولی بعد XIII دوباره انداخت مارو تو سیاه چاله و فکر میکردیم Versus شاهکار میشه که به WTF ـی به اسم XV ختم شد! یه بازی با پتانسیل بی نهایت اما اجرا فوق مسخره. این XVI رو هم که من علی رغم همه ایرادات و اکشن شدنش خیلی دوست داشتم، اونم سر داستان و دیزاین و کلا فانتزی عجیب غریبش.

روی هم رفته برای من از نظر رمنس، FFVIII نه در بین مجموعه، که کلا در جهان ویدئو گیم دست نیافتنیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر