امتیازهای Final Fantasy VII Rebirth

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
من نتونستم ریمیک ۷ پارت۱رو تمام کنم یکی از دلایش خدمت بود وقت نبود بازیش کنم بعدش حالش نبود برم سمتش 😂😂😂
پس اول باید برم پارت ۱رو‌ بازی کنم نجربه این شاهکار کم‌ کم برام‌۶ماه عقب افتاد

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
من نتونستم ریمیک ۷ پارت۱رو تمام کنم یکی از دلایش خدمت بود وقت نبود بازیش کنم بعدش حالش نبود برم سمتش 😂😂😂
حتمن بازی کن رو 60 فریم عالیه و خیلی تفاوت داره 60 و 30 فریمش.
رو 60 خیلی بهتر و جذابتره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بالاخره ... ۱۹ سال انتظار به پایان رسید از فاینال فانتزی ۱۲ به این ور هیچ نسخه ای از فاینال موفق نشده بود متای ۹۰ بگیره.. واقعا باید تبریک گفت به هاماگوچی ... که معجزه ای کرد که اسم های گنده اسکوار ازش عاجز بودن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بالاخره ... ۱۹ سال انتظار به پایان رسید از فاینال فانتزی ۱۲ به این ور هیچ نسخه ای از فاینال موفق نشده بود متای ۹۰ بگیره.. واقعا باید تبریک گفت به هاماگوچی ... که معجزه ای کرد که اسم های گنده اسکوار ازش عاجز بودن

البته کردیت اصلی رو باید به کیتاسه و نومورا داد:D به هر حال اونا این بیس رو ساختن و تو این قسمت هاماگوچی هم به خوبی ریمیک رو به تکامل رسوند! تو قسمت بعدی جا داره دیگه به مرز خدایی برسن:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
واقعا گل کاشتن
خیلی خوب شد که نومورا برگشت به دویژن یک، امیدوارم اسکوئر یک چهارچوب ثابت برا فاینال پیدا کنه و رو همون ادامه بده تا به موفقیت های تجاری برسه
.
.
.
IMG_20240223_001042.jpg
اسپویل ها زیاد شدن مواظب باشید:D
.
.
.

نومورا بالاخره تاثیرشو به عنوان کریتیو دایرکتور که پست اصلی و رهبری هر پروژه ای هست و چهارجوب کلی پروژه رو مشخص می کنن گزاشت و گل کاشت و همچنان فشار برای xv باید بخوریم:D
IMG_20240222_225739_485.jpg =((
نومورا سان هم پیر شد، احتمالا kh4 اخرین پروژه اش باشه
و بعد از اون مثل کیتاسه تهیه کننده بشه!:D
.
.
.
هاماگوچی یکی از با استعداد های اسکوئر هست، ولی خوب کریر این موفقیت اول برای نومورا و بعد کیتاسه و بعد هاماگوچی هست!
مقام کریتیو دایرکتور تو ویدیو گیم بسیار بالاتر از کارگردانه و اسکیل یک بازی از نظر داستانی و گیمپلی رو کریتیو دایرکتور مشخص می کنه و فقط کارگردان آزاده که تو اون چهارچوبی که کریتیو دایرکتور گفته عمل کنه و خلاقیتشو تو همون چهارچوب نشون بده!
اگه هاماگوچی باعث موفقیت ff viiR بوده، پس سم لیک هیچ نقشی تو کارای رمدی نداره،چون کریتیو دایرکتوره! IMG_20240223_002527.png
یا اصلا bryan intihar هیچ کاره هست، کریتیو دایرکتور که نقش مهمی نیست، اینسامنیاک و سونی دیوانه هستن که یونیورس اینسامنیاک رو دادن دستش و استدیو داره رو سیستم این جلو میره، اره نقشش الکیه، کارارو کسه دیگه می کنه
IMG_20240223_002400.png
یا اصلا ceo استدیو اروهد دیوانه هست که جای اینکه کارگردان باشه، به عنوان مدیر استدیو، شده کریتیو دایرکتور helldivers تا زیر دست کارگردان باشه:))
IMG_20240223_002733.png

آخرین ویرایش:

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
اقا چجوری میتونن ۲ تا نسخه تو کمتر از ۱ سال بسازن یکی از یکی شاهکار تر من که با۱۶ خیلی حال کردم
الان این نسخه یعنی ریمیکه؟
یکی میگه جریان چیه؟
اول باید vii remake رو بازی کنیم و این ادامشه؟

• Like
Reactions: pbgame

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
خیلی دوست دارم این فرانچایز رو تجربه کنم. ولی چون سی تا نسخه ازش اومده و هیچکدوم رو بازی نکردم، میترسم مغزم رگ به رگ بشه :D

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
خیلی دوست دارم این فرانچایز رو تجربه کنم. ولی چون سی تا نسخه ازش اومده و هیچکدوم رو بازی نکردم، میترسم مغزم رگ به رگ بشه :D
هر نسخه اصلی داستان جدا داره و نیازی نیست بقیه رو بازی کرده باشی اصلا به هم ربطی ندارن.
برای این بازی فقط نیازه نسخه ریمیکو بازی کنی.

• Like
Reactions: u.s.a

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
هیچ نسخه شماره داری به اون یکی ربط ندارن
صرفا اسم یکی هست

از هر شماره ای دوست داری می تونی شروع کنی!
بهتره از همین 16 شروع کنی که اکشن خالص بدون چلنج خاصی هست، قطعا این راضیت می کنه:D

بعدا اگه چلنج بیشتر خاصی همین ریمیک 7 رو بازی کن

اگه خواستی یکم نوبتی رو تجربه کنی که یکمم اکشن باشه و سریع یاد بگیری همون نسخه اول 13 برات مناسبه!

دیگه بعد از این اگه شیفته ff شدی راحت می تونی با شماره های قبلی کنار بیای و بازی کنی

در کل زیاد سخت نگیر:D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
به به چه نمره هایی آدم لذت می‌بره از گیم با وجود این بازیهای شرقی دوست داشتنی.
اتفاقا من تو دوران خدمت خیلی بیشتر از الان بازی تموم میکردم . اما فقط آموزشی از شهرم دور بودم ، یگان روز برگ بودم تو شهر خودمون .
اولین بازی که تموم کردم بعد آموزشی Assassin's Creed Valhalla واقعا رو مخم بود دو سه بار دراپ شده بود بین بقیه بازیها .
۷ریمیک هم جزو عناوینی بود که تو دوران خدمت تموم کردم البته نسخه ps4 رو خریده بودم چون فکر میکردم در آینده میتونم آپگریدش کنم :D .
واجبه که یه دور با گرافیک بهتر و ۶۰فریم هم تجربیش کنیم روی نسل جدید و بعد بریم سراغ Rebirth.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
اگه از سقوط سهام ۱۰ میلیاردی سونی در آغاز سال جدید میلادی چشم پوشی کنیم (که البته قطعا منجر به نابودیش خواهد شد)، همین اول بسم الله بسیار قوی ظاهر شده!
نه تنها یکی از بهترین و سرگرم‌ کننده‌ترین گس‌های سالهای اخیر ویدیو گیم رو در دسترس مخاطباش قرار داده تا حدی که بقیه دارن براش امضا جمع میکنن که ترخدا بذار مام بازی کنیم، بلکه با فاینال جدید از همین الان یکی از گوتی هارو هم روانه بازار کرده.
۲ تا بازی تاپ و درجه یک انحصاری همین اول سال. باقیش رو خدا بخیر کنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب گویا بالاخره این دفعه نه‌تنها به حقش رسید، بلکه از بالاترین انتظارات من هم بالاتر رفت! :D
من از طرف فن‌های قدیمی FF نمی‌تونم نظر بدم ولی به عنوان یه مخاطب جدید، به نظرم حق FFVII Remake بالاتر از اینا بود. یعنی توی تک‌تک بخش‌ها از گیم‌پلی و سیستم مبارزات و داستان، تا گرافیک و موسیقی و صداپیشگی (حداقل ژاپنی که من تجربه کردم) فوق‌العاده بود و اون امتیازهای ۶ و ۷ که از بعضی جاها گرفت، یه ذره ظالمانه بودن. یعنی فقط همون ثانیه‌های آخر بازی که موسیقی به اوج خودش می‌رسه و وصل می‌شه به Credits، به تنهایی ۷ امتیاز ارزش داشت، چه برسه به بقیه موارد! :D
Rebirth با ۱۰۰ و خورده‌ای امتیاز و میانگین ۹۳، یدونه امتیاز زرد هم نداره و بهترین نسخه FF توی بیشتر از دو دهه به حساب میاد. در کل هم فقط FFIX با میانگین ۹۴ بالاتر از اینه که حدود ۱۰۰ تا نقد کمتر داره! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

FF باید از شماره اصلی بعدی ریبوت بشه و کلا سیستم اسم گزاریش رو بزاره کنار. علی رغم این همه توضیح هنوزم خیلی ها رو دیدم که فکر میکنن FF ها یه مجموعه دنباله دار هستن و دیگه نمیشه تجربه اش کنن، چون غریبه هستن تو این دنیا، در صورتی که هر شماره یه بازی متفاوته و اصلا ربطی به اون یکی نداره! حالا منهای اسپین آف ها یا همین ریمیک که یه سه گانه است.

در کل به نظر من FF بعدی دیگه نباید FF17 باشه. این خریت رو باید SE بزاره کنار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر