امتیازهای Final Fantasy VII Rebirth

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
با اینکه سری بازی های FF واقعا خفن و بی نظیرن ولی نمیدونم چرا من هیچوقت نتونستم باهاشون ارتباط بگیرم و یه جورایی از نظرم بچه گونه به نظر میان. کلا با سبک گیم پلی و دنیاش هیچوقت نتونستم ارتباط برقرار کنم. نمیدونم کسی هست مث من اینجوری باشه؟! :D
من اینجوری بودم ولی FF XVI رو گرفتم و بازی کردم و برام یه چیزی در حد شاهکار بود از باس فایت های حماسی گرفته تا داستان و گرافیک پشم ریزون
ولی جالبیش اینجاس با این نسخه VI هم همین حس رو دارم دوباره !

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
چه چیزای اضافه شده با این آپدیت
This patch is likely related to adding some sort of functionality, like save data bonus, between Final Fantasy VII Remake and Final Fantasy VII Rebirth. It could also be an update that adds the store link to purchase Final Fantasy VII Rebirth from within Remake.

introduces some small changes to some movie files, changing Tifa's outfit in flashback sequences so that it matches the same outfit featured in Final Fantasy VII Rebirth's first chapter

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
با اینکه سری بازی های FF واقعا خفن و بی نظیرن ولی نمیدونم چرا من هیچوقت نتونستم باهاشون ارتباط بگیرم و یه جورایی از نظرم بچه گونه به نظر میان. کلا با سبک گیم پلی و دنیاش هیچوقت نتونستم ارتباط برقرار کنم. نمیدونم کسی هست مث من اینجوری باشه؟! :D
من هیچوقت شراغشون نرفته بودم تا اینکه فاینال ۷ اومد روی پلاس منم گفتم یه امتحان کنم. امتحان کردن همان و میخ کوب شدن همان. خیلی شماره ۷ قشنگه. آدم رو میبره به دوران تینیجری که نذاشتن داشته باشیم. بعد من دقیقا یاد دوران دبیرستانم و دوستانم و روابط مسخره ام افتادم. کلا یه حالت over the top ای هم داره که باید حس شوخ طبعی بالایی داشته باشی تا باش حال کنی. خلاصه Gem ای هست که از دور بنظر بچگانه بنظر میرسه ولی آدم رو یاد نوستالژیاش میندازه. موسیقیش بی نظیره شاید یکی از بهترین ها در کل ویدیوگیم.
برای rebirth هم خیلی هایپم الان.

از دور بچگانه بنظر میاد وگرنه بانو تیفا خودش یک category بزرگسالانه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر