امتیازات Watch Dogs: Legion

پیشبینی شما؟

• زیر 70

رای‌ها: 7 6.1%
  • 70-73

رای‌ها: 6 5.3%
  • 74-77

رای‌ها: 16 14.0%
  • 78-81

رای‌ها: 51 44.7%
  • 82-85

رای‌ها: 29 25.4%
  • 86-89

رای‌ها: 3 2.6%
  • 90+

رای‌ها: 2 1.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
176205

Developer: Ubisoft Toronto
Publisher: Ubisoft
Platforms: PS4/PS5/XOne/XSX/XSS/ Microsoft Windows/Stadia
Genre: Action-adventure
Release Date: 29 October 2020

نمرات بازی در تاریخ 7 آبان ساعت 14:30 منتشر خواهند شد...

176471

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
مشکل اینکه یوبی سافت میخواد خودشو با راک استار مقایسه کنه و در سطح اونا اوپن ورلد بسازه! از همون تبلیغات WD 1 که میگفت دو هفته (دو ماه) برای گشت زدن تو لوس سانتوس کافیه کاملا مشخص هست... حالا اون طرف از 2013 تا 2021 ملت روی سه نسل کنسول و پلتفرم های دیگه دارن یک بازی رو ادامه میدن، این طرف سه تا واچ داگز ساخته شده که یکی از یکی احمقانه تر و پر مشکل تر!

هر چند من با نسخه 1 و 2 حال کردم ولی وقتی فهمیدم این نسخه قابلیت به کار گیری NPC رو داره فهمیدم باید فاتحه بازی رو خوند...

"کار هر کس نیست خرمن کوفتن، گاو نر می خواهد و مرد کهن" تااااماااام

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خدایش این چیزا ادم میبینه ناراحت میشه یک زمانی ما سر UBI و Splinter cell و ... کفیت بازی هاش قسم میخوردیم .

طرفدار بازی هاش بودم که هیچ بازی از دستم در نمیرفت از یوبیسافت میومد الان باید بشینم ببینم بازی قابل تحمل بشینیم یکم از بازیش لذت ببریم بازی هاش شده شبیه قمار اگه قدیم بود قشنگ چون از این خبرا نبود که بدونی قبل عرضه بازی مشکلی هستش یا نه تو پاچمون بود بازی هاش الان میگیم فوقش صبر میکنی پچ بده بعدم ببینی بازی چی میشه درست میشه بتونی بازی کنی یا نه . :|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
با اینکه خودم اصلا از ایده بازی که هر لحظه دوست داشتید میتونید شخصیت عوض کنید خوشم نمیاد ولی مطمعن بودم یوبی نمیتونه همچین چیزی رو پیاده کنه اخرش یه جایی باید گند بزنه. ولی چون به نظرم WD2 یکی از underratedترین بازی های این نسل بود و خیلی مظلوم واقع شد منتظر میمونم مشکلات بازی فیکس بشه بعدا پلی میدم.

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
یه طرز فکر بین گیمر ها به وجود اومده که یوبی سافت هر چی بزنه آشغاله و این باعث میشه بازی های مثل اودیسه و wd2 و far cry 5 که بازی های خوبی هستند نادیده گرفته بشند
نمرات در حد انتظار بود من که بعد از لست 2 دیگه به نظر کاربر های بیشتر اهمیت میدم تا منتقدین

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
یک موضوع هم باید اشاره کرد مثلا اگر کسی Days gone بازی کرده باشه می‌دونه شاید متای ۷۰ براش خیلی پایینه کم کم ۷۵ برای مناسبه ولی مشکلات تکنیکی فراوان و غیر قابل بازی بودن در اون ماه های اولیه باعث شد ضربه زیادی به بازی وارد بشه این بازی هم حداقل جا داره متاش ۲ نمره بالاتر بره ولی اسیر مشکلات فنی شدید شده که تو همه نقدها دیده میشه شاید نسخه نسل بعدی بتونه تجربه روونتری بده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یک موضوع هم باید اشاره کرد مثلا اگر کسی Days gone بازی کرده باشه می‌دونه شاید متای ۷۰ براش خیلی پایینه کم کم ۷۵ برای مناسبه ولی مشکلات تکنیکی فراوان و غیر قابل بازی بودن در اون ماه های اولیه باعث شد ضربه زیادی به بازی وارد بشه این بازی هم حداقل جا داره متاش ۲ نمره بالاتر بره ولی اسیر مشکلات فنی شدید شده که تو همه نقدها دیده میشه شاید نسخه نسل بعدی بتونه تجربه روونتری بده
دقیقا همینطوری هست که گفتی بازی به خودی خود تجربه لذت بخشی توی گیم پلی ارائه میده من که دارم ازش لذت میبرم اما متاسفانه مشکلات تکنیکی و گرافیکی کمر بازی را شکسته

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
دقیقا. این موضوع رو بازی‌های دیگری هم دیدیم. مثل Mass Effect Andromeda یا The Evil Within 2 یا ReCore. حالا هیچ کدوم از این بازی‌ها بعد از آپدیت‌ها تبدیل به شاهکار بلامنازع نشدن ولی خیلی بهتر شدن. بازی‌های خفنی مثل Bloodborne هم اولش که اومدن مشکل لود بالای ۴۵ ثانیه داشتن که بعد از یه سری پچ زمان لود رسید به ۱۰-۱۵ ثانیه!
من سر همین موضوع سعی می‌کنم بازی‌ها رو همون اولش نرم! بذارم قشنگ دولوپرها یکی دو ماه بعد ریلیز هر چی پچ و آپدیت می‌خوان بدن، بعد برم سراغ بازی.

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
دقیقا. این موضوع رو بازی‌های دیگری هم دیدیم. مثل Mass Effect Andromeda یا The Evil Within 2 یا ReCore. حالا هیچ کدوم از این بازی‌ها بعد از آپدیت‌ها تبدیل به شاهکار بلامنازع نشدن ولی خیلی بهتر شدن. بازی‌های خفنی مثل Bloodborne هم اولش که اومدن مشکل لود بالای ۴۵ ثانیه داشتن که بعد از یه سری پچ زمان لود رسید به ۱۰-۱۵ ثانیه!
من سر همین موضوع سعی می‌کنم بازی‌ها رو همون اولش نرم! بذارم قشنگ دولوپرها یکی دو ماه بعد ریلیز هر چی پچ و آپدیت می‌خوان بدن، بعد برم سراغ بازی.
البته این مشکلات بخاطر ضعف سخت افزار هست چون رس کنسول ها کشیده شده دیگه من ویدیو دیدم Just cause 3 رو وان ایکس صحنه های انفجار متوالی فریم تا ۱۸ میومد پایین صحنه آهسته میشد ولی رو سری ایکس با همون بکوارد رو ۶۰ ثابت بود رو کنسول های جدید این مشکلات به چشم نمیخوره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
دوستانی که نقدا رو خوندن فک میکنید چند درصد از نمرات منفی مال مشکلات فنی باشه؟
الان نگاه میکنی متا 76 نسبت به این همه مشکلی که در موردش حرف میزنن بازم خیلی بد نیست، یونیتی متا 70 داره اما بعد از اینکه تقریبا فیکسش کردن (بعد 9 تا آپدیت :|) بنظرم جز بهترین AC ـا بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستانی که نقدا رو خوندن فک میکنید چند درصد از نمرات منفی مال مشکلات فنی باشه؟
الان نگاه میکنی متا 76 نسبت به این همه مشکلی که در موردش حرف میزنن بازم خیلی بد نیست، یونیتی متا 70 داره اما بعد از اینکه تقریبا فیکسش کردن (بعد 9 تا آپدیت :|) بنظرم جز بهترین AC ـا بود.
والا مجید من خودم چندتا نقد خوندم اکثر نکات منفیش سر همین مشکلات فنیش بود و میگفت که خود کلیت بازی واقعا خوبن (صفحه قبل نوشتمش). ولی خب باز بعدش نقد بهرام رو خوندم که تقریبا کوبونده بود بازیو :D (و خب واقعا نظر بهرام برام معتبره :D )
ولی خب بنظرم منی که با هر دو نسخه شدیدا حال کردم (مخصوصا نسخه دوم :D ) و با نمایش های بازی هم شدیدا حال کردم احتمال قوی خوشم بیاد از بازی.
من قطعا تو اسرع وقت تجربش میکنم. یک جا خوندم پچ روز اولش هم یسری از مشکلات بازیو تا حدی رفع کرده ولی هنوز جای بهتر شدن داره (مثلا اون مرحله 404 که میگن توی نسخه وان ایکس باعث اور هیت میشه :D هنوز درست نشده). نمیدونم کسی اگر تجربه کرده و یا تو ردیت خونده در مورد بهتر شدن اوضاع یک خبری بده...

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
الان یه ویدیو دیدم ازش، واقعا تبریک به یوبیسافت، بعد از شش سال گرافیکش به GTA V نسخه نسل هشتم رسیده. :-bd

من هم به شخصه بابت قضاوت زودهنگامی که از یوبی سافت داشتم پشیمونم... واقعا تنها مجموعه ای هستن که به اصالت های خودشون پایبندن:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر