امتیازات Uncharted 3: Drake’s Deception

Behrooz

کاربر سایت
Gamespot 9/10

IGN
- 10/10

v4mk1jvxnfmavaqku9wr.png

Playmania( Spanish Magazine) - 9.9/10

اولین امتیاز از یک مجله ی اسپانیایی
این مجله به Uncharted 2 امتیاز 9.5 داده بود.
و در آخر این بالاترین نمره ای است که تاکنون این مجله به بازیها اختصاص داده است.

(Power Unlimited (Dutch Magzine به بازی 94/100 داده .

بخشی از Review
"Uncharted 3 is Drake's most varied, compelling and overwhelming adventure ever! It is jaw-dropping... The whole game is full of highlights. One of the best games ever for the PlayStation 3 to date."

PlayStation Official Magazine Spain - 9.8/10

OPM Spain گفته تموم کردن سینگل پلیر بازی، 10 تا 12 ساعت زمان میخواد.
تعداد چپترهای بازی هم مشخص شد.(اسپویل)
22
البته گفته شده چند چپتر پایانی بسیار طولانیه.
Uncharted 1 , 2 به ترتیب 22 و 26 چپتر بودن.

OPM Spain :

Graphics 9.8/10

Excels in all aspects but highlights the progress made ​​in lighting, physical and emotions

Sound 9.8/10

The Castilian dub is impeccable and the campaign is full of memorable melodies

Gameplay 9.8/10

Intense firefights with improved combat and an increasing number of puzzles

Length 9.8/10

10-12 hours of remarkably broad campaign for a full-featured multiplayer section

Online 9.8/10

Cooperative and competitive split screen or online that you will enjoy for many hours
Performance 9.8/10

We really difficult for someone to be able to look further expressed the ps3 hardware

Overall 9.8/10:
A masterpiece to remember for many years and will be difficult to overcome

PS Mania (Italian Magazine) -4.5/5

ریز نمرات
گرافیک : 10/10
گیم پلی : 10/10
صداگذاری : 9/10

اسکن های مجله:
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-1.jpg
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-2.jpg

Swedish Gaming Magazine Level - 10/10

EDGE (Magazine) - 9/10

Gamersnet - 10/10

Being Nerdy - 10/10

XGN - 94/100

متای بازی با 51 نقد 93

لیست امتیازات ثبت شده در Metacritic :

Guardian - 10/10
Destructoid - 10/10
PSX Extreme - 10/10
Games.cz - 10/10
Eurogamer Italy - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Playstation Official Magazine UK - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
IncGamers - 10/10
1UP - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Giant Bomb - 10/10
IGN - 10/10
GamePro - 10/10

PSFocus - 9.8/10
Cheat Code Central - 9.8/10

Multiplayer.it - 9.7/10
3DJuegos - 9.7/10

Vandal Online - 9.6/10

GamingXP - 9.5/10
Machinima - 9.5/10
Game Informer - 9.5/10
GameTrailers - 9.5/10
Everyeye.it - 9.5/10
Computer and Video Games - 9.5/10
BigPond GameArena - 9.5/10

XGN - 9.4/10

AusGamers - 9.3/10
SpazioGames - 9.3/10
Videogameszone.de - 9.3/10

Level7.nu - 9/10
Eurogamer Portugal - 9/10
GameSpot - 9/10
Eurogamer Spain - 9/10

Meristation - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
GameOver.gr - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
NZGamer - 9/10
Telegraph - 9/10
Gamer.no - 9/10
Edge Magazine - 9/10
games(TM) - 9/10
VideoGamer - 9/10
Games Radar (in-house) - 9/10
Joystiq - 9/10

Gamereactor Denmark - 8/10
Gamekult - 8/10
Eurogamer - 8/10

The AV Club - 5/10

آخرین ویرایش:
من که الان نقد 6-7 تا سایت رو خوندم به جز sixaxis دیگه سایتی نگفته بهترین گرافیک.بیشتر هی گفتن یکی از بهترینها.حالا اگر دوستی زحمت بکشه و لینک باقی سایتها رو بده ممنون میشم.
----
اون عکسایی که سهیل گذاشته که تابلو هست کار یه بنده خدایی هست که تعادل روحی نداشته:dنامرد برداشته موقعی که مثلا ناتان تیر میخوره و صفحه خونی و سیاه میشه عکس گرفته.واقعا بعضی وقتا کار از LOL میگذره:))

رسما وقتی دیدم ignبهش 10 داده کف کردم البته با چیزهای که از باز ی دیدم واقعا حقش بود
دوستان بی خودی از بازی هم ایراد نگیرید که دیگه همه ignرا می شناسند بی خود به چیزی بالای 9 نمی ده چه برسه به 10

من که الان نقد 6-7 تا سایت رو خوندم به جز sixaxis دیگه سایتی نگفته بهترین گرافیک.بیشتر هی گفتن یکی از بهترینها.حالا اگر دوستی زحمت بکشه و لینک باقی سایتها رو بده ممنون میشم.
از ign معتبرتر!؟اعلام کرده که بازی بهترین گرافیک این نسل رو داره.:d
البته خیلی هم سخت نیست تشخیص ش!همونطور که حسین جان خودت هم قبلا اشاره کردی(بعد از دیدن تریلر)این بهترین گرافیکی هست که دیدم:d
بقیه نقد ها رو هم فعلا با این اینترنت نفتی چک نکردم.

مسخره شو در آوردید ! تا بحث بازی های مورد علاقست حرف حرف سایت هاست, تا سایت ها میگن فلان بازی بهترین گرافیک رو داره چون روی کنسول مورد علاقم نیومده پس هیچی نمیفهمن و من میشم عقل کل و با چارتا عکس کذائی که کیفیتشون در حد بادمجون هم نیست میخوایم واقعیت رو عوض کنیم اما غافل از اینکه خودمون رو ... میکنیم !

امسال و سال پیش خیلی از این نقل قولها شنیدیدم، و خیلی هاش ( بهتره بگیم اکثرشون ) مسخره شدن از طرف خیلی ها ! چرا سر اونها این حرفها رو نزدی ؟ :-/

Gamesreactor
dominant graphics

PSX Extreme
To wrap things up, I think goes without saying that Uncharted 3 will go down as the best looking game of this generation by a long, blistering, and freezing Antarctic mile.

SixthAxis
The vocal work is outstanding throughout, the controls effortlessly manageable and the visuals, which flick from internal bar scenes to a dark moonlit night, are probably the best we’ve seen on the console. Textures are crisp, the animation (especially of player character Nathan Drake) improved even from Uncharted 2 and the frame rate, camera and physicality of everything is absolutely top notch.

Gameblog.fr
Visually sublime

IGN
"best in the industry" graphics

مطمئنم بیشتر هم هست ولی حوصله ندارم همشو اینجا نقل قول کنم.

دستت درست کیوان.حالا اگر حال داشتی باقیش رو هم بعدا بزار.مرسی.

بقیش رو بگو فرخ بره پیدا کنه، این جور کارا رو خوب بلده :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony
یعنی تو مال ign رو ندیده بودی؟؟؟
yahoo_7.gif
جدا دارم نگرانتون میشم.میخواستم ببینم اکثریت چی گفتن.گرفتی انشااله تعالی؟

آخرین ویرایش:
امسال و سال پیش خیلی از این نقل قولها شنیدیدم، و خیلی هاش ( بهتره بگیم اکثرشون ) مسخره شدن از طرف خیلی ها ! چرا سر اونها این حرفها رو نزدی ؟ :-/
سال پیش ؟! اون که بهترین گرافیکش مشخص بود و شد. امسال هم هر موقع اکثریت سایت ها گفتن فلان بازی بهترین گرافیک رو تا الآن داره من شخصاً قبول کردم.
---

Machinima - 9.5/10
If Uncharted 3 proves anything, it's that Naughty Dog may be the most versatile studio in videogames. Their ability to craft tightly paced cinematic action, lighthearted narratives, endearing characters, and paint it with technical wizardry is unparalleled. Every single aspect of Uncharted 3, including its surprisingly robust multiplayer, is staggeringly well-executed.

• Like
Reactions: Kavigne
واقعا خیلی جالبه که هنوز بعضی ها نمیخوان قبول کنن که این بازی از همه لحاظ عالی هستش .................البته طبیعیه چون بهونه درست حسابی نیست ولی خوب زیاد تلاش نکنید که بی فایده هست

بخوای خوشمزگی کنی منم خوشمزه میشم.فقط مشکل اینه هرکسی تحمل زبون منو نداره.پس سعی کن درست رفتار کنی.

من رفتم و چندتا سایت رو دیدم و دیدم فقط sixaxis اینو گفته،برای همین اومدم اینجا پرسیدم که یه دوستی لینکش رو بده که کیوان زحمتش رو کشید،حالا تو مشکل داری دیگه به من ربطی نداره.
یعنی تو مال ign رو ندیده بودی؟؟؟:-/

----
اون عکسایی که سهیل گذاشته که تابلو هست کار یه بنده خدایی هست که تعادل روحی نداشته:dنامرد برداشته موقعی که مثلا ناتان تیر میخوره و صفحه خونی و سیاه میشه عکس گرفته.واقعا بعضی وقتا کار از LOL میگذره:))

این Gamesreactor و Gameblog.fr که صحبتی از "بهترین" نکردن فعلا PSX Extreme و SixthAxis که فن بوی PS3 هستن و از یه جریان بی طرف نظر منتقد ign رو میشه به حساب آورد که گفتن "بهترینه"

سال پیش ؟! اون که بهترین گرافیکش مشخص بود و شد. امسال هم هر موقع اکثریت سایت ها گفتن فلان بازی بهترین گرافیک رو تا الآن داره من شخصاً قبول کردم.

بحث من سر گرافیک نبود ! خیلی موضوعات مقایسه ای دیگه رو هم مطرح کردن و صراحتاً نظرشون رو در بارش گفتن، الزاماً گرافیک منظورم نبود ! تو هم اگر الان میبینی خوشت نمیاد از این رفتارها باید از خیلی وقت پیش سر بحث هایی که نظر سایتها رو میبردن زیر سؤال تو بحث ها شرکت میکردی و با منطق به طرف میفهموندی که نظر اینها از اهمیت بیشتری برخوردار هست نسبت به نظرات شخصی کاربرها و با خودت همراهشون میکردی ! یعنی باید فرهنگ پذیرش نظر سایتها رو ترویج میکردی. ولی خیلی از کاربرها این کار رو که نکردن هیچی عکسش رو هم انجام دادن و تک تک این سایتها رو در کمتر از یکسال مسخره کردن ! همین Gamespot و IGN هم جزوشون بودن ! یه موقع امتیازها و نظر سایتها مهم نبود و این سلایق شخصی بود که ارجحیت داشت و الان مثل اینکه دوباره نوبت امتیازها و نظر سایتها شده که اهمیت داشته باشن ! یه رویکرد دوره ای شده تقریباً !

الان هم دیگه دیر شده برای ابراز این جور شکایت ها و درد دل ها و ... بهتره از همین الان سعی کنی بین رفقات این فرهنگ ( احترام به نظر سایتها، نقدها و امتیازاتشون ) رو ترویج بدی برای سالهای پیش رو ! رفتار انفرادی هم فایده ای نداره باید یک جریان همفکر داشته باشی تا حرفت شنیده بشه !

این Gamesreactor و Gameblog.fr که صحبتی از "بهترین" نکردن فعلا PSX Extreme و SixthAxis که فن بوی PS3 هستن و از یه جریان بی طرف نظر منتقد ign رو میشه به حساب آورد که گفتن "بهترینه"

از نقد IGN خوشم نیومد ! به بازی 10 داده درست ولی آخه مگه میشه یه بازی همه زیر بخش هاش در صنعت گیم و ... بهترین و کامل باشن ؟ حتی نقد PSX Extreme رو بیشتر میپسندم تا نقد IGN رو !!

October 24, 2011 at 3:53 pm

10/10 IGN
10/10 Level
10/10 thesixthaxis
10/10 Gamereactor Sweden
10/10 playstationlife
10/10 Gamersnet
10/10 Loading
10/10 Being Nerdy
10/10 playfront.de
10/10 eurogamer.cz
10/10 Gamersnet
10/10 gamekyo
10/10 Incgamers
10/10 OPM UK
5/5 Giant Bomb
5/5 Gamepro
5/5 gameblog.fr
9.9/10 Playmania
9.8/10 OPM Spain
4.9/5 cheatcodecentral (lol, wtf)

9.7/10 nowgamer
9.7/10 – 3djuegos

9.6/10 – Vandal

A 1up
9.5/10 Computerandvideogames(CVG)
9.5/10 Gametrailers (MAY WANT TO AVOID WATCHING, SPOILERS)
9.5/10 insidegamingdaily
9.5/10 Everyeye.it
9.5/10 GameInformer

9.4/10 Power Unlimited
94/100 XGN
94/100 Gamepro Germany

9/10 Eurogamer.pt
9/10 Edge
9/10 PlayR
9/10 jeuxvideo.fr
9/10 gamesradar
9/10 Videogamer.com