امتیازات Uncharted 3: Drake’s Deception

Behrooz

کاربر سایت
Gamespot 9/10

IGN
- 10/10

v4mk1jvxnfmavaqku9wr.png

Playmania( Spanish Magazine) - 9.9/10

اولین امتیاز از یک مجله ی اسپانیایی
این مجله به Uncharted 2 امتیاز 9.5 داده بود.
و در آخر این بالاترین نمره ای است که تاکنون این مجله به بازیها اختصاص داده است.

(Power Unlimited (Dutch Magzine به بازی 94/100 داده .

بخشی از Review
"Uncharted 3 is Drake's most varied, compelling and overwhelming adventure ever! It is jaw-dropping... The whole game is full of highlights. One of the best games ever for the PlayStation 3 to date."

PlayStation Official Magazine Spain - 9.8/10

OPM Spain گفته تموم کردن سینگل پلیر بازی، 10 تا 12 ساعت زمان میخواد.
تعداد چپترهای بازی هم مشخص شد.(اسپویل)
22
البته گفته شده چند چپتر پایانی بسیار طولانیه.
Uncharted 1 , 2 به ترتیب 22 و 26 چپتر بودن.

OPM Spain :

Graphics 9.8/10

Excels in all aspects but highlights the progress made ​​in lighting, physical and emotions

Sound 9.8/10

The Castilian dub is impeccable and the campaign is full of memorable melodies

Gameplay 9.8/10

Intense firefights with improved combat and an increasing number of puzzles

Length 9.8/10

10-12 hours of remarkably broad campaign for a full-featured multiplayer section

Online 9.8/10

Cooperative and competitive split screen or online that you will enjoy for many hours
Performance 9.8/10

We really difficult for someone to be able to look further expressed the ps3 hardware

Overall 9.8/10:
A masterpiece to remember for many years and will be difficult to overcome

PS Mania (Italian Magazine) -4.5/5

ریز نمرات
گرافیک : 10/10
گیم پلی : 10/10
صداگذاری : 9/10

اسکن های مجله:
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-1.jpg
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-2.jpg

Swedish Gaming Magazine Level - 10/10

EDGE (Magazine) - 9/10

Gamersnet - 10/10

Being Nerdy - 10/10

XGN - 94/100

متای بازی با 51 نقد 93

لیست امتیازات ثبت شده در Metacritic :

Guardian - 10/10
Destructoid - 10/10
PSX Extreme - 10/10
Games.cz - 10/10
Eurogamer Italy - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Playstation Official Magazine UK - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
IncGamers - 10/10
1UP - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Giant Bomb - 10/10
IGN - 10/10
GamePro - 10/10

PSFocus - 9.8/10
Cheat Code Central - 9.8/10

Multiplayer.it - 9.7/10
3DJuegos - 9.7/10

Vandal Online - 9.6/10

GamingXP - 9.5/10
Machinima - 9.5/10
Game Informer - 9.5/10
GameTrailers - 9.5/10
Everyeye.it - 9.5/10
Computer and Video Games - 9.5/10
BigPond GameArena - 9.5/10

XGN - 9.4/10

AusGamers - 9.3/10
SpazioGames - 9.3/10
Videogameszone.de - 9.3/10

Level7.nu - 9/10
Eurogamer Portugal - 9/10
GameSpot - 9/10
Eurogamer Spain - 9/10

Meristation - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
GameOver.gr - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
NZGamer - 9/10
Telegraph - 9/10
Gamer.no - 9/10
Edge Magazine - 9/10
games(TM) - 9/10
VideoGamer - 9/10
Games Radar (in-house) - 9/10
Joystiq - 9/10

Gamereactor Denmark - 8/10
Gamekult - 8/10
Eurogamer - 8/10

The AV Club - 5/10

آخرین ویرایش:
از نقد IGN خوشم نیومد ! به بازی 10 داده درست ولی آخه مگه میشه یه بازی همه زیر بخش هاش در صنعت گیم و ... بهترین و کامل باشن ؟ حتی نقد PSX Extreme رو بیشتر میپسندم تا نقد IGN رو !!

اصلا مهم نیست شما چیو می پسندی.نظر ign خیلی معتبر تر از نظر شماست.
ا
ینکه همه چیزش 10/10 گرفته ! یعنی تو این سبک بازی آنچارتد 3 تو همه اینها در اوج هست ؟ آخرین حد هست ؟ مثلاً شما ارزش گذاری بخش محتوای یک بازی ادونچر کاملاً خطی رو با یه بازی OPEN-WORLD یکی در نظر میگیری ؟ با 10/10ـی که به بازی داد مشکلی ندارم ولی اینکه همه قسمتها از دم 10/10 بگیرن هضمش برام سخته ! این هم منطق من هست "منطق محض" نیست ! اون هم نظر شخصیم در باره محتوای نقد بود، نه جایگاه IGN !
نتیجه:هیچ سایتی به هیچ بازی نباید 10 بده چون هیچ بازی اخرین حد نیست.
یه بازی حتما نباید اخرین حد باشه تا 10 بگیره باید بهترین باشه تو بازه ی زمانی خودش
این همه حرف فقط به در و دیوار کوبیدنه.ارجاتون میدم به همون پماد هایی که چند وقت پیش امضاتون بود.

.در کل نقدهای ignزیاد روشون نمیشه حساب باز کرد.
ign هم به اف رفت....

یه سوال از دوستان گرز فن : چرا اون موقع که به گرز 10 میدادن مشکلی نبود اما الان دادن 10 از جانب ign برابر است با فن بوی بازی؟؟؟ ینی اون موقع که گرز 10 میگرفت رسید به اخرین حد؟؟

اینکه همه چیزش 10/10 گرفته ! یعنی تو این سبک بازی آنچارتد 3 تو همه اینها در اوج هست ؟ آخرین حد هست ؟ مثلاً شما ارزش گذاری بخش محتوای یک بازی ادونچر کاملاً خطی رو با یه بازی OPEN-WORLD یکی در نظر میگیری ؟ با 10/10ـی که به بازی داد مشکلی ندارم ولی اینکه همه قسمتها از دم 10/10 بگیرن هضمش برام سخته ! این هم منطق من هست "منطق محض" نیست ! اون هم نظر شخصیم در باره محتوای نقد بود، نه جایگاه IGN !

خوب حتما هست که 10 داده که دیگه عزیز ! هضمش مشکل باشه یا نباشه اون دیگه مشکل خود شماست ! برای منتقد IGN و دیگر سایت ها هضمش راحت بوده و نمره رو دادن ! بهتره یه فکری به حال خودتون بکنید و از دست از ترول بردارید !

دقیقاً کجاش رو نقض کردم ؟ من اگر میخواستم زیر حرفم بزنم اینجا میزدم، یا اینجا ! اونم واسه بازیی که برام خیلی با اهمیت تر از آنچارتد 3 هست ! شما اگر تونستی بازیی رو به من نشون بده که از طرف سایتها یا مجلات معتبر از تمام زیر بخشهاش نمره کامل گرفته باشه ! من با این موضوع هم کنار میام که البته بیشتر جنبه شخصی داره !
اشکال نداره از همین IGN مثال بزنیم ؟ :d MGS4 هم تمام ریز نمراتش 10 ـه :d

• Like
Reactions: LiviNG D3AD
یه سوال از دوستان گرز فن : چرا اون موقع که به گرز 10 میدادن مشکلی نبود اما الان دادن 10 از جانب ign برابر است با فن بوی بازی؟؟؟ ینی اون موقع که گرز 10 میگرفت رسید به اخرین حد؟؟
آقا جونه هرکی دوست داری جمع نبند و گیرز فنها رو متهم نکن.خیلی از فنهای گیرز منجمله خودم معتقدیم که آنچارتد بازیه کاملتری هست و حقشه نمره های بالاتری بگیره.(درسته که گیرز رو بیشتر دوست داریم ولی خب 2 زار منطق هم داریم)نظر محسن هم برای خودش محترم هست و سر فورتزا هم همین صحبتها رو کرد.تو رو خدا انقدر بهم بدبین نباشین.اینجا فروم هست.یعنی بیایم بحث کنیم و سوال کنیم و تبادل نظر.نه اینکه هی همدیگرو به فن بودن و فشار و سوزش و این بچه بازیا متهم کنیم.
چون با این نت داغون و سرعت پایینم( که نیم ساعت فقط طول کشید یه صفحه بیاد بالا ) مجبور شدم مثل همیشه بخاطر توهمات یسری 1 ساعت وقتم رو حروم کنم که چی دوستان باورشون شه عکس ها دستکاری نشده !!!

اگه واسه من کیفیت مهم بود و قصد غرض داشتم موقع نقد گیرز3 از همین سایت عکس هاش رو نمی ذاشتم !!! چون مسلماً به همون اندازه که عکس های u3 داغونه واسه گیرزم داغون بود!! نکنه میخواید بگید فقط reviews آنچارتد بی کیفیت ـه !!!
الان معنی این حرکاتم نمی فهمم این تصاویر از گیم پلی بازی و محیط های مختلف ـشِ و تا جای ممکن سعی کردم از سکانس های جدید عکس بذارم ولی شک نکن اگه قصد غرض داشتم عکس های بیکیفیت تری هم بودن که میتونستم بذارم و مطمئنم کسایی که review دیدن میتونن حرف منو تایید کنن !!
مصطفی نباید ناراحت بشی.تو پروفایلت هم گفتم.وقتی سهیل یه دفعه با 2 جین عکس زیر بغل میاد تو تاپیک،من یا دیگران از کجا باید بدونن اینها کاره تو هست؟؟آقا مگه علم غیب داریم؟؟اونم وقتی عکسها تا این حد داغونه و گرافیکش از آنچارتد 1 هم پایین تره.!!!

حرف اصلیه من اینه اگر واقعا گرافیک بازی اینجوری مشکل داشت حداقل 2 تا سایت باید میگفتن تکسچرها در مواقعی دچار ضعف هست.اما وقتی هیچ منتقدی اینو نگفته یعنی همچین چیزی نیست و دلیل گرافیک داغون این عکسها هم اینه که از رو ویدیو کپچر شدن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M4JiD
چرا آمپر میچسبونی حالا؟ 2 تا 2تا هم نقل قول می کنی و پست آدم هم دستکاری می کنی :دی
صحبت من کاملا واضح بود، کاملا مشخص بوده هدف شما از گرفتن این تصاویر با این کیفیت داغون چی بوده.
چون با این نت داغون و سرعت پایینم( که نیم ساعت فقط طول کشید یه صفحه بیاد بالا ) مجبور شدم مثل همیشه بخاطر توهمات یسری 1 ساعت وقتم رو حروم کنم که چی دوستان باورشون شه عکس ها دستکاری نشده !!!

اگه واسه من کیفیت مهم بود و قصد غرض داشتم موقع نقد گیرز3 از همین سایت عکس هاش رو نمی ذاشتم !!! چون مسلماً به همون اندازه که عکس های u3 داغونه واسه گیرزم داغون بود!! نکنه میخواید بگید فقط reviews آنچارتد بی کیفیت ـه !!!
الان معنی این حرکاتم نمی فهمم این تصاویر از گیم پلی بازی و محیط های مختلف ـشِ و تا جای ممکن سعی کردم از سکانس های جدید عکس بذارم ولی شک نکن اگه قصد غرض داشتم عکس های بیکیفیت تری هم بودن که میتونستم بذارم و مطمئنم کسایی که review دیدن میتونن حرف منو تایید کنن !!

اینکه همه چیزش 10/10 گرفته ! یعنی تو این سبک بازی آنچارتد 3 تو همه اینها در اوج هست ؟ آخرین حد هست ؟ مثلاً شما ارزش گذاری بخش محتوای یک بازی ادونچر کاملاً خطی رو با یه بازی OPEN-WORLD یکی در نظر میگیری ؟ با 10/10ـی که به بازی داد مشکلی ندارم ولی اینکه همه قسمتها از دم 10/10 بگیرن هضمش برام سخته ! این هم منطق من هست "منطق محض" نیست ! اون هم نظر شخصیم در باره محتوای نقد بود، نه جایگاه IGN !
خب اصلا مقایسه شما اشتباست . یعنی چون بازی خطیه نباید 10 بگیره ؟ بازی-ای 10 میگیره که تو همه زمینه-ها توی زمان خودش 10 باشه و بهترین باشه نمیدونم چجوری شما با 10 گرفتنش مشکل ندارید ولی با اینکه تو همه زمینه-ها 10 گرفته مشک . یک بازیه OW معیارهای خودش رو برای امتیاز گرفتن داره . یک بازیه خطی هم معیارهای خودش رو .
با توجه به حرف شما فقط و فقط بازیهای OW میتونن 10 بگیرن FPS و TPS نمیتونن .
بازی-ای که از نظر موسیقی عالی باشه شخصیت پردازیش انقدر به دل بشینه و داستان بازی با توجه به نقدها انقدر خوب باشه و از نظر گرافیکی جای هیچ حرفی باقی نزاره بایدم 10 بگیره . در آخر بگم که هیچ حدی وجود نداره . U3 در حال حاضر بهترینه برای همین 10 گرفته وگرنه با انتظاری که شما از بازی-ای دارید که 10 بگیره هیچوقت هیچ بازی-ای 10 نمیگیره
دقیقا منطق شماست نمیشه تغییرش داد ولی بنظر من کاملا اشتباست .
دقیقاً کجاش رو نقض کردم ؟ من اگر میخواستم زیر حرفم بزنم اینجا میزدم، یا اینجا ! اونم واسه بازیی که برام خیلی با اهمیت تر از آنچارتد 3 هست ! شما اگر تونستی بازیی رو به من نشون بده که از طرف سایتها یا مجلات معتبر از تمام زیر بخشهاش نمره کامل گرفته باشه ! من با این موضوع هم کنار میام که البته بیشتر جنبه شخصی داره !
با کدوم موضوع کنار بیای ؟ :دی
خب بازی-ای که از هر نظر کامل باشه و تو هر زمینه-ای عالی باشه 10 میگیره . حالا چون IGN بعد از مدتها 10 داده که نمیشه بهش گیر داد . چون سایتهای زیادی بودن که به این بازی 10 دادن
راجع به اون لینکهایی که دادی هم نمیتونم چیزی بگم چون باهم هم تو تاپیکش بحث کردیم یسری بازیهای مثل U3 تا حدودی به چیزی که حقشونه میرسن ( با توجه به تریلرها ، چون خودم هنوز بازی نکردم ) یسری از بازیها مثل بازیه همون لینکی که دادید به حقشون کامل نمیرسن و کمتر از چیزی که لایقشونه میگیرن

آخرین ویرایش:
خيلي خنده اين به قران ! حالا اگه به تمام بخش هاي Geow نمره كامل ميداد بازم اينجا درافشاني ميكردي ... ؟
اين چيزا هاييهم كه ميگيد كاملا نظر شخصي خودتون هست و به هيچ وجه نه فكت هستش نه از ارزش هاي اين شاهكار ( كه به دليل بالاتر شدن ميانگينش نسبت به اون يكي بد فشاري اورده) كم ميكنه و مطئن باشيد پشيزي براي احدي ارزش نداره ! پس واسه خودتون نگه داريد و بيخودي منتشرش نكنيد !
مگه نمی دونی آرش ! بچه ها الان هر کدوم یه کپی از بازی دارن و تمومش کردن و فهمیدن لیاقت گرفتن 10 رو در هر بخش نداشته ! IGN دیگه کیه ! اون که اصلاً بازی نکرده :دی
یه بار به یه بازی ای این بنده خداها 10 دادن زیر مجموعه هاش 10 نبود یه سری میگفتن چه جوری امکان پذیره ! حالا هم که همش 10 ـه گویا بازم امکان پذیر نیست :دی

خب الان رفتم امتیاز گیم شارک به نسخه 2 رو دیدم.این سایت به نسخه 2 نمره A داده.پس امکان نداره بیاد به این شماره B یا B -- بده.
راجع به اون لینکهایی که دادی هم نمیتونم چیزی بگم چون باهم هم تو تاپیکش بحث کردیم یسری بازیهای مثل U3 تا حدودی به چیزی که حقشونه میرسن ( با توجه به تریلرها ، چون خودم هنوز بازی نکردم ) یسری از بازیها مثل بازیه همون لینکی که دادید به حقشون کامل نمیرسن و کمتر از چیزی که لایقشونه میگیرن
همیشه با پستهای منطقیت حال کردم.نه تنها من.بلکه اکثر کاربرا.

هر کی در مورد گرافیک بازی ابهام داره این ویدئو رو دانلود کنه این سایت ویدئوهاش بالاترین کیفیتیو داره که من تا به حال دیدم:

Length:2 minutes 5 seconds
Format:1280 x 720
FPS: 59.94 fps
Size: 294.21 MB

http://www.gamersyde.com/download_uncharted_3_drake_s_deception_environments-24397_en.html

به نظر من که بعضی چیزاش خارق العادس البته تکسچرهای ضعیف تو بعضی جاها دیده میشه که زیاد تو چشم نیست مثل همون عکسایی که گذاشتم ولی مجموعا خیلی عالیه.

jgtr9ifvd17gytuueb.jpg

آخرین ویرایش:
خب الان رفتم امتیاز گیم شارک به نسخه 2 رو دیدم.این سایت به نسخه 2 نمره A داده.پس امکان نداره بیاد به این شماره B یا B -- بده.

همیشه با پستهای منطقیت حال کردم.نه تنها من.بلکه اکثر کاربرا.
امکان داره، همونجوری که یوروگیمر به نسخه دوم 10/10 داده اینجا 8/10 یا GameKult که کلاً سوزنشون روی 8 گیر کرده امسال !

چقدر جالب من نمیدونستم از بازیی که امتیاز کامل میگیره هم میشه ایرادات کذایی گرفت!

برای تروگلر هیچ حد و مرزی وجود نداره !!! الان که IGN به بازی 10 داده دیگه ترولش حکم محاربه رو داره !!!!!!!!! ولی پایرت فن ها تا جون دارن از محصولات کپی مایکرو حمایت می کنن ! ( کپی هایی که استفاده می کنن )

امکان داره، همونجوری که یوروگیمر به نسخه دوم 10/10 داده اینجا 8/10 یا GameKult که کلاً سوزنشون روی 8 گیر کرده امسال !
EG که دیوانس آقا.به همه بازیا 8 داره میده.dynasty warrior-gears 3-battlefield 3-uncharted 3.چت کرده اساسی.

راستی چرا انقدر تعداد نقدهاش کم شده؟آنچارتد 2 نزدیک 100 تا نقد داشت.این الان 43 تا داره.چجوریه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or