امتیازات Uncharted 3: Drake’s Deception

Behrooz

کاربر سایت
Gamespot 9/10

IGN
- 10/10

v4mk1jvxnfmavaqku9wr.png

Playmania( Spanish Magazine) - 9.9/10

اولین امتیاز از یک مجله ی اسپانیایی
این مجله به Uncharted 2 امتیاز 9.5 داده بود.
و در آخر این بالاترین نمره ای است که تاکنون این مجله به بازیها اختصاص داده است.

(Power Unlimited (Dutch Magzine به بازی 94/100 داده .

بخشی از Review
"Uncharted 3 is Drake's most varied, compelling and overwhelming adventure ever! It is jaw-dropping... The whole game is full of highlights. One of the best games ever for the PlayStation 3 to date."

PlayStation Official Magazine Spain - 9.8/10

OPM Spain گفته تموم کردن سینگل پلیر بازی، 10 تا 12 ساعت زمان میخواد.
تعداد چپترهای بازی هم مشخص شد.(اسپویل)
22
البته گفته شده چند چپتر پایانی بسیار طولانیه.
Uncharted 1 , 2 به ترتیب 22 و 26 چپتر بودن.

OPM Spain :

Graphics 9.8/10

Excels in all aspects but highlights the progress made ​​in lighting, physical and emotions

Sound 9.8/10

The Castilian dub is impeccable and the campaign is full of memorable melodies

Gameplay 9.8/10

Intense firefights with improved combat and an increasing number of puzzles

Length 9.8/10

10-12 hours of remarkably broad campaign for a full-featured multiplayer section

Online 9.8/10

Cooperative and competitive split screen or online that you will enjoy for many hours
Performance 9.8/10

We really difficult for someone to be able to look further expressed the ps3 hardware

Overall 9.8/10:
A masterpiece to remember for many years and will be difficult to overcome

PS Mania (Italian Magazine) -4.5/5

ریز نمرات
گرافیک : 10/10
گیم پلی : 10/10
صداگذاری : 9/10

اسکن های مجله:
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-1.jpg
http://sillegamer.com/wp-content/upl...PS-Mania-2.jpg

Swedish Gaming Magazine Level - 10/10

EDGE (Magazine) - 9/10

Gamersnet - 10/10

Being Nerdy - 10/10

XGN - 94/100

متای بازی با 51 نقد 93

لیست امتیازات ثبت شده در Metacritic :

Guardian - 10/10
Destructoid - 10/10
PSX Extreme - 10/10
Games.cz - 10/10
Eurogamer Italy - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Playstation Official Magazine UK - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
IncGamers - 10/10
1UP - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Giant Bomb - 10/10
IGN - 10/10
GamePro - 10/10

PSFocus - 9.8/10
Cheat Code Central - 9.8/10

Multiplayer.it - 9.7/10
3DJuegos - 9.7/10

Vandal Online - 9.6/10

GamingXP - 9.5/10
Machinima - 9.5/10
Game Informer - 9.5/10
GameTrailers - 9.5/10
Everyeye.it - 9.5/10
Computer and Video Games - 9.5/10
BigPond GameArena - 9.5/10

XGN - 9.4/10

AusGamers - 9.3/10
SpazioGames - 9.3/10
Videogameszone.de - 9.3/10

Level7.nu - 9/10
Eurogamer Portugal - 9/10
GameSpot - 9/10
Eurogamer Spain - 9/10

Meristation - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
GameOver.gr - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
NZGamer - 9/10
Telegraph - 9/10
Gamer.no - 9/10
Edge Magazine - 9/10
games(TM) - 9/10
VideoGamer - 9/10
Games Radar (in-house) - 9/10
Joystiq - 9/10

Gamereactor Denmark - 8/10
Gamekult - 8/10
Eurogamer - 8/10

The AV Club - 5/10

آخرین ویرایش:
52 صفحه خودتون رو به در ُ دیوار کوبوندید و با گذشت سال ها های متمادی از سنتون هنوز نمیتونید موضع ثابت داشته باشید ! خیلی جالبه واقعا ! من که تا حالا پست نداده بودم ولی برام عجیب ِ IGN تا دیروز منطقی و با کیفیت بود و GS مُنگول ! حالا GS شده ماورای طبیعه چون 9 داده ! خوب پس اگر اینجوریه باید همه جوانب و نقد های GS لحاظ بشه !

خیلی دوست داشتنی هستید ... پروفایل ها که شده سوراخ موش دوستان، من موندم RAGE کجای باقالیاست الان ؟!

در آخر هم دوستان خیلی به مخیله خودشون فشار نیارن ...اینی که دارید میبینید یک حقیقت محض ِ که با وجود 6 سال از این نسل باز هم یه بازی میاد که با وجود این که نسخه قبلبش حرفی واسه گفتن باقی رقیب ها باقی نگذاشته بود میاد و از IGN نمره کامل میگیره ...

از نقد IGN خوشم نیومد ! به بازی 10 داده درست ولی آخه مگه میشه یه بازی همه زیر بخش هاش در صنعت گیم و ... بهترین و کامل باشن ؟ حتی نقد PSX Extreme رو بیشتر میپسندم تا نقد IGN رو !!!
چرا نشه ؟ دقیقا چه چیز منطق رو زیر سوال میبره این اتفاق ؟

من که الان نقد 6-7 تا سایت رو خوندم به جز sixaxis دیگه سایتی نگفته بهترین گرافیک.بیشتر هی گفتن یکی از بهترینها.حالا اگر دوستی زحمت بکشه و لینک باقی سایتها رو بده ممنون میشم.----اون عکسایی که سهیل گذاشته که تابلو هست کار یه بنده خدایی هست که تعادل روحی نداشته:dنامرد برداشته موقعی که مثلا ناتان تیر میخوره و صفحه خونی و سیاه میشه عکس گرفته.واقعا بعضی وقتا کار از LOL میگذره:))
حتی U2 این عکس های با بافت های ضعیفی که شما نشون میدین رو نداشت :D . چه برسه به U3 ؛ مطمئناً دستکاری شده عکس ها .
^^ من برای اینکه بازی برام اسپویل نشه، فقط اولین تصویر رو نگاه کردم و تا آخرش رو خوندم. معلوم نیست تصویر رو با این کیفیت کپچر داغون از کجا آوردید ماشالا... ولی تلاشتون قابل تقدیره... جناب گارتال هم روش نمیشه بیاد تو تاپیک عمومی حرفش رو بزنه میره تو پروفایل ها یار جمع میکنه :دی lolمتا از 43 نقد 94
^^ من برای اینکه بازی برام اسپویل نشه، فقط اولین تصویر رو نگاه کردم و تا آخرش رو خوندم. معلوم نیست تصویر رو با این کیفیت کپچر داغون از کجا آوردید ماشالا... ولی تلاشتون قابل تقدیره... جناب گارتال هم روش نمیشه بیاد تو تاپیک عمومی حرفش رو بزنه میره تو پروفایل ها یار جمع میکنه :دی lolمتا از 43 نقد واقعا میخواین با این بچه بازی ها چیو ثابت کنید ؟؟ واسم سواله ؟؟ 94
بچه ایم دیگه دست خودمون نیست شما به بزرگی خودتون ببخش ، شما که بزرگوارید و واقعیت میزاریم جلوتون 100 تا انگ به آدم میچسبونید ببخشید...

تمام این عکس ها رو من گذاشتم اگه کوچکترین شکی تو دست کاریش دارین پیشنهاد میکنم خودتون عکس کپچر کنید !!! ببخشید که تریلر GT با کیفیت تر نبود من نتونستم عکس با کیفیت تر بذارم !

اصلاً گرافیک u3 برترین اثر موجود در کره خاکی ، اصلاً از تمام بازی های pc هم سرتر ، کسی چیزی گفت ؟؟واقعا با خودتونم مشکل دارین !!! این عکس ها رو من تو تاپیک تصاویر u3 گذاشتم فک نمکی کنم خطایی هم کرده باشم ؟؟ حالا اینکه چرا خانداداش بحث کشوند اینجا من بی تقصیرم !!

جالبِ من دقیقاً از گیرز 3 هم همین عکس های reviews گیم تریلرز گذاشته بودم ولی کسی نگفت عکس هارو دست کاری کردم نمی دونم چرا به آنچارتد که میرسه کلاً همه عکس هایی که من میزارم دست کاری شدست!!! قصد و غرض توش بوده؟؟ 100 تا انگ بهم میچسبونن !!!

میدونم این پستمم پاک میشه ولی اگه واقعاً مدیری ، ناظمی ،مسئولی هست میخوام پیگیری کنه که وقتی تهمت زدن مثل سلام کردن تو سایت واسه بعضی ها راحت آسون شده ، وقتی مدیر سایت خیلی راحت تهمت میزنه دیگه از دیگران چه انتظار !!

حسین جان دست شما هم درد نکنه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shefer
1vd7j21nqpagaphb4ppi.jpg

----

الان هم دیگه دیر شده برای ابراز این جور شکایت ها و درد دل ها و ... بهتره از همین الان سعی کنی بین رفقات این فرهنگ ( احترام به نظر سایتها، نقدها و امتیازاتشون ) رو ترویج بدی برای سالهای پیش رو ! رفتار انفرادی هم فایده ای نداره باید یک جریان همفکر داشته باشی تا حرفت شنیده بشه !
رفقام به من هیچ ربطی ندارن، معلم اخلاق هم نیستم فقط واقعیت رو قبول میکنم (یعنی هرکسی که درک داشته باشه باید قبول کنه), چیزی که سمت رفقای شما به ندرت یافت میشه. شد همون جریان لالائی ...

از نقد IGN خوشم نیومد ! به بازی 10 داده درست ولی آخه مگه میشه یه بازی همه زیر بخش هاش در صنعت گیم و ... بهترین و کامل باشن ؟ حتی نقد PSX Extreme رو بیشتر میپسندم تا نقد IGN رو !!
خیلی خنده داره . خودت حرف خودت رو نقض میکنی . ته خنده-اید بخدا . فهنگ رو جا بندازید و این حرفها بعد خودتون نمیتونید امتیاز 10 IGN رو تحمل کنید . درضمن IGN تنها سایتی نبوده که امتیاز کامل داده به بازی .
خوش باشید با سفسطه کردن و کلتون رو زیر برف کردن . نمره-ای رو نمیشه قبول کرد که مخالف اکثرت نمره-ها باشه مثل نمره 5.5ی که به گیرز دادن که فقط باعث شد همه به اون سایت بخندیم و روی نمره-هاش زوم کنیم تا ببینیم به بازیهای عالی چه نمره-ای میده و بازم بهش بخندیم .
اگه واستون عجیبه که چرا IGN به بازی نمره کامل رو داده دلیلش این نیست که منتقد قبل نقد چیزی خورده بوده و این حرفها . دلیلش اینه که با یک بازیه فوق العاده طرفید که از هر نظر کامله . دوستان دعا دعا میکردن که بهش 9.8 بده تا راحت بتونن به زندگی ادامه بدن نه اینکه 10 بده !!

• Like
Reactions: VecchiaSignora
چرا نشه ؟ دقیقا چه چیز منطق رو زیر سوال میبره این اتفاق ؟

اینکه همه چیزش 10/10 گرفته ! یعنی تو این سبک بازی آنچارتد 3 تو همه اینها در اوج هست ؟ آخرین حد هست ؟ مثلاً شما ارزش گذاری بخش محتوای یک بازی ادونچر کاملاً خطی رو با یه بازی OPEN-WORLD یکی در نظر میگیری ؟ با 10/10ـی که به بازی داد مشکلی ندارم ولی اینکه همه قسمتها از دم 10/10 بگیرن هضمش برام سخته ! این هم منطق من هست "منطق محض" نیست ! اون هم نظر شخصیم در باره محتوای نقد بود، نه جایگاه IGN !

خیلی خنده داره . خودت حرف خودت رو نقض میکنی . ته خنده-اید بخدا . فهنگ رو جا بندازید و این حرفها بعد خودتون نمیتونید امتیاز 10 IGN رو تحمل کنید . درضمن IGN تنها سایتی نبوده که امتیاز کامل داده به بازی .
خوش باشید با سفسطه کردن و کلتون رو زیر برف کردن . نمره-ای رو نمیشه قبول کرد که مخالف اکثرت نمره-ها باشه مثل نمره 5.5ی که به گیرز دادن که فقط باعث شد همه به اون سایت بخندیم و روی نمره-هاش زوم کنیم تا ببینیم به بازیهای عالی چه نمره-ای میده و بازم بهش بخندیم .
اگه واستون عجیبه که چرا IGN به بازی نمره کامل رو داده دلیلش این نیست که منتقد قبل نقد چیزی خورده بوده و این حرفها . دلیلش اینه که با یک بازیه فوق العاده طرفید که از هر نظر کامله . دوستان دعا دعا میکردن که بهش 9.8 بده تا راحت بتونن به زندگی ادامه بدن نه اینکه 10 بده !!

دقیقاً کجاش رو نقض کردم ؟ من اگر میخواستم زیر حرفم بزنم اینجا میزدم، یا اینجا ! اونم واسه بازیی که برام خیلی با اهمیت تر از آنچارتد 3 هست ! شما اگر تونستی بازیی رو به من نشون بده که از طرف سایتها یا مجلات معتبر از تمام زیر بخشهاش نمره کامل گرفته باشه ! من با این موضوع هم کنار میام که البته بیشتر جنبه شخصی داره !

رفقام به من هیچ ربطی ندارن، معلم اخلاق هم نیستم فقط واقعیت رو قبول میکنم (یعنی هرکسی که درک داشته باشه باید قبول کنه), چیزی که سمت رفقای شما به ندرت یافت میشه. شد همون جریان لالائی ...

بحث ما همینجا تموم شد !

خيلي خنده اين به قران ! حالا اگه به تمام بخش هاي Geow نمره كامل ميداد بازم اينجا درافشاني ميكردي ... ؟
اين چيزا هاييهم كه ميگيد كاملا نظر شخصي خودتون هست و به هيچ وجه نه فكت هستش نه از ارزش هاي اين شاهكار ( كه به دليل بالاتر شدن ميانگينش نسبت به اون يكي بد فشاري اورده) كم ميكنه و مطئن باشيد پشيزي براي احدي ارزش نداره ! پس واسه خودتون نگه داريد و بيخودي منتشرش نكنيد !

به شما ربطی نداره من کجا پست میدم و چه نظراتی دارم، خوشتون نمیاد بذارید توی لیست سیاه و نخونید ! سعی کنید حد خودتون رو نگه دارید !

آخرین ویرایش:
تعداد 10ها رو به افزایشه و باعث میشه بیشتر امیدوار باشیم تا متا رو به بالا بره تا رو به پایین!:d

این بحث های بچه گانه رو هم ادامه ندید خود اسپم ها خود به خود خشک میشن!

اینکه همه چیزش 10/10 گرفته ! یعنی تو این سبک بازی آنچارتد 3 تو همه اینها در اوج هست ؟ آخرین حد هست ؟ مثلاً شما ارزش گذاری بخش محتوای یک بازی ادونچر کاملاً خطی رو با یه بازی OPEN-WORLD یکی در نظر میگیری ؟ با 10/10ـی که به بازی داد مشکلی ندارم ولی اینکه همه قسمتها از دم 10/10 بگیرن هضمش برام سخته ! این هم منطق من هست "منطق محض" نیست ! اون هم نظر شخصیم در باره محتوای نقد بود، نه جایگاه IGN !

خيلي خنده اين به قران ! حالا اگه به تمام بخش هاي Geow نمره كامل ميداد بازم اينجا درافشاني ميكردي ... ؟
اين چيزا هاييهم كه ميگيد كاملا نظر شخصي خودتون هست و به هيچ وجه نه فكت هستش نه از ارزش هاي اين شاهكار ( كه به دليل بالاتر شدن ميانگينش نسبت به اون يكي بد فشاري اورده) كم ميكنه و مطئن باشيد پشيزي براي احدي ارزش نداره ! پس واسه خودتون نگه داريد و بيخودي منتشرش نكنيد !

• Like
Reactions: Robin Hood
بچه ایم دیگه دست خودمون نیست شما به بزرگی خودتون ببخش ، شما که بزرگوارید و واقعیت میزاریم جلوتون 100 تا انگ به آدم میچسبونید ببخشید...

تمام این عکس ها رو من گذاشتم اگه کوچکترین شکی تو دست کاریش دارین پیشنهاد میکنم خودتون عکس کپچر کنید !!! ببخشید که تریلر GT با کیفیت تر نبود من نتونستم عکس با کیفیت تر بذارم !

اصلاً گرافیک u3 برترین اثر موجود در کره خاکی ، اصلاً از تمام بازی های pc هم سرتر ، کسی چیزی گفت ؟؟واقعا با خودتونم مشکل دارین !!! این عکس ها رو من تو تاپیک تصاویر u3 گذاشتم فک نمکی کنم خطایی هم کرده باشم ؟؟ حالا اینکه چرا خانداداش بحث کشوند اینجا من بی تقصیرم !!

جالبِ من دقیقاً از گیرز 3 هم همین عکس های reviews گیم تریلرز گذاشته بودم ولی کسی نگفت عکس هارو دست کاری کردم نمی دونم چرا به آنچارتد که میرسه کلاً همه عکس هایی که من میزارم دست کاری شدست!!! قصد و غرض توش بوده؟؟ 100 تا انگ بهم میچسبونن !!!

میدونم این پستمم پاک میشه ولی اگه واقعاً مدیری ، ناظمی ،مسئولی هست میخوام پیگیری کنه که وقتی تهمت زدن مثل سلام کردن تو سایت واسه بعضی ها راحت آسون شده ، وقتی مدیر سایت خیلی راحت تهمت میزنه دیگه از دیگران چه انتظار !!

حسین جان دست شما هم درد نکنه .

چرا آمپر میچسبونی حالا؟ 2 تا 2تا هم نقل قول می کنی و پست آدم هم دستکاری می کنی :دی
صحبت من کاملا واضح بود، کاملا مشخص بوده هدف شما از گرفتن این تصاویر با این کیفیت داغون چی بوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or