امتیازات The Witcher 3: Wild Hunt

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
The Witcher 3: Wild Hunt

91331014520036804714.jpg

The Witcher 3: Wild Hunt is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

Even if the plot isn’t terribly interesting, the many characters who play a part in it are, and along with the excellent combat and RPG gameplay, they elevate The Witcher 3 to a plane few other RPGs inhabit
IGN

It stands out for its wonderful writing, variety of quests and things to do in the world, and how your choices have impact in interesting ways
GameInformer

The Witcher 3: Wild Hunt is a thoughtful, diverse, and frequently awe-inspiring adventure. Its stories are deep and satisfying, unafraid to touch on themes of personal character, presenting players with choices and consequences that aren’t about turning into a hero or a villain In the end, it’s quite simply one of the best RPGs ever made
GameTrailers

Metacritic - PS4/XONE/PC

GameSpot - 10/10
We Got This Covered - 10/10
Play UK - 10/10
Twinfinite - 10/10
Playstation Official Magazine Aus - 10/10
HardCore Gamer - 10/10
Digital Spy - 10/10
Push Square - 10/10
GamePlanet - 10/10
Guardian - 10/10
AusGamers - 10/10
Eurogamer Poland - 10/10
Impulsegamer - 10/10
Telegraph - 10/10
GameTrailers - 9.8/10
GameInformer - 9.8/10
Meristation - 9.6/10
JeuxActu - 9.5/10
Multiplayer.it - 9.5/10
IGN Spain - 9.5/10
XGN - 9.5/10
3D JUegos - 9.5/10
Hobby Consolas - 9.5/10
IGN- 9.3/10
Vandal Online - 9.4/10
LaPS4 - 9.4/10
IGN Italia - 9.1/10
GameBlog.fr - 9/10
GameReactor - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
GRYOnline.pl - 8.5/10
GamesVillage - 8.7/10
SpazioGames - 8.5/10
InsideGamer.nl - 8.5/10
Destructoid - 8/10
GamesRadar+ - 8/10
Playstation Official Magazine UK - 8/10

3cynn81do17lolda7yzb.png

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
متای 93 واسه نسخه PS4؟ اوه اوه اوه!
Jawdrop.gif

دورخیز برای GotY عایا؟ :D

کجاست اون کاوه (hunter387) که می گفت Witcher 3 خراب می کنه و Epic Fail ـی بیش نخواهد بود؟!
محمود انصافا باید قبول کنی‌ که پتانسیل خراب کردنش خیلی‌ بالا بود.
ولی‌ جداً برام جالب بود که چطور CP تونست یه چیز نزدیک به اسکایریم درست کنه از نظر کیفیت :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
منم همین مشکل دوستان رو دارم

اصن بازی RPG میگیرم , هنوز 3-4 ساعت بازی نکرده پاک میکنم

ویچر2 رو تقریبا 5 ساعت بازی کردم

DA:I و ME:SoM که به نیم ساعت نکشید از Installation Completed تا unInstall Completed :|

میترسم با ویچر 3 هم حال نکنم درحالی که کلی منتظرش بودم و Pre-order کردمش واسه PC :(
جالبه نسخه ی دوش رو 5 ساعت بازی کردی ولی کلی واسه این نسخه منتظری :| Shadow of Mordor رو هم که پاک کردی با این حال بازم پیش خرید کردی ! :| تسلیت میگم چون باید بازیت هر جوری هست رد کنی بره :|

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
حالا کجای کارین متای 93 کمه من حداقل انتظار متای 95 رو دارم

البته بنظر میاد این منتقدا بازم جوگیر شدن یکی مثل گیم اسپات که به همه ی بازیها 7-6 میده اومده به این بازی 10 داده, PS Magazine و چند تای دیگه هم 8 دادن 8-|

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
جالبه نسخه ی دوش رو 5 ساعت بازی کردی ولی کلی واسه این نسخه منتظری :| Shadow of Mordor رو هم که پاک کردی با این حال بازم پیش خرید کردی ! :| تسلیت میگم چون باید بازیت هر جوری هست رد کنی بره :|

:|

تازه دلیل اینکه ویچر2 رو زیادتر بازی کردم این بود که واسه ویچر3 , با گیمپلی و جریانات بازی آشنا شم:|

یعنی بعد از 2 ساعتِ اولِ بازی, فقط داشتم بازیرو "تحمل" میکردم . :-s

با این وجود بازم اخبارویچر3 رو دنبال کردم و بازیرو pre-order کردم:|

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
منم همین مشکل دوستان رو دارم

اصن بازی RPG میگیرم , هنوز 3-4 ساعت بازی نکرده پاک میکنم

ویچر2 رو تقریبا 5 ساعت بازی کردم

DA:I و ME:SoM که به نیم ساعت نکشید از Installation Completed تا unInstall Completed :|

میترسم با ویچر 3 هم حال نکنم درحالی که کلی منتظرش بودم و Pre-order کردمش واسه PC :(
شما با ME: SoM که ربطش به RPG در حد 0.5%ـه حال نکردی، به نظرم نزدیک این هم نشو:D

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
شما با ME: SoM که ربطش به RPG در حد 0.5%ـه حال نکردی، به نظرم نزدیک این هم نشو:D

کلا با بازیهایی که توش هیولا و نمیدونم orc و troll و این شِرُوِرا:d باشه حال نمیکنم :-& که متاسفانه ویچر هم یکی از همیناعه:( ولی لامصب بدجوری عاشقش شدم:x

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ولی‌ جداً برام جالب بود که چطور CP تونست یه چیز نزدیک به اسکایریم درست کنه از نظر کیفیت :D

دقیقا از اون بازیهایی میتونست باشه که به خاطر هایپ متاشون زرده :p:d ولی اینا هم هایپ کردن هم سوپرایز کردن هم نشون دادن چه کاری از دستشون برمیاد:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
کلا با بازیهایی که توش هیولا و نمیدونم orc و troll و این شِرُوِرا:d باشه حال نمیکنم :-& که متاسفانه ویچر هم یکی از همیناعه:( ولی لامصب بدجوری عاشقش شدم:x
بر عکس من با این مدل بازی ها که فضا سازی گوتیکی داشته باشن ( که البته ویچر گوتیک خالص نیست) و پر باشه از ارک و الف و عناصر تالکینی زندگی میکنم...عشق می کنم :d
همینطوری که تو سینما هم بهترین فیلم عمرم ارباب حلقه هاس و بعدش هابیت :d
---------------
چرا خیلی ها آر پی جی دوست ندارن :
یکیش میتونه این باشه که زبان قوی ندارن و از خیلی از زیر و بم ها و داستان اصلی و کلی داستان فرعی چیزی زیادی نمی فهمن!
یکیش مثل همین دوستمون شاید به فضا سازی بازی برگرده که چون اکثر بازی های آر پی جی فضا سازی تالکینی دارن مورد بابشون نباشه!
یکیش بر می گرده به اینکه سبک مبارزات خاص خودش رو داره و باید با لول آپ شدن و کسب اندک اندک مهارت کم کم پیش بریم که شاید حوصلشون نگیره!
دلیل دیگه اینکه اکثر بازی های نقش آفرینی سخت هستن و سختترین بازی ها در این ژانر قرار دارن که از حوصله و توان خیلی ها خارجه!
دیل دیگه هم می تونه دنیای کال آو دیوتیایی و اساسینی شده باشه:d یعنی ذاءقه و طبعشون طوری شده که می خوان بازی ها رو با کمترین دردسر و در کوتاهترین زمان به پایان برسونن!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

قربان شما عاشق خود بازی نشدید عاشق گرافیک بازی شدید

• Like
Reactions: vaan 2

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo

کاوه ؟ نه تو خجالت نمیکشی چنین حرفی زده بودی ؟ شانس اوردی خبر نداشتم :d بعدم که نزدیک به اسکایریم دیگه نیست خیلی جلو زده الان :d elder scrolls بعدی باید بتونه از witcher جلو بزنه :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاوه ؟ نه تو خجالت نمیکشی چنین حرفی زده بودی ؟ شانس اوردی خبر نداشتم :d بعدم که نزدیک به اسکایریم دیگه نیست خیلی جلو زده الان :d elder scrolls بعدی باید بتونه از witcher جلو بزنه :d
بی‌ خیال نیما، اسکایریم هنوز متا 96 داره ملت جوگیر شدن :D. البته به نظرم جفتشون عالی‌ هستن و جفتشون رو باید تا سر حد مرگ بازی کرد :D.ولی‌ اینکه Witcher بهتر از TES هست رو نمیتونم قبول کنم،نمی‌شه گفت کدومش بهتره،سلیقه‌ها متفاوت هستند،من خودم هنوز TES رو میپسندم و گیمپلی باز TES رو به گیمپلی یه طرفه witcher ترجیح میدم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بی‌ خیال نیما، اسکایریم هنوز متا 96 داره ملت جوگیر شدن :D. البته به نظرم جفتشون عالی‌ هستن و جفتشون رو باید تا سر حد مرگ بازی کرد :D.ولی‌ اینکه Witcher بهتر از TES هست رو نمیتونم قبول کنم،نمی‌شه گفت کدومش بهتره،سلیقه‌ها متفاوت هستند،من خودم هنوز TES رو میپسندم و گیمپلی باز TES رو به گیمپلی یه طرفه witcher ترجیح میدم :D

میشه این بحث های بی فایده رو شروع نکنید؟
i mean... هممون میدونیم اسکایریم و در کل سری TES خیلی خیلی بالاتر از ویچر قرار میگیرن و اینکه خود ویچر بسیار زیاد از سری tes الهام گرفته مخصوصا توی شماره اخر که skyrim effect بشدت روش تاثیر گذاشته و باعت شده بازی به سمت open world بودن بره،hence انقدر خوب شده :) در واقع این بخاطر اسکایریم بود که بازی هایی مثل inquisition و witcher 3 موفق شدن والا جفتشو نبازی های معمولی میشدن.
مسلما بازی که زیر دست استاد (تاد هاوارد) و داخل بهترین استدیو بازی سازی دنیا (بتزدا) ساخته شده باشه حتی قابل مقایسه با بقیه بازی ها نیست چون که مثل روز روشنه که از سطح کیفی خیلی بالاتری برخورداره.
فکرکنم دیگه همه قبول داشته باشیم که اسکاییریم بازی برتر (by far.....) هست هر چند ویچر خودش شاهکار هست :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر