امتیازات The Outer Worlds

میانگین امتیازات بازی را در چه بازه‌ای پیش‌بینی می‌کنید؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 0 0.0%
  • 86-90

رای‌ها: 11 16.9%
  • 81-85

رای‌ها: 35 53.8%
  • 76-80

رای‌ها: 16 24.6%
  • 70-75

رای‌ها: 3 4.6%
  • کمتر از 70

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
120132
Publisher: Private Division
Developer: Obsidian Entertainment
Genre: Action-Role Playing
Initial Release Date: October 25, 2019
Platforms: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
GameSpot: 9/10
The Outer Worlds is consistently compelling throughout, and it's a superb example of how to promote traditional RPG sensibilities in a sharp, modern experience.
Windows Central: 9/10
The Outer Worlds is an utterly tremendous achievement that showcases the best of Obsidian's writing wit, world-building detail, and character focus. The game borrows heavily from other major beloved RPG franchises that have fallen out of favor with shareholders in recent years, which is perhaps ironic given the game's extreme-Capitalism plot beats. Obsidian fills that forgotten niche with confidence and rigor.
Stevivor: 9.5/10
While I'll admittedly take Fallout 3 over New Vegas any day, I'll happy throw the entire Fallout series to the side for The Outer Worlds, Obsidian's own original IP.

Eurogamer Italy: 7/10
The Outer Worlds is a solid and well written experience but it lacks Fallout's depth and lore.

IGN: 8.5/10
With The Outer Worlds, Obsidian has found its own path in the space between Bethesda and BioWare's RPGs, and it’s a great one.
CGMagazine: 9/10
The long awaited follow-up from Obsidian knocks it out of the Tossball park.

1.jpg
1571750384274.png

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خییییلی دوست دارم موفق شه... ولی فن بوی ته دلم میگم نه اون قدر که از FE3H بهتر شه :D
من 81-85 پیش بینی کرده بودم اما بعد از دیدن تریلر گیم پلی قشنگ تا سطح 70-75 نظرم سقوط کرده خیلی افتضاح .
میتونین خودتون ببینین برای اینکه به عمق فاجعه برسین بزنین دقیقه 19 ببینین با چی طرف هستین قبلش بیشتر دیالوگ و چیز خاصی نشون نمیده در 19 دقیقه اولیه.

• Smile
Reactions: sajjad++

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من 81-85 پیش بینی کرده بودم اما بعد از دیدن تریلر گیم پلی قشنگ تا سطح 70-75 نظرم سقوط کرده خیلی افتضاح .
میتونین خودتون ببینین برای اینکه به عمق فاجعه برسین بزنین دقیقه 19 ببینین با چی طرف هستین قبلش بیشتر دیالوگ و چیز خاصی نشون نمیده در 19 دقیقه اولیه.
جدا از اینکه اون طرفی که بازی میکرد رسما توی دیوار بود :D
نقطه قوت این بازی کاملا و کاملا دیالوگ ها، داستان و بخش های نقش افرینیش هستن.
با توجه به سابقه ابسیدین کسی انتظار یه شوتر روون نداره.
+
قبلا خود سازنده ها چند بار اشاره کرده بودن، بازی AAA نیست.
یه پروژه کوچیک و جمع و جور تر نسبت به بازی های بزرگ هست و این مورد از مسائل تکنیکی بازی معلومه، ولی دلیل نمیشه که بازی بد باشه.
سازنده ها فقط کافیه توی درست کردن یه دنیای جذاب و بخش های rpg بازی خوب عمل کرده باشن تا هم از طرف منتقد ها و هم بازیکن ها ازشون استقبال بشه.
+
پیش نمایش های بازی اتفاقا همه مثبت بودن و از بازی به عنوان یه fallout جدید توی فضا و یا ادامه ی معنوی new vegas نام برده میشه :D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
انتظار ندارم یه RPG در حد و اندازه‌های New Vegas یا F4 و W3 و غیره تحویل بدن ولی به هر حال مشخصه که بازی بدی نمیشه و مایکروسافت رو از خرید Obsidian ناامید نمیکنه :D
کلا ابسیدین و نینجا تئوری مهم ترین فاکتئری که به اینده امیدوارمون کنن رو دارن. خلاقیت.
این بازی هم خب از اول مشخص بود چیز بزرگی نیست و بیشتر حکم دستگرمی داره. حالا پریلودش کردم بیاد ببینیم چی داره در چنته. بالا 80 بشه خوبه دیگه.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
کلا ابسیدین و نینجا تئوری مهم ترین فاکتئری که به اینده امیدوارمون کنن رو دارن. خلاقیت.
این بازی هم خب از اول مشخص بود چیز بزرگی نیست و بیشتر حکم دستگرمی داره. حالا پریلودش کردم بیاد ببینیم چی داره در چنته. بالا 80 بشه خوبه دیگه.
متا كه بايد بالاي ٨٠ بشه تا ارزش بازي داشته باشه
كلا ار پي جي باز نيستم اما قطعا متاي بالاي ٨٠ بياره بازي مي كنم از تريلرهاش بدم نيومده

• Like
Reactions: mobin.hb96

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
اتفاقا بازیه خوبیه ولی خوب یه مقدار از لحاظ فنی ضعیفه من پیشبینیم 81 یا 82 هستش که اونم به خاطر مسائل فنیشه که یه مقدار تاریخ مصرف گذشته است مثلا تو یه گیم پلی دیدم تو سر npc با شمشیر میزد بعد پاش قطع می شد ولی در موارد دیگه هیچ ریسکی نکرده و کف استاندارد ها رو رعایت کرده اینم fail شه کلا سال طلایی 2019 رو واسه من تکمیل می کنه اصلا سال خوبی حداقل واسه من نبوده

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
انتظار ندارم یه RPG در حد و اندازه‌های New Vegas یا F4 و W3 و غیره تحویل بدن ولی به هر حال مشخصه که بازی بدی نمیشه و مایکروسافت رو از خرید Obsidian ناامید نمیکنه :D
داداش rpg رو در کنار fallout 4 خواهشا نیار.:Dطرفدارای فال اوت امیدشون اینه چیزی که فال اوت چهار نداشت(نقش افرینی واقعی مثل قبلیا) رو این داشته باشه.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
يعني فالوت ٤ ضعيف بوده؟تو بقول شما نقش افريني؟
در حد قبلیا اصلا نبوده.بیشتر شوتر اکشن بوده تا نقش افرینی‌.با چهارتا انتخاب اکثرا تکراری که خیلی وقتا دیالوگی که میگفت منظور دیگه ای داشت.شما کافیه بعضی کوئستای رندوم نیووگاس رو با پیچیده ترین ماموریتای فال اوت چهار مقایسه کنی متوجه میشی.فقط تو دی ال سی far harbor یخورده تو سطح قبل ظاهر شد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بعید میدونم نمرات خوبی بگیره
از لحاظ فنی که به چشم خیلی ضعیف میاد و باید قبول کرد بعد از ویچر3 استانداردهای جدیدی از لحاظ بصری و فنی برای بازیهای نقش افرینی به وجود امد که حتی باعث شد یقه بتزدا هم سره این مورد گرفته بشه
و دوم گیمپلی بازی به نظرم انچنان خوب نمیاد

• Like
Reactions: Arsalan_xe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر