امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
باورتون میشه این شات گیم‌پلی هست؟!

4chu_2b46540e-7d96-446d-85a7-c4a72ab4652f.jpeg
10 جدید نداری رو کنی واسمون ؟ :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
قصد توهین ندارم ولی به نظرم منظورشو درست متوجه نشدید. شما فیلم The Road رو دیدی؟ شما کتاب 1984 رو خوندی؟ خب من اگه بخوام اونها رو توصیف کنم، از همون صفت Bleak استفاده میکنم. همون طور که خودت هم گفتی، این صفت وقتی به کار برده میشه که جایی برای خوشحالی و امیدواری وجود نداشته باشه. حالا توی این فیلم، توی این کتاب، توی این موقعیت فرضی، جهان تیره و تاری به تصویر کشیده شده که توش جایی برای امید وجود نداشته باشه. حالا این که من این صفت رو برای توصیف این فیلم یا کتاب استفاده میکنم، ربطی چندانی به این که نتونستم بفهممشون یا هضمشون کنم نداره. و بعلاوه استفاده از این صفت در مورد یک اثر، بار منفی در مورد کیفیتش نداره.
در ادامه، شما تا حالا داستانی رو نخوندی که با کارکترش خیلی ارتباط برقرار کرده باشی، خیلی توش سرمایه گذاری احساسی کرده باشی، و بعد اثر تراژدی از آب در اومده باشه؟ چون سطح داستان گویی، هنر نویسندگی، خیلی بالاست کارکترها و وضعیتشون برات مهمن، دوست داری خوشبخت بشن، دوست داری پایان شاد داشته باشن، ولی ماهیت قصه، داستانی که نویسنده میخواد تعریف کنه، تراژدیه. در تراژدیه که قصه واقعا شکوفا میشه. و وقتی بهش فکر میکنی، میگی که بله من برای کارکترهایی که دوستشون دارم ناراحتم، ولی داستانی که گفته شد، داستانی که منو ناراحت و دلگیر میکنه، تنها در این صورت غم انگیزی که گفته شد میتونست به بالاترین پتانسیل خودش برسه، تنها در این صورت میتونست بدرخشه. شما ابله رو خوندی؟ شما تراژدی های شکسپیر رو خوندی؟
متنی که منتقد نوشته، بیشتر به نظر من یک تعریفه. من که ازش استنباط کردم که با یک اثر استثنایی طرفیم.
دقیقا نکتش اینه که تعریفه، ولی خود منتقد اومده به عنوان نکته منفی حسابش کرده و 8 داده:D مسئله ما هم همینه

• Like
Reactions: 33505775

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
توهینهای جنسی پاک شد و به تبع اون پستهایی که پست حاوی توهین رو نقل قول کرده بودن هم پاک شدن.
فقط میتونم بگم متاسفم

تبریک به طرفداران نرمال و منطقی بازی که با توجه به نمرات فوق العاده میتونن بزودی از بازی مورد علاقشون لذت ببرن.
با وجود اینکه به متا و نقد و نمره اعتقادی ندارم ولی شخصا بدم نیومد متا به 97 نرسید. دلیلش هم اینه که منتظر اومدن سایبرپانک هستم و دوست دارم رقابتش رو با TLOU ببینم. اگر متا 97 و بالاتر میشد یجورایی دست نیافتنی میشد ولی محدوده 95 دست یافتنی تره و هیجان رو برای اومدن سایبرپانک و رقابت بیشتر میکنه. حالا باید دید با اعتماد به نفسی که CDPR نشون میده چیکار میکنه و در اخر کدوم موفق تره.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567

پیج اینستاگرام این خانوم پست آخرش ۱۳۰ تا کامنت خورده از این ۱۳۰ تا ۱۰۰ تاش
فحش بوده که همشونم هم وطن بودن
ای هم‌ وطن کوتاه بیا#-o
خب واقعا نباید میدادن به این طفل معصوم نقد میکرد.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
دوستان، با اینکه من موافق این همه فحاشی به گیم‌اسپات نیستم(نقد‌های معتبر هم زیاد داره) ولی یک چیزی رو خطاب به دوستانی بگم که میگن بالاخره نظرشو گفته. ببینید یه سری معیار وجود داره همیشه که باید توی نقد شما رعایت کنی. من به عنوان شخص عادی اگه بخوام نظر بدم مثلا میگم از همشهری‌کین بدم میاد و واسم خسته‌کننده بوده ولی وقتی در جایگاه یک منتقد قرار میگیرم حق ندارم اینطوری سطحی نظر بدم. باید اثر هنری رو از صافی معیارها عبور بدم و بررسیش کنم. اونوقت مثلا تنها ایرادی که بتونم بگیرم اینه که پیری‌های شخصیت کین مثل جوونی‌هاش خوب پرداخته نشده بود جون شاید اورسون‌ولز اونقدرم از یک شخصیت مسن آگاهی نداشته باشه. ولی دیگه معیارهارو که ببینم نمیتونم زیر ده بدم. مثلا بیام از فیلمبرداری ایراد بگیرم؟ خب صددرصد ایراد فنی نداره این اثر(یا خیلی کمه). منتقد وقتی در جایگاه منتقد قرار میگیره حق نداره مثل یک انسان عادی نظر بده چون نقدش معیاره و روی تصمیم‌گیری کلی آدم قراره تاثیر بزاره. من ذاتا از قیافه یکی خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه به اعدام محکومش کنم تو دادگاه. این نقد گیم‌اسپات یک ننگ به کارنامه این سایت بود(با اینکه خیلی از نقداشونو قبول دارم) منتقد فقط زمانی میتونه از خشونت یا صحنه جنسی ایراد بگیره که توی اون اثر نگنجه این قضیه و توش افراط شده باشه یعنی در قدمت فیلمنامه یا بازینامه اثر نباشه. مثلا به نظرم از گرگ وال‌استریت میشه سر افراط تو سکانس‌های جنسی ایراد گرفت ولی دنیای تلو تاریک‌ترین دنیای ویدیوگیمه یجورایی ولی هرگونه ایرادی مبنی بر خشونت، مبتذله و جایی در نقد نداره
حرف شما عین واقعیته و نمیشه ازش ایرادی گرفت. من هم با شما موافقم. اما من به شخصه میگم نمره ی ۸ نمره ای نیس که طرف بخواد بیاد زیر اینستاش فحش ناموسی بده یا تو تاپیک به اعضای بدنش فحش بده :D حالا یه منتقد اینطوری نقد کرده ولی در کل نمره ی بدی نداده.
یه سری از جاها نظرات شخصی رو دخیل کرده که ایراد بهش وارد هست.
ولی در کل مسائل مربوط به حیوانات و دگر جنس گرایی کلا در همه جای جهان نقد میشه عموما و حتی خود نیل هم گفته بود خیلیا شاید از بازی خوششون نیاد. الان شما یه رنگین پوست به بازی اضافه کن تا ببینی چقد بازخورد ها و نقدها عوض میشه. این مسائل هست همیشه بین منتقدا.
اما کماکان میگم فحش دادن به یه انسان به خاطر یه بازی درست نیست.
این اولین بار نیس و اخرین بار هم نیس که چنین نقدهایی رو میبینیم. توی بازیسنتر هم سر چندتا بازی از جمله کراش چنین نقدهایی دیدیم.
بهتره از کنارش عبور کرد.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
قبول دارم واقعا
ولی دیگه واقعا این حرکت دیگه خیلی 3 داره برن کامنت فحش واسش بزارن
ما ایرانیا عادت بدی داریم. مسی به ما گل میزنه میریم فحش میدیم. انگار تیم حریف نباید گل بزنه. کلا اینجوری هستیم.

• Like
Reactions: dark souls

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
حرف شما عین واقعیته و نمیشه ازش ایرادی گرفت. من هم با شما موافقم. اما من به شخصه میگم نمره ی ۸ نمره ای نیس که طرف بخواد بیاد زیر اینستاش فحش ناموسی بده یا تو تاپیک به اعضای بدنش فحش بده :D حالا یه منتقد اینطوری نقد کرده ولی در کل نمره ی بدی نداده.
یه سری از جاها نظرات شخصی رو دخیل کرده که ایراد بهش وارد هست.
ولی در کل مسائل مربوط به حیوانات و دگر جنس گرایی کلا در همه جای جهان نقد میشه عموما و حتی خود نیل هم گفته بود خیلیا شاید از بازی خوششون نیاد. الان شما یه رنگین پوست به بازی اضافه کن تا ببینی چقد بازخورد ها و نقدها عوض میشه. این مسائل هست همیشه بین منتقدا.
اما کماکان میگم فحش دادن به یه انسان به خاطر یه بازی درست نیست.
این اولین بار نیس و اخرین بار هم نیس که چنین نقدهایی رو میبینیم. توی بازیسنتر هم سر چندتا بازی از جمله کراش چنین نقدهایی دیدیم.
بهتره از کنارش عبور کرد.
این فحش دادن‌ها زیر پست واقعا شرم‌آوره. نقد منتقد رو باید نقد کرد ولی نه با توهین. نقدشون فاقد اعتباره ولی دیگه چه ربطی به خانواده طرف داره که اونارم فحش میدن :|

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
اینکارا مایه آبروریزیه ... مثل بات عمل میکنن سرساعت باتعداد بالا
ولی به نظرم بهتر بود این خانوم بیشتر رو بازیایی مثله فورتنایت و اساسین و ... اینا تمرکز میکرد .البته برای نقد و انتشار
چیزایی ک گفته شاید از ۱۰۰ تا نقد ۵تاشونم قبول نکنن

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
در مورد نقد گیم اسپات
اول اینکه نیازی به توهین نیست . درسته ایرادات غیر منطقی بوده ولی مشکل سر دبیری بوده که نقد رو به این خانم داده.
یه جورایی سردبیر دو دو تا چهارتا کرده دیده نمیشه ایراد اساسی به بازی وارد کرد و منتقدی رو انتخاب کرده که چیزهایی نظیر خشونت و... باب میلش نیس و از این طریق خواسته که نمره بازی کم بشه
من فکر می کنم این خانم منتقد قربانی تصمیم نامردانه سردبیر شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر