امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,556
این مقایسه RT رفلکشن دستگیره در اصلا توی PS5 وجود نداره . برای همینه که میگم از لحاظ تکنیکی شوخیه وقتی یه بازی sandbox بدون rt انقدر از منابع سیستم استفاده میکنه این ضعف dev هاست نه pc
View attachment 288890
البته میدونی که همین چیزی که از فایو گذاشتی برابر با تنظیمات High ری تریس رفلکشن در پی سی هست . یعنی این اختلاف که میبینی بین High و Ultra هست گفتم بگم کسی فکر نکنه این low ی چیزی هست.
در مورد اختلاف طبیعیه کنسولها تو‌ ری تریس در برابر کارتی مثل انودیا شوخین .. آیا بین بقیه فیچرها تفاوتی دیدی؟
تکسچرها، نورپردازی ، سایر دیتیل ها ؟
تفاوتی با ultra پی سی داشت؟
دراو دیستنس هم که بالا عکس گذاشتم اوضاعش برای پی سی چجوری بود.
حالا همون فایو چند فریم میداد اسپایدرمن رو تو حالت انلاک؟ بالای ۷۰-۸۰ فریم در حالت RT performance و حدود ۴۰-۵۰ فریم در حالت 4k native with RT
اینارو هم بگو

• Like
Reactions: 8030v2

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,556
من اون روز به شما نگفتم بیاین یکبار برای همیشه به PS5 این بنده خدا ادای احترام کنید و طلب توبه و استغفار کنید که سیستم های حلبی تون رو با PS5 قدرتمند ایشون مقایسه میکنید
پس کی به PC High End بنده ادای احترام میکنه؟ :D
اون مهم نیست؟ فقط PS5 مهمه؟ چرا فکر می‌کنی با پلتفرم PC مشکلی دارم وقتی خودم ۲۵ ساله این پلتفرم رو دارم؟ عزیز ،کسایی که منو میشناسن می‌دونن من چه عالمی با PC داشتم. کارت گرافیک هایی من تو دستم گرفتم که شاید موقعی که براشون پول میدادم خیلی از همینا که الان سنگ پی سی به سینه میزنن هنوز هفت هشت سالشون هم نبوده. من حتی با اکانت قبلیم تو همون تاپیک کذایی عکسهای قطعات کلی پست دارم (:
مساله من فقط افرادی به اسم فن پی سی هست. امیدوارم متوجه منظورم شده باشی بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
375
من نمی دونم شما چرا انقدر سخته که متوجه این موضوع بشید.
ایشون اومده یه ویدئو رسمی از یه مرجع گذاشته که توش بین پلفتفرم ها مقایسه انجام شده و در حال حاضر بهترین پلفتفرم رو برای انجام این باری فایو در نظر گرفته.
اون قوطی سفید هم اسمش فایوه! یاد بگیریم اسم محصولات رو بخاطر بسپاریم و به سلایق بقیه احترام بزاریم 😁
اتفاقا خیلی از بهترین بازی ها از نظر فنی روی همین کنسول اجرا شدن

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,556
بابت اف تاپیک واقعا عذر میخوام ولی برای ختم قائله .. ایشالا پستم پاک نشه.
این اسمبل فعلی من.. عکس نمیذاشتم چون اصلا مثل قدیم حال و حوصله تر و تمیز کردنش و اسمبل تمیز رو ندارم

IMG_20230403_014645_220.jpg IMG_20230403_014645_141.jpg IMG_20230403_014645_685.jpg IMG_20230403_014645_077.jpg

با این کانفیگ:

CPU :i5 12400 GPU 3080 10gb ram gskill 32 gb ddr4

ادعایی هم ندارم وسعم فعلا اینه.

ولی یه روزگاری که حال و حوصله داشتم یه همچین اسمبلی هم میکردم که زمان خودش تک بود واقعا حداقل اون زمان مشابهش کم بود

IMG_20230403_014051_390.jpg

امیدوارم این بحث که طرف واسه قوطیش داره جوش میزنه و اینا جمع بشه. نمی‌خواستم بحث بیاد به این سمت شرمنده بابت اف تاپیک

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
بابت اف تاپیک واقعا عذر میخوام ولی برای ختم قائله .. ایشالا پستم پاک نشه.
این اسمبل فعلی من.. عکس نمیذاشتم چون اصلا مثل قدیم حال و حوصله تر و تمیز کردنش و اسمبل تمیز رو ندارم

View attachment 288898View attachment 288899View attachment 288900View attachment 288901

با این کانفیگ:

CPU :i5 12400 GPU 3080 10gb ram gskill 32 gb ddr4

ادعایی هم ندارم وسعم فعلا اینه.

ولی یه روزگاری که حال و حوصله داشتم یه همچین اسمبلی هم میکردم که زمان خودش تک بود واقعا حداقل اون زمان مشابهش کم بود

View attachment 288902

امیدوارم این بحث که طرف واسه قوطیش داره جوش میزنه و اینا جمع بشه. نمی‌خواستم بحث بیاد به این سمت شرمنده بابت اف تاپیک
ممنون بابت اشتراک تصاویر PC تون.
یک تاپیک مجزا برای این پست داریم. :D
عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
اختلاف
این مقایسه RT رفلکشن دستگیره در اصلا توی PS5 وجود نداره . برای همینه که میگم از لحاظ تکنیکی شوخیه وقتی یه بازی sandbox بدون rt انقدر از منابع سیستم استفاده میکنه این ضعف dev هاست نه pc
View attachment 288890
1680475678856.png

• Like
Reactions: Sina pishdar

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,792
نام
Masoud
چه مثال خوبی زدی . اتقاقا شما اون موقع ها سنت کم بود یادت نیست . سر همین موضوع تو همین فروم چه بحثا که نداشتیم.
یه مدت قبل تر از ماجرای بتمن هم تو همین فروم کارت gtx 750 ti را با شواهد و قرائن زیاد از ps4 خیلی بهتر اعلام میکردن. تاپیک هم براش زده بودند. تهش یکسال بعد اون کارت و چندین نسل بعد اون کارت هم فراموش شد ولی ps4 تا همین اواخر رگناروک اجرا کرد یا همین رزیدنت ۴
داداش حالا شاید سید سنش کم بوده یادش نیست :D ، ولی من یادمه شما فن Xbox One X بودی یه مدت ...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,439
میگن جنگهای جهانی از هیچی شروع میشه همینه دیگه.این دوستمون هر صفحه داره میگه کاری به قوی بودن ندارم ولی واقعیت اینه بازی رو ps5 راندمان بهتری داره ولی باز ملت سر جنگ دارن
شما یا پستای قبلیشو ندیدی این حرفو میزنی. یا خودتم جز اونایی هستی که زور بهشون اومده آیپی های سونی داره میاد پیسی و ازین پورت خوشحال شدن.

دیگه از شو آف کردن های بی دلیل و اینکه هر ازگاهی رندوم میگه من سنم بالاست بگذریم.

واقعا تعصب داشتن باعث میشه کسی که به طور معمول عادی و منطقی جلوه میکنه یهو حرفا و رفتارای عجیب نشون بده.

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,278
نام
یونس
میگن جنگهای جهانی از هیچی شروع میشه همینه دیگه.این دوستمون هر صفحه داره میگه کاری به قوی بودن ندارم ولی واقعیت اینه بازی رو ps5 راندمان بهتری داره ولی باز ملت سر جنگ دارن
مگه اصلا کسی چیزی گفته؟ :D خود استودیو قبول کرده مشکلات وجود داره و عذرخواهی هم کرده بعد ی عده کفنپوش رضایت نمی دن میگن مشکل از پیسیه!
مثل داستان اون مرحوم که وصیت می کنه واسم سیاه نپوشید، اطرافیانش میگن مرحوم 💩 خورد ما به احترامش می پوشیم!

با پلتفرمی حال می کنید و می تونید بازی کنید مشکلتون چیه؟

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,919
نام
malek
مگه اصلا کسی چیزی گفته؟ :D خود استودیو قبول کرده مشکلات وجود داره و عذرخواهی هم کرده بعد ی عده کفنپوش رضایت نمی دن میگن مشکل از پیسیه!
مثل داستان اون مرحوم که وصیت می کنه واسم سیاه نپوشید، اطرافیانش میگن مرحوم 💩 خورد ما به احترامش می پوشیم!

با پلتفرمی حال می کنید و می تونید بازی کنید مشکلتون چیه؟
حالا کی گفت مشکل داریم؟!من از خدامه از همین فردا کل بازیها مولتی بشن(البته فکر نکنم باز این جنگه تموم بشه)

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,278
نام
یونس
حالا کی گفت مشکل داریم؟!من از خدامه از همین فردا کل بازیها مولتی بشن(البته فکر نکنم باز این جنگه تموم بشه)
اکثر نوشته های تاپیک گویای مشکل داشتنه دیگه :D تا یکی ی چیزی میگه سریع میبرن رو نمودار حساب کتاب می کنن 2 2 تا 4 تا می کنن و به نتیجه میرسن که کنسول از پیسی بهتره
بازی که مشکل فنی داره و خود استودیو داره میگه مشکل داره عذرخواهی هم کرده و داره روی حل کردنش کار می کنه باز میگن نههههه ببین روی کنسول بهتره! پس پیسی ضعیفه
کنسولی که سخت افزار ثابت داره خوب مسلم هست که بهینه سازی بهتر و راحت تری میشه روش انجام داد دیگه بحث و جدل نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر