امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,480
داداش حالا شاید سید سنش کم بوده یادش نیست :D ، ولی من یادمه شما فن Xbox One X بودی یه مدت ...
تعریف و تمجیدم از Xbox One X همین الانم سرجاشه.واقعا کنسول خوبی بود . متریال ، قدرت ، همه چیش نسبت به PS4 Pro بهتر بود. خریدم برای RDR2 و 4k native اون شاهکارو زدم .‌‌
اینجا کلمه فن موضوعیت نداره. من حتی یک پست تو تاپیکهای بازیهای اکسباکس ندارم :D

برای رفع اف تاپیک:

وقتی نمیخوای سقوط رو قبول کنی

IMG_20230403_141131_876.jpg

جول خسته بعد از این نمره

View attachment VID_20230403_141226_164.mp4

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,111
نام
محمد علی
منم نمیدونم چرا واسه شما و امثال شما سخته منظور من رو متوجه بشید 😐
یکجا من گفتم قدرت قوطی از سوپر PC هاتون بیشتره؟؟
دارم میگم بهترین پلتفرم برای تجربه این بازی فایوه
من بگم فشاری میشید‌
گرگ میلر میگه فشاری میشید‌
الکس میگه فشاری میشید
لامصبا یه جا قبول کنید حرف حقو دیگه :D
یارو یکساعت ویدیو ساخته تهش با تیکه و ضرب المثل میخوایین جمعش کنید؟ :D
1680532656348.png

این خبر مال چند وقت پیشه و سید اون موقع سنش کم بوده شاید یادش نیاد.
یارو یک ساعت ویدیو ساخته در مورد بد بودن پورت. چون پورت بده، روی PS5 بازی بهتر اجرا میشه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
وقتی یه کمپانی یه بازی رو، روی پی سی پورت میکنه موظف هست که یک پورت مناسب و یا حداقل قابل بازی به مشتری هاش ارائه بده، اگر این کارو نکنه بهش انتقاد میشه. حالا تو این شرایط بعضی ها مثل گرگ میلر که میگن خب برید رو همون PS5 بازی کنید، این مسئله رو واقعا نمیفهمن، دست خودشون نیست:D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,480
View attachment 288958

این خبر مال چند وقت پیشه و سید اون موقع سنش کم بوده شاید یادش نیاد.
یارو یک ساعت ویدیو ساخته در مورد بد بودن پورت. چون پورت بده، روی PS5 بازی بهتر اجرا میشه.
حالا موضوع اکتی ماکرو سونی چه ربطی به این بازی داشت؟ :D
انقدر ذوب در ولایت فیل اسپنسر هستید که قبل از طرح اینجور تئوریهای توطئه اصلا فکر کردی چقدر حرفت خنده داره ؟ پورت بد بده که PS5 فروش بره؟ لول
ماکرو برای هلبلید و سایکوناتز ۲ نسخه نسل نهمی نداد آیا اون موقع تئوری توطئه شما گل نکرد؟ نگرانی سونی تو اون قضیه کاد کاملا بجا بود ولی صرفا یه نگرانی بود نه تئوری توطئه.
در مورد ویدیوی DF هم وقتی ندیدی من چی رو دیگه بگم ؟ آخر ویدیو الکس که PC فن هم هست برو ببین چی میگه. حرف منم همونه. آیا کسی کس دیگه رو اجبار کرده رو پی سی بازی نکنه؟ این فقط یه پیشنهاده حرف میلر هم فقط پیشنهاده با چاشنی طنز

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,168
نام
∂αнмα
حرکاتی که یـ عده اینجا واسه فرار رو به جلو میزنن رو انصافا باید تو دانشگاه های خارج کشور تدریس کرد :D

ناتی داگ یـ استدیویی که وجه پرفکشنش تو زمینه فنی از نون شب واسش مهم تر بود بعد فک کن طرف میاد باگای گرافیکی که به خاطر پورت گندش تو نسخه PC بوجود اومده رو میکنه تو چش بقیه که بگه آره نسخه PS5 بهتره انگار مثلا ما خودمون نمیدونیم !!! یعنی من هرجور بخوام حساب کنم نمیتونم این مدل فرار رو به جلو رو هضم کنم . واسه خود استدیو هم قفل ـه !!!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
💢دیجیتال فاندری: یکی از مهمترین دلایل عملکرد ضعیف بازی The Last of Us Part 1 بر روی رایانه شخصی و مهمترین دلیل آن این است که واحد Kraken در PS5 با سرعت SSD شبیه سازی شده است و بر روی رایانه شخصی بسیار دشوار است و برای اجرای بازی های PS5 روی کامپیوتر به یک دستگاه فوق العاده نیاز دارد و در آینده شاهد تکرار آن خواهیم بود

#Video
@Gaming_Agent

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
💢دیجیتال فاندری: یکی از مهمترین دلایل عملکرد ضعیف بازی The Last of Us Part 1 بر روی رایانه شخصی و مهمترین دلیل آن این است که واحد Kraken در PS5 با سرعت SSD شبیه سازی شده است و بر روی رایانه شخصی بسیار دشوار است و برای اجرای بازی های PS5 روی کامپیوتر به یک دستگاه فوق العاده نیاز دارد و در آینده شاهد تکرار آن خواهیم بود

#Video
@Gaming_Agent
اون در آینده شاهد تکرار آن خواهیم بود را نفهمیدم

مشکل پورت فقط این نیست ولی یکی از مشکلاتش این هست. سیستم فشرده‌سازی asset بازی را تغییر ندادن. این سیستم فشرده سازی برای ps5 مناسبه چون به شکل سخت‌افزاری واحد پردازش مجزا برای این کار داره. بعد اینا اومدن رو cpu کامپیوتر اینو شبیه‌سازی کردن و یکی از علت‌های درگیری سنگین cpu اینه.

حالا راه حل درستش چی بوده
.
.
.
.
از اون روش فشرده سازی استفاده نمی‌کردن =)) . خود df هم گفت که اکثر دولوپرها رو pc از zlib استفاده میکنند که خیلی cpu-friendly تره

تیمی که مسیولیت این پورت را داشته باید می‌اومده این سیستم فشرده‌سازی بازی را سازگار با پلتفرم مقصد جدیدش میکرده . نه این که صرفا بیاد به شکل نرم افزاری رو cpu همون کارو انجام بده

علت loading time بیشتر رو pc هایی با cpu ضعیف تر هم همینه.

آیا این نشان برتری ps5 هست؟ قطعا نه =/
آیا این نشان تنبلی افرادی که در تولید این پورت دست داشتنه؟ بله

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین

#Video
@Gaming_Agent
Secondly, addressing the exceptionally high CPU requirement is also a priority. It seems likely that the hardware decompression of assets used on PS5 is replaced with an entirely CPU-based system on the PC port. This would explain the remarkably long loading times and a massively prolonged shader compilation step on first boot, not to mention the depressed performance in-game when new areas stream in as you play. Can PS5-like loading be achieved on PC without wiping out CPU performance? Again, Marvel's Spider-Man suggests it can be done.

سایر بازیهای ps5 مثل ریمستر اسپایدر و ریترنال این مشکلو نداشتن و در نقد دیجیتال بهش گفتن نسخخه بتا. این بازی پورتش واقعا افتضاح بوده و اگه درست عمل میکردن, مشکلی درست نمیشد و بعیده چنین اشتباهی و یه پورت ناآماده دیگه ریلیز کنه,سونی .

ebrahim.nia

کاربر سایت
Mar 6, 2023
54
اعتبار ناتی داگ با این پورت رفته زیر سوال
بازی شاهکار شده مضحکه ی خاص و عام!!!
تو ویدئو دیجیتال فاندری بعضی جاهاش از تعجب خندشون میگیره از این حجم از ناتوانی در ارائه یه پورت.
واقعا عرضه یه پورت قابل قبول اینقدر سخت بود؟؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,111
نام
محمد علی
View attachment 288976
بچه بشین سر جات 😂

خاک برسرت آیرن گلکسی
همچنین ناتی باگ
اینا رو ممکنه با چیزهایی مثل Cheat Engine ساخته باشن. یعنی لزوما باگ بازی نیست و ممکنه با دستکاری ایجادشون کرده باشن.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
بسیار هم عالی
درس عبرتی برای سایر ناشران و سازندگان که بازیاشون (مخصوصا بازی‌های شاهکارشون) را به هر شکلی برای سایر پلتفرما عرضه نکنند

جدی ۱۰ نفر رو کانفیگ‌های مختلف یه دور از سر تا ته بازی میکردن ۸۰ درصد این اشکالات قبل ریلیز در می‌اومد
ــــــــــــــــــــــــــــ
جدا از اینا من کلا از اول با این ریمیک مخالف بودم. به نظرم tlou remastered واقعا کافی بود - رو ps5 هم قابل بازی بود - به جای ساخت یه ریمیک برای ps5 و pc همون ریمسترد رو برای pc عرضه میکردن
واقعا نمیدونم چرا بعد موفقیت part 2 اینا انقدر به فکر شیردوشی این سری افتادن - اگر قرار باشه بازی‌ای از نسل ۷ ریمیک شه باید برن سمت بازی‌هایی که رو نسل ۷ گیر کردن و هیچ وقت ریمسترم نشدن.
مثل red dead یا mgs4 که واقعا شاهکارایی بودن که الان اگر کسی بخواد بازی کنه راه ساده نداره - دیمن سولز هم جزو این دسته بود که خدا رو شکر ریمیک شد

شخصا از خبر ساخت tlou part1 خیلی تعجب کردم - هیچ گونه توجیه قانع کننده به جز شیردوشی برام نداشت - اونم وقتی که ریمسترد رو ps5 قابل بازی بود و هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر