امتیازات The Last Guardian

پیش بینی میانگین امتیازات

• مجموع رای دهنده‌ها
    137
  • نظرسنجی بسته شده است .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این بازی جزو معدود بازیاس که متاش هرچی بشه از ارزشش حداقل برای من کم نمیشه!
بازی بارها کنسل شد تاخیر خورد اصلا معلوم نشد چه خبر بود اون چندسال ولی یودا بخاطر طرفداراش و علاقش به این IP برگشت و ادامش داد!این خیلی مهمه که یه ادم بعد کلی مشکلات و پستی و بلندی بیاد و به عشق طرفداراش بازیو تموم کنه!
البته وقتی خود سازنده همچین عشقی به ساختش داره فکر نکنم بازی بدی از اب دربیاد چون TLG مهم اون رابطه دوتا کاراکتر و تمیه که داره حالا گرافیکش هرچی بود بود به درک!مهم دیدن دوتا کاراکتر بازیه که فقط بشینی کاراشونو ببینی!
همیشه هستن کسایی که فقط دنبال ایرادن از انچارتدش بگیر که بلاک باستریه تا همین TLG که گرافیک نداره مفت نمی ارزه!متاسفانه تو اینجا از این افراد زیاد مشاهده میشه در روزای اینده:D

• Like
Reactions: mgs4

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
The Last Guardian, like Ueda’s last two games, has a style, an aesthetic and an atmosphere that draw you into its hazy dreamlike world as a willing prisoner. The soothing voice of the boy, the quiet yelps of Trico and the luscious orchestral score all add to the contemplative atmosphere. It is a work that clearly understands the potential of games as emotive and beautiful things. It would be sad indeed if the considerable magic on offer were to be betrayed by the faulty mechanics behind the curtain.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اگر به انتظاراتی که این همه سال همه رو منتظر گذاشتن جواب بدن، متا بالای 90 میشه
اون ترلرهایی که من ازش دیدم نشون از یه اثر هنری میده که احتمالا بتونه به اون چیزی که می خواد برسه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
البته تو ‍ بریویو ها میگفتن بازی مشکلات شدید دوربین داره ...

ولی از لحاظ اون المان ها و احساساتی که تو بازی های ueda دنبالش هستید ... در بهترین سطحه و هیچی کم نداره

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
بازی های Team ico همیشه این حالت دوربین را داشتند،دو نسل قبل برای همه تجربه مهم تر از این المان های تکنیکی بود،ولی این نسل اطمینان داشته باشید اکثر منتقد ها به خاطر همین قضیه بازی را می کوبند
همیشه هستن کسایی که فقط دنبال ایرادن از انچارتدش بگیر که بلاک باستریه تا همین TLG که گرافیک نداره مفت نمی ارزه!متاسفانه تو اینجا از این افراد زیاد مشاهده میشه در روزای اینده:D
همانطور که بازی های Team ico شبیه به انیمیشن های استدیو جیبلی است و به همین خاطر من از آنها خوشم می آید،سری آنچارتد هم شبیه فیلم های اسپیلبرگ و بلاک باستر است و به سلیقه من نمی خورد.اینکه که آنچارتد شبیه فیلم های بلاک باستر است چیز بدی نیست،فقط به سلیقه یکسری افراد نمی خورد

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
این مشکلات دوربین و فنی و اینا رو بازی های قبلی هم داشتن(مخصوصا توی SOTC و مشکلات فریم ریتش) ولی نمرات خیلی خوبی گرفتن
اینم متا 90 به بالا رو شاخشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این مشکلات دوربین و فنی و اینا رو بازی های قبلی هم داشتن(مخصوصا توی SOTC و مشکلات فریم ریتش) ولی نمرات خیلی خوبی گرفتن
اینم متا 90 به بالا رو شاخشه

+80 بشه کلاهتون رو بندازید هوا!:D

• Like
Reactions: s.1 and FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
الان دو نسل قبل نیست (اشتباه نکنین اینو به خاطر گرافیک و اینجور داستانا نمی‌گم چون اصلا گرافیک واسم مهم نیست ولی انتظاری که مردم از وضعیت اجرا و گیم‌پلی بازی دارن خیلی بیشتره) و انتظارا بالا رفته مخصوصا اینکه هایپ و سر و صدا پیرامون TLG خیلی زیاد بوده. حتی اگه بازی در حد SOTC و ICO باشه بازم متا فک نکنم بالای 90 بشه. من خودم متا رو 80-84 پیش‌بینی می‌کنم و حتی اگه زیر 80 هم بشه تعجب نمی‌کنم. فقط بگم دوستانی که انتظار بالای 90 دارن ممکنه بدجوری ناامید بشن پس انتظاراتونو از متا کمتر کنید. البته من خودم خیلی دوست دارم بازی بی نقص باشه و حتی متاش 95 به بالا بشه ولی انصافا با این شرایط خیلی سخته این انتظارو داشته باشم. امیدوارم اشتباه کنم و بازی بترکونه <:-P
در ضمن اینم بگم که بازی حتی اگه متاش بین 70 تا 80 بشه بازم دلیل نمیشه شاهکار نباشه و ممکنه واسه خیلیا به بهترین بازی سالشون تبدیل بشه...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,740
نام
مراد حلیمی
الان دو نسل قبل نیست (اشتباه نکنین اینو به خاطر گرافیک و اینجور داستانا نمی‌گم چون اصلا گرافیک واسم مهم نیست ولی انتظاری که مردم از وضعیت اجرا و گیم‌پلی بازی دارن خیلی بیشتره) و انتظارا بالا رفته مخصوصا اینکه هایپ و سر و صدا پیرامون TLG خیلی زیاد بوده. حتی اگه بازی در حد SOTC و ICO باشه بازم متا فک نکنم بالای 90 بشه. من خودم متا رو 80-84 پیش‌بینی می‌کنم و حتی اگه زیر 80 هم بشه تعجب نمی‌کنم. فقط بگم دوستانی که انتظار بالای 90 دارن ممکنه بدجوری ناامید بشن پس انتظاراتونو از متا کمتر کنید. البته من خودم خیلی دوست دارم بازی بی نقص باشه و حتی متاش 95 به بالا بشه ولی انصافا با این شرایط خیلی سخته این انتظارو داشته باشم. امیدوارم اشتباه کنم و بازی بترکونه <:-P
در ضمن اینم بگم که بازی حتی اگه متاش بین 70 تا 80 بشه بازم دلیل نمیشه شاهکار نباشه و ممکنه واسه خیلیا به بهترین بازی سالشون تبدیل بشه...
پست خوبی بود و منم موافقم

اون زمان که مثلا ico اومد خیلی ها ( حتی منتقدا)نسبت به الان خیلی کمتر مشکلات تکنیکی و .... براشون مهم بود. در نتیجه احتمال داره رو امتیازا و نقدا تاثیر بذاره
ولی بهرحال امیدوارم بازی بترکونه چون یکی از بهانه هایی که من ps3 و ps4 گرفتم همین بازی بوده و هست.

.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان

ضمن اینکه تو این دو نسل، انتظارات بالا رفته و بازی های داستان محور خفنی مثل TLoU یا حتی Journey با روایت های خاصشون باعث تغییر سلیقه مخاطبین شدن. الان دیگه مثل زمان PS2 نیست که اگه یه بازی بیاد بدون دیالوگ داستان بگه یه چیز خیلی نو و جدیدی باشه، چون این مسیر رو خیلی های دیگه هم رفتن و به جاهای خیلی خوبی هم رسیدن. TLG هم بخاطر این تاخیر یک نسله انتظارات رو وحشتناک برده بالا. البته TLG هنوزم بازی خفنی هست، و شاید این گیم پلی و این بازی رو دیگه تا آخر نسل نشه دید، حداقل نه تو یه بازی AAA. اما من بعید میدونم الان دیگه این مدل ایده ها و گیم پلی برای همه عجیب و غافلگیر کننده باشه و احتمالا خیلی ها به دلیل امدن همون بازی هایی که گفتم، سلایقشون عوض شده و شاید یا اصلا حال نکنن با ایده بازی و حوصله انجامش رو نداشته باشن و یا اینبار ایرادات بیشتر به چشمشون بیاد. همون SotC مثلا بازی کم ایرادی نبود، از جمله دوربین، اما انقد ایده های خفنی داشت که دیگه کسی به این چیزها توجه نکرد. اما الان قضیه خیلی فرق میکنه. بنا به همه این دلیل من معتقدم کار TLG برای راضی کردن عموم منتقدین و سلایق و در نتیجه رسیدن به یه متا بالا خیلی سخته! باید در حد معقول انتظار داشت.

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
جالبه اون سایتایی که معمولا به امبارگو اهمیتی نمی‌دادن و نقداشونو زودتر از زمان تعیین شده منتشر می‌کردن هنوز دست به کار نشدن! انتظار داشتم قبل از تموم شدن امبارگو حداقل 2 3 تا از نقد‌ها منتشر بشن...
از اون بازیهایی هستش که هیشکی نمیدونه چه نمره‌ای بده :D همه منتظرن یکی نقدشو منتشر کنه، بقیه هم از روش تقلب کنن :D
اینم به مناسبت عرضه‌ی بازی :D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر