امتیازات Sly Cooper: Thieves in Time

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
wyihbosqezuuccbkmlgh.png

Gameinformer -9/10

Playstation Universe : 8.5/10
Hardcore Gamer Magazine : 8/10
EGM : 6.5/10

EUROGAMER:6/10

Gamesradar : 9/10
Game Revolution : 6/10
Games Beat : 8.9/10
TotalPlaystation : 7/10
Machinima : 7/10
Gaming Nexus : 8.5/10

Gamespot : 7/5

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
منم بیکار نیستم با اشخاصی مثل شما دهن به دهن بشم. وقتی نمیتونی مدرک جمع کنی پس بهتری الکی نپری بهم. Ok ؟ وقتی من پستی میدم با دلیل میدم. تو اونیکی تاپیک هم گفتم دلایل خاصی دارم که فعلا میخوام روی Live ادامه بدم بازی آنلاینم رو. الان 2 تا پست دیدی از من بهم برچسب چسبوندی؟ بورو عمو خودا روزیتو جای دیگه بده. قرار هم نیست کاری انجام بدم. از این به بعد لحنم رو در مورد برخورد باهات تغییر میدم. اون پستی هم که دادم معلومه چقدر بهت فشار آورده که فکر کردی چی گفتم. به زبون خیلی ساده و به فارسی روان گفتم. نه ابهامی توش هست نه کنایه ای. خیلی هم با خنده و روی خوش گفتم اما شماها و هم قاطاراتون، مثل گلوله RPG بهتون برخورد کرد این حرفم. پس بهتره شما خودتون اول مواظب باشید چی میگید که بعدا از حرفاتون در آینده علیه خودتون استفاده نشه.

لحن حرف زدنت خیلی داغونه دوست من ! اصلاً بلد نیستی حرف بزنی , نمیدونم مشکل از کجاست

این چیزایی هم که نوشتی یک ذره برام اهمیت نداره ! همشون توهین و بد و بیراه هستن که اصلاً ارزش خوندن نداره ! قشنگ شخصیت پنهان ـتو به همه نشون دادی !

موضوع سونی هیتر بودن شما رو همه میدونن ! خوشبختانه کلی از بچه های گل سایت سونی فن هستن که یه چیزی حالیشونه, حضور هیتر هایی مثل شما در اینجور تاپیک ها فقط باعث دلگرمی ماست !

دیگه تو این تاپیک نمیام ! چیزی هم بنویسی دیگه نمیخونم ! متاسفانه اصلاً در حد ناظم یه انجمن حرف نمیزنی !

پ.ن : ضمناً پُست من فشارش خیلی بیشتر بوده که اومدی نقل قول کردی ! :)

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
من کار با این بحثا ندارم ولی همین که سونی هر سال کنار دو سه تا بازی تاپش دو سه تا عنوان متوسط معمولا رو به خوب عرضه میکنه نشون از اینه که هم به کیفیت اهمیت میده هم به کمیت

البته منکر پارسال نمیشم که عنوان تاپ ریلیز نکرد . در ضمن مشخصه بارز سلای پلتفرمر بودنشه که تو این نسل واقعا فقر این سبک رو داشتیم و تجربه کردن این بازی کنار بازی های الآنی لذت بخشه

دقیقا مثل ریمن که وقتی ریلیز شد بین اون همه سبک تکراری واقعا از آدم خستگی در میکرد:d

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,507
نام
Nightwing
حرفم و خلاصه میکنم تو این یه جمله
Banjo Kazooi < sLy Cooper . Jak and daxter . ratchet and clank
همین آشغال های سونی رو ماکرو تو خوابم نمیده حالا هرسال گیرز بده! :-j

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
میشه خواهش کنم انقدر اسم بازیهای دیگه رو اینجا نیارین !!! و بازم خواهش کنم انقدر سر دو تا آهن پاره بی ارزش بهم دیگه نپرید !!!! یعنی انقدر این 2 تا آهن ارزش زیادی دارن که حاضرین بهم توهین کنید !!!!

آقا اصلا گیرز و هیلو و آلن ویک و ....همه شمارهاشون و 10 گرفتن و تمام بازیهای سونی در حد نمره 7 یا 6 ارزش داشته باشن دیگه این طور حرف زدن برای چیه بخدا ارزش نداره !!! بحث خوبه تا وقتی که به توهین و دعوا و مسخره کردن طرف مقابلمون نشه !!! وجدانا نشستم تاپیک و خواندم اعصابم بهم ریخت حتی بیشتر از دیدن نمره 0 به بهترین بازی عمرم !!!

بگذریم : این بازی چی به چیه اصلا سبک و سیاقش ( درست گفتم :D ) چیه ؟:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
e8891_Capture.png

متای بازی همچنان 75.با توجه به انتظارات پایین نسیتا خوب ظاهر شده.
دوستان یعنی واقعا یه بازی اینقدر ارزش داره که به هم توهین میکنین؟

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
دوستاني كه اين بازي رو تجربه كردن بيان بگن چه جوريه بازي و اين نمراتي كه گرفته حقشه ....چون با توجه به سابقه اين ip و نمراتي كه نسخه هاي قبلي گرفته نمرات اين بازي پايين .....

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
دوستاني كه اين بازي رو تجربه كردن بيان بگن چه جوريه بازي و اين نمراتي كه گرفته حقشه ....چون با توجه به سابقه اين ip و نمراتي كه نسخه هاي قبلي گرفته نمرات اين بازي پايين .....

من که از بازی لذت میبرم از نظر من 8 حقشه نه کمتر نه بیشتر

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
انصافا منم 8.5 یا حتی 9 کمتر نمیدم :D! برید تو تاپیک ویتا نوشتم راجبش
راستی گیمپلی ـش عالی و طولانیه! ( من هی میگم چرا این بازی یکم شبیه اینفیمسه :D! نگو قبلا ساکرپانچ میساخته:D جالب اینجاس که مورِی شبیه زیکه :D یعنی زیک میکسی از موری و بنتلیه :D! )

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
انصافا منم 8.5 یا حتی 9 کمتر نمیدم :D! برید تو تاپیک ویتا نوشتم راجبش
راستی گیمپلی ـش عالی و طولانیه! ( من هی میگم چرا این بازی یکم شبیه اینفیمسه :D! نگو قبلا ساکرپانچ میساخته:D جالب اینجاس که مورِی شبیه زیکه :D یعنی زیک میکسی از موری و بنتلیه :D! )

خجالت بکش! زیک؟ موری؟ جمعش کن اقا جمعش کن این تشبیهات ابتر رو:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر