امتیازات Sly Cooper: Thieves in Time

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
wyihbosqezuuccbkmlgh.png

Gameinformer -9/10

Playstation Universe : 8.5/10
Hardcore Gamer Magazine : 8/10
EGM : 6.5/10

EUROGAMER:6/10

Gamesradar : 9/10
Game Revolution : 6/10
Games Beat : 8.9/10
TotalPlaystation : 7/10
Machinima : 7/10
Gaming Nexus : 8.5/10

Gamespot : 7/5

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عالیه ! توی این بازار آشفته نمره ها , این هفت و هشت و نه هایی که گرفته نشون میده بازی واقعاً قشنگه ! >:d< درود به تک تک سازنده های این بازی :d
اره همه هفت هشت ها قشنگن >:d<
یادم باشه این پست رو نگه دارم تا ببینیم آیا این هفت هشت ها همه بازی ها رو قشنگ میکنه؟! :D

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یادم باشه این پست رو نگه دارم تا ببینیم آیا این هفت هشت ها همه بازی ها رو قشنگ میکنه؟! :D
وقتی صحبت از انحصاریای کنسولی که هنوز قدرت واقعیشو هیچکس ندیده به میون میاد حتی صفرم قشنگه
استدیوی ضعیف سازنده ی این بازی کاملا به میراث Sucker Punch گند زده و نشون دادن به هیچ وجه در حد این عنوان نبودن البته از رو تریلراهم معلوم بود که خیلی بازی متوسطیه

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
وقتی صحبت از انحصاریای کنسولی که هنوز قدرت واقعیشو هیچکس ندیده به میون میاد حتی صفرم قشنگه
استدیوی ضعیف سازنده ی این بازی کاملا به میراث Sucker Punch گند زده و نشون دادن به هیچ وجه در حد این عنوان نبودن البته از رو تریلراهم معلوم بود که خیلی بازی متوسطیه

یک ساله ویتا اومده از این صفر های قشنگ یکمی زیاد داره

من به شخصه اگه به خاطر persona نبود ویتا ام رو خیلی وقت پیش فروخته بودم

ویتا داره افتضاح کار می کنه، چه عزیزان فن خوششون بیاد چه نیاد

ps3 هم که شکی نیست هنوز کسی قدرت کاملش رو ندیده (استاد قفس می فرمایند)، انشاالله ps30000 که اومد شاید قسمتی از قدرت ps3 معلوم بشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

نسبت به انتظاری که ازش میرفت و میزان هایپ و تبلیغات آره 8 خوبه . ولی مثلا نمره 8 به بلک لیست به هیچ وجه قشنگ نیست .

ps3 هم که شکی نیست هنوز کسی قدرت کاملش رو ندیده
نسل تموم شد بعضیا هنوزم دارن رنج میکشن :D Just Let it Go , Live Your Life

بلک لیست چیه؟
yahoo_7.gif
استاد فینگیلیش نوشتن داره اینو میپرسه ؟ واقعا بعیده ازت :D ( لیست سیاه)

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بلک لیست چیه؟ :-/

همون که نمره 7 هم براش زیاده :d

ره همه هفت هشت ها قشنگن >:d<
یادم باشه این پست رو نگه دارم تا ببینیم آیا این هفت هشت ها همه بازی ها رو قشنگ میکنه؟! :biggrin1:

بله هفت و هشت برای این بازی خیلی خوب و مناسب هست ولی 7 و 8 برای بازی که اگه هایپ ها و غش و ضعف هایی که براش رفتند رو به گوش آسمون برسونی از همون وسط جر میخوره مزخرف ترین نمره ها و یه Epic Fail هست بخصوص نمره مقدس 7 !! >:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اها گرفتم. پس چون هایپش زیاد نبوده در حد گوش کر کن پس عذرش موجه هست. انحصاری بودنش هم مهم نیست و عناوین قدیمش هم مهم نیست. فقط این وسط هایپ مسئله مهمیه. گرفتم چی شد. یادم نگه میدارم >:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
loLwUt ...
البته اسّی: بلک لیست با توجه به افتضاح نسخه قبلیش حول و حوش همین هشت، هشت و نیم بیشتر ازش انتظار نمی ره، انتظار جامعه جهانی گیم هم جز این نیست؛ ولی من فکر کردم داری در مورد بازی دیگه ای که اومده حرف می زنی با این اطمینان که فلان نمره براش قشنگ نیست و اینا...
ویرایش:
yahoo_6.gif

ازینا مُده؟! پس
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
...

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
به امتیازات کاری ندارم ، گذشته از نوستالوژی فوق العادش ، عاشق شخصیت اسلای هستم و این دلایل صرفاً مشوق من برای خرید بازی هستن .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اها گرفتم. پس چون هایپش زیاد نبوده در حد گوش کر کن پس عذرش موجه هست. انحصاری بودنش هم مهم نیست و عناوین قدیمش هم مهم نیست. فقط این وسط هایپ مسئله مهمیه. گرفتم چی شد. یادم نگه میدارم >:d
آقا اولا 8 واسه اینجور بازیا نمره ی خوبیه کلا چه انحصاری باشه چه نباشه تمام اسلای ها میانگینشون دور و بر 80 هست 83 و 85 و ... دوما تو این چند سال اخیر تبلیغات و غیره نقش زیادی دارن ( بازیای شاهکار رو نمیگم , واسه اونا تبلیغ لازم نیست) . سوما فردین تو که بحثای اینچنینی نمیکردی ؟ یا میکردی ؟ :D

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

به به فردین جان ! >:d< سونی هیتر نامبر وان بازیسنتر >:d<

برای یه بازی که کسی انتظاری ازش نداره خیلی عالیه ! >:d< منم انتظار داشتم گند بزنه اما تا این لحظه عالیه ! >:d<

اما برای بازی مثل halO 4 که بعضی دوستان متاهای 94 رو پیشبینی میکردن واقعاً زشته :-&

بازی هایی که باید 9 و 10 بگیرن نمره هاشون رو گرفتن ! بفرمایید سایت متاکریتیک , High Scores <------ PS3 اونجا متوجه میشین کدوم بازیها فقط 10 گرفتن ! >:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به به فردین جان ! >:d< سونی هیتر نامبر وان بازیسنتر >:d<
این یه جمله رو ثابت کن برام تا ادامه بدیم. معلومه که نمیشناسی منو چون اگه میشناختی اولا این حرف رو نمیزدی دوما میدونستی که دوست ندارم اینطور چیزا بهم نسبت داده بشه.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این یه جمله رو ثابت کن برام تا ادامه بدیم. معلومه که نمیشناسی منو چون اگه میشناختی اولا این حرف رو نمیزدی دوما میدونستی که دوست ندارم اینطور چیزا بهم نسبت داده بشه.
نه یعنی واقعا فکر میکنی همچین چیزی نیستی ؟؟؟ خب مثل مرد بگو X فن هستم و با سونی هم حال نمیکنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر