امتیازات Ryse: Son of Rome

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
29825041398818016683.jpg
سازنده: Crytek
ناشر: Microsoft
پلتفرم: Xbox One
//
////////////////خوب////////////////
Venturebeat - 8.6/10
Xbox360achievements - 8/10
EGNNow.com - 7.5/10
Gameswelt - 7.5/10
EveryEye.it - 7.5/10
Kotaku - Yes

////////////////متوسط////////////////
GameTrailers - 7/10
polygon - 6/10
Destructoid - 5/10
ShackNews - 5/10
Gamereactor.eu - 5/10
Joystiq - 5/10
CVG - 5/10

////////////////ضعیف////////////////
Gameplanet - 4.5/10
Gamespot - 4/10
metro - 3/10

میانگین امتیازات: 61

نکات مثبت و منفی از دیدگاه برخی از منتقدین:
IGN
36401239245808632600.png

Kotaku
75099544533077231462.png

Gamespot
60363495487331551308.png

Gameinformer
71616964275600729367.png

oxm.co.uk
56259760954970269953.png

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب تکلیفم مشخص شد که به جز Forza و Dead rising تا به اینجا Xbox one سرگرمیه خاصی نداره واسم مگه که بیایم تو اسکایپ صب تا شب باهم چت تصویری کنیم Lol :d
خرید xbox one تا زمان Titanfall و Destiny و Division اشتباه محضه ! واسه dead rising و forza هم یه چند ماهی صبر کنیم اشکالی نداره ...
Ryse رو از همون نمایش تو E3 خوشم نیومده بوده و امیدی هم بهش نداشتم .
فعلا با 360 و بازیهای موبایل و تبلت میگذرونیم ...

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آره مایکروسافت دیگه بازی هاش تموم شد و همین ها بود همش :( یه چیزهایی میگی آدم از شدت خنده غش و ضعف میره بعضا :D خب دوست من، این راند اول بود، قرار نیست که دیگه مایکروسافت جمع کنه بره خونه ـش، هم سونی و هم مایکروسافت بازم بازی میسازن و به مرور باید مقایسه بشن، الان شما قبول داری با همین وضعیت ضعیف بازی های لانچ، بازم کار مایکروسافت بهتر بوده؟ در ضمن خیلی نگران Forza نباش، هر وقت یه GT نسل بعدی اومد و امتیازاتش رو گرفت اونوقت میشه مقایسه کرد.
چرا حرف میکنی تو دهن ملت :D که بعد خودت غش و ضعف بری :D
من قبول دارم از نظر کمیت لانچ بهتره ولی ازنظر کیفیت ضعف داره
تو لانچ باید چندتا مولتی خوب (که البته تو این زمینه و اختلاف 2تا پلتفرم همه میدونن چند چندن دو طرف!) و یکی دوتا بازی انحصاری باشه که هم گیم پلی خوبی داشته باشه و هم گرافیک NextGen رو نشون بده
Killzone لانچ مناسبی بود اونطرف هم فورزا
بشخصه هم یه شوتر خوب رو بیشتر قبول دارم برای لانچ
درمورد GT هم که گفتم کار اصلا به اون نمیرسه و Driveclub هم ازپس 82 برمیاد :D

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
nzgamer
6.5

بیشتر ریویوها دو سه پاراگراف در مورد گرافیک نوشتن همین nzgamer درباره گرافیک نوشته

Where Ryse really does excel is in the visual department, which is unsurprising, with it being a Crytek game. Of all the Xbox One launch titles I’ve played, this is one of only two that really looks to me like a next-gen game (the other being Forza 5).

The sheer level of detail in the texturing is mindblowing. Whether it’s the back of Marius’ armour, which you’re looking at for 90% of the game, or a dusty urn hidden down a back alley of Rome that you might never see through the course of the game, Crytek have spared no expense in making sure that everything looks as lifelike as possible.

Character models, while still identifiably computer generated (console technology hasn’t advanced that much), are the most detailed and authentic I’ve ever seen, with every wrinkle, freckle, and blemish there for the world to see.
Environments are realistic to the point that they’re more or less indiscernible from photos. Not only are they absolutely stunning to look at, the locations you’ll visit are impressively varied - considering the entirety of the game could just as likely take place on the streets of Rome.

Ryse: Son of Rome Review - NZGamer.com

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
خوب تکلیفم مشخص شد که به جز Forza و Dead rising تا به اینجا Xbox one سرگرمیه خاصی نداره واسم مگه که بیایم تو اسکایپ صب تا شب باهم چت تصویری کنیم Lol :d
خرید xbox one تا زمان Titanfall و Destiny و Division اشتباه محضه ! واسه dead rising و forza هم یه چند ماهی صبر کنیم اشکالی نداره ...
Ryse رو از همون نمایش تو E3 خوشم نیومده بوده و امیدی هم بهش نداشتم .
فعلا با 360 و بازیهای موبایل و تبلت میگذرونیم ...
نظر شخصی من اینه :D فعلا بازی واقعا نسل بعدی Forza رو داره که خب نمی صرفه فقط به خاطر یه بازی X1 بخریم. بازی های مولتی پلتفرم هم که خیلی وضعشون بهتر نیست، باید دید Titanfall چی میشه، با این وضعیت بعید میدونم اینم به 80 برسه :)) :D
Killzone لانچ مناسبی بود اونطرف هم فورزا
درمورد GT هم که گفتم کار اصلا به اون نمیرسه و Driveclub هم ازپس 82 برمیاد
شما که واسه خودت بریدی و دوختی :D DR3 رو کلا حذف کردی؟ حالا من خودم هم خیلی باهاش حال نکردم (با دیدن Video Review ها) ولی خب هم امتیازاتش از KZ بهتره و هم اینکه یه سبک عامه پسند داره و خیلی ها خوششون میاد :D DC هم منتظر باش تا به همین 82 برسه :D بعدش شما کیفیت رو هم مقایسه کن دیگه، KZ یه بازی هست با متای 73، Forza یه بازی هست با متای 82.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرا حرف میکنی تو دهن ملت :D که بعد خودت غش و ضعف بری :D
من قبول دارم از نظر کمیت لانچ بهتره ولی ازنظر کیفیت ضعف داره
تو لانچ باید یکی دوتا بازی انحصاری باشه که هم گیم پلی خوبی داشته باشه وهم گرافیک NextGen داشته باشه
Killzone لانچ مناسبی بود درکنار اونطرف هم فورزا
درمورد GT هم که گفتم کار اصلا به اون نمیرسه و Driveclub هم ازپس 82 برمیاد :D

حالا کسی که ماشین دوست نداره چی کار کنه؟

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
ماکان از بن در بیاد
خوب میتونـه رو این نظریـه تک دمو بودن مانـور بده :d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
الان جواد خان میاد میگه گرفتن میانگین 6/10 تصمیم خودشون بوده مگر نه میتونستن بازی بسازن با میانگین بسیار بالاتر همونطور که کم کردن رزولوشن از 1080 به 900 تصمیم خودشون بوده و اینکار رو کرده بودن که ریا نشه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
از همون اول هم مشخص بود این بازی Epic Fail میشه :D

یادش بخیر اون اوایل دوستان بازی رو با فرانچایز Crysis مقایسه میکردن و امیدوار بودن مثل نسخه ی اول Crysis بترکونه :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
الان جواد خان میاد میگه گرفتن میانگین 6/10 تصمیم خودشون بوده مگر نه میتونستن بازی بسازن با میانگین بسیار بالاتر همونطور که کم کردن رزولوشن از 1080 به 900 تصمیم خودشون بوده و اینکار رو کرده بودن که ریا نشه
بابا گرافیکش که دیگه عالی بوده :D تازه شایعه شده شماره دوم در حال ساخته، آقا برو همون مولتی پلتفرمش کن نخواستیم اصلا :D در عوض یه FPS انحصاری بسازه خوب میشه! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
ماکان از بن در بیاد
خوب میتونـه رو این نظریـه تک دمو بودن مانـور بده :d
ماکان بهتره رو نظریه هاش در مورد Knack مانور بده:D
Knack خدای بازیه! در حال حاضر بین فرست پارتی ها فقط نک منو تسخیر کرده!:D چجوری بهش گیر میدید؟
اصلا Knack از نظر دیزاین در نوع خودش یکی از بهترین ها و هم رده بازی های نینتندو هست! با احترام به نظر دوستان فکر میکنم کسایی که میگن Knack بده همون بهتره برن ACIV بازی کنن.
هیترهای عزیز پیشنهاد میکنم این ترلر بالایی رو حتما ببینید! گیم پلی بازی واقعا خوبه! خصوصا مکانیسم اویدش خیلی جالب درآمده و بازی رو یه ذره تکنیکی کرده. البته کسی که داره بازی میکنه بشدت چیزدسته و باعث میشه ریتم بازی یکم کند بنظر برسه اما کاملا مشخص هست بخاطر اخمخانه بازی کردن طرفه! چون بجای مبارزه کردن الکی اینور انور میکنه!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بابا گرافیکش که دیگه عالی بوده :D تازه شایعه شده شماره دوم در حال ساخته، آقا برو همون مولتی پلتفرمش کن نخواستیم اصلا :D در عوض یه FPS انحصاری بسازه خوب میشه! :D

نه آقا مال خودتون این دیوید کیج رو هم ور دارید ببرید ممنون میشم :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بنده خدا ماکان هِی میگفت این بازی فقط یه tech demo هستِشا ولی مگه قبول میکردن بعضی ها :d الان کجا هستن اون آقایون؟ :d

راستی منتقدها بازی رو چند دستی بازی کردن که این نمره ها رو دادن؟ :d
tech demo یعنی چی؟
وقتی یه بازی کیفیت گرافیکیش در حد تک دموئه یعنی از نظر گرافیکی شاهکاره.
حالا اون بنده خدا هی میگفت,نه هوش مصنوعی داره,نه تخریب پذیری داره,نه دوربین متحرک داره,نه انیمشین های خاصی داره(ایمجینریوم رو کلا برد زیر سوال:|)
نمرات کم به خاطر گیمپلی بازیه و بعضیا هم که داستان بازی رو unoriginal میدونن :|.مهمترین بخش یه بازی که گیمپلی درگیر کننده هست رو نداره پس حقشه این نمرات.
شما هم به جای اینکه ذوق کنین,برین بشینین بازیای متای بالای خودتونو بازی کنین.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خیلی جالبه که یه سری از دوستان دارن دست به دامن Flower می‌شن. نسل قبل که این همه ایندی‌های عالی روی Xbox Live عرضه می‌شدن، جزء بازی حساب نمیومدند ولی الآن 180 درجه برعکس شده. کلاً خیلی دوستتون دارم :x

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
نظر شخصی من اینه :D فعلا بازی واقعا نسل بعدی Forza رو داره که خب نمی صرفه فقط به خاطر یه بازی X1 بخریم. بازی های مولتی پلتفرم هم که خیلی وضعشون بهتر نیست، باید دید Titanfall چی میشه، با این وضعیت بعید میدونم اینم به 80 برسه :)) :D
نه دیگه تایتنفان لانچ تایتل نشده که حسابی روش کار شه ;) بعد از اونور لیست جوایزی که داره اگه 80 نشه خیلی ضایس , دیگه اون موقع من به خودمم شک میکنم :))
بعد مهم ترین چیزی که تایتان داره گیم پلی هست ( گرافیک نداره ;;) ) و به شدت تحویل گرفته شده
خیالت بابت تایتان همه جوره راحت باشه :))

:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر