امتیازات Ryse: Son of Rome

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
29825041398818016683.jpg
سازنده: Crytek
ناشر: Microsoft
پلتفرم: Xbox One
//
////////////////خوب////////////////
Venturebeat - 8.6/10
Xbox360achievements - 8/10
EGNNow.com - 7.5/10
Gameswelt - 7.5/10
EveryEye.it - 7.5/10
Kotaku - Yes

////////////////متوسط////////////////
GameTrailers - 7/10
polygon - 6/10
Destructoid - 5/10
ShackNews - 5/10
Gamereactor.eu - 5/10
Joystiq - 5/10
CVG - 5/10

////////////////ضعیف////////////////
Gameplanet - 4.5/10
Gamespot - 4/10
metro - 3/10

میانگین امتیازات: 61

نکات مثبت و منفی از دیدگاه برخی از منتقدین:
IGN
36401239245808632600.png

Kotaku
75099544533077231462.png

Gamespot
60363495487331551308.png

Gameinformer
71616964275600729367.png

oxm.co.uk
56259760954970269953.png

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خوب اون دوستان (هر کی که بوده) که این حرف رو زدن حال خودشون مشخصه مثل یه بنده خدایی که همین چند هفته پیش کلا بازی های ایندی و ارکید رو با خاک تو بازیسنتر یکی کردش که می دونی کیه فک کنم :D
دقیقا تو این نکته هم شکی نبودش و نیست اما من به شخصه Retail رو منکر نشدم و شما هم تجربه ای مثل کیلزون رو ندارید همون طور که ما مثل forza رو نداریم. اما در کل اینکه بعضی از دوستان از جمله خودت (:D) این بازی های آرکید و ایندی رو به کل نادیده میگیرن در نوع خودش جالب و هیجان انگیز هستش برام تو این چند وقت. مثل یه بنده خدایی تو FB عکس از بازی های لانچ دو کنسول گذاشته بود و فقط Retailها رو گذاشته بود انگار دیجیتالی اصلا موجود نبودش و خیلی شیک گفته بود ما شاخیم شما ...... هم نیستین، خوب اینا مشخصه دیگه!
Dead Rising 3 هم هست این وسط :D من کجا بازی ایندی رو نادیده گرفتم؟ ولی کلا مقایسه بازی ایندی با Retail خیلی جالب نیست :D حالا بازی های ایندی سونی هم خیلی پر تعداد نبودن که، یه دونه Resogun بوده فقط، آها Flower هم بود! :D
===
تاپیک Knack ساخته مارک سرنی بعد از یک هفته = 7 صفحه
تاپیک KZ: SF بعد از یک هفته = 14 صفحه
تاپیک Ryse در کمتر از 1 ساعت = 13 صفحه
Good :D

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
وقتی که کمبود بازی AAA موج میزنه تو بعضی کنسول ها خوب طبیعیه که طرفداراش دست با دامان بازی های ایندی میشن و حتی امتیاز 82 یه بازی رو مسخره میکنند.:bighug:

الانم گیر دادن به این RYSE.یادش بخیر طرفدارای اونور آب داشتن گریه میکردند که چرا این بازی رو کنسول مورد علاقشون نمیاد و تومار مینوشتند.=((

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
ببخشید وسط بحثتون مزاحم میشم :"> اگه این وسط یه نمره ی جدید اومده بزارید تا این OP رو آپدیت کنم :D
با تشکر :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Dead Rising 3 هم هست این وسط :D من کجا بازی ایندی رو نادیده گرفتم؟ ولی کلا مقایسه بازی ایندی با Retail خیلی جالب نیست :D حالا بازی های ایندی سونی هم خیلی پر تعداد نبودن که، یه دونه Resogun بوده فقط، آها Flower هم بود! :D
آره اونم هستش و بشخصه اگه Xbox میگرفتم این و FIFA و Forza رو میخریدم فقط :D
مقصر این قضیه خودتی یهو زدی تو فاز مقایسه کیلزون با اون پت حیوانات و اینا خوب قبول کن مایکرو هم بعضی از بازی ها رو تو پاچه میکنه دیگه و سونی هم از این کارا بعضی وقت ها کرده اما کمتر شده دوزش :D

چرا پر تعداد هستند تو در جریان نیستی. انحصاری هاش بجز اون 3 که گفتم Escape Plan و Sound Shape هم هستش که کلا هر کدوم از اینا رو خریده باشی مجانی رو PS4 با مراحل جدید و ... دانلود می کنی و اگرم بازی نکرده باشی که خوب برای اولین بار تجربه می کنی و بازی جدید برات حساب میشه و حرکت کاملا منطقی از سمت سونی بوده. البته Contrast و 2-3 تا بازی دیگه هم هست که اونا ارزش گفتن ندارن اما Contrast رو کلا خودم با اینکه نمره هاش خوب نشده اما علاقه دارم بهش. این آخری ها انحصاری نیست اما خوب مایکرو نداره رو one اینا رو

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
اینجور که معلومه گیم پلی و داستان داغونی داره ولی همه از گرافیک تعریف کردن . ryse فقط به درد show off کردن گرافیک نسل بعد میخوره.

29360382024030790532.jpg
24802003531445027169.jpg

The motion-captured animations, facial technology, and beautiful cinematography are towering achievements of visual design. Every little detail harnesses a high level of realism

Promising Until The Final Blow - Ryse: Son of Rome - Xbox One - www.GameInformer.com

It's stunning, to the point where you'll no doubt look out into the scenery and watch in awe at the engine more than a few times. The environments are similarly detailed, and it's insane how much effort was put into some of the areas, especially considering the fact that you may only pass through them for a few seconds.

Review: Ryse: Son of Rome - Destructoid

Still, the stunning visuals and compelling setting will keep some gamers engaged throughout, making Ryse a flawed-but-interesting addition to the Xbox One launch lineup.

Technically speaking, Ryse is a masterpiece. A new step in gaming evolution.

If you want to show off your new console's next-gen graphics, this entertaining romp is the game to get. It looks absolutely stunning in its effects and even the lush design of its world

Ryse looks fantastic - a genuinely promising example of what the Xbox One can do

It's a gorgeous, dark and bloody tableau. But all that visual beauty and dramatic gravitas goes to waste with an aimless plot and a monotonous combat system.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
===

تاپیک Beyond هم وارد بازی کنید پس! نکنه اون هم مثل ایندی نباید حساب شه؟ :)) کلا فقط موقع مثال زند هم نیمه ی پر لیوانه و بله دیگه؟ :))

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
119 تا کاربر اونم این موقع
فعلا نمره مهم نیست مهم هک شدن کنسولهاست و لانچ کنسوللها در ایران اونموقع است و این لانچ خارجیهاست
ولی هر دو شرکت ترکوندن ،مایکرو بازم جا داره هر چی نفروخت یه پورت میده رو pc
ولی سونی پلتفرم دیگه نداره
بازم میگم پرچم کنسول امپراطور بالاست

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
NowGamer: 5.5/10

=========

همین که بازی 60 دلاره کافیه دیگه چشم بسته باید بری مغازه بگی آقا یه دونه از این آشغال 60 دلاریه به من بده ! :)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
تاپیک Beyond هم وارد بازی کنید پس! نکنه اون هم مثل ایندی نباید حساب شه؟ :)) کلا فقط موقع مثال زند هم نیمه ی پر لیوانه و بله دیگه؟ :))
خب Beyond چه ربطی به نسل بعد داره؟ :D خب باشه:
تاپیک Beyond بعد از عرضه = 36 صفحه
تاپیک Forza 5 در کمتر از یک روز = 24 صفحه
ماشالا تو همه چی هم رکورد شکن هست سونی، هم خودش و هم فن هاش :)) :D حالا جالبه Beyond بازی نسل قبل هست و خیلی ها هم PS3 داشتن و در موردش صحبت شد ولی اینجا کسی X1 یا PS4 نداره تقریبا :D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
===

من خودم تو تاپیک knack و kz چیزی نگفتم و گفتم حالا بازی لانچه و ... اینا
ولی حالا که دوستان مقابل اینطوری میکنن مشکلی نیست ما هم از این به بعد هجومی عمل میکنیم:d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
:d مرسی از دوستانی که تاپیک رو آپدیت میکنن و مارو خوشحال .. متا 60 .. حالا یه سری میان میگن از کی تا حالال متای 60 شده کم و امتیاز بد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
پ.ن: سینا کجاست یکم بش بخندیم ؟! >:) :D
من یادم نمیاد جایی تعریف خاصی از Ryse کرده باشم؟:-/ :D اتفاقا تو تاپیکش چند باری هم گیر دادم به بازی!:D
دیگه وقتی سازنده ای که تخصصش شوتره بیاد بازی H&S بسازه نتیجه کار بهتر از این نمیشه:D

Crytek از وقتی که رفت سمت کنسول ها، افتش شروع شد:D باید بیاد دوباره یه انحصاری واسه PC بسازه تا دوباره به اوج برگرده:D ولی خب هیچ وقت این اتفاق نمی افته:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر